Spiderman topper na tortu z jedlého papiera

50,65 €

506,50 € / 1kg

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov

so 10. – po 12. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Jedlé tortové dekorácie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Funcakes Deco Melts - zelené 250g
Funcakes Deco Melts - zelené 250g
181,60 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
45,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
181,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Saracino Modellierpaste Rot 250 g
Saracino Modellierpaste Rot 250 g
162,20 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
40,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
0,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
47,55 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Tortová poleva ružová PICK.125 g
Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Topper na tortu Spidey, 16 kusov, výška: 4,5 cm
Topper na tortu Spidey, 16 kusov, výška: 4,5 cm
546,50 €/1kg
10,93 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
189,60 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 42
47,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Biely fondánový obal pripravený na použitie 450 g
Dr. Oetker Biely fondánový obal pripravený na použitie 450 g
12,76 €/1kg
6,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sonic torta topper 20cm Ø oblátky papier narodeniny
Sonic torta topper 20cm Ø oblátky papier narodeniny
4 037,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Günthart cukrové zvieratká, rôzne 18g 1 ks
Günthart cukrové zvieratká, rôzne 18g 1 ks
186,50 €/1kg
3,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
36,30 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g
Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g
43,36 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,77 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
61,14 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Cake Cream Vanilla je istý úspech a pevný na rezanie 140g
Dr. Oetker Cake Cream Vanilla je istý úspech a pevný na rezanie 140g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker očarujúci motýli v troch farbách 12 kusov
Dr. Oetker očarujúci motýli v troch farbách 12 kusov
142,00 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Oetker mini dekoratívne kvety 40 kusov
Oetker mini dekoratívne kvety 40 kusov
43,40 €/1kg
4,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Oetker dekor ABC a čísla (58 g)
Oetker dekor ABC a čísla (58 g)
86,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
5,19 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pickerd cukor jednorožci a dúhy jemná dekorácia topper 15g
Pickerd cukor jednorožci a dúhy jemná dekorácia topper 15g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Jedlý papír na jednoduché a rýchle zdobenie tort. Je to bezlepkový výrobok. Na jeho výrobu sa používajú kvalitné prísady a potravinárske farbivá. Potlač sa vykonáva v špeciálnom potravinárskom&aacuteá tlačiarenskomástroji. Jedlá torta umožňuje zdobenie tort alebo iných dezertov. Tortu je možné pokryť tenkou vrstvou máwordékrémuéalebo fixačnéhoéjedléhoégélu. Na túto vrstvu položte papier, uhlaďte ho a opäť potrite gélom. Ten priľne a rozžiari jeho farby. Na tortu ho položte aspoň tri hodiny pred jedlom, aby bol pri podávaní torty mäkký. Tento jedýný papierír je potlačený motívom Spidermana v akcii. Priemer 20 cm.

 

Zloženie:
Olive olej, voda, zemiakový škrob, farbivá: E102, E110, E122, E133, E151, zahusťovadlo: maltodextrín.



  • Rozsah dodávky: 1 topper na tortu
  • Priemer: približne 20 cm
  • Hodnoty: bez E171, bez lepku, bez laktózy, bez mliečnych bielkovín, bez pridaného cukru, vhodné pre vegetariánov
  • Zloženie: 1: Zloženie: olivový olej, zemiakový škrob, voda
  • Farby: E102, E122, E133, E151
  • Zahusťovadlo: maltodextrín
  • Výživové hodnoty na 100 g alebo 100 ml:
  • Kalorická hodnota: 360 kJ / 1 530 kcal
  • Tuk: 1,1 g
  • z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g
  • Sacharidy: 88 g
  • z toho cukor: 0 g
  • Bielkoviny: 0 g
  • Sodík: 20g
  • Soľ: 0,1 g


Vrchnák na tortu s kultovým motívom Spiderman z oblátkového papiera

Motív: Spiderman

Veľkosť: Ø 20 cm

Topper bude zaslaný v hygienickom tlakovom vrecku a má trvanlivosť 6 mesiacov, ak sa skladuje na chladnom a suchom mieste.

Či už ide o torty alebo cupcakes - v zásade neexistujú žiadne obmedzenia za predpokladu, že povrch, na ktorom je topper umiestnený, nie je príliš vlhký. Vlhkosť uvoľňuje najmä krém alebo maslový krém.



Jedlá poleva na tortu z jedlého papiera so vzrušujúcimi motívmi Spidermana!

Bez lepku, bez laktózy, vhodné pre vegetariánov, bez mliečnych bielkovín.

S toppermi na tortu môžete bez väčšej námahy ozdobiť tortu v ľubovoľnom motíve.

Oblátky sú vyrobené z jedlého papiera, potlačené potravinárskymi farbami a sú úplne jedlé.

Stačí ich vybrať z obalu a umiestniť na tortu tesne pred podávaním.

Oblátky na tortu nemajú rady vlhkosť. Ak ich je príliš veľa, zmäknú a farba sa rozpustí a rozmazáva.

Preto tortu s topperom nikdy nedávajte do chladničky a neumiestňujte topper na krémovú tortu

Trvanlivosť najmenej 2 mesiace

Zloženie: Zemiakový škrob, rastlinný olej, farbivá: E102,E110,E122,E133,E151 E102 a E110, ako aj E122 môžu mať negatívny vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Bez lepku, bez laktózy, vhodné pre vegetariánov, bez mliečnych bielkovín.

Výživové informácie (približné):
na 100 g
nA DIELČEK Energetická hodnota (kj) 1.
530,0 91,8 Energia (kcal) 360,0
21,6 Tuk (g) 1,1
0,1 z toho nasýtený (g) 0,2
0,0 Sacharidy (g) 88,0

5,3 z toho cukor (g) 0,0 0,0 Bielkoviny (g) 0,
0,0 Sodík (mg) 50,0
37,5 Soľ (g) 0,10,0



Údaje o výrobcovi/mieste výroby: deKora, C/Florin, Parcelas 30-39 Pol. Ind.



Dekora - Jedlý papier - Spider-man / bez cukru

Dekoračný gél možno použiť na nanášanie dekorácií na torty na zvýraznenie farieb.

Naneste Decorgel v tenkej vrstve rovnomerne na povrch dekorácie pomocou roztierača. Malé 50g balenie vystačí na dve strany formátu A4.

Pri manipulácii s jedlou dekoráciou sa uistite, že máte suché ruky.
Zloženie: zemiakový škrob, voda, olivový olej, maltodextrín, farbivá: E102, E122, E133, E151
E102, E122 môžu nepriaznivo ovplyvniť pozornosť a aktivitu detí.
Skladujte na čistom a suchom mieste.

Počet kusov: 1

veľkosť: 20 cm

Zloženie
Zemiakový škrob, voda, olivový olej, maltodextrín, E102, E110, E122, E133, E151 (môže zhoršiť aktivitu a pozornosť detí)
Výživové údaje
Zemiakový škrob, voda, olivový olej, maltodextrín, E102, E110, E122, E133, E151 (môže zhoršiť aktivitu a pozornosť detí)
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
Dekora
Obchodný názov
Topper na tortu
Výrobca
Dekora-Design
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
114398
EAN kód
8435599740877

Zloženie
Zemiakový škrob, voda, olivový olej, maltodextrín, E102, E110, E122, E133, E151 (môže zhoršiť aktivitu a pozornosť detí)
Výživové údaje
Zemiakový škrob, voda, olivový olej, maltodextrín, E102, E110, E122, E133, E151 (môže zhoršiť aktivitu a pozornosť detí)
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
Dekora
Obchodný názov
Topper na tortu
Výrobca
Dekora-Design
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
114398
EAN kód
8435599740877
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Cerf Dellier 346170, Viacfarebný, 1 kusov
Cerf Dellier 346170, Viacfarebný, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
30,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Postavička torty Spiderman
Postavička torty Spiderman
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
46,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Tlapková patrola Tortová ozdoba 30 ks tortových ozdôb na torty, koláčiky, ...
Tlapková patrola Tortová ozdoba 30 ks tortových ozdôb na torty, koláčiky, ...
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
35,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Mrazený topper na tortu 15,5 cm Ø fondánový papier bez cukru Narodeniny
Mrazený topper na tortu 15,5 cm Ø fondánový papier bez cukru Narodeniny
2 049,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
22,90 €
-10%
20,49 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Topper na tortu Spidey 17,5 cm narodeniny
Topper na tortu Spidey 17,5 cm narodeniny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,84 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Súprava balónov na zdobenie torty Minnie Mouse
Súprava balónov na zdobenie torty Minnie Mouse
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,98 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 5 sviečok Paw Patrol
5 sviečok Paw Patrol
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
31,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Spiderman 9 cm sviečky na tortu - Dekora
Spiderman 9 cm sviečky na tortu - Dekora
147,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,94 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 200
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Puzdrá na muffiny Prasiatko Peppa 25 ks.
Puzdrá na muffiny Prasiatko Peppa 25 ks.
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
31,01 €
-65%
10,80 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Frozen Ice Queen Cake Topper 30 ks zátok na torty, koláče, torty... Elsa, Anna, Olaf
Frozen Ice Queen Cake Topper 30 ks zátok na torty, koláče, torty... Elsa, Anna, Olaf
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
36,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Procos 87148, Tanier, Kolo, Lepenka, Viacfarebný, Obrázok, 8 kusov
Procos 87148, Tanier, Kolo, Lepenka, Viacfarebný, Obrázok, 8 kusov
2,61 €
Predajca: NaseNadobi-cz
Obrázok produktu pre Topper na tortu Peppa Pig 17x12 cm narodeniny
Topper na tortu Peppa Pig 17x12 cm narodeniny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,48 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Tortová poleva ružová PICK.125 g
Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
181,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5Počet hodnotení: 42
16,15 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Obrázok produktu pre Tlapková patrola - Detská narodeninová súprava (55 kusov) Taniere Šálky Dekorácie Servítky Narodeniny
Tlapková patrola - Detská narodeninová súprava (55 kusov) Taniere Šálky Dekorácie Servítky Narodeniny
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
22,99 €
Predajca: Gomazing
Obrázok produktu pre Dekorácia na tortu svetlomodrá modrá balónová torta topper
Dekorácia na tortu svetlomodrá modrá balónová torta topper
8,94 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Obrázok produktu pre 25 formičiek na muffiny Tlapková patrola
25 formičiek na muffiny Tlapková patrola
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
10,80 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 18
40,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Kidwell VENTO trojkolesová balančná kolobežka s LED kolieskami, pre deti 3+
Kidwell VENTO trojkolesová balančná kolobežka s LED kolieskami, pre deti 3+
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 55
41,87 €
Predajca: APOGIT
Obrázok produktu pre Wilton dekoračné figúrky - futbal  Wilton Materiál:: Plast, Počet kusov:: 7
Wilton dekoračné figúrky - futbal Wilton Materiál:: Plast, Počet kusov:: 7
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 47
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 299
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
189,60 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 42
47,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Günthart Sugar Dinos 20 g
Günthart Sugar Dinos 20 g
148,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ružový dievčenský párty kufor Paw Patrol 51 ks.
Ružový dievčenský párty kufor Paw Patrol 51 ks.
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
28,40 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 67 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 28. júna 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobré
Hodnotenie z 27. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Torta
Hodnotenie z 21. októbra 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super!
Hodnotenie z 9. februára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Spokojný
Hodnotenie z 31. augusta 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Topper na tortu
Hodnotenie z 13. februára 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sehr zufrieden!
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
27,99 €
-46%
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení
Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
56,23 €/1kg
Obrázok produktu pre Funcakes Deco Melts - zelené 250g
Funcakes Deco Melts - zelené 250g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
45,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
181,60 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes Deco Melts - žltá 250g
FunCakes Deco Melts - žltá 250g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,80 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 42
47,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
189,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino
Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
165,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino
Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
43,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
175,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Saracino Modellierpaste Rot 250 g
Saracino Modellierpaste Rot 250 g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
40,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,20 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
181,00 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%
11,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
0,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Modrý modelovací cukor Modrá modelovacia pasta 250g - Saracino
Modrý modelovací cukor Modrá modelovacia pasta 250g - Saracino
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
66,35 €/1kg
Obrázok produktu pre KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM
KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,26 €
Predajca: Biogo
11,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2
Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
34,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ulita slimáka
Ulita slimáka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
61,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2
Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,56 €/1l
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
40,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
25,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,70 €/1l
Obrázok produktu pre Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
13,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
650,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Günthart marcipánové ruže červené s 33 g
Günthart marcipánové ruže červené s 33 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,71 €/1kg