5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita114,40 €/1kg
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ27,83 €/1kg
3,34 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Appel filé zo sleďa paradajkový krém zo slnkom dozretých paradajok 100g16,50 €/1l
1,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Appel Jemné sleďové filety paradajky a karí pikantné rafinované 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v pikantnom koreniacom kréme 200g
10,10 €/1l
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen filé zo sleďa v pikantnej omáčke šašlik 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jemné filety zo sleďa Appel v krémovej smotane Original Schamel s chrenom (200g plechovka)
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Smažené filety zo sleďa Appel vyprážané dozlatista v pikantnom náleve 325g
13,88 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovej omáčke s mozzarellou a bazalkou 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO

Filety zo sleďa Appel v ovocnom, pikantnom kréme s mangom piri 200g
10,05 €/1l
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
110,00 €/1kg
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g
14,12 €/1kg
57,59 €
Predajca: AllYouNeed

Filety zo sleďa Appel vparadajkovej smotane s nakrájanými paradajkami 200g
16,30 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel so sladkým chilli a ázijskou zeleninou sladké a pálivé 200g
14,40 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
21,41 €/1kg
3,64 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Filety zo sleďa Appel MSC v tatárskej omáčke s paradajkovou konzervou 200g
V kulinárskom svete existujú kombinácie, ktoré sú nadčasové. Jednou z takýchto kombinácií sú filé zo sleďa v tatárskej omáčke. S filetami zo sleďa MSC v tatárskej omáčke prináša spoločnosť Appel nielen tento tradičný chuťový zážitok, ale ide aj jasným príkladom z hľadiska udržateľnosti.
Filé zo sleďa - klasika severskej kuchyne
Sleď je jedným zo základných kameňov severskej kuchyne. Jeho pevné, chutné mäso a vysoká hustota živín z neho robia obľúbenú rybu mnohých generácií. V kombinácii s tatárskou omáčkou - krémovou zmesou majonézy, uhoriek, kapary a byliniek - sa jednoduché rybie filé stáva kulinárskym vrcholom.
Pečať MSC - záväzok udržateľnosti
Pečať MSC (Marine Stewardship Council) znamená udržateľný rybolov. Výrobky s touto pečaťou pochádzajú z rybolovu, ktorý zachováva zásoby rýb pre budúce generácie a minimalizuje vplyv na morské prostredie. Touto pečaťou spoločnosť Appel zdôrazňuje svoj záväzok chrániť naše oceány a svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu.
Kvalita, ktorú môžete ochutnať
Každé sústo sleďových filetov Appel v tatárskej omáčke sľubuje maximálny pôžitok. Kvalita filetov v kombinácii s jemne vyváženou omáčkou zaručuje vyvážený chuťový zážitok, ktorý poteší tak milovníkov tradičných jedál z morských plodov, ako aj nováčikov.
Všestranný a chutný
Filety zo sleďa Appel v tatárskej omáčke sa výborne hodia ako hlavná zložka šalátov, príloha k zemiakovým jedlám alebo jednoducho samostatne na čerstvej žemli. Vďaka svojej jemnej chuti a šťavnatej rybe ponúkajú širokú škálu kulinárskych možností.
Maris Food GmbHNeufelder Schanze 2D - 27472 Cuxhaven- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- HERING FILETS (60%), voda, paradajkový pretlak (9%), repkový olej, paprika, cukor, liehový ocot, škrob, bylinky, koncentrát citrónovej šťavy, korenie, kuchynská soľ, extrakty korenia, zahusťovadlo: guma guar
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 167 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 696 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 7g Sacharidy vrátane cukru: 2,9g Tuky: 10,4g Tuky vrátane nasýtených tukov: 2,5g Vláknina: 0g Bielkoviny: 10,4g Soľ: 1g
- Hmotnosť
- 230 g
- Potravinársky podnik
- Maris Food GmbHNeufelder Schanze 2 D - 27472 Cuxhaven
- Obchodný názov
- Jemné sleďové filé v silnej omáčke s paradajkovou tatárskou omáčkou na maďarský spôsob
- Výrobca
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo od výrobcu
- 31158
- EAN kód
- 4020500922530
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- HERING FILETS (60%), voda, paradajkový pretlak (9%), repkový olej, paprika, cukor, liehový ocot, škrob, bylinky, koncentrát citrónovej šťavy, korenie, kuchynská soľ, extrakty korenia, zahusťovadlo: guma guar
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 167 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 696 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 7g Sacharidy vrátane cukru: 2,9g Tuky: 10,4g Tuky vrátane nasýtených tukov: 2,5g Vláknina: 0g Bielkoviny: 10,4g Soľ: 1g
- Hmotnosť
- 230 g
- Potravinársky podnik
- Maris Food GmbHNeufelder Schanze 2 D - 27472 Cuxhaven
- Obchodný názov
- Jemné sleďové filé v silnej omáčke s paradajkovou tatárskou omáčkou na maďarský spôsob
- Výrobca
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo od výrobcu
- 31158
- EAN kód
- 4020500922530
Hodí sa k tomu

Filety zo sleďa Appel v pikantnom koreniacom kréme 200g
10,10 €/1l
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Jemné sleďové filety paradajky a karí pikantné rafinované 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel so sladkým chilli a ázijskou zeleninou sladké a pálivé 200g
14,40 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Appel filé zo sleďa paradajkový krém zo slnkom dozretých paradajok 100g
16,50 €/1l
1,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažené filety zo sleďa Appel vyprážané dozlatista v pikantnom náleve 325g
13,88 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Filety zo sleďa Appel v klasickom pikantnom vaječnom a horčicovom kréme 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
3,23 €
Predajca: Katomix

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
11,88 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
11,03 €/1kg
3,31 €
Predajca: Katomix

Appel Feuer Röllchen filé zo sleďa v pikantnej omáčke šašlik 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v omáčke skyr s aromatickými bylinkami 190g
11,68 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Rindswürstchen 180g
22,83 €/1kg
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovej omáčke s mozzarellou a bazalkou 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti Tiamo feinste Champagner Trüffel Marc de Champagne 125g
39,28 €/1kg
4,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 malých chrumkavých
24,20 €/1kg
6,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Hengstenberg Mildessa vínna kyslá kapusta v plechovke vegánska 810g
3,73 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann polievka so slaninovými knedličkami pripravená na konzumáciu mäsový vývar 400 ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palatinate pečeňová klobása - pohár 160g
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusov ATG 250g plechovka 565g
11,22 €/1kg
7,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa mango chilli passion s mangovou omáčkou 200g
13,80 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jemné filety zo sleďa Appel v krémovej smotane Original Schamel s chrenom (200g plechovka)
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
38,07 €/1kg
38,37 €
Predajca: AllYouNeed

Jablkové kari rolky zo sleďa v pikantnom kari kečupe 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ryby
Veľmi chutné
Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
17,67 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,36 €/1kg

TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
57,59 €
Predajca: AllYouNeed
14,12 €/1kg

Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
17,68 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,44 €/1kg

Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
16,07 €
Predajca: Serica
128,56 €/1kg

Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
14,34 €
Predajca: Serica
114,72 €/1kg

Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
14,30 €
Predajca: Serica
114,40 €/1kg

Filety z ančovičiek v oleji 45 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
155,33 €/1kg

Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1l

Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Zimmermann chrumkavé bavorské šunkové párky 8 kusov ATG 250g plechovka 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,58 €/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusov ATG 250g plechovka 565g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,22 €/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,88 €/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,68 €/1kg

Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,61 €/1kg

Tuniak vo vlastnej omáčke 170g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,29 €
Predajca: BRAT_PL
13 470,59 €/1kg

Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Biogo
27,83 €/1kg

Meica Bockwurst i.S.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,95 €/1kg

Komtesa Calmar vlastným atramentom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,47 €/1kg