4,8



Na základe 24 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zubná pasta Marvis Ginger Mint 25 ml2 340,00 €/1l
58,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Zubná pasta - bieliaca mäta 75ml197,60 €/1l
14,82 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Zubná pasta s fluoridom (Zubná pasta) 75 ml237,33 €/1l
17,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Curasept ECOBIO zubná pasta, 75 ml15 050,00 €/1l
15,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marvis Whitening Mint, Bieliaca zubná pasta, 85 ml, Dospelý
176,47 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
5 770,00 €/1l
5,77 €
Predajca: MANADA

Auromère - Bylinná zubná pasta 75ml
120,00 €/1kg
17,16 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Milva zubná pasta s mätou a zázvorom 75ml
46,67 €/1l
3,50 €
Predajca: Milva

Zubná pasta - mäta 75ml
216,67 €/1l
16,25 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zubná pasta Pronamel Mint 75 - Sensodyne
69,87 €/1kg
5,24 €
Predajca: LAVONIO

HALITA zubná pasta s fluoridom 75 ml
212,53 €/1l
15,94 €
Predajca: somnia24

Zubná pasta Marvis Anýzová mäta 25ml
492,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zubná pasta - Mäta s fluoridom 75ml
69,73 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Salviagalen F Madaus zubná pasta 75ml
62 125,00 €/1kg
4,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

Parodontax bieliaca zubná pasta 75 ml
157,07 €/1l
11,78 €
Predajca: somnia24

Sensodyne fluoridová zubná pasta 75 ml
68,27 €/1l
5,12 €
Predajca: Glamperfeu

SENSILACER zubná pasta, 3 x 75 ml
309,20 €/1l
23,19 €
Predajca: somnia24

Sensodyne Fresh Mint zubná pasta 75 ml
58,40 €/1l
4,38 €
Predajca: LAVONIO

Zubná pasta – Mäta, 75 ml, balenie 3 kusov
39,87 €/1l
8,97 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Marvis | Marvis zubná pasta, škorica a mäta, zubná pasta s fluoridom, talianska zubná pasta | škorica a mäta - 25 ml
Objavte jedinečnú kombináciu škorice a mäty so zubnou pastou Marvis, ktorá premení vašu každodennú starostlivosť o zuby na výnimočný zážitok. Táto talianska prémiová zubná pasta ponúka nielen intenzívne čistenie, ale aj výnimočný chuťový zážitok.
Pikantná škoricová príchuť dokonale harmonizuje s osviežujúcou mätou a zaručuje dlhotrvajúci pocit sviežosti. Zubná pasta Marvis obohatená o fluorid spoľahlivo chráni vaše zuby pred zubným kazom a posilňuje sklovinu, pričom podporuje optimálnu ústnu hygienu.
Vlastnosti výrobku: - Vhodné pre deti od 3 rokov:
Príchuť: Pikantná kombinácia škorice a mäty.
Obohatená o fluorid pre optimálnu ochranu.
Obsah: 25 ml - ideálne na každodenné použitie a pri cestovaní.
Talianska prémiová kvalita, známa štýlom a exkluzivitou.
Účinne chráni pred zubným kazom a zubným povlakom a dodáva svieži dych.
Vychutnajte si výnimočnú chuť a intenzívny účinok zubnej pasty Marvis - ideálna voľba pre milovníkov sofistikovaných chutí.
Ingredients:
Obsahuje fluorid sodný - 0,20 %. Glycerín, hydroxid hlinitý, hydratovaný oxid kremičitý, aqua (voda/voda), oxid kremičitý, aróma (chuť). Xylitol, celulózová guma, oxid titaničitý, fosforečnan trisodný, laurylsíran sodný, sacharín sodný, fluorid sodný, limonén, eugenol.
Zubná pasta Marvis Cinnamon Mint úplne odstraňuje zubný povlak zo zubov, a tým zabraňuje vzniku zubného kazu. Odstraňuje tiež zafarbenie a má mierny bieliaci účinok.
Bieliaca zubná starostlivosť s lahodnou škoricovou príchuťou
Talianska spoločnosť Marvis vyrába produkty zubnej starostlivosti v dekoratívnych vintage obaloch už od roku 1958. Táto značka pristupuje netradične aj k príchutiam výrobkov a ponúka zubné pasty s príchuťami, ako je sladké drievko, zázvor a škorica.
Zubná pasta Marvis Cinnamon Mint je založená na inovatívnom zložení, ktoré spĺňa všetky požiadavky na starostlivosť o zuby. Tento krém úplne odstraňuje nečistoty a zubný povlak zo zubov, a tým zabraňuje vzniku zubného kazu. Odstraňuje zafarbenie na povrchu zubov a má mierny bieliaci účinok bez toho, aby napádal sklovinu. Zároveň osviežuje dych.
Čistite si zuby aspoň dvakrát denne. Na tento účel naneste na zubnú kefku množstvo zubnej pasty veľkosti hrášku a čistite zuby aspoň dve minúty. Potom si vypláchnite ústa veľkým množstvom vody.
Zubná pastaVMARVIS Cinnamon Mint s fluoridom, Cinnamon Mint 25 ml
- Kombinácia exotickej sladkosti škorice a osviežujúceho tónu mäty v zubnej paste Marvis Cinnamon Mint prináša nečakaný a dlhotrvajúci osviežujúci účinok.
- Táto exkluzívna krémová zubná pasta zaručuje jedinečný zážitok z čistenia zubov, ktorý už nikdy nebude vnímaný ako bežná činnosť.
- Zložky, ktoré obsahuje, pomáhajú redukovať zubný povlak a zubný kameň.
Upozornenie: Vo veľmi zriedkavých prípadoch môže škoricová príchuť použitá v paste spôsobiť alergickú reakciu.
Zloženie:
- Fluorid - odstraňuje zubný povlak a zabraňuje vzniku zubného kazu
- Xylitol - podporuje správnu ústnu hygienu
- Glycerín - používa sa namiesto konzervačných látok, zabraňuje vysychaniu pasty
- Prírodný výťažok z mäty - poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti
- Chladivé látky - dodávajú zubnej paste hlboko osviežujúcu chuť
Výhody výrobku:
- Krémová textúra pasty účinne odstraňuje zvyšky jedla, nečistoty a zubný kameň a zároveň leští zubnú sklovinu bez jej poškodenia.
- Počas čistenia sa uvoľňuje príjemná vôňa škorice a mäty. Klasické retro balenie je vyrobené z hliníka šetrného k životnému prostrediu.
- Mäkká, krémová textúra;
- Prekvapujúca, lákavá kombinácia vôní: škorica a mäta;
- Vynikajúca redukcia zubného povlaku;
- Dizajnový obal pripomínajúci olejové farby;
- Objem: 25 ml;
- Obsah: 0,2 % fluoridu sodného (905 ppm) + xylitol;
Vlastnosti:
- Účinne čistí zuby
- Odstraňuje zubný povlak
- Zabraňuje vzniku zubného kazu
- Poskytuje pocit dlhotrvajúcej sviežosti
- Poteší zmysly koncentrovaným krémovým zložením
Ako používať:
Frekvencia používania: dávkovanie: 2-3 krát denne
Krok 1:
Naneste primerané množstvo zubnej pasty na zubnú kefku
Krok 2:
Čistite si zuby 2 minúty
Krok 3:
Vypláchnite si ústa vodou!
Zubná pasta v kovovej tube účinne čistí a chráni zuby, pomáha predchádzať vzniku zubného kazu, zubného kameňa a plaku. Bola vyvinutá na základe moderných technológií a účinných látok, ktoré zaručujú zdravé a krásne zuby. Svieža mätovo-škoricová príchuť.
Zloženie
Hydroxid hlinitý, Aqua (voda/voda), glycerín, oxid kremičitý, xylitol, celulózová guma, aróma (príchuť), laurylsulfát sodný, oxid titaničitý, laurylsulfát sodný, sacharín sodný, fluorid sodný, citrát sodný, kyselina citrónová, škoricový alkohol, škorica, limonén, eugenol.
Marvis r Cinnamon Mint 25 ml I Zubná pasta s exotickou sladkosťou škorice I
ZIMT-MINZE-Zahnpasta 25 ml
Zubná pasta Marvis Cinnamon Mint Najlepšia zubná pasta, ktorá jemne a efektívne čistí ústnu dutinu a bieli zuby. Talianska značka Marvis sa postarala o vytvorenie pasty, ktorá v plnej miere zaručuje profesionálnu starostlivosť doma, posilňuje zuby a ďasná, dodáva snehobiely úsmev a poskytuje antimikrobiálny účinok. Pasta zo škorice a mäty má krémovú konzistenciu s malými inklúziami abrazívnych častíc, ktoré sú dodávané v neobvyklom balení, ktoré je pri použití ekonomické. Unikátne zloženie výrobku chráni sklovinu, mineralizuje tkanivá a leští sklovinu.
Marvis Zubná pasta Škorica Mäta Zubná pasta 25 ml
- Rozmery
- 25 ml
- Hmotnosť
- 1 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Obsahuje fluorid sodný - 0,20 %. Glycerín, hydroxid hlinitý, hydratovaný oxid kremičitý, aqua (voda/voda), oxid kremičitý, aróma (chuť). Xylitol, celulózová guma, oxid titaničitý, fosforečnan trisodný, laurylsíran sodný, sacharín sodný, fluorid sodný, limonén, eugenol.
- Výrobca
- Ludovico Martelli
- EAN kód
- 8004395111367
- Číslo od výrobcu
- 411136
- Rozmery
- 25 ml
- Hmotnosť
- 1 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Obsahuje fluorid sodný - 0,20 %. Glycerín, hydroxid hlinitý, hydratovaný oxid kremičitý, aqua (voda/voda), oxid kremičitý, aróma (chuť). Xylitol, celulózová guma, oxid titaničitý, fosforečnan trisodný, laurylsíran sodný, sacharín sodný, fluorid sodný, limonén, eugenol.
- Výrobca
- Ludovico Martelli
- EAN kód
- 8004395111367
- Číslo od výrobcu
- 411136
Hodí sa k tomu

Marvis Pasta do zębów Orange Blossom Bloom, 75 ml
150 000,00 €/1kg
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marvis Ginger mint, 85 ml, Dospelý, Zázvor
190,71 €/1l
16,21 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Marvis Jasmin mint, 85 ml, Dospelý, Jazmín
118,59 €/1l
10,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Formadent

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
5 770,00 €/1l
5,77 €
Predajca: MANADA

Marvis Classic Strong Mint, 85 ml, Dospelý
117,29 €/1l
9,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Formadent

Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dospelý, Škorica
175,29 €/1l
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marvis Amarelli Licorice, 85 ml, Dospelý
10 080,00 €/1kg
10,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Formadent

Marvis Whitening Mint, Bieliaca zubná pasta, 85 ml, Dospelý
176,47 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

zubná pasta Classic Strong Mint 25 ml strieborná/zelená
260,40 €/1l
6,51 €
Predajca: Tersorte

Marvis | Marvis zubná pasta, mätová zubná pasta s jazmínom, zubná pasta s fluoridom, talianska zubná pasta | jazmín a mäta - 25 ml
2 378,00 €/1l
59,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marvis Ginger Mint Toothpaste 25 ml
363,60 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Marvis Whitening Mint Toothpaste Wybielająca pasta do zębów z fluorem, 25ml
230,80 €/1l
5,77 €
Predajca: MANADA

Marvis Sweer & Sour Rhubarb Pasta do zębów, 75 ml
83 800,00 €/1kg
9,79 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: MANADA

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dospelý
118,59 €/1l
10,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Formadent

Biomed | Zubná pasta Calcimax - 100 ml - bez fluoridov - prírodné zložky - vegánska formula
45,90 €/1l
5,29 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,59 €
Predajca: Lemonbite

Zubná pasta Marvis Sensitive Gums Gentle Mint 75ml
163,07 €/1l
12,23 €
Predajca: NutraBestBG

Biomed | Zubná pasta - Zubná pasta Gum Health - 100 ml - Starostlivosť o ďasná - Prírodné zložky - Svieži dych
42,90 €/1l
4,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,29 €
Predajca: Lemonbite

Biomed Citrusová posilňujúca pasta 100 g
45,90 €/1l
5,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,59 €
Predajca: Lemonbite

Biomed, Super White, zubná pasta s kokosovým olejom, 100 g
41 000,00 €/1kg
4,92 €
Predajca: Lemonbite

Biomed | Zubná pasta Sensitive - 100 ml - citlivé zuby - bez fluoridu - prírodné zložky
45,90 €/1l
4,59 €
Predajca: Lemonbite

Zubná pasta Marvis Ginger Mint 25 ml
2 340,00 €/1l
58,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zubná pasta Splat 75 ml Extreme White
106,53 €/1l
7,99 €
Predajca: Lemonbite

Zubná pasta s aloe vera 1 x 50 ml
257,60 €/1kg
12,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
6,47 €/1kg
12,75 €
Predajca: somnia24

Curaprox Perio Plus Suport Zahnpasta mit +0,09 CHX
323,07 €/1l
24,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

vidaXL Nástenné zrkadlo 70 cm Okrúhle sklo
41,04 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Dino Bikes - Detský bicykel 12" 124RLN - biely
85,60 €
Predajca: KUBISPORT

SoBuy kúpeľňová skrinka vysoká skrinka so zásuvkami kúpeľňová skrinka úzka priestorovo úsporná kúpeľňový nábytok vysoká skrinka úzka skrinka 32x170x30cm FRG236-W
91,95 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

HOMCOM – Sedacia lavica/tradičná lavica s úložným priestorom, nosnosť do 130 kg, povrch s textúrou pripomínajúcou ľan
121,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt a skvelý zákaznícky servis
Nemám sa na čo sťažovať, mal som otázku na zákaznícky servis a dokázali mi ľahko pomôcť, výrobok je mega, mal som ho mnohokrát, nie je príliš škoricový, ak sa bojíte ....
Hodnotenie z 22. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a cenovo výhodné dodanie
Rýchle a cenovo výhodné doručenie. Cena je bezkonkurenčná a výrobok je vynikajúci. Veľmi dobré služby. Ďakujem veľmi pekne.
Hodnotenie z 28. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cestoviny Marvis
Zubnú pastu Marvis poznám už z minulosti. Tentoraz som si objednala túto príchuť a je úžasná. Veľmi mi chutí
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý výsledok
Nie je príliš ostrý. Veľmi príjemný aj vo svojom účinku.
Hodnotenie z 20. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchlo
Som veľmi spokojný, ďakujem veľmi veľa môžem len odporučiť
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zubná pasta s vôňou pomarančových kvetov
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


Doprava zdarma






Bestseller








Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l

Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,38 €
Predajca: Serica
178,40 €/1l

Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l

Fixodent | Krém na zubné náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubné náhrady - Lepidlo na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Lemonbite
181,32 €/1l

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg

Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l

BIOMED Superwhite Bieliaca Zubná Pasta Bez Fluoridu – Sada 3 kusov - 3x100g
15,29 €
Predajca: Lemonbite
50,97 €/1l

Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l

Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l