5,0



Na základe 2 hodnotení
Revlon Professional Intercosmo Il Magnifico 10 Multibenefits Intense Mask Spray Care bez oplachovania pre všetky typy vlasov 150 ml
8,97 €
59,80 € / 1l
plus 5,89 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
STAPIZ Maska na kučeravé vlasy WAVES&CURLS - 1000 ml13,48 €/1l
13,48 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Professional - Intercosmo Il Magnifico Ocean Scent 10 Multibenefits Intense Mask Spray - bezoplachová starostlivosť pre všetky typy vlasov 150ml
8,56 €/1kg
8,56 €
Predajca: Glamperfeu

Revlon Professional Pro You The Keeper Color Care Mask 500 ml
21,04 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Lakmé Teknia Hair Care Argan Oil Treatment vyživujúca maska pre všetky typy vlasov 250 ml
78,52 €/1l
19,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Londa Professional Intensywnie nawilżająca maska do włosów, 200ml
52,35 €/1l
10,47 €
Predajca: MANADA

Revlon Professional Restart Hydration Moisture Rich Mask 250 ml
55,92 €/1l
13,98 €
Predajca: Tersorte

INTENSE CURLS – Mask na vlasy, 400 ml
21,32 €/1l
10,77 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,53 €
Predajca: Parfumtoi

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml
54,35 €/1l
10,87 €
Predajca: MAGUHAAR

Výživová keratínová maska na silne poškodené vlasy, Subrina Professional Care, 500 ml
44,60 €/1l
22,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fanola No More The Styling Mask vyživujúca maska pre všetky typy vlasov 750 ml
67,33 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Professional Restart Curls Deep Nourishing Buttery Mask vyživujúca maska pre kučeravé vlasy 500 ml
42,08 €/1l
21,04 €
Predajca: Tersorte

Biovax Keratínová maska s hodvábem pro všechny typy vlasů 250 ml.
57 457,63 €/1kg
16,95 €
Predajca: somnia24

Redist Profesionálna maska na vlasy s keratínom 475 ml
20,99 €/1l
9,97 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Syoss Keratínová intenzívna maska na vlasy 400 ml
36,57 €/1l
14,63 €
Predajca: Zeitburg

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre poškodené vlasy, 200ml
69,90 €/1l
13,98 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Intercosmo Il Magnifico Intense 10v1 ľahká maska v spreji pre všetky typy vlasov
Intercosmo Il Magnifico Intense 10v1 je viacúčelová bezoplachová maska, ktorá spája silu profesionálnej starostlivosti s pohodlím rýchlej aplikácie.
Jej ľahké zloženie v spreji bude fungovať na mokrých aj suchých vlasoch bez zaťaženia a bez námahy im dodá zdravý, upravený vzhľad.
10 výhod v jednej aplikácii:
- regenerácia poškodených a suchých prameňov
- uhladenie kučeravých vlasov
- ochrana pred teplom z fénovania a žehlenia
- jednoduchšie narovnávanie a styling
- intenzívny lesk
- podpora ochrany farbených vlasov
- účinné rozčesávanie a ľahšie rozčesávanie
- viditeľný objem a ľahkosť účesu
- prevencia štiepenia končekov
- dlhšie trvajúci stylingový efekt
Vďaka zloženiu 2 v 1 výrobok kombinuje vlastnosti masky a ľahkého stylingového prípravku.
Posilňuje štruktúru vlasov, zlepšuje ich pružnosť a zároveň robí vlasy ľahšie upraviteľnými.
Ideálny pre tých, ktorí si cenia účinnosť bez kompromisov a časovo náročných rituálov.
Intercosmo Il Magnifico Intense 10v1 je rýchla cesta k zdravým, hladkým a lesklým vlasom každý deň - bez zaťaženia aj tenkých a jemných prameňov.
Objem: 150 ml
Chceli by ste vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám maska na vlasy Intercosmo Il Magnifico 150 ml pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využite výhody a prednosti produktov Intercosmo a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
- Objem: 150 ml
- Pohlavie: Unisex
- Typ: Maska na vlasy
- Krajina/oblasť výroby: Španielsko
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Bezoplachová vlasová kozmetika Revlon Professional z kolekcie Intercosmo Il Magnifico bola vytvorená špeciálne pre farbené vlasy žien. Tento kadernícky zázrak má objem 150 ml.
Je to starostlivo vyvinutý termoaktívny produkt, ktorý odstraňuje krepovatenie, zaceľuje a zabraňuje poškodeniu horúcimi nástrojmi a chemikáliami. Adresa Nastriekajte na vlasy
Revlon Professional Intercosmo Il Magnifico Care bez kondicionéru je vhodný pre farbené vlasy a pre dámy. Obsah 150 ml.
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8432225125770
- Číslo od výrobcu
- 7259237000
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8432225125770
- Číslo od výrobcu
- 7259237000
Hodí sa k tomu

Revlon Professional - Intercosmo Il Magnifico Ocean Scent 10 Multibenefits Intense Mask Spray - bezoplachová starostlivosť pre všetky typy vlasov 150ml
8,56 €/1kg
8,56 €
Predajca: Glamperfeu

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Náročné vlasy, Všetky farby, Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, arganový olej
56,44 €/1l
14,11 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
28,18 €/1l
14,09 €
Predajca: Tersorte

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Ochrana, Lesk, Vyhladenie
520,67 €/1l
15,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Remington CB4N, Teplovzdušná kefa, Para, Tlačidlá, Ružová, Čierna, AC, 330 mm
21,28 €
Predajca: VISO

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Revlon Professional UniqOne All In One Lotus Flower Kuracja w sprayu, 150ml
64 050,00 €/1kg
12,81 €
Predajca: MANADA

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Oprava, Revitalizačný, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec, 1 kusov
56,47 €/1l
16,94 €
Predajca: VISO

Duvet all-season duvet 135 x 200 cm - duvet bed cover quilt duvet quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
10,38 €
Predajca: Amazinggirl

Fanola Botugen Botolife, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Ošetrené vlasy, Oprava, Fľaša
17,52 €/1l
17,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Wella SP Luxe Oil Rekonštruktívny Eliksír na Vlasy, 100ml
65 600,00 €/1kg
13,12 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
132,10 €/1l
13,21 €
Predajca: Tersorte

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Revlon EQUAVE Hydro Instant Detangling Conditioner 200ml
40,00 €/1l
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Revlon Professional Pro You The Keeper Color Care Mask 500 ml
21,04 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
611,20 €/1l
61,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
21,16 €/1l
15,87 €
Predajca: Tersorte

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg