5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita114,72 €/1kg
14,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Tuniak vo vlastnej omáčke 170g13 470,59 €/1kg
2,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Jemné sleďové filety paradajky a karí pikantné rafinované 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Appel filé zo sleďa paradajkový krém zo slnkom dozretých paradajok 100g
16,50 €/1l
1,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v klasickom pikantnom vaječnom a horčicovom kréme 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v ovocnom, pikantnom kréme s mangom piri 200g
10,05 €/1l
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen filé zo sleďa v pikantnej omáčke šašlik 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel Wellness Balance s pikantným zázvorom 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v omáčke skyr s aromatickými bylinkami 190g
11,68 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažené filety zo sleďa Appel vyprážané dozlatista v pikantnom náleve 325g
13,88 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa mango chilli passion s mangovou omáčkou 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel so sladkým chilli a ázijskou zeleninou sladké a pálivé 200g
14,40 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jemné filety zo sleďa Appel v krémovej smotane Original Schamel s chrenom (200g plechovka)
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Filety zo sleďa Appel salsa picante v ohnivo pálivej omáčke 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Filety zo sleďa Appel paradajky po burgundsky s jemnou príchuťou červeného vína 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
24,38 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Appel Wellness Harmonie filé zo sleďa s mangom a kari 200g
Filety zo sleďa MSC Wellness Harmonie: Jemné filety zo sleďa MSC v harmonickej omáčke s ovocným mangom a aromatickým kari.
Appel Feinkost GmbH & Co KG Neufelder Schanze 27472 Cuxhaven Nemecko
Jemné filety zo sleďa v mangovo-karamelovej harmónii Appel ponúkajú dráždivý chuťový zážitok, ktorý povzbudzuje zmysly a rozmaznáva chuťové bunky. V tomto exotickom spojení sa šťavnaté kúsky manga stretávajú s pikantnou chuťou kari, čím sa vytvára dokonalá rovnováha medzi sladkosťou a pikantnosťou. Tieto jemné sleďové filé sú obalené v lahodnej mangovej kari omáčke, ktorá dodáva každému sústu bezkonkurenčnú hĺbku chuti. Filé Appel Tender Herring Fillets, vyrobené zo starostlivo vybraných surovín a balené v praktickej 200g plechovke, sú bohaté na cenné omega-3 mastné kyseliny a slúžia ako prirodzený zdroj bielkoví MSC tiež zaručuje, že ryby boli ulovené udržateľným a zodpovedným spôsobom, vďaka čomu je tento výrobok šetrný k životnému prostrediu. Vychutnajte si tieto vynikajúce sleďové filety ako lahodný predkrm, súčasť šalátov alebo ako hlavný chod s ryžou alebo cestovinami. Kombinácia sviežej chuti mora s exotickou chuťou manga a karí robí z každého pokrmu skutočný pôžitok pre chuťové bunky
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), voda, cukor, ananás, bambusové prúžky, repkový olej (3,6 %), mangové čatní (3 %) (cukor, mango (1 %), liehový ocot, kuchynská soľ, korenie), liehový ocot, karí (obsahuje CELER, HOŘČICU), modifikovaný škrob, kuchynská soľ, zahusťovadlo (guarová guma, guma zo svätojánskeho chleba), korenie.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 769 kJ / 184 kcal Tuky 11,3 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g Sacharidy 8,0 g, z toho cukor 7,3 g Bielkoviny 12,0 g Soľ 1,10 g
- Hmotnosť
- 230 g
- Potravinársky podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG, D-27472 Cuxhaven
- Obchodný názov
- Filety zo sleďa Wellness Harmony
- Výrobca
- Appel
- Číslo od výrobcu
- 2274
- EAN kód
- 4020500922745
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), voda, cukor, ananás, bambusové prúžky, repkový olej (3,6 %), mangové čatní (3 %) (cukor, mango (1 %), liehový ocot, kuchynská soľ, korenie), liehový ocot, karí (obsahuje CELER, HOŘČICU), modifikovaný škrob, kuchynská soľ, zahusťovadlo (guarová guma, guma zo svätojánskeho chleba), korenie.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 769 kJ / 184 kcal Tuky 11,3 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g Sacharidy 8,0 g, z toho cukor 7,3 g Bielkoviny 12,0 g Soľ 1,10 g
- Hmotnosť
- 230 g
- Potravinársky podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG, D-27472 Cuxhaven
- Obchodný názov
- Filety zo sleďa Wellness Harmony
- Výrobca
- Appel
- Číslo od výrobcu
- 2274
- EAN kód
- 4020500922745
Hodí sa k tomu

Appel Jemné sleďové filety paradajky a karí pikantné rafinované 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v pikantnom koreniacom kréme 200g
10,10 €/1l
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO

Filety zo sleďa Appel v klasickom pikantnom vaječnom a horčicovom kréme 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jemné filety zo sleďa Appel v krémovej smotane Original Schamel s chrenom (200g plechovka)
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Appel filé zo sleďa paradajkový krém zo slnkom dozretých paradajok 100g
16,50 €/1l
1,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažené filety zo sleďa Appel vyprážané dozlatista v pikantnom náleve 325g
13,88 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v smotane s pikantnou paprikou 200g
12,52 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel so sladkým chilli a ázijskou zeleninou sladké a pálivé 200g
14,40 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Appel Feuer Röllchen filé zo sleďa v pikantnej omáčke šašlik 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jablkové kari rolky zo sleďa v pikantnom kari kečupe 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa mango chilli passion s mangovou omáčkou 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v ovocnom, pikantnom kréme s mangom piri 200g
10,05 €/1l
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel salsa picante v ohnivo pálivej omáčke 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Filety zo sleďa Appel Jemné filety v omáčke na toskánsky spôsob 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Filety zo sleďa Appel Wellness Balance s pikantným zázvorom 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovej omáčke s mozzarellou a bazalkou 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dlhozrnná ryža Royal Tiger Jasmin 5kg
2,46 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,29 €
Predajca: Katomix

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Maggi Wirtshaus šunkové rezance pikantné so smaženou cibuľkou a slaninou 168g
14,82 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Chutí to dobre!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma


Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma













Filety z ančovičiek v oleji 45 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
155,33 €/1kg

Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
17,68 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,44 €/1kg

Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
17,67 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,36 €/1kg

TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
57,59 €
Predajca: AllYouNeed
14,12 €/1kg

Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
16,07 €
Predajca: Serica
128,56 €/1kg

Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
14,34 €
Predajca: Serica
114,72 €/1kg

Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
14,30 €
Predajca: Serica
114,40 €/1kg

Meica Bockwurst i.S.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,95 €/1kg

Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Údená pečeň z tresky Probare
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,67 €/1kg

Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1l

Zimmermann chrumkavé bavorské šunkové párky 8 kusov ATG 250g plechovka 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,58 €/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Hydinový vývar na omáčky a polievky 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,86 €/1l

Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusov ATG 250g plechovka 565g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,22 €/1kg

La Comtess Calmar v pikantnej omáčke
3,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,47 €/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,68 €/1kg

Zimmermannmníchovské biele párky 4 kusy ATG 250g plechovka 597g
9,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,08 €/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
195,20 €/1kg

PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Biogo
27,83 €/1kg