Sušené datle bezlepkové1 kg -Planet

11,39 €

11,39 € / 1kg

plus 3,50 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Sušené ovocie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Goji bobule, sušené 1 kg
Goji bobule, sušené 1 kg
32,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
32,28 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Obrázok produktu pre Kandizované jahody 1 kg
Kandizované jahody 1 kg
41,88 €/1kg
41,88 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Obrázok produktu pre Chlebovník, sušený prírodný 500g
Chlebovník, sušený prírodný 500g
48,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,00 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Bestseller
Obrázok produktu pre Sušené huby 500g
Sušené huby 500g
39,18 €/1kg
19,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre sušené datle bez lepku 150 g -Planet
sušené datle bez lepku 150 g -Planet
18,07 €/1kg
2,71 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Datle Mazafati Naturally Fresh 6 x 500g Palmové datle
Datle Mazafati Naturally Fresh 6 x 500g Palmové datle
8,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
24,99 €
Predajca: nutrition-shop-germany
Obrázok produktu pre Sušené datle 10kg Brat.pl
Sušené datle 10kg Brat.pl
5,68 €/1kg
56,79 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Dátle sušené bezlepkové 400 g - PLANET
Dátle sušené bezlepkové 400 g - PLANET
12,55 €/1kg
5,02 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Datle - sušené 200g
Datle - sušené 200g
26,15 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Sušené datle 1kg Brat.pl
Sušené datle 1kg Brat.pl
4,69 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Sultánky 1 kg
Sultánky 1 kg
10,54 €/1kg
10,54 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Sušené marhule 1 kg
Sušené marhule 1 kg
13,14 €/1kg
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Sultánky 1 kg
Sultánky 1 kg
5,53 €/1kg
5,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre SUŠENÉ BEZLEPKOVÉ DATLE, 100 g - BIOMINKI
SUŠENÉ BEZLEPKOVÉ DATLE, 100 g - BIOMINKI
19,80 €/1kg
1,98 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Sušené marhule bez šúpolia 1kg Brat.pl
Sušené marhule bez šúpolia 1kg Brat.pl
13,43 €/1kg
13,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Banánové lupienky 1kg
Banánové lupienky 1kg
7,97 €/1kg
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Datle ovocie Medjool 1 kg Brat.pl
Datle ovocie Medjool 1 kg Brat.pl
15,11 €/1kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Hrozienka, BEZLEPKOVÉSULTÁNY 400 g - NATURAVENA
Hrozienka, BEZLEPKOVÉSULTÁNY 400 g - NATURAVENA
0,02 €/1kg
6,14 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre SUŠENÉFÍGY 1 kg -PLANÉTA
SUŠENÉFÍGY 1 kg -PLANÉTA
30,33 €/1kg
31,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Sušené paradajky 1kg Brat.pl
Sušené paradajky 1kg Brat.pl
11,49 €/1kg
11,79 €
Predajca: BRAT_PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Sušené datlebez jadierokBIO 1kg

Datle bez semienok vkvalite môžete použiť ako sladkú desiatu samostatne alebo ako prísadu do rannej ovsenej kaše, dezertov, koláčov, džemov a všetkých druhov jedál. Datle sú výbornou náhradou sladkostí v detskej strave.

VÝŽIVOVÁ HODNOTA na 100 g:

Energetická hodnota - 1204 kJ / 284 kcal

Tuk - 0 g

vrátane nasýtených mastných kyselín - 0 g

Sacharidy - 65 g

z toho cukry - 59 g

Vláknina - 8,5 g

Bielkoviny - 2,3 g

Soľ - 0 g

Zloženie: organické sušené datle bez jadierok 100%

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste.



Objavte lahodné sušené datle bezlepkovéodPlanet, ktoré sú ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov zdravého životného štýlu. Tieto daktyle bez pestiek sú 100 % prírodné a poskytujú bohatý zdroj energie. Môžete ich konzumovať ako chutnú a zdravú sladkú pochúťku, alebo ich pridať do vašich obľúbených receptov, ako sú raňajkové ovsenej kaše, dezerty, pečivo či domáce marmelády. Daktyle sú skvelou alternatívou k klasickým sladkostiam a ideálnou voľbou pre deti. Na 100 g výrobku sa môžete tešiť až na 284 kcal a 65 g sacharidov, z toho 59 g sú prírodné cukry. Obsahujú tiež 8,5 g vlákniny a 2,3 g bielkovín, pričom neobsahujú žiadne nenasýtené tuky ani soľ. Pre zachovanie čerstvosti a chuti je dôležité skladovať ich na suchom a chladnom mieste. Tento produkt pochádza z Tuniska a je dostupný v balení s hmotnosťou 1 kg. S trvanlivosťou 60 dní si môžete byť istí, že si dáte zdravotne prospešný a chutný snack vždy, keď budete mať chuť na niečo sladké. Vyskúšajte sušené datle bezlepkovéa obohaťte svoj jedálniček o hodnotnú a chutnú zložku.
Skladovanie a použitie
Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Zloženie
Sušené datle bez pestiek bez pridaného cukru, gluten free.
Výživové údaje
Na 100 g výrobku: 284 kcal, 65 g sacharidov (z toho 59 g prírodné cukry), 8,5 g vlákniny, 2,3 g bielkovín, bez nenasýtených tukov a soli.
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
BIO PLANET - seria FIOLETOWA (owoce suszone)
Obchodný názov
Sušené datle bezlepkové 1 kg - Planet
Výrobca
BIO PLANET - seria FIOLETOWA (owoce suszone)
Označenie množstva
szt
Počet kusov
1
EAN kód
5907814669902

Skladovanie a použitie
Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Zloženie
Sušené datle bez pestiek bez pridaného cukru, gluten free.
Výživové údaje
Na 100 g výrobku: 284 kcal, 65 g sacharidov (z toho 59 g prírodné cukry), 8,5 g vlákniny, 2,3 g bielkovín, bez nenasýtených tukov a soli.
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
BIO PLANET - seria FIOLETOWA (owoce suszone)
Obchodný názov
Sušené datle bezlepkové 1 kg - Planet
Výrobca
BIO PLANET - seria FIOLETOWA (owoce suszone)
Označenie množstva
szt
Počet kusov
1
EAN kód
5907814669902
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre SEEBERGER 130923004 SEEBERGER Datteln Trockenfrüchte 200,0 g
SEEBERGER 130923004 SEEBERGER Datteln Trockenfrüchte 200,0 g
56,35 €/1kg
11,27 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre sušené datle bez lepku 150 g -Planet
sušené datle bez lepku 150 g -Planet
18,07 €/1kg
2,71 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre sušené datle bez lepku 400 g -Planet
sušené datle bez lepku 400 g -Planet
13,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre ČERSTVÉ BEZLEPKOVÉ DATLE MEDJOOL280 g - BIOLOGICKÝ
ČERSTVÉ BEZLEPKOVÉ DATLE MEDJOOL280 g - BIOLOGICKÝ
0,05 €/1kg
12,92 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Rapunzel, datle s kôstkou na stonke, 250g | RAPUNZEL
Rapunzel, datle s kôstkou na stonke, 250g | RAPUNZEL
12,52 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bio mango Brooks, 1 kg
Bio mango Brooks, 1 kg
38,20 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
38,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
29,88 €/1kg
29,88 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Obrázok produktu pre vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 35
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 453
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Samsung MS20A3010AL/EG, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Otočné, Čierna
Samsung MS20A3010AL/EG, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Otočné, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 56
177,51 €
-66,51 €
111,00 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre SUŠENÉFÍGY 1 kg -PLANÉTA
SUŠENÉFÍGY 1 kg -PLANÉTA
30,33 €/1kg
31,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre COSTWAY Scooter Mestská kolobežka 100kg nosnosť Kickscooter s 2 LED kolieskami skladací a výškovo nastaviteľný Blue
COSTWAY Scooter Mestská kolobežka 100kg nosnosť Kickscooter s 2 LED kolieskami skladací a výškovo nastaviteľný Blue
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 141
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Šedá, Titán
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Šedá, Titán
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 181
2 138,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System
Obrázok produktu pre SUŠENÉMANGO 400 g -PLANÉTA
SUŠENÉMANGO 400 g -PLANÉTA
0,04 €/1kg
15,33 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Shimano Mt500 29´´ Mtb zadné koleso Blue,Black 12 x 148 mm / Shimano/Sram HG Blue,Black 12 x 148 mm
Shimano Mt500 29´´ Mtb zadné koleso Blue,Black 12 x 148 mm / Shimano/Sram HG Blue,Black 12 x 148 mm
216,27 €
Predajca: biknair-shop
Obrázok produktu pre Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 39
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Obrázok produktu pre Taška na plienky batoh multifunkčný Oxford veľký batoh na plienky detská taška Unisex cestovný batoh taška na plienky pre mamičku, otca, šedá
Taška na plienky batoh multifunkčný Oxford veľký batoh na plienky detská taška Unisex cestovný batoh taška na plienky pre mamičku, otca, šedá
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 86
33,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Carla Batoh na kočík pre mamičky Tordis 17 l svetlo modrá
Carla Batoh na kočík pre mamičky Tordis 17 l svetlo modrá
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
44,95 €
Predajca: Wayfarer
Obrázok produktu pre Carrefour 904786, Mestský bicykel, Deti, Samec, Vzpriamene, Hliník, Čierna, Zelená
Carrefour 904786, Mestský bicykel, Deti, Samec, Vzpriamene, Hliník, Čierna, Zelená
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 178
115,70 €
Predajca: KUBISPORT
Obrázok produktu pre Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 500g
Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 500g
35,76 €/1kg
17,88 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Obrázok produktu pre 3 kusy LED nočné svetlo do zásuvky nočné svetlo do zásuvky pre detskú izbu, biele a teplé biele
3 kusy LED nočné svetlo do zásuvky nočné svetlo do zásuvky pre detskú izbu, biele a teplé biele
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 57
17,10 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home
Obrázok produktu pre Olympia 2704, Rezanie na pásiky, 34 cm, 6 mm, 6 listy, 2 min, Čierna
Olympia 2704, Rezanie na pásiky, 34 cm, 6 mm, 6 listy, 2 min, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 113
142,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Filmer 43.307 Bočný stojan na bicykel Univerzálny vysokokvalitný 24" až 28" kolesá
Filmer 43.307 Bočný stojan na bicykel Univerzálny vysokokvalitný 24" až 28" kolesá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
18,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Levanduľa
Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Levanduľa
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 487
1 131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre Letná pizza PizzaProfi Pizzaofen, 32 cm kameň na pizzu, rýchla 3-minútová pizza, 5-dielna sada s 2x lopatkou na pizzu, krájačom na pizzu, kamennou doskou, okienkom, max. 400 °C
Letná pizza PizzaProfi Pizzaofen, 32 cm kameň na pizzu, rýchla 3-minútová pizza, 5-dielna sada s 2x lopatkou na pizzu, krájačom na pizzu, kamennou doskou, okienkom, max. 400 °C
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 67
119,99 €
-35,19 €
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Obrázok produktu pre Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 76
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Titán, Fialová
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Titán, Fialová
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 549
Generálne opravený
831,37 €
Predajca: NESATEC
Kuchynské ponuky
Obrázok produktu pre 12/24V Home 350ml ohrievač do auta Hrnček s nastaviteľnou teplotou Termoska Hrnček Izolačný hrnček Hrnček do auta Príslušenstvo do auta
12/24V Home 350ml ohrievač do auta Hrnček s nastaviteľnou teplotou Termoska Hrnček Izolačný hrnček Hrnček do auta Príslušenstvo do auta
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 7
31,43 €
-2%
30,80 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Datle bez kôstok, množstvo: 150 g
Datle bez kôstok, množstvo: 150 g
27,18 €/1kg
13,59 €
Predajca: somnia24

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Goji bobule 5kg
Goji bobule 5kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
82,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
16,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené čučoriedky s koncentrovanou jablkovou šťavou 1kg
Sušené čučoriedky s koncentrovanou jablkovou šťavou 1kg
53,88 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené jablkové krúžky, sírené 2 kg
Sušené jablkové krúžky, sírené 2 kg
45,48 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
22,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Jahody sušené mrazom 500g
Jahody sušené mrazom 500g
47,88 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
95,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Kandizované jahody 1 kg
Kandizované jahody 1 kg
41,88 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg
Obrázok produktu pre Suché ovocie - višne, sušené - sušené ovocie 1kg
Suché ovocie - višne, sušené - sušené ovocie 1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,48 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
39,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Physalis - Kapustové listy 1Kg
Physalis - Kapustové listy 1Kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
33,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Goji bobule, sušené 1 kg
Goji bobule, sušené 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
32,28 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
32,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Lyofilizované maliny - lahodné lyofilizované ovocie - 100 g dekorácie na tortu
Lyofilizované maliny - lahodné lyofilizované ovocie - 100 g dekorácie na tortu
42,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
420,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
29,88 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
29,88 €/1kg
Obrázok produktu pre Chlebovník, sušený prírodný 500g
Chlebovník, sušený prírodný 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,00 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
48,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené brusnice sladené ananásovou šťavou 250g
Sušené brusnice sladené ananásovou šťavou 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,88 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
95,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Marhule, sušené, sírené 500g
Marhule, sušené, sírené 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,88 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Jahodová krupica, lyofilizované lahodné ovocie, 100 g
Jahodová krupica, lyofilizované lahodné ovocie, 100 g
28,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
280 000,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Jahodové plátky mrazom sušené lahodné ovocie - 100g
Jahodové plátky mrazom sušené lahodné ovocie - 100g
28,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
280 000,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Lyofilizované banánové plátky - lahodné lyofilizované ovocie - 100 g
Lyofilizované banánové plátky - lahodné lyofilizované ovocie - 100 g
27,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
270 000,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Goji medvedíky, getrocknet 500g
Goji medvedíky, getrocknet 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
17,88 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Sušené huby 500g
Sušené huby 500g
19,59 €
Predajca: BRAT_PL
39,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocná zmes "Tutti Frutti", nasekaná 500g
Ovocná zmes "Tutti Frutti", nasekaná 500g
17,40 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: DryFruit
34,80 €/1kg