5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G38,76 €/1kg
17,44 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Kuracie polievkové pasty22,77 €/1kg
9,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový vývar JARMINO (6x 350 ml)
99,97 €/1l
34,99 €
Predajca: JARMINO

Menzi serbische Bohnensuppe Dosensuppe 5x 200 ml
57,46 €/1l
57,46 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
20,16 €/1l
20,16 €
Predajca: somnia24

Zeleninový vývar – bez kvasníc, 200 g, balenie po 2 kusoch
26,45 €/1kg
10,58 €
Predajca: taleoo

Zeleninový vývar - bez tuku 162g
39,38 €/1kg
6,38 €
Predajca: taleoo

Zeleninový vývar – bez kvasníc, 200 g | NATURATA
24,95 €/1kg
4,99 €
Predajca: taleoo

Winiary Zeleninová polievka 48 g
25 800,00 €/1kg
2,33 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,29 €
Predajca: Katomix

Hrniec s hrachovou polievkou
5,71 €/1kg
23,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový vývar – doplnkové balenie 250 g | BELTANE
37,72 €/1kg
9,43 €
Predajca: taleoo

Zeleninový vývar – bez kvasníc, doplnkové balenie 500 g, balenie 6 kusov
17,98 €/1kg
53,94 €
Predajca: taleoo

Vifon Instantná pečená kuracia polievka 70 G
12,43 €/1kg
1,90 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,87 €
Predajca: Katomix

Winiary instantný kurací vývar 170 g
15,84 €/1kg
4,24 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,01 €
Predajca: Katomix

Unox Tomaat Groente Soep 570 ml – výdatná paradajková polievka so zeleninou
17,72 €/1kg
10,10 €
Predajca: Pantry_Intl

Zupa tajska JemyJemy 400 g
44,45 €/1kg
17,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hrachová polievka s klobásou JemyJemy 450 g
5,67 €/1kg
3,11 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,55 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vďaka 20-hodinovému vareniu kuracích tiel je náš kurací vývar bohatý na cenné živiny, ako sú aminokyseliny a kolagén, a obsahuje veľa prírodných bielkovín. Kosti do našej kuracej polievky pochádzajú z kurčiat z voľných chovov od farmárov, ktorí sa venujú udržateľnému poľnohospodárstvu. Ako základ našej kuracej polievky používame domácu zeleninovú polievku s množstvom čerstvej polievkovej zeleniny, ktorú získavame predovšetkým z regiónu Chiemgau na juhu Bavorska, kde ju aj vyrábame. Náš vývar z kuracích kostí chutí lahodne ako dlho varený mäsový vývar alebo kuracia polievka, ale navyše obsahuje cenné živiny z kuracích tiel. Náš kurací vývar je pripravený na konzumáciu, stačí otvoriť nádobu, vychutnať si ho pri izbovej teplote alebo krátko ohriaty, prípadne ho použiť ako kvalitný základ na prípravu lahodných omáčok a polievok.
- Objem
- 350 ml
- Zloženie
- Voda GRANDER, hydinové kosti* (30 %), cibuľa*, mrkva*, zeler*, pór*, kamenná soľ*, petržlen*, korenie*, šalvia*, bobkový list*, chilli*. * z kontrolovaného ekologického pestovania
- Výživové údaje
- kj 49, kcal 11, tuk 0,2 , z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1, sacharidy 0,8, z toho cukor 0,0, bielkoviny 1,6, kolagén 1,1, soľ 0,1
- Hmotnosť
- 3800 g
- Potravinársky podnik
- Jarfood GmbH Oskar-von-Miller-Ring 29 80333 München Germany
- Obchodný názov
- Vývar z kuracích kostí
- Výrobca
- Jarfood GmbH
- Označenie množstva
- Kosti z hydiny* (30%)
- Číslo od výrobcu
- KBH6
- EAN kód
- 4260462450867
- Objem
- 350 ml
- Zloženie
- Voda GRANDER, hydinové kosti* (30 %), cibuľa*, mrkva*, zeler*, pór*, kamenná soľ*, petržlen*, korenie*, šalvia*, bobkový list*, chilli*. * z kontrolovaného ekologického pestovania
- Výživové údaje
- kj 49, kcal 11, tuk 0,2 , z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1, sacharidy 0,8, z toho cukor 0,0, bielkoviny 1,6, kolagén 1,1, soľ 0,1
- Hmotnosť
- 3800 g
- Potravinársky podnik
- Jarfood GmbH Oskar-von-Miller-Ring 29 80333 München Germany
- Obchodný názov
- Vývar z kuracích kostí
- Výrobca
- Jarfood GmbH
- Označenie množstva
- Kosti z hydiny* (30%)
- Číslo od výrobcu
- KBH6
- EAN kód
- 4260462450867
Hodí sa k tomu

JARMINO Hovädzí koncentrovaný vývar z kostí (440g)
113,61 €/1l
49,99 €
Predajca: JARMINO

JARMINO Hovädzí vývar z kostí (6x 350 ml)
99,97 €/1l
34,99 €
Predajca: JARMINO

Rapunzel 1400190, Datľový cukor, Prášok, Prírodný, Papierová taška, 250 g, 330 kcal
62,40 €/1kg
15,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Jürgen Langbein Feine Küche Hydinový vývar na omáčky a polievky 500ml
6,86 €/1l
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JARMINO Vývar z teľacích kostí (6x 350 ml)
99,97 €/1l
34,99 €
Predajca: JARMINO

JARMINO Hovädzí koncentrovaný vývar z kostí (220g)
136,32 €/1l
29,99 €
Predajca: JARMINO

Zeleninový vývar JARMINO (6x 350 ml)
99,97 €/1l
34,99 €
Predajca: JARMINO

Menzi kuracia polievka extra koncentrovaná silná príchuť 400ml
17,42 €/1l
6,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml
10,70 €/1l
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JARMINO kolagnov kaa (300g) - kolagn typu I, II a III
105,24 €/1kg
39,99 €
Predajca: JARMINO

Erntesegen Hühnerbouillon hefefrei 120g
123,33 €/1kg
14,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Koncentrát kuracieho vývaru z kostí (200 g)
149,95 €/1l
29,99 €
Predajca: JARMINO

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Jürgen Langbein Feine Küche Hovädzí vývar na omáčky a polievky 500ml
8,16 €/1l
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Natur Compagnie - Číry kurací vývar - 100g
141,30 €/1kg
14,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zeleninový vývar - bez tuku 162g
39,38 €/1kg
6,38 €
Predajca: taleoo

Zeleninové polievkové pasty
18,10 €/1kg
7,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hühnerbrühe 90g | ERNTESEGEN
33,00 €/1kg
2,97 €
Predajca: taleoo

Lacroix hovädzí vývar základ pre polievky a omáčky 400ml
10,70 €/1l
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát z kuracieho vývaru (410 g)
121,93 €/1l
49,99 €
Predajca: JARMINO

PAULGOS pánske tradičné kožené nohavice krátke - HK5 - pravá koža - dostupné v 2 farbách - veľkosť 44 - 60
50,00 €
Predajca: PAULGOS

Kefírová kultúra – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
579,33 €/1kg
8,69 €
Predajca: taleoo

Zeleninový vývar - stredomorský bez kvasníc 200g
21,25 €/1kg
4,25 €
Predajca: taleoo

Zeleninový vývar – droždie, bezlepkový doplnkový obal 500 g | NATURATA
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: taleoo

Nissin Demae Ramen, Instantná rezancová polievka, 100 g, 100 g, Hovädzie mäso, CE, Plastový sáčok
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Zeleninový vývar – bez kvasníc, 200 g | NATURATA
24,95 €/1kg
4,99 €
Predajca: taleoo

Knorr Heldere zeleninová polievka v prášku 880 g – Jemný zeleninový vývar na čisté polievky
56,23 €/1kg
49,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Quinoa 500g
9,42 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,99 €
Predajca: Heartforcards
16,91 €/1l

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,95 €/1kg

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,36 €/1kg

Gulášová polievka Menzi pripravená na podávanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,29 €/1kg

Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,44 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
38,76 €/1kg

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,63 €/1kg

Nissin Soba Chili, Instantná rezancová polievka, 111 g, Chili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,09 €/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
38,83 €/1kg

Unif Instantné rezance s príchuťou praženého hovädzieho mäsa 110 g BOWL
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
181,73 €/1kg

Maggi Magic Asia Noodle Cup Chicken Snack mit Huhngeschmack 63g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,50 €/1kg

Polievkové kocky z homára Langbein



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
1,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,40 €/1kg

Kuracie polievkové pasty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,10 €/1l

Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,05 €/1l

Cibuľová polievka Menzi na francúzsky spôsob (400 ml plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,72 €/1l

Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Zeleninové polievkové pasty



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
7,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,10 €/1kg

Zimmermann polievka so slaninovými knedličkami pripravená na konzumáciu mäsový vývar 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,00 €/1l

Vermicelli Suppe



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1l