5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)4,53 €/1kg
13,58 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA17,98 €/1kg
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA9,19 €/1kg
9,19 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
RYŽOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ, BEZLEPKOVÁ 500 g - NATURAVENA0,01 €/1kg
3,64 €
Predajca: superbrandshop

MÚKA BIELA ŠPALOVÁ TYP 2000500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
2,68 €
Predajca: Biogo

Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
1,19 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,13 €
Predajca: Katomix

Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KUKURIČNÁ MÚKA 1 kg -PLANÉTA
4,23 €/1kg
4,23 €
Predajca: superbrandshop

Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
1,51 €/1kg
2,80 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,51 €
Predajca: Katomix

TEFFOVÁ MÚKA 400 g -PLANÉTA
13,52 €/1kg
5,41 €
Predajca: Biogo

CELOZRNNÁ EMEROVÁ MÚKA, 500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
4,30 €
Predajca: superbrandshop

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KUKURIČNÝ ŠKROB 200 g - AMYLON
0,01 €/1kg
2,80 €
Predajca: Biogo

Spielberger Mühle kukuričná múka demeter 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Múka - ovsená 350g
7,80 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

Mąka pszenna Basia typ 500 1 kg
0,16 €/1kg
2,95 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,64 €
Predajca: Katomix

Mąka pszenna Basia typ 405 1 kg
0,16 €/1kg
2,76 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,59 €
Predajca: Katomix

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Špaldová múka typ 630 2,5 kg
4,64 €/1kg
11,60 €
Predajca: taleoo

MÚKA PŠENIČNÁ (SEMOLINA)1 kg -PLANÉTA
4,06 €/1kg
4,06 €
Predajca: Biogo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
POPIS
VÝŽIVOVÁ HODNOTA V 100 g
Energetická hodnota - 1280 kJ / 302 kcal
Tuky - 0 0,9 g
vrátane nasýtených mastných kyselín - 0,2 g
Sacharidy - 60 g
vrátane cukrov - 1,0 g
Vláknina - 4,0 g
Proteíny - 11 g
Soľ - 0,01 g
ALERGÉNNE INFORMÁCIE
Výrobok môže obsahovať SÓJU.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Zloženie
- celozrnná PŠENIČNÁ múka typ 2000
- Výživové údaje
- Energetická hodnota - 1280 kJ / 302 kcal; Tuky - 0 0,9 g; vrátane nasýtených mastných kyselín - 0,2 g; Sacharidy - 60 g; vrátane cukrov - 1,0 g; Vláknina - 4,0 g; Proteíny - 11 g; Soľ - 0,01 g.
- Hmotnosť
- 1000000 g
- Potravinársky podnik
- BIO PLANET - SERIA MĄKI I SKROBIE
- Obchodný názov
- MÚKA CELOZRNNÁ TYP 2000 1 kg - PLANÉTA
- Výrobca
- BIO PLANET - SERIA MĄKI I SKROBIE
- Označenie množstva
- szt
- EAN kód
- 5907814665607
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Zloženie
- celozrnná PŠENIČNÁ múka typ 2000
- Výživové údaje
- Energetická hodnota - 1280 kJ / 302 kcal; Tuky - 0 0,9 g; vrátane nasýtených mastných kyselín - 0,2 g; Sacharidy - 60 g; vrátane cukrov - 1,0 g; Vláknina - 4,0 g; Proteíny - 11 g; Soľ - 0,01 g.
- Hmotnosť
- 1000000 g
- Potravinársky podnik
- BIO PLANET - SERIA MĄKI I SKROBIE
- Obchodný názov
- MÚKA CELOZRNNÁ TYP 2000 1 kg - PLANÉTA
- Výrobca
- BIO PLANET - SERIA MĄKI I SKROBIE
- Označenie množstva
- szt
- EAN kód
- 5907814665607
Hodí sa k tomu

RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
3,70 €/1kg
3,70 €
Predajca: superbrandshop

MÚKA BIELA ŠPALOVÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
5,36 €/1kg
5,36 €
Predajca: superbrandshop

Donath Mühle, organická múka Demeter na pečenie – 200 g – balenie
37,50 €/1kg
7,50 €
Predajca: taleoo

Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
1,19 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,13 €
Predajca: Katomix

Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MÚKA BIELA ŠPALOVÁ TYP 2000500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
2,68 €
Predajca: Biogo

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PŠENIČNÁ CHLEBOVÁ MÚKA TYP 7501 kg -PLANÉTA
4,23 €/1kg
4,23 €
Predajca: superbrandshop

Aurora celozrnná špaldová múka na zdravý celozrnný chlieb 1000g
3,85 €/1kg
3,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KUKURIČNÁ MÚKA 1 kg -PLANÉTA
4,23 €/1kg
4,23 €
Predajca: superbrandshop

TEFFOVÁ MÚKA 400 g -PLANÉTA
13,52 €/1kg
5,41 €
Predajca: Biogo

Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
1,51 €/1kg
2,80 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,51 €
Predajca: Katomix

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Mąka pszenna Basia typ 405 1 kg
0,16 €/1kg
2,76 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,59 €
Predajca: Katomix

Spielberger Mühle kukuričná múka demeter 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
4,13 €/1l
5,69 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
4,68 €/1l
4,68 €
Predajca: Katomix

CELOZRNNÁ EMEROVÁ MÚKA, 500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
4,30 €
Predajca: superbrandshop

Múka - ovsená 350g
7,80 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Pšeničná múka - typ 1050 1kg
2,58 €/1kg
2,84 €
Predajca: taleoo

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Liatinový hrniec BBQ-Toro 6,8 l, hrniec na dusenie na varenie
44,95 €
Predajca: CS-Trading

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Emmérska celozrnná múka 500g
12,68 €/1kg
6,34 €
Predajca: taleoo

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Müllers Mühle Cícerová múka na varenie, pečenie a zjemnenie 400g
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
2,63 €
Predajca: Katomix

KUKURIČNÝ ŠKROB 200 g - AMYLON
0,01 €/1kg
2,80 €
Predajca: Biogo

Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Rýchle dodanie, som veľmi spokojný so všetkými dodanými produktmi.
Hodnotenie z 10. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sójová múka 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg

ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg

Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg

Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg

Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg

Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
5,87 €/1kg

LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg

Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg

Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg

TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
13,58 €
Predajca: Biogo
4,53 €/1kg

MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg

Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg

PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
9,19 €
Predajca: superbrandshop
9,19 €/1kg

Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg

T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,00 €/1kg

Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg

Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg

Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg

Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg