5,0



Na základe 1 hodnotenia
Merveillance Lift, Nočný krem s liftingom, 50 ml
29,93 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,17 €-2%
583,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Nočné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 84% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3

2% od 2 ks







4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 64% od 2 ks


3% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 24% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 32% od 2 ks

Ďalšie informácie o reklame
MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml1 523,45 €/1l
44,18 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml1 027,80 €/1l
51,39 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný nočný krém s prebiotikami759,80 €/1l
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nuxe Nuxuriance Ultra The Global Anti-Aging non krm 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Nuxuriance Gold, Nočný výživový posilňujúci balzam, 50 ml
1 103,40 €/1l
55,17 €
Predajca: Zeitburg

Murad Retinol Youth Renewal nočný krém
1 507,80 €/1l
75,39 €
Predajca: MANADA

DENSITIUM Nočný krém 50 ml
35 490,00 €/1l
35,49 €
Predajca: Parfumtoi

Avene DermAbsolu nočný regeneračný balzam 40 ml
1 329,00 €/1l
53,16 €
Predajca: VISO

Missha Nočný regeneračný krém 50ml
708,00 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Omorovicza Omladzujúci nočný krém
2 060,60 €/1l
103,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Spevňujúci a vyživujúci nočný krém
479,80 €/1l
29,68 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Intenzívny omladzujúci nočný krém s kolagénom (nočný krém) 50 ml
260,00 €/1l
13,00 €
Predajca: VISO

Neutrogena Retinol Boost Nočný Krém, 50ml
324 500,01 €/1kg
19,47 €
Predajca: MANADA

Juvena Juvenance Epigen nočný krém 50ml
884,40 €/1l
45,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,22 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Hyaluron Filler nočný krém 50ml
868,80 €/1l
43,44 €
Predajca: Parfumtoi

Revitalift Nočný vyplňujúci krém 50 ml
18,73 €
Predajca: LAVONIO

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
1 759,80 €/1l
96,96 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,99 €
Predajca: PerfumTraders

Declare Stressbalance 5 Secrets Nočný krém
989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)
1 696,80 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Spevňujúci nočný krém s olejom z mikrorias a koncentrovaným účinkom proti starnutiu pre oddýchnutú a uvoľnenú pleť, akoby ste spali nasledujúce 2 hodiny. Redukuje jemné linky a vrásky a má liftingový účinok. Po použití bude vaša pleť pevnejšia a bude vyzerať viditeľne mladšie.
Vlastnosti:
- nočný krém,
- s olejom z mikrorias,
- proti starnutiu,
- redukuje jemné linky a vrásky,
- má liftingový účinok,
- zanecháva pleť pevnejšiu a mladistvejšiu,
- má jemnú kvetinovú a pižmovú vôňu,
- vegánsky výrobok.
Ako používať
Naneste na čistú a suchú pokožku a jemne vmasírujte.
Merveillance Lift nočný krém s liftingovým účinkom 50 ml je kľúčovým prípravkom pre posilnenie a omladenie pleti počas noci. Jeho bohatá textúra sa hlboko vstrebáva do pokožky, zanechávajúc ju hydratovanú a sviežu. S pomocou inovatívnych zložiek poskytuje tento krém potrebnú výživu a podporuje pružnosť pleti, čím zmierni prejavy starnutia. S Merveillance Lift nočným krémom si môžete byť istí, že vaša pleť bude ráno regenerovaná a plná života.
Koncentrovaná starostlivosť proti starnutiu pre oddýchnutú a uvoľnenú pleť, akoby ste spali dve hodiny navyše. Koncentrovaný nočný krém Nuxe Merveillance Lift je obohatený o ultrakorekčný olej z mikrorias, aktívnu zložku, ktorá v jedinej kvapke koncentruje silu 4 miliárd pôvodných buniek, ktoré každý deň posilňujú vašu pleť. Ráno je pleť plná energie. Pleť vyzerá opravená a vyhladená. Vrásky sú korigované, pleť pôsobí liftingovo. Pleť je pevnejšia a vyzerá viditeľne mladšie. Účinnosť proti starnutiu a maximálny pôžitok s jemnou kvetinovou a pižmovou harmóniou.
Nočný krém s účinkom proti starnutiu, ktorý posilňuje pleť prostredníctvom ultrakorekčného oleja z mikrorias. Ráno je pleť opäť plná energie. Poskytuje pleti uvoľnenie, vďaka čomu pôsobí ospalým dojmom. Vrásky sú korigované a pleť je vypnutá. obsahuje 97 % prírodných zložiek.
Všetky typy pleti Nuxe Merveillance Lift Koncentrovaný nočný krém
Nuxe Merveillance Lift koncentrovaný nočný krém FRANKREICH Karton @ 1 Stueck x 50 ml
Nuxe Merveillance Nachtcreme 50 ml
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Všetky zložky výrobku sú zvolené starostlivo, aby poskytovali efektívnu starostlivosť o pleť. Obsahuje: voda, glycerín, kyselina askorbová, extrakt zo semen slnečnice, olivový olej, linalool, extrakt zo Semen Citrus Aurantium Dulcis, extrakt zo Semen Citrus Grandis, tokoferol, pantenol, benzyl salicylát, extrakt zo Semen Helianthus Annuus, kyselina hyalurónová, kyselina citrónová, limonén, extrakt z kvetín nematocany's officina'lis, extrakt z Citrus Aurantium Amara, extrakt z kvetín korymbifera a iné.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3264680024818
- Číslo od výrobcu
- 17835921
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Všetky zložky výrobku sú zvolené starostlivo, aby poskytovali efektívnu starostlivosť o pleť. Obsahuje: voda, glycerín, kyselina askorbová, extrakt zo semen slnečnice, olivový olej, linalool, extrakt zo Semen Citrus Aurantium Dulcis, extrakt zo Semen Citrus Grandis, tokoferol, pantenol, benzyl salicylát, extrakt zo Semen Helianthus Annuus, kyselina hyalurónová, kyselina citrónová, limonén, extrakt z kvetín nematocany's officina'lis, extrakt z Citrus Aurantium Amara, extrakt z kvetín korymbifera a iné.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3264680024818
- Číslo od výrobcu
- 17835921
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-Ageing, Day, Cream, For Face, 50 ml
848,40 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Merveillance Lift, Sérum na vrásky pre tvár, 30 ml
1 007,67 €/1l
31,13 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,23 €
Predajca: PerfumTraders

Merveillance Lift, Zvedací krém pre zmiešanú pleť, 50 ml
594,40 €/1l
29,72 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Super, Sérum, 30 ml - Jemný a luxusný sérum pre vašu pleť, omladzujúce a hydratačné. Osvedčený super produkt od Nuxe.
1 753,00 €/1l
52,59 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nuxe Nuxuriance Ultra The Global Anti-Aging non krm 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Korektúrna kozmetika Merveillance Lift na očné okolie, 15 ml
1 341 500,03 €/1kg
26,83 €
Predajca: PerfumTraders

Liftovací krém pre suchú pokožku Merveillance Lift, 50 ml
666,60 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Vegan, Anti-Wrinkle, Day, Cream, For Face, SPF 30, 50 ml
600,60 €/1l
30,03 €
Predajca: ADI_Global_Store

Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception denný a nočný krém 75 ml
713,73 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Nuxuriance Ultra Eye & Lip Contour Global Anti-Aging, Wrinkels, Slackening, Brown Spots, Puffiness, Dark Circles 15 ml
26 840,00 €/1l
27,95 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,84 €
Predajca: PerfumTraders

NUXE Merveillance Lift Glow Spevujci rozjasujci krm 50 ml
623,20 €/1l
31,97 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,16 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-Ageing, Day, Rich Cream, For Face, 50 ml
903,40 €/1l
45,17 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeHubStore

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Nuxe Merveillance Lift Výnimočný denný a nočný krém pre všetky typy pleti
606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Huile Progigieuse Multi-Purpose, Body Oil, All Over The Body, 100 ml
161 066,66 €/1kg
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Nuxe Nuxuriance Ultra Global Anti-Aging Cream 50ml + Global Anti-Aging Night Cream 15ml
703,23 €/1l
45,71 €
Predajca: NutraBestBG

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Nuxe Creme Prodigieuse Boost, Regeneračný nočný olejový balzam, 50 ml
548,60 €/1l
28,15 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,43 €
Predajca: PerfumTraders

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
![Obrázok produktu pre Nuxe Super Srum Eyes [10] 15 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/68650ceecd0e95d2dcc0cd8ee8e82907.webp)
Nuxe Super Srum Eyes [10] 15 ml
2 693,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Serum omladzujúce sérum proti starnutiu pleti 30 ml
1 299,33 €/1l
38,98 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
114,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bez zvierat, bez silikónu a vegánsky
Výrobok krásne vonia a je veľmi príjemný na pokožke, rýchlo sa rozotiera a je veľmi úsporný. Výraz tváre je veľmi príjemný. Používam ho už 3 roky. Pre mňa osobne žiadna iná možnosť neprichádza do úvahy.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Energizujúci, Hydratačný, Vyhladenie, 65 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
74,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 151,38 €/1l

Pure Gold La Prairie 60ml
844,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
14 076,67 €/1l

MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
324,13 €
Predajca: PerfumTraders
5 402,17 €/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cell Glow Nočný krém
255,09 €
Predajca: PerfumTraders
5 101,80 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
179,21 €
-6,47 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
172,74 €
Predajca: PerfumTraders
5 758,00 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop
1 102,80 €/1l

Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml
51,39 €
Predajca: lithuaniashop
1 027,80 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bounce Night Creme, Nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Posilnenie, 75 ml, Nádoba



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
116,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 556,27 €/1l

Oriflame Novage+ Multi-Active Rich Anti-Aging Night Cream 50 ml
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
979,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
979,80 €/1l

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
96,96 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,99 €
Predajca: PerfumTraders
1 759,80 €/1l

Regeneračný nočný krém s prebiotikami
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: SuperMerchant
759,80 €/1l

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
103,11 €
Predajca: PerfumTraders
6 874,00 €/1l

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, 50ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
528 428,56 €/1kg

Mary Kay Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,79 €
Predajca: lithuaniashop
513,17 €/1l

MARY KAY Nočný krém Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
496,00 €/1kg

Nočný krém na tvár, krk a dekolt Ahava Beauty Before Age Uplift



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
52,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,38 €
Predajca: PerfumTraders
1 027,60 €/1l

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
80,80 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,38 €
Predajca: PerfumTraders
1 447,60 €/1l