5,0



Na základe 2 hodnotení
Korres Care Black Pine 4d Bio-shapelift, Telové BB mlieko, 40 ml, Biela, Hydratačný, 1 kusov
34,34 €
858,50 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BustHill – Opružujúci a hydratačný krém na telo – 50 ml760,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Ďalšie informácie o reklame
Isntree Exfoliačné sérum na tvár, 20 ml275,57 €/1kg
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
TOŁPA, zelený hydratačný krém, 50 ml162,38 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Eucerin Atopicontrol Lotion 400 ml69,90 €/1l
27,96 €
Predajca: PerfumTraders

Korres Care Black Pine 4D BioShapeLift, Telové BB mlieko, 40 ml, Biela, Hydratačný, 1 kusov
858,50 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Korres Black Pine 4D spevňujúci liftingový denný krém pre normálnu zmiešanú pleť, 40 ml
897,75 €/1l
40,21 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,91 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Care Black Pine Primus, Ženy, 35+ rok / roky, Borovica, 30 ml
1 114,67 €/1l
33,44 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Care Apothecary Wild, Telové BB mlieko, 40 ml, Biela, Hydratačný, 1 kusov
532,50 €/1l
21,30 €
Predajca: PerfumTraders

Korres Care Olive Fig Body Cream, Telový BB krém, 200 ml, Biela, Hydratačný, Univerzálna pleť, 1 kusov
90,90 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

KORRES Aloe Vera Telové mlieko po opaľovaní 150 ml
90,70 €/1kg
22,11 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,14 €
Predajca: MANADA

NIVEA 6369700007 NIVEA Body Milk Bodylotion 250 ml
27,44 €/1l
10,33 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,86 €
Predajca: TR8

Nivea BB krém, balzam proti vráskam 5 v 1, 1 balenie (1 x 50 ml)
221,00 €/1l
11,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Korres Care Olympus Tea, 10 kusov, Biela
73,00 €/1kg
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ava Bio Repair Body Care Serum modelujące biust, 150 ml
70 117,65 €/1kg
11,92 €
Predajca: Katomix

Ziaja, Telo Mlieko s ceramidmi, 400ml
22 782,61 €/1kg
5,24 €
Predajca: Glamperfeu

Pleťové sérum Bio (Hydro2 Serum) 30 ml
492,33 €/1l
14,77 €
Predajca: VISO

Bella Aurora BIO10 krém na tvár 30 ml
1 242,00 €/1l
37,26 €
Predajca: somnia24

Beauty krém proti vráskam 37 ml
49,20 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivea antiperspirant Black & White Invisible Silky Smooth 50ml
158,60 €/1l
7,93 €
Predajca: VISO

Regeneračný krém - telo a tvár 40ml
367,00 €/1l
14,68 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Telové BB mlieko
- Hlasitosť:
- 40 ml
- Farebná skupina:
- Biela
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačný
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Pokročilý krém na tvár s technológiou 4D Bio-ShapeLift™, ktorý je navrhnutý tak, aby pomohol obnoviť pevnosť, zdvihnúť a vypnúť vzhľad vašej pleti a zároveň doplnil stratenú vlhkosť a podporil pružnosť pokožky.
Obohatený o:
Borovica čierna - bohatá na polyfenoly, posilňuje pleť a zlepšuje vzhľad pevnosti, jemných liniek a vrások.
4D BIO-SHAPELIFT™ - Účinný komplex, ktorý dokáže viditeľne zdvihnúť a spevniť kontúry tváre.
VÝŤAŽOK Z ŠPILANTY - Poskytuje spevňujúci účinok, ktorý pozdvihuje a spevňuje vzhľad pleti.
96,7 % prírodných zložiek
APLIKÁCIA: Naneste na tvár a krk, vyhnite sa oblasti očí.
KORRES Black Pine 4D Bio Shape Lift straffende Feuchtigkeitscreme
Eine fortschrittliche Gesichtscreme, die mit Omega Fettsäuren für intensive Feuchtigkeit sorgt. Die Haut wird durch die 4D Bio-ShapeLift™-Technologie gestrafft und geliftet, während die Regeneration angeregt wird.
Dermatologisch getestet. Für Veganer geeignet. Recycelbare Verpackung. Frei von Tierversuchen. 97 % prírodných zložiek.
Použitie:
Verwenden Sie täglich nach der Reinigung eine haselnussgroße Menge der reichhaltigen Creme auf Gesicht und Hals, wobei Sie die Augenpartie aussparen.
Inhaltsstoffe:
Obsahuje: Aqua/Water/Eau, glycerín, cetearylalkohol, oleylalkohol, glycerylstearát citrát, olej z jadier marhule (prunus armeniaca), dikaprylylkarbonát, fosfát škrobu, triheptanoín, triglycerid kaprylový/kapricový, kvasinky sacharomyces/xylinum/čierny čaj, kopolymér akryloyldimetyltaurátu amónneho/vp, askorbylpalmitát, extrakt zo semien avena strigosa, bacilová fermentácia, behenylalkohol, maslo butyrospermum parkii (bambucké maslo), kaprylylglykol, kyselina citrónová, dextrán, extrakt z koreňa dioscorea villosa (divoký batát), epigalokatechíngalát, epigalokatechíngalatylglukozid, glycerylkaprilát, glycerylstearát, steroly z glycine soja (sója), olej zo semien helianthus annuus (slnečnica ročná), hexyldekanol, hydroxyetylakrylát/akryloyldimetyltaurát sodný kopolymér, hydroxyetylcelulóza, kyselina mliečna, lecitín, extrakt z kvetov lonicera caprifolium (zimolez obyčajný), extrakt z kvetov lonicera japonica (zimolez japonský), výťažok z kôry borovice čiernej (Pinus nigra), výťažok z púčikov/ihličia borovice čiernej (Pinus nigra), polysorbát 60, gluceptát sodný, sorbitanizostearát, výťažok z kvetov spilanthes acmella, tokoferol, tokoferylacetát, trifluóroacetyltripeptid-2, xantánová guma, fenoxyetanol, sorban draselný, benzoan sodný, parfum/voňavka.
Korres Black Pine 4D Bio-ShapeLift Plump-Up Sleeping Facial je spevňujúca nočná starostlivosť pre zrelú a náročnú pleť. Exkluzívne zloženie s patentovanou technológiou 4D Bio-ShapeLift pomáha spevňovať kontúry tváre. Linky a vrásky by sa mali objaviť zmenšené, zatiaľ čo prírodné výťažky zo sójových bôbov, čiernej borovice a divokého yamu poskytujú intenzívnu hydratáciu.
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerín, Oleylalkohol, olej zo semiačok broskýň (Prunus Armeniaca), Cetearylalkohol, Citrát glycerylstearátu, Dikaprylylkárbónát, Fosfát škrobu, Triheptanoín, Triglyceridy kaprylovej/kapríkovej kyseliny, Ferment Saccharomyces/Xylinum/čierneho čaju, Akryloyldimetyltaurát amónny/kopolymer s VP, Palmitát askorbylu, Extrakt zo semien ovsa (Avena Strigosa), Ferment Bacillus, Behenylalkohol, Maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), Kaprylylglykol, Kyselina citrónová, Dextrán, Extrakt z koreňa divokého zemiaku (Dioscorea Villosa), Epigallocatechin gallát, Epigallocatechin gallatylglukosid, Glycerylkaprylát, Glycerylstearát, Steroly sójových bôbov (Glycine Soja), Olej zo semien slnečnice (Helianthus Annuus), Hexyldekan, Kopolymer hydroxyetylakrylátu/sodného akryloyldimetyltaurátu, Hydroxyetylcelulóza, Kyselina mliečna, Leicitín, Extrakt z kvetov púpavy (Lonicera Caprifolium), Extrakt z kvetov japonskej púpavy (Lonicera Japonica), Extrakt z kôry čiernej borovice (*), Extrakt z púčikov/ihličiek čiernej borovice (*), Gluceptát sodný, Extrakt z kvetov Spilanthes Acmella, Tokoferol, Acetát tokoferolu, Trifluoroacetyltripeptid-2, Xanthanová guma, Fenoxyetanol, Sorban draselný, Benzoát sodný, Parfum
- Výrobca
- Korres
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 5203069098154
- Číslo od výrobcu
- 21012597
- Hmotnosť
- 300 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerín, Oleylalkohol, olej zo semiačok broskýň (Prunus Armeniaca), Cetearylalkohol, Citrát glycerylstearátu, Dikaprylylkárbónát, Fosfát škrobu, Triheptanoín, Triglyceridy kaprylovej/kapríkovej kyseliny, Ferment Saccharomyces/Xylinum/čierneho čaju, Akryloyldimetyltaurát amónny/kopolymer s VP, Palmitát askorbylu, Extrakt zo semien ovsa (Avena Strigosa), Ferment Bacillus, Behenylalkohol, Maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), Kaprylylglykol, Kyselina citrónová, Dextrán, Extrakt z koreňa divokého zemiaku (Dioscorea Villosa), Epigallocatechin gallát, Epigallocatechin gallatylglukosid, Glycerylkaprylát, Glycerylstearát, Steroly sójových bôbov (Glycine Soja), Olej zo semien slnečnice (Helianthus Annuus), Hexyldekan, Kopolymer hydroxyetylakrylátu/sodného akryloyldimetyltaurátu, Hydroxyetylcelulóza, Kyselina mliečna, Leicitín, Extrakt z kvetov púpavy (Lonicera Caprifolium), Extrakt z kvetov japonskej púpavy (Lonicera Japonica), Extrakt z kôry čiernej borovice (*), Extrakt z púčikov/ihličiek čiernej borovice (*), Gluceptát sodný, Extrakt z kvetov Spilanthes Acmella, Tokoferol, Acetát tokoferolu, Trifluoroacetyltripeptid-2, Xanthanová guma, Fenoxyetanol, Sorban draselný, Benzoát sodný, Parfum
- Výrobca
- Korres
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 5203069098154
- Číslo od výrobcu
- 21012597
Hodí sa k tomu

Korres Care Black Pine 4D, Ženy, 45+ rok / roky, Borovica, 30 ml
1 108,33 €/1l
46,62 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,25 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Black Pine Plump-Up Nocná maska 40 ml
801,25 €/1l
32,05 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Care Black Pine 4D BioShapeLift, Telové BB mlieko, 40 ml, Biela, Hydratačný, 1 kusov
858,50 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Korres Care Black Pine Primus, Ženy, 35+ rok / roky, Borovica, 30 ml
1 114,67 €/1l
33,44 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Care White Pine Meno, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Tvár, Hydratačný, Vyhladenie, All ages
726,00 €/1l
33,87 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,04 €
Predajca: MANADA

Korres Black Pine 4D spevňujúci liftingový denný krém pre normálnu zmiešanú pleť, 40 ml
897,75 €/1l
40,21 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,91 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Care Black Pine Primus, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Hydratačný, All ages
984,75 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Korres Care Black Pine Primus Glättende, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Hydratačný, All ages
766,50 €/1l
32,37 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,66 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – denný rozjasňujúci krém 40 ml + darčekové sérum Flawless 15 ml
518,18 €/1l
31,56 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,50 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Greek Yoghurt Probiotic, Ženy, 35+ rok / roky, Borovica, 30 ml
2 599,67 €/1l
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Korres Krémský gél bohatý na živiny s gréckym jogurtom, 40ml
1 043,25 €/1l
41,73 €
Predajca: Katomix

Korres Čierny Smrek 360 Lift Superliftingové Očné Sérum, 15ml
3 286,67 €/1l
49,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Belini kuchynská linka kuchynský blok Alice - kuchynský nábytok 240 cm kuchynská linka na mieru plne vybavená bez elektrospotrebičov s nástennými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, matná biela
847,00 €
Predajca: Belini

Korres Care Apothecary Wild Rose, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Hydratačné, Zjasnenie, Hydratačný, All ages
739,25 €/1l
29,57 €
Predajca: PerfumTraders

Obedový box, obedový box s 3 priehradkami a príborom 1400 ml, vhodný do umývačky riadu, nepriepustný bento box pre deti a dospelých
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

DKNY Be Tempted parfumovaná voda 30ml sprej
2 596,67 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

BRUBAKER Cosmetics Adventný kalendár krásy - 24 x starostlivosť o telo a wellness doplnky - XXL vianočný kalendár pre ženy - mestá Landmark Pink
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Al Haramain - Khulasat Al Oud EDP 100ml
215,00 €/1l
21,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elemis Pro-Collagen Eye Revive maska 15ml
49 246,67 €/1l
73,87 €
Predajca: somnia24

Ginkgo strom 40-60 cm - Ginkgo biloba - strom s vejárovitými listami - nenáročná izbová a záhradná rastlina - najstarší druh stromu na svete
14,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Citizen - CA4420-21X - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Chronograf - Chrono
191,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Babor Doctor Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém 50ml
149,48 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
14,75 €/1kg
14,75 €
Predajca: Tersorte

Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – pleťový krém, hydratácia, upokojenie
118,20 €/1l
5,91 €
Predajca: MANADA

vidaXL Konferenčný stolík vysoký lesk biely
78,86 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Kočík Daliya® RAPIDY (sivý s čiernym vzorom)
149,90 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
129,89 €
Predajca: mdmw-shop24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé produkty skvelé služby
Produkty Korres už poznám a veľmi si ich cením. Na tejto stránke som ich našla za veľmi výhodnú cenu a dodanie bolo super rýchle. Som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý krém
Veľmi príjemný krém, je skvelý a rýchlo sa vstrebáva.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l