5,0



Na základe 1 hodnotenia
Arkada masť na popraskanú pokožku na chodidlách a lakťoch
14,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €-4%
125,55 € / 1kg
plus 6,34 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ostatná starostlivosť o telo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Końska Maść z pszczelim jadem, 150 ml141,93 €/1l
21,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Flos Arniková masť 30 g59,88 €/1kg
4,79 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Esemtan Balzam na suchú pokožku 500ml17,08 €/1kg
9,29 €
Predajca: Shoproither

Ďalšie informácie o reklame
Hemoro Gel od SwissMedicus 200 ml45,95 €/1l
9,19 €
Predajca: medpak_shop

Šilajit a propolis masť na pokožku 30 ml
350,00 €/1l
10,50 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

ALLGÄU LATSCHENK. Gél na osvieženie nôh
56,85 €/1l
11,37 €
Predajca: AbisZ-Markt

ALLGÄU LATSCHENK. Chladivý balzam na nohy
78,60 €/1l
15,72 €
Predajca: AbisZ-Markt

Efasit Lepidlo na popraskanú pokožku 7 ml
997,14 €/1l
6,98 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hrejivý balzam s arnikou 100 g
68,58 €/1kg
10,63 €
Predajca: NutraBestBG

Arnika Gel Naturkosmetik Vitalpinum 100 ml
72,30 €/1l
7,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

UREA/urea masť 10%, 250 g masti
57,40 €/1kg
16,99 €
Predajca: AbisZ-Markt

Evolsin Krém na ekzémy a neurodermatitídu 50 ml
174,40 €/1l
17,44 €
Predajca: AbisZ-Markt

Močovinová masť 10%, 100 g SAL
58,89 €/1kg
8,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tattoomed after tattoo Salbe 25 ml
206,80 €/1kg
5,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Krém na spevnenie pokožky Aliver - 120 ml
120,83 €/1l
14,50 €
Predajca: Aliver

EXCIPIAL U Hydrolotio, 200 ml Lotion
75,00 €/1l
15,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kneippov intenzívny balzam s arnikou na namáhané svaly 100 ml
62,20 €/1l
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Siddhalepa ajurvédsky balzam na úľavu od bolesti 25g
7,99 €
Predajca: Polanatea
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Inovatívna masť na popraskanú pokožku na pätách, rukách, lakťoch a kolenách od A. Arkada
Vytvorená od základu na báze prírodných účinných látok, ako je lanolín a beta-glukán, v kombinácii s jedinečnou vonnou kompozíciou dáva vzniknúť výrobku s intenzívne prírodnými vlastnosťami. Lanolín je okrem iného zodpovedný za reguláciu hydrolipidového metabolizmu pokožky - obnovuje jej prirodzenú pružnosť, a tým jej sklon k praskaniu. Beta-glukán je zodpovedný za stimuláciu buniek obranného systému pokožky, čím urýchľuje hojenie rán, regeneruje štruktúru pokožky a upokojuje podráždenia.
. Olej zo semien Sacha Inchi Amazonian Seed Oil, ktorý obsahuje výnimočne vysokú koncentráciu nenasýtených mastných kyselín Omega 3, 6 a 9. Pomáha obnovovať prirodzenú hydrolipidickú vrstvu pokožky. Vitamín E obsiahnutý v masti zase chráni pokožku pred nadmernou dehydratáciou, stratou pevnosti a pružnosti, čím riziko popraskania pokožky. Vitamín A zlepšuje funkciu pokožky tým, že zvyšuje jej schopnosť zadržiavať vodu. Levanduľový olej je baktericídny a fungicídny. Upokojuje podráždenie a zabraňuje vzniku dermatitídy. Šalviový olej spomaľuje proces starnutia pokožky a upokojuje zápaly. Rozmarínový olej má antiseptické, baktericídne a fungicídne vlastnosti, pomáha účinne napínať pokožku.
Arkada masť na popraskanú pokožku na chodidlách a lakťoch Účinnosť masti AArkada je založená na použití prírodných olejov. Ich účinok je potvrdený dlhoročnou praxou, ale aj vedeckým výskumom. Masť je mimoriadne účinná, jedno balenie vydrží dlho aj pri odporúčanom každodennom používaní. Hydratuje a premasťuje suchú pokožku bez toho, aby zanechávala mastnú, nepríjemnú vrstvu. Masť AArkada sa môže používať bez ohľadu na typ pokožky. Poskytuje účinnú bariéru proti mikroorganizmom, ako sú baktérie a plesne, s ktorými sa stretávame na kúpalisku alebo v telocvični. Forma: masť Objem: 70 g Zloženie: vazelína, lanolín, mandľový olej, rybí kolagén, čajovníkový olej, olej z oregana Použitie: Zmierňuje podráždenie Intenzívne hydratuje a maže Vyživuje Dodáva pocit úľavy Ideálne na: suchú, silne dehydrovanú pokožku, poškodenú pokožku, popraskanú pokožku, suchosť, rôzne kožné ochorenia, vyrážky a popáleniny Zloženie Vazelína - hydratuje a chráni pokožku Lanolín - premasťuje a vyhladzuje pokožku Kolagén - dodáva pokožke pružnosť a vláčnosť, uľahčuje regeneráciu pokožky Mandľový olej - hydratuje, obsahuje pokožke prospešné vitamíny a a e Čajovníkový olej - má silné antibakteriálne a fungicídne účinky Oreganový olej - má antiseptické a protiplesňové účinky
- Hmotnosť
- 110 g
- Objem
- 70 ml
- Zloženie
- aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 5906874149003
- Hmotnosť
- 110 g
- Objem
- 70 ml
- Zloženie
- aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 5906874149003
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Arkada Kolagénové sérum TC16 11ml
2 045,45 €/1l
22,50 €
Predajca: TanningParadise

Dvojbalenie Arkada Kolagénové Sérum TC16 – Obnova nechtov a pokožky
4 090,91 €/1l
45,00 €
Predajca: TanningParadise

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Braun BR710, Dospelý, Plochá kefa na vlasy, Čierna, Zelená, AAA, 175 g, 1 kusov
40,16 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Delgeo cestovný batoh pre mužov a ženy, veľký batoh na príručnú batožinu, rozšíriteľná taška na príručnú batožinu, 17-palcový batoh na notebook na cesty, béžová farba
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Veľký okrúhly stôl čierny Ø100 s možnosťou rozšírenia na 300 cm čierny + dub craft zlatý
579,00 €
Predajca: POLSKIE-MEBLE24

MODFU Multifunkčná rozkladacia pohovka s úložným stolíkom, relaxačná pohovka s protišmykovými plastovými nohami, hnedá
415,99 €
Predajca: MODFU

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysávač, samočistiaci, ľahký, bezkáblový, s funkciou utierania okrajov <0,5 cm, modrý
234,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Domáca trampolína 140 cm s bezpečnostnou sieťou - pre deti od 3 do 6 rokov
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Paleta s peletami Olczyk 65 vriec 975 kg ho paliva z dreva
31,64 €/1kg
791,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

3x cesnakový šampón 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávaniu vlasov ženy muži
12,20 €/1l
18,30 €
Predajca: mk-tronic

Parazytek - perorálna tekutina 100 ml EKOTOT
137,90 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
189,99 €
Predajca: Granitan

vidaXL Záhradný prístrešok Grey Metal
200,28 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Kabelka Shopper Brown, Taška cez rameno Dámy, Veľká, Syntetická koža kabelka, Kabelky cez rameno, Tašky Retoo
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Inteligentné hodinky s plným dotykovým displejom športové fitness hodinky Ip67 vodotesné Bluetooth pre Android Ios Muži Žena Smartwatche,
41,98 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: StarCommerce

Masážny vankúš MalTec Shiatsu na chrbát, krk, telo, vyhrievanie chrbta masážne hlavice pre kanceláriu, auto alebo domácnosť
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Masť
S produktom aj s doručením som úplne spokojná.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1000kg Rastlinný glycerín 99,5 %. Glycerol. Glycerín. Farmaceutická kvalita. Vhodný na široké použitie v domácnosti, kozmetike a pri čistení
2 900,00 €
Predajca: FRANCLEAN
2,90 €/1kg

Inhalátor vodíka PhiPower – 999 ml/min – 666 ml/min H₂ a 333 ml/min O₂
1 499,00 €
Predajca: Phipower
149,90 €/1kg

Silikónový sprchový masážny prístroj, podložka na chrbát a nohy, kefa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

GUAM Klasická kúpeľná sada s bahnom z morských rias FIR, 1 kg bahna + 200 ml gélu
91,14 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
91 140,00 €/1l

Natureza Cosméticos Photo-Ion Set 3X300Ml - Ozónová Terapia
51,99 €
Predajca: Keratinshop
57,77 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml - 3 dávky



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
67,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
223,33 €/1l

PONDS | Odličovací krém - 172 g - Čistiaci krém na tvár - jemné čistenie - na každodennú starostlivosť
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Bodyotics Sada 5 silikónových dilatátorov pre ženy - Intímny wellness, odstupňované veľkosti, telu bezpečný silikón s diskrétnym puzdrom
59,90 €
Predajca: eBrandsGlobal

Flexosamine Forte Krém - 100 ml - 5 Szt



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(40)Počet hodnotení: 40
124,00 €
Predajca: VitaminTrade
248,00 €/1l

Maslo na starostlivosť o tetovanie Elaimei - 75 g
12,90 €
Predajca: Aliver
87,76 €/1kg

Horčíkový krém na spanie Aliver - 90 g
12,00 €
Predajca: Aliver
80,00 €/1kg

Fleboxin krém - 100 ml - 2 dávky



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
260,00 €/1l

Prenosná ručná odsávačka hlienov, núdzová odsávačka hlienov na domáce použitie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: Zanjo24
60,51 €/1kg

Sada 30 kusov samolepiacich podložiek so senzorom – ľahké, protišmykové a vodotesné, ochrana pri behu, chôdzi, plávaní a kúpaní
15,99 €
Predajca: Zanjo24
347,61 €/1kg

Liftingový pás na tvár V-line, redukcia dvojitej brady, tvarovanie kontúr tváre, pohodlné nosenie – LiftFace
7,99 €
Predajca: Netscroll

Samolepiace chrániče stehien 2 ks neviditeľná ochrana proti odieraniu opakovane použiteľné vodoodolné - AntiChafing
8,99 €
Predajca: Netscroll
449,50 €/1kg

CARROTEN Intenzívny gél na opaľovanie 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
22,00 €
Predajca: Pharmacygreek
146,67 €/1l

Flexosamine Forte Krém - 100 ml - 3 Szt



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(40)Počet hodnotení: 40
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
260,00 €/1l

PRIJA sprchový šampón so ženšenom 6 × 100 ml – vegánsky, prírodný, na telo aj vlasy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(39)Počet hodnotení: 39
37,55 €
Predajca: Provantis
98,82 €/1l