PASSATA RAJČINOVÁ OMÁČKA (ŽLTÉ RAJKY)350 g - ALCE NERO

4,34 €

7,89 € / 1l

plus 10,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra
Nenechajte si ujsť!
Omáčky na cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Makłowicz and Sons Omáčka Tikka Masala 400 g
Makłowicz and Sons Omáčka Tikka Masala 400 g
51,02 €/1l
20,41 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Passata - paradajkový pretlak 500g MARIMAX
Passata - paradajkový pretlak 500g MARIMAX
2,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
11,97 €/1l
4,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ŠPAGETOVÁ OMÁČKA 550 g - DARY NATURY
ŠPAGETOVÁ OMÁČKA 550 g - DARY NATURY
0,01 €/1kg
4,62 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Cirio Napoli Paradajková omáčka 340 g
Cirio Napoli Paradajková omáčka 340 g
11,41 €/1kg
4,56 €
-14%
3,88 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mutti paradajková omáčka s bazalkou 400 g
Mutti paradajková omáčka s bazalkou 400 g
37,82 €/1kg
15,13 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Jamar Passata Rustica - Paradajkový pretlak 500 g
Jamar Passata Rustica - Paradajkový pretlak 500 g
5,06 €/1kg
2,48 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Dawtona Sos Pomidorowy Passata Intenso 500 g
Dawtona Sos Pomidorowy Passata Intenso 500 g
4,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
-27%
3,05 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pudliszki Hubová omáčka 480 g
Pudliszki Hubová omáčka 480 g
6,52 €/1l
4,12 €
-24%
3,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Passata (pasírová omáčka) vyrobená z rajčín odrody San Marzano.
Passata (pasírová omáčka) vyrobená z rajčín odrody San Marzano.
375,68 €/1l
270,49 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Pudliszki Čínska omáčka 480 g
Pudliszki Čínska omáčka 480 g
6,35 €/1l
4,10 €
-25%
3,05 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Paradajková omáčka s mečiarom, 300 g
Paradajková omáčka s mečiarom, 300 g
31,33 €/1l
9,40 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Omáčka Carbonara, 180 g
Omáčka Carbonara, 180 g
47,22 €/1l
8,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Mexická omáčka Makłowicz a synovia 400 g
Mexická omáčka Makłowicz a synovia 400 g
48,45 €/1l
20,99 €
-7%
19,38 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre BOLOGNÉSKA OMÁČKA SŠOŠOVICOU 340 ml - ZWERGENWIESE
BOLOGNÉSKA OMÁČKA SŠOŠOVICOU 340 ml - ZWERGENWIESE
9,82 €/1l
3,34 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Paradajková omáčka 340 g - ROI
Paradajková omáčka 340 g - ROI
29,12 €/1l
9,90 €
Predajca: italia-genuss
SOS WEGAŃSKI BOLOGNESE BEZGLUTENOWY 470 g - PRIMAVIKA
Bolognese Roślinne Primavika 470 g
13,91 €/1kg
6,87 €
-4%
6,54 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Cucina Antica - Pomodorina paradajková omáčka - 3 x 230 g
Cucina Antica - Pomodorina paradajková omáčka - 3 x 230 g
38,99 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
26,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS
Obrázok produktu pre Omáčka z letných hľuzoviek 10 %, 90 g
Omáčka z letných hľuzoviek 10 %, 90 g
86,67 €/1l
7,80 €
7% od 3 ks
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Gourmet omáčka - Bolognese 33g
Gourmet omáčka - Bolognese 33g
63,03 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

ZLOŽENIE
žlté paradajky* (100%) (*certifikovaná organická zložka)

POPIS
Vynikajúco chutí s talianskymi cestovinami Alce Nero. Je výborným základom aj pre iné omáčky, napr. so zeleninou (baklažán, cuketa, paprika) a aromatickými, čerstvými bylinkami (bazalka, rozmarín a tymian).

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota - 139 kJ / 33 kcal
Tuky - 0,3 g
vrátane nasýtených mastných kyselín - 0 g
Sacharidy - 5,3 g
vrátane cukrov - 4, 1 g
Vláknina - 1,0 g
Proteíny - 1,7 g
Soľ - 0,03 g

ODPORUČENÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3-4 dní.



Passata zo žltých paradajok Pomodoro Giallo - Alcenero Predstavujeme passatu zo žltých paradajok Pomodoro Giallo od renomovanej značky Alcenero Ak hľadáte niečo naozaj výnimočné do vašej kuchyne, tento výrobok bude hitom. Žlté paradajky sú mimoriadne vzácnou a cenenou surovinou, ktorá dodá vašim obľúbeným pokrmom jedinečnú chuť a farbu. Táto passata je 100 % čo vám zaručuje plnú chuť a prirodzenosť. Spoločnosť Alcenerodbá na to, aby sa jej paradajky pestovali v súlade s prírodou, bez použitia umelých hnojív a pesticídov. To zaručuje, že používate zdravý a bezpečný výrobok, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Len si predstavte, ako skvele budú chutiť vaše špagety, polievka alebo pizza s pridaním tejto aromatickej passaty. V kuchyni je žltá paradajková passata ideálna ako základ omáčok, polievok a dokonca aj ako príloha k ryži alebo mäsovým jedlám. Jej sladká, jemná chuť dokonale ladí s ostatnými prísadami a jej intenzívna žltá farba dodá vašim pokrmom charakter. Nečakajte, vyskúšajte ho ešte dnes a objavte nový rozmer kulinárskeho zážitku! Zloženie: paradajky z ho poľnohospodárstva čistá hmotnosť: 350 g Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 139 kj/ 33 kcal Tuk 0,3 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 5,3 g z toho cukry 4,1 g Bielkoviny 1,7 g Soľ 0,03 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum spotreby:
Skladovanie a použitie
Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3-4 dní.
Objem
0.55 l
Zloženie
žlté paradajky* (100%) (*certifikovaná organická zložka)
Výživové údaje
Energetická hodnota - 139 kJ / 33 kcal, Tuky - 0,3 g vrátane nasýtených mastných kyselín - 0 g, Sacharidy - 5,3 g vrátane cukrov - 4,1 g, Vláknina - 1,0 g, Proteíny - 1,7 g, Soľ - 0,03 g
Hmotnosť
350000 g
Potravinársky podnik
ALCE NERO (włoskie produkty)
Obchodný názov
PASSATA RAJČINOVÁ OMÁČKA (ŽLTÉ RAJKY) 350 g - ALCE NERO
Výrobca
Alce Nero
Označenie množstva
szt
EAN kód
8009004814981

Skladovanie a použitie
Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3-4 dní.
Objem
0.55 l
Zloženie
žlté paradajky* (100%) (*certifikovaná organická zložka)
Výživové údaje
Energetická hodnota - 139 kJ / 33 kcal, Tuky - 0,3 g vrátane nasýtených mastných kyselín - 0 g, Sacharidy - 5,3 g vrátane cukrov - 4,1 g, Vláknina - 1,0 g, Proteíny - 1,7 g, Soľ - 0,03 g
Hmotnosť
350000 g
Potravinársky podnik
ALCE NERO (włoskie produkty)
Obchodný názov
PASSATA RAJČINOVÁ OMÁČKA (ŽLTÉ RAJKY) 350 g - ALCE NERO
Výrobca
Alce Nero
Označenie množstva
szt
EAN kód
8009004814981
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Pomi d'oro Polpa di Pomodoro giallo - žlté paradajky 425g
Pomi d'oro Polpa di Pomodoro giallo - žlté paradajky 425g
7,36 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
50,97 €/1kg
20,39 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
648,92 €/1kg
168,72 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Oro di Parma Sugo Tomatensauce Traditional fruchtig 400g 8er Pack
Oro di Parma Sugo Tomatensauce Traditional fruchtig 400g 8er Pack
57,45 €/1kg
22,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann pálivá papriková omáčka
Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 55
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Wehncke Ochranný kryt Ochranné kryty na záhradný nábytok - kryt na záhradný stôl - 242x162x100cm
Wehncke Ochranný kryt Ochranné kryty na záhradný nábytok - kryt na záhradný stôl - 242x162x100cm
9,76 €/1m²
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
39,06 €
-2%
38,27 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Zmes na pečenie - Tarte flambée bez lepku 2x200g
Zmes na pečenie - Tarte flambée bez lepku 2x200g
8,72 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
3,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelná sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelná sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
736,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
9,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
3,96 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Rapunzel 243060, Jednorazový prášok do pečiva, 40 g, Papierová taška, 1 kusov
Rapunzel 243060, Jednorazový prášok do pečiva, 40 g, Papierová taška, 1 kusov
43,75 €/1kg
2,72 €
-35%
1,75 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rapunzel 305640, Nátierka zo zmesi orechov, 250 g, Nemecko, 645 kcal, 54 g, 31 g
Rapunzel 305640, Nátierka zo zmesi orechov, 250 g, Nemecko, 645 kcal, 54 g, 31 g
0,02 €/1kg
5,79 €
Predajca: taleoo
MIESZANKA NA SERNIKOBROWNIE BEZGLUTENOWA BIO 350 g - BAUCK HOF
Bauck Mühle Cheesecake Brownies zmes na pečenie350g
11,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
3,88 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mutti Cherry Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Paradajkový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
63,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Rapunzel 217116, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
23,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,84 €
Predajca: superbrandshop
Bestseller
Obrázok produktu pre Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Hľuzovková omáčka 80 g
Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Hľuzovková omáčka 80 g
69,38 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,55 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Umami korenie - bez glutamanu - Pikantné univerzálne korenie - 100g
Umami korenie - bez glutamanu - Pikantné univerzálne korenie - 100g
78,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
7,86 €
Predajca: allerFeinst
Obrázok produktu pre Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 12
18,99 €
-75%
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED čierna
Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 55
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 363
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way
Obrázok produktu pre Knorr Paradajková omáčka al Gusto Herbs aux herbes 1000g
Knorr Paradajková omáčka al Gusto Herbs aux herbes 1000g
18,62 €/1kg
18,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Parmezánový krém a hľuzovka Bianchetto, 170 g
Parmezánový krém a hľuzovka Bianchetto, 170 g
91,18 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Drevené debny 50 x 40 x 30 cm, , rustikálne a vintage
Drevené debny 50 x 40 x 30 cm, , rustikálne a vintage
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 236
16,99 €
Predajca: Teramico
Obrázok produktu pre Pfanni zemiakové knedle pol na pol 6 kusov v sáčku 200g
Pfanni zemiakové knedle pol na pol 6 kusov v sáčku 200g
16,05 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pikantná remuláda Hamker s príchuťou čerstvých jabĺk a uhoriek
Pikantná remuláda Hamker s príchuťou čerstvých jabĺk a uhoriek
5,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pískavica lekárska, ekologická, 35 g, značka SONNENTOR
Pískavica lekárska, ekologická, 35 g, značka SONNENTOR
67,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,36 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre WENKO vložka do vane protišmyková podložka do vane 125x36 cm
WENKO vložka do vane protišmyková podložka do vane 125x36 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: EDAXO_cz

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Makłowicz a synovia Omáčka v štýle Korma 400 g
Makłowicz a synovia Omáčka v štýle Korma 400 g
21,99 €
-7%
20,41 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
51,02 €/1l
Obrázok produktu pre Makłowicz and Sons Omáčka Tikka Masala 400 g
Makłowicz and Sons Omáčka Tikka Masala 400 g
20,41 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
51,02 €/1l
Obrázok produktu pre Sladkokyslá omáčka Makłowicz and Sons 400 g
Sladkokyslá omáčka Makłowicz and Sons 400 g
19,38 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
48,45 €/1l
Obrázok produktu pre Mutti paradajková omáčka s bazalkou 400 g
Mutti paradajková omáčka s bazalkou 400 g
15,13 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
37,82 €/1kg
Obrázok produktu pre Passata - paradajkový pretlak 500g MARIMAX
Passata - paradajkový pretlak 500g MARIMAX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
4,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,97 €/1l
Obrázok produktu pre ŠPAGETOVÁ OMÁČKA 550 g - DARY NATURY
ŠPAGETOVÁ OMÁČKA 550 g - DARY NATURY
4,62 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg