5,0



Na základe 1 hodnotenia
Carner Barcelona Rima XI EDP 50 ml UNISEX
70,01 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,19 €-2%
1 363,80 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carner Barcelona Drakon Extrait de Parfum 50 ml UNISEX2 807,80 €/1l
140,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Boadicea the Victorious Elaborate Pure Perfume 100 ml UNISEX2 444,00 €/1l
244,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W970,80 €/1l
99,67 €
-2,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
97,08 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Unisex parfém Carner Barcelona Volcano EDP 50 ml2 011,60 €/1l
103,16 €
-2,58 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,58 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Rima XI EDP 100 ml UNISEX
1 159,10 €/1l
115,91 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Salado EDP 100 ml UNISEX
1 240,20 €/1l
124,02 €
Predajca: somnia24

Dámsky parfum Carner Barcelona EDP Tardes 50 ml
2 209,00 €/1l
110,45 €
Predajca: somnia24

Carner Barcelona Megalium EDP 50 ml UNISEX
1 322,80 €/1l
67,84 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,14 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Latin Lover parfémovaná voda unisex 50 ml
1 223,00 €/1l
62,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,15 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Revolución EDP 50 ml UNISEX
1 286,00 €/1l
65,96 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,30 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Cuirs EDP 100 ml UNISEX
1 000,00 €/1l
100,00 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Revolución EDP 100 ml UNISEX
910,70 €/1l
93,41 €
-2,34 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,07 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 670,30 €/1l
167,03 €
Predajca: FragrancesBg

Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
2 045,30 €/1l
204,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX
1 808,00 €/1l
180,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff " V " Wardasina EDP 50 ml UNISEX
3 114,00 €/1l
155,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX
1 588,50 €/1l
158,85 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Messi Messi EDP 100 ml M
499,70 €/1l
49,97 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
940,60 €/1l
96,57 €
-2,51 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,06 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Bucephalus No. XI EDP 100ml
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
UNISEX parfumovaná voda
kardamón, korenie, mäta, šafran
škorica, muškátový oriešok, jazmín, koriander
céder, santalové drevo, vanilka, benzoín, jantár, pižmo
Carner Rima XI Eau de Parfum Spray Vrchné tóny sú guatemalský kardamón čierne korenie z Madagaskaru marocká mäta nanah a šafran Srdcové tóny sú cejlónska škorica indonézsky muškátový oriešok a koriander Základné tóny sú virgínske cédrové drevo austrálske santalové drevo vanilkový absolút z Madagaskaru benzoín z Laosu jemný jantár a pižmo
- Verzia
- UNISEX
- Hmotnosť
- 0.335 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Carner Barcelona
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8437011481108
- Číslo od výrobcu
- 010
- Verzia
- UNISEX
- Hmotnosť
- 0.335 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Carner Barcelona
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8437011481108
- Číslo od výrobcu
- 010
Hodí sa k tomu

Carner Barcelona Rima XI EDP 100 ml UNISEX
1 159,10 €/1l
115,91 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
970,80 €/1l
99,67 €
-2,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
97,08 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Carner Barcelona Salado EDP 100 ml UNISEX
1 240,20 €/1l
124,02 €
Predajca: somnia24

Dámsky parfum Carner Barcelona EDP Tardes 50 ml
2 209,00 €/1l
110,45 €
Predajca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Unisex parfém Carner Barcelona Volcano EDP 50 ml
2 011,60 €/1l
103,16 €
-2,58 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,58 €
Predajca: PerfumTraders

Unisex parfém Carner Barcelona Costarela EDP 50 ml
1 207,00 €/1l
60,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Angel Musk -Musk collection 60ml parfumovaná voda Gulf Orchid
453,33 €/1l
27,20 €
Predajca: somnia24

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 50ml
2 600,00 €/1l
130,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
339,90 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carner Barcelona Cuirs EDP 50 ml UNISEX
1 249,80 €/1l
64,15 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,49 €
Predajca: PerfumTraders

Britney Spears Circus Parfém, 100ml
221,90 €/1l
22,19 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
270,50 €/1l
27,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner Khair Felicity EDP 100 ml W
189,30 €/1l
18,93 €
Predajca: Glamperfeu

Carner Barcelona Latin Lover parfémovaná voda unisex 50 ml
1 223,00 €/1l
62,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,15 €
Predajca: PerfumTraders

Unisex parfém Carner Barcelona EDP Bo-Bo 50 ml
1 536,00 €/1l
76,80 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nenápadný a útulný
Doručenie bolo super rýchle. S nákupom som veľmi spokojná. Vôňa je nevtieravá a zahalí telo do jemného tepla. Veľmi sa mi páči.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,19 €
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l