4,3



Na základe 29 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
INF Profesionálna súprava zastrihávača fúzov na vlasy Strieborná136,29 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ďalšie informácie o reklame
Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
194,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Clipper 5* Cordless Magic Clip 5V red
181,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX presný zastrihávač zlatý FX7870GE
137,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wahl 08841-66 Trimmer ProLithium Beret Haarschneidemaschine, silver/black
133,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

BaByliss PRO - Single Foil Metal Shaver FXFS1E
47,59 €
Predajca: VISO

Akumulátorový holiaci strojček Wahl Senior Lithium-Ion (Li-Ion) Black
206,01 €
Predajca: AllYour

Panasonic ER-DGP82, Čierna, 0,3 mm, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria, 1 h
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Zastrihávač vlasov Wahl Magic Clip 5*
182,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Panasonic ER-DGP86, Čierna, 0,3 mm, Nerezová oceľ, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Zastrihávač vlasov Panasonic ER-GP84 zlatý
280,60 €
Predajca: GaladorEU

Wahl 3027252 Clipper 5* Cordless Magic Clip 5V red
168,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl 8110, Červená, 160 mm, 450 g
94,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Wahl Cordless Barber Combo
336,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kontúrovací strojček Wahl Detailer T-wide Barber 08081-1216H
118,08 €
Doprava zdarma
Predajca: barberkosmetik

Wahl 3026483 Vapor Professional Clipper Haarschneidemaschine
222,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

BaByliss GoldFX, Zlato, Kov, 1,5 mm, 1,9 cm, Titán, Batérie
291,97 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Profesionálny trimmer JRL Fresh fade 2020T
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Akumulátorový zastrihávač WAHL Cordless Detailer Li je rovnako ako jeho káblový predchodca robustný zastrihávač zo série Five Star. Vďaka výkonnej lítium-iónovej batérii ponúka nový Cordless Detailer ešte väčší výkon ako klasický model a dosahuje pôsobivú rýchlosť 6 800 otáčok za minútu. To znamená, že je o neuveriteľných 1 800 otáčok za minútu rýchlejší!
Vďaka minimálnej dĺžke holenia 0,4 mm a širokej čepeli T-Wide, ktorá je ideálna na tvarovanie a konečnú úpravu, je Cordless Detailer Li ideálny pre kaderníkov a holičov, ktorí sa pri svojej práci snažia o precíznosť.
Upozorňujeme, že kvôli ostrej čepeli je zastrihávač Detailer Li menej vhodný pre klientov s pružnou pokožkou, ako sú starší ľudia a deti. Pri jeho používaní preto dbajte na zvýšenú opatrnosť.
Výkonná lítium-iónová batéria s dobou prevádzky 100 minút umožňuje akumulátorovému zastrihávaču Detailer Li efektívne pracovať v rušných salónoch.
- Lítium-iónová batéria
- Prevádzkový čas 100 minút!
- Čas nabíjania 60 minút!
- Rezací nôž so šírkou T 38 mm
- Krátky rez na tvarovanie a dokončovanie
Akumulátorový vyžínač WAHL Detailer Li sa dodáva s:
- 3x pripojiteľné hrebene (1,5, 3 a 4,5 mm)
- 1x nabíjačka
- 1x nabíjačka
- 1x kefa na starostlivosť o telo
- 1x tuba s olejom
- 1x ochranný kryt na strihací nôž
Návod na obsluhu akumulátorového zastrihávača WAHL Detailer Li:
Je dôležité, aby ste sa dotýkali pokožky spodnou stranou rezacieho noža. Tým sa zabráni kontaktu horného, pohyblivého noža s pokožkou. Ak držíte zastrihávač hore nohami a pritlačíte ho na pokožku, uistite sa, že spodná strana (kde sa nachádza kábel) smeruje nahor (vo výške lakťa). Ak budete držať spodnú stranu zastrihávača smerom nadol a blízko tela, pohyblivá časť čepele sa dostane do kontaktu s pokožkou ako prvá, čo môže viesť k porezaniu.
Napájanie
- Nabíjateľné: Áno
- Technológia batérie: Lítium-iónová (Li-Ion)
- Prevádzková doba :100 min
- Čas nabíjania: 60 h
- Typ batérie:Vstavaná batéria
- Zdroj napájania: AC/batéria
Hmotnosť a amp; rozmery
- Dĺžka kábla: 2,4 m
- Hmotnosť: 186 g
Výkon
- Rýchlosť motora (max.):6800 ot./min.
- Farba produktu:strieborná,bordová
- Šírka frézy:3,8 cm
- Minimálna dĺžka vlasu: 0,4 mm
- Materiál čepele: Oceľ
Obsah balenia
- Typ hrebeňa:Pevný
- Hrebeň na vlasy:Áno
- Počet nadstavcov:3
- Základňa:Áno
- Ochranný kryt: Áno
- Obsiahnutý olej:Áno
- Čistiaca kefka:Áno
Ergonómia
- Bez kábla:Áno
- Úložný stojan:Áno
- Ergonomický dizajn:Áno
- Prepínač zapnutia/vypnutia:Áno
[Power]
Vysoko účinná lítium-iónová batéria s dlhou výdržou, ideálna na nepretržité používanie v salóne. Pri päťminútovom nabíjaní je priemerný čas používania 14 minút.
[Výkon]
Ľahká bezdrôtová konštrukcia na pohodlnú manipuláciu v kombinácii s obvyklým silným rezným výkonom WAHL Detailer s káblom.
[Presnosť]
Na extrémne presné kontúry, detaily a presné, jasné línie.
[T-blade]
Možnosť nulového presahu "0" pre extrémne krátke dĺžky rezu. Pre rýchlejší a efektívnejší rez.
[Ideálne pre]
Rýchlejšie strihá viac vlasov. Na detailnú prácu v ťažko dostupných oblastiach, ako je tvár, krk a okolie uší.
[Príslušenstvo]
3 nástavce hrebene č. 0,5 (1,5 mm), č. 1 (3 mm),č. 1,5 (4,5 mm), čistiaca kefka, nabíjací stojan, stylingový hrebeň, kefka na prípravu na holenie, sieťový zdroj do zásuvky, olej, ochranný kryt čepele, pomôcka na nastavenie strihacej súpravy
[Technické údaje]
Typ: Profesionálny zastrihávač vlasov napájaný zo siete/batérie
Pohon: jednosmerný motor, ~ 6800 1/min
Sieťové napätie: 230 V
Čas prevádzky zo siete: 1 hod: Nepretržitá prevádzka
Doba prevádzky na batériu: 100 minút
Čas nabíjania batérie: 60 minút
Rezacia súprava: č. výrobku 02215-1116 skrutkovaná, T-čepeľ
Dĺžka rezu: ~ 0,4 mm
Šírka rezu: ~ 38 mm
Hmotnosť: ~ 186 g bez kábla
Akumulátorový kontúrovací strojček Wahl Detailer Wide Cordless Li 08171-016 pre presnú prácu a rezanie je dodávaný so širokou T-čepelou (38 mm), vďaka ktorej je pohodlnejšie kresliť presné línie okrajov za kratší čas.
Dĺžka rezu je 0,4 mm. Nôž je možné nastaviť na Zero-Overlap s výškou rezu 1/10 mm alebo 1/20 mm pre nulový rez. K dispozícii sú ďalšie 3 úrovne dĺžky od 1,5 do 4,5 mm vrátane trysiek.
Strojček používajú holiči a kaderníci na dokončovacie jemné práce pri dokončovaní techniky blednutia. Slávny T-Wide nôž s ostrím v tvare T slúži na precíznu prácu v oblasti krku a goliera, brady, fúzov a detailných strihov za ušami.Vstavaná revolučná technológia lítium-iónových batérií poskytuje až 100 minút nepretržitého používania a čas úplného nabitia 45 minút. Je možné použiť aj zo siete. LED indikátor zobrazuje úroveň výkonu, takže vždy viete, koľko energie ešte zostáva.
Vo vnútri zariadenia sa nachádza rotačný motor so zníženou hlučnosťou a úrovňou zahrievania. Motor beží pri 6 800 otáčkach za minútu, výsledkom čoho je prvý čistý rez.
Ľahký a štýlový dizajn vám zaručí pohodlie, zatiaľ čo kompaktná nabíjacia kolíska je vyvážená a ľahko uchopí akýkoľvek povrch pre bezpečné nabíjanie.
- Lítium-iónová batéria s kombinovaným napájaním,
- tichý rotačný motor 6800 ot./min.,
- prevádzková doba až 100 minút,
- doba nabíjania - 45 min.,
- T-čepel z legovanej ocele 38 mm,
- dĺžka rezu - 0,4 mm,
- schopnosť prispôsobiť nastavec "na nulu",
- led indikátor baterky
Sada obsahuje: kontúrovací strojček Wahl Detailer Wide Cordless, sieťový adaptér, nabíjací stojan, 3 trysky (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm), kefa na zametanie vlasov, kefa na čistenie, olej.
Aby strihací strojček fungoval čo najdlhšie a čo najlepšie, musí mu užívateľ venovať určitú starostlivosť. A to vykonaním týchto úkonov:
- Čistenie strihacej hlavice po každom strihaní.
- Naolejovanie strihacej hlavice po každom vyčistení/strihaní.
- Odporúča sa používať stlačený vzduch na čistenie strojčeka.
- Skvelou voľbou je aj sprej 5v1 pre údržbu strojčeka.
- Pravidelné chladenie strihacej hlavice predlžuje životnosť nožov.
- Strojček sa odporúča mať pripojený na nabíjačke iba do úplného nabitia, nie dlhšie.
Lítium-iónový akumulátorový vysávač Wahl Professional 5-Star Series je určený na profesionálne použitie. Je navrhnutý tak, aby poskytoval ostrý výkon, ktorý odborníci potrebujú. Obľúbený zastrihávač holičov sa stal akumulátorovým. Navrhnutý na každodenné používanie v rušnom holičstve alebo salóne. Je vybavený extrémne úzkou čepeľou so šírkou T na strihanie detailov a jemných línií.
Veľmi výkonná lítium-iónová batéria. Veľmi vysoké otáčky 6 800 ot/min. S veľmi krátkou dĺžkou holenia 0,4 mm a širokou reznou čepeľou T-Wide, vyrobenou na tvarovanie a dokončovanie,
- Holiacu hlavu naolejujte.
- (Ak je napájaný káblom) Zapojte spotrebič do elektrickej siete.
- Prístroj zapnite vypínačom a po použití ho opäť vypnite.
- Váš zastrihávač by mal byť čistý a naolejovaný.
- Zastrihávač je vhodný predovšetkým na dokončovanie a detailné úpravy.
Zastrihávač vlasov Wahl Professional ponúka profesionálny výkon s bezdrôtovou slobodou. Je vybavený čepeľami so šírkou T na presné strihanie a úpravu vlasov a fúzov. Vďaka funkcii rýchleho nabíjania je zastrihávač vždy pripravený na použitie. Ergonomický tvar zaisťuje pohodlnú manipuláciu. S rôznymi nástavcami na jednotlivé účesy a úpravy fúzov. Voľba pre každého, kto si cení profesionálne výsledky. Dosiahnite jednoduchú a precíznu úpravu vlasov doma hneď teraz! Obsahuje zastrihávač vlasov, rôzne nástavce, nabíjaciu stanicu, čistiacu kefku, olej na čepele.
Wahl Trimmer Wahl Cordless Trimmer Detailer teraz na Beauty Plaza.
Akumulátorový zastrihávač vlasov Wahl HSM Detailer LI červený/chrómový
PRESNÉ VÝSLEDKY MERANIA: Integrovaná kontrola prispôsobenia manžety a patentovaný indikátor odpočinku zabezpečujú optimálne prispôsobenie manžety a odpočinku počas merania - pre presné výsledky merania, na ktoré sa môžete spoľahnúť. RÝCHLE A ŠETRNÉ MERANIE: Meranie krvného tlaku pomocou BM 48 prebieha hneď po nafúknutí prístroja, čo vám ponúka rýchlejšie a výrazne pohodlnejšie meranie. NEREGULÓRNY SRDEČNÝ RYTMUS: Detekcia arytmie tlakomera rozpozná nepravidelnosti v srdcovom rytme a upozorní tak na možnú srdcovú arytmiu. S PRIPOJENÍM K APLIKÁCIÍ: Inteligentné prepojenie medzi smartfónom a tlakomerom vám umožňuje pohodlne sledovať hodnoty krvného tlaku v každom okamihu pomocou bezplatnej aplikácie "beurer HealthManager Pro". ĽAHKÉ POUŽÍVANIE: Praktické ovládanie jedným tlačidlom umožňuje mimoriadne jednoduché meranie krvného tlaku a pulzu na ramene - ideálne na každodennú kontrolu vášho zdravia.
Li akumulátorový vyžínač Detailer
Akumulátorový strojček Wahl Detailer Tagliacapelli Professionale je dokonalým partnerom pre profesionálnu úpravu vlasov. Vďaka dlhotrvajúcej čepeli T-Wide zaručuje presné strihanie a presné výsledky. Bezdrôtová funkcia zaisťuje maximálnu voľnosť pohybu. Výkonný motor vám umožní pracovať rýchlo a efektívne. Vďaka ergonomickému dizajnu sa detailér pohodlne drží v ruke a umožňuje vám pohodlne pracovať dlhší čas. Nepostrádateľný nástroj pre každého kaderníka alebo stylistu, ktorý uprednostňuje kvalitu a precíznosť. Rozsah dodávky: Akumulátorový zastrihávač vlasov Wahl Detailer, nabíjací kábel, čistiaca kefka, nástavce na hrebene, návod na obsluhu.
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 1.03 kg
- Napätie
- 230 V
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- Počet kusov
- 121
- Rezy za minútu
- 6800
- Cieľové skupiny
- PániDámy
- EAN kód
- 5996415033533
- Číslo od výrobcu
- 08171-016H
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 1.03 kg
- Napätie
- 230 V
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- Počet kusov
- 121
- Rezy za minútu
- 6800
- Cieľové skupiny
- PániDámy
- EAN kód
- 5996415033533
- Číslo od výrobcu
- 08171-016H
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
194,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Clipper 5* Cordless Magic Clip 5V red
181,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Vanish, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Zlato, Tlačidlá, Striedavé napájanie / batéria, Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Panasonic ER-DGP86, Čierna, 0,3 mm, Nerezová oceľ, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Panasonic Haarschneider ER-DGP84 bk
199,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

LED kozmetické zrkadlo Make-up zrkadlo Skladacie osvetlené hollywoodske zrkadlo s osvetlením 2X 3X zväčšenie Stolové zrkadlo Zväčšovacie zrkadlo Retoo
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kadernícky salón cape strihanie vlasov cape kaderníctvo cape kaderníctvo cape cape
19,20 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Šedá
418,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX presný zastrihávač zlatý FX7870GE
137,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Andis HSM ProFoil Plus čierny prístroj na holenie a epiláciu mužov12 výkonných bezdrôtových
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

BaByliss PRO - Single Foil Metal Shaver FXFS1E
47,59 €
Predajca: VISO

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Wahl 3027252 Clipper 5* Cordless Magic Clip 5V red
168,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biela, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
6,39 €/1m
12,77 €
Predajca: NamdarStore

Wahl Super Close AC/Battery Black
62,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov Panasonic ER-GP84 zlatý
280,60 €
Predajca: GaladorEU

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice
178,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

muuwmi detské inlinery, nastaviteľné, veľkosť 33-36, ABEC 5, veľkosť kolies 70 x 22 mm, testované GS, ružové
42,51 €
Predajca: ACRA

Akumulátorový holiaci strojček Wahl Senior Lithium-Ion (Li-Ion) Black
206,01 €
Predajca: AllYour

Wahl 03615-1016, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Strieborná, 1,7 cm, 0,4 mm, Striedavé napájanie / batéria, 45 min
26,87 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips BRI977/00, IPL, Ružovo zlatá, 8,5 min, 2,5 min, 2 min, 1,5 min
455,90 €
Predajca: Digiexpert

Kolieskové korčule, detské kolieskové korčule, nastaviteľné dámske kolieskové korčule, LED kolieskové korčule a 4 nastaviteľné veľkosti, kolieskové korčule pre dievčatá, chlapca (S)
46,80 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,72 €
Predajca: velmontask

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swirl M 40, Oranžová, Biela, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Box, 166 mm, 234 mm, 74 mm
11,49 €
Predajca: M_plus_L

Sibel Hairbuster/Eye Vac odsávačka vlasov
209,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčané stránky
Zariadenie funguje perfektne, je nepoužívané, má nabíjaciu stanicu, hrebeň na vlasy, nabíjací kábel. Prílohy. Kefa. A nástroj na nastavenie čepele. Preprava trvala 1 týždeň, ale stálo to za to
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový stroj na vlasy
Som veľmi spokojná s kvalitou a výkonom, mám ho už 2 roky a stále funguje perfektne. Aj keď ho používam každý týždeň (len na seba) vždy vyzerá v perfektnom stave.
Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rozrezať
Kúsky super
Hodnotenie z 17. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezdrôtový zastrihávač fúzov Wahl li
Veľmi pekný zastrihávač fúzov. Odporúčam ostatným.
Hodnotenie z 12. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Strojček na strihanie vlasov
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchly vrchol
Vždy na vrchole
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Wahl Clipper Cordless Detailer LI 5*
Strojček robí strihy!
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

XMaster Shave PRO, 5 v 1, akumulátorový zastrihávač fúzov, zastrihávač vlasov, holiaci strojček, LED svetlo, 4x nástavce, dokovacia stanica, čierna



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,99 €
Predajca: XMaster

KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
20,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

JRL Onyx SF Pro – holiaci strojček, čierna farba (model SH2301)
113,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Limitovaná edícia bezdrôtových zariadení Combo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
447,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG5930/15, Strieborná, 0,5 mm, 1,6 cm, 1 mm, Brada, Ucho, Nos, Nerezová oceľ
93,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Elektrický zastrihávač vlasov s T-čepeľou, zastrihávač vlasov s čepeľou z uhlíkovej ocele na presné strihanie zblízka, bezdrôtový - GRITSY



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
11,59 €
Predajca: Mormark

Wahl Cordless Barber Combo



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
336,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Heiniger Style Midi zastrihávač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
219,95 €
Predajca: Agrarzone

Panasonic ER-GP23, Čierna, Hlava, Nerezová oceľ, Stav batérie, Nabíjanie, Striedavé napájanie / batéria, 100 min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
243,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37
178,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl - Legend Fading Clipper Zastrihávač vlasov 08147-416



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
199,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moser NEOliner, Čierna, Nerezová oceľ, 0,4 mm, 3,2 cm, Striedavé napájanie / batéria, 100 min, 2 h



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
180,60 €
-6,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
174,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Detailer, Červená, Strieborná, 3,8 cm, Rotary motor, 5000 rpm, AC, 130 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(63)Počet hodnotení: 63
144,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Strihač vlasov Jaguar HSM CM 2000 black, čierny



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
82,99 €
Predajca: SuperMerchant

CM 2000 Berry



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
85,99 €
Predajca: SuperMerchant

Wahl 08841-66 Trimmer ProLithium Beret Haarschneidemaschine, silver/black



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(22)Počet hodnotení: 22
133,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Gamma+ Absolute Zero
144,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG9540/15, Šedá, 0,2 mm, 2 cm, 0,2 mm, Brada, Ucho, Tvár, Fúzy, Nos, Batérie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,80 €
Predajca: NetworkTechnologies