5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Menzi kuracia polievka Delikatesa Extra koncentrovaná 800ml 6 balení18,72 €/1l
74,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi granulovaný bujón 125g23,12 €/1kg
2,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Gemüse Cremesuppe3,68 €/1l
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi 5 minútová terina Hrniec na guláš na maďarský spôsob 57g38,50 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 800ml
10,89 €/1l
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s údeným bravčovým mäsom a extra uhorkami 1200g
5,62 €/1kg
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hesco polievkový koncentrát z hovädzieho chvosta s extra mäsom 850ml
11,15 €/1l
9,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Erasco 148595004 Erasco Ungarische Gulaschsuppe 770,0 g
14 909,09 €/1kg
11,48 €
Predajca: somnia24

Erasco Maďarská gulášová polievka jemná s jemným mäsom 390ml 3-pack
9,55 €/1l
11,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
11,45 €/1kg
13,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
20,43 €/1kg
4,29 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

Menzi kuracia polievka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
9,82 €/1l
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g
17,94 €/1kg
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hráškový guláš pripravený na konzumáciu
9,92 €/1kg
7,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen
3,37 €/1l
524,98 €
Predajca: Store-Germany

Pudliszki Fasolka v paradajkovej omáčke 450 g
6,24 €/1kg
5,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,24 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Menzi Maďarská gulášová polievka pikantná extra koncentrovaná 2500ml
Menzi maďarská gulášová polievka extra, koncentrovaná, s 15% hovädzieho mäsa. Obsahuje dvojnásobné množstvo. Polievka pripravená na vychutnanie.
Menzi GmbH Bockhorster Landweg 9 33775 Versmold
Gulášová polievka na maďarský spôsob. Ochutená paprikou, cibuľou, slaninou a korením. Koncentrácia 1:1 poskytuje dvojnásobné množstvo polievky pripravenej na konzumáciu.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2.5 l
- Zloženie
- Voda, hovädzie mäso (15%), cibuľa, PŠENIČNÁ múka, modifikovaný škrob, paprika (3%), paradajkový pretlak, korenie (obsahuje SOYA), slanina, hovädzí extrakt, slnečnicový olej, korenie, jodizovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), škrob, kvasnicový extrakt, cukor, zvýrazňovač chuti: Glutaman sodný, inozinát disodný, E 635; aróma (obsahuje SOYA), farbivo: amónny siričitan karamelový; zahusťovadlo: guarová guma, guma z chlebových bôbov; bukový dym.
- Výživové údaje
- Energia (kJ)203 Energia (kcal)49 Tuky (g)2,6 z toho nasýtené mastné kyseliny (g)0,9 Sacharidy (g)4,3 z toho cukor (g)1 Bielkoviny (g)2,1 Soľ (g)0,9
- Hmotnosť
- 2500 g
- Potravinársky podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Obchodný názov
- Menzi Maďarská gulášová polievka extra koncentrovaná
- Výrobca
- Menzi
- Číslo od výrobcu
- MZI/41710
- EAN kód
- 4016900417103
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2.5 l
- Zloženie
- Voda, hovädzie mäso (15%), cibuľa, PŠENIČNÁ múka, modifikovaný škrob, paprika (3%), paradajkový pretlak, korenie (obsahuje SOYA), slanina, hovädzí extrakt, slnečnicový olej, korenie, jodizovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), škrob, kvasnicový extrakt, cukor, zvýrazňovač chuti: Glutaman sodný, inozinát disodný, E 635; aróma (obsahuje SOYA), farbivo: amónny siričitan karamelový; zahusťovadlo: guarová guma, guma z chlebových bôbov; bukový dym.
- Výživové údaje
- Energia (kJ)203 Energia (kcal)49 Tuky (g)2,6 z toho nasýtené mastné kyseliny (g)0,9 Sacharidy (g)4,3 z toho cukor (g)1 Bielkoviny (g)2,1 Soľ (g)0,9
- Hmotnosť
- 2500 g
- Potravinársky podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Obchodný názov
- Menzi Maďarská gulášová polievka extra koncentrovaná
- Výrobca
- Menzi
- Číslo od výrobcu
- MZI/41710
- EAN kód
- 4016900417103
Hodí sa k tomu

Menzi Maďarská gulášová polievka extra koncentrovaná pikantná 800ml
15,94 €/1l
12,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Dreistern Soljanka s údeným bravčovým mäsom a extra uhorkami 1200g
5,62 €/1kg
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 800ml
10,89 €/1l
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gulášová polievka Menzi pripravená na podávanie
9,29 €/1kg
39,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco šošovicový guláš s klobásami pre celú rodinu 800g
13,99 €/1kg
11,19 €
Predajca: somnia24

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Švábska polievka z raviol
8,17 €/1l
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
14,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polievka z volského chvosta číra s jemným hovädzím mäsom 400ml
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
9,90 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polievka z volského chvosta extra rafinovaná s červeným vínom 800ml
9,17 €/1l
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
20,16 €/1l
20,16 €
Predajca: somnia24

Bonduelle Mexiko Zeleninová zmes s hráškom, kukuricou a paprikou 170g
15,86 €/1kg
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášok veľmi jemný a mrkva predvarená v pohári 720ml
3,31 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,52 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Hesco polievkový koncentrát z hovädzieho chvosta s extra mäsom 850ml
11,15 €/1l
9,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Maďarská gulášová polievka jemná s jemným mäsom 390ml 3-pack
9,55 €/1l
11,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutná gulášová polievka za rozumnú cenu.
Nabudúce sa sem opäť vrátim.
Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,12 €/1kg

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,41 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Hofgut Nemecké slivky Mirabelle sladené s kôstkovým ovocím 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,89 €/1l

Hofgut Feine Cornichons chrumkavé s pikantnými bylinkami v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,12 €/1l

Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,94 €/1l

Ručne zbieraná, nahrubo nakrájaná kapusta Hofgut v pohári 720 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
2,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,86 €/1l

Jablkový kompót Hofgut s malými kúskami, jemne pocukrovaný 370ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,03 €/1l

Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,64 €/1l

Uhorkový šalát Hofgut sladký a pikantný s klasickým receptom 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,01 €/1l

Steinhaus Kaiserkirschen višne v pohári červené bez kôstok 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,12 €/1l

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg