La Cabine Anti-Aging Reviving Elixir Cream 50ml
29,65 €
593,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Darphin Predermine Densifying Aw Cream1 703,80 €/1l
85,19 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačný svieži krém5 080,33 €/1l
152,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
ACCOJE Anti Aging Volume Capsule Cream795,00 €/1l
39,75 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Cabine Monoactives 20 Supervit C Solution Cream 30ml
1 801,67 €/1l
54,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nuxe, Merveillance Lift, Glow Firming, Cream, For Face, 15 ml
396,00 €/1l
9,97 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,94 €
Predajca: NutraBestBG

Babor SeaCreation The Cream
4 977,40 €/1l
248,87 €
Predajca: Denpoli-Venda

Murad Cellular Hydration Repair Cream
1 173,20 €/1l
58,66 €
Predajca: Tersorte

La Mer Ošetrujúci krém
1 070,60 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Vitalizačný krém Rich
1 107,00 €/1l
55,35 €
Predajca: Denpoli-Venda

Babor Mimical Control Cream Krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne, 50ml
969,60 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Krém Babaria Hyaluronic Hydrafresh, 50 ml
285,00 €/1l
14,25 €
Predajca: somnia24

Bioliq Dermo, Krem rozjaśniający przebarwienia, 50 ml
236,00 €/1l
11,80 €
Predajca: MANADA

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream Nachfüllp. 50 ml
37 050,00 €/1l
37,05 €
Predajca: Parfumtoi

Ahava Men T.T.E. Age Control hydratačný krém SPF15
496,60 €/1l
24,83 €
Predajca: PerfumTraders

Filorga Ncef-Revitalize Anti-Aging Polyrevitalizačné sérum 30 ml
75 100,00 €/1l
75,10 €
Predajca: MANADA

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 322,80 €/1l
135,00 €
-68,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,14 €
Predajca: VISO

BingoSpa Anti-Age Liftingová krémová maska, 135 g
40,29 €/1kg
7,34 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,85 €
Predajca: AllYour

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
693,40 €/1l
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Emulzia The Ordinary Retinal 0,2 %
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krém na tvár proti starnutiu s práškom zo snehových rias a kvetmi sedmokrásky na boj proti vráskam a škvrnám pre viditeľne revitalizovanú pleť.
La Cabine Anti-Aging Reviving Elixir Cream 50 ml
Oživujúci krém proti starnutiu ELIXIR 50 ml
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), cetylalkohol, lyzát fermentácie Lactococcus, maltodextrín, kaprylový/kaprýnový triglycerid, polyglyceryl-6 distearát, propylénglykol, PEG-12 dimetikon, kokokaprát/kaprát, triglyceridy C10-18, 1,2-hexándiol, extrakt z kvetov Bellis Perennis (pupienky), akryloyldimetyltaurát/VP kopolymér, glycerín, glycerylstearát SE, hyaluronát sodný, fruktóza, maltóza, trehalóza, glukóza, hexyldekanol, cetylhydroprolín palmitamid, steroly Brassica Campestris (repicový olej), olej zo semien Crambe Abyssinica, fytosteroly, karnozín, extrakt z fermentácie Alteromonas, extrakt z Coenochloris Signiensis (xantofyl), extrakt z listov Melissa Officinalis (mäty lekárskej), alantoín, jojobové estery, sodná PCA, kyselina mliečna, lecitín, urea, laktát sodný, maslo Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), tokoferol, butylénglykol, pentylénglykol, PEG-8, glukonát sodný, parfum (vôňa), kyselina askorbová, chlorid sodný, guma Acacia Senegal, xantánová guma, kyselina stearová, hydroxid sodný, kyselina citrónová, terc-butylalkohol, askorbylpalmitát, citrát glyceryl oleát, hydroxyacetofenón, fosforečnan disodný, denaturovaný alkohol, benzoát sodný, bisabolol, fenetylalkohol, polyglyceryl-3 včelí vosk, vanilín, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes
- Výrobca
- LA CABINE
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8435534407711
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), cetylalkohol, lyzát fermentácie Lactococcus, maltodextrín, kaprylový/kaprýnový triglycerid, polyglyceryl-6 distearát, propylénglykol, PEG-12 dimetikon, kokokaprát/kaprát, triglyceridy C10-18, 1,2-hexándiol, extrakt z kvetov Bellis Perennis (pupienky), akryloyldimetyltaurát/VP kopolymér, glycerín, glycerylstearát SE, hyaluronát sodný, fruktóza, maltóza, trehalóza, glukóza, hexyldekanol, cetylhydroprolín palmitamid, steroly Brassica Campestris (repicový olej), olej zo semien Crambe Abyssinica, fytosteroly, karnozín, extrakt z fermentácie Alteromonas, extrakt z Coenochloris Signiensis (xantofyl), extrakt z listov Melissa Officinalis (mäty lekárskej), alantoín, jojobové estery, sodná PCA, kyselina mliečna, lecitín, urea, laktát sodný, maslo Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), tokoferol, butylénglykol, pentylénglykol, PEG-8, glukonát sodný, parfum (vôňa), kyselina askorbová, chlorid sodný, guma Acacia Senegal, xantánová guma, kyselina stearová, hydroxid sodný, kyselina citrónová, terc-butylalkohol, askorbylpalmitát, citrát glyceryl oleát, hydroxyacetofenón, fosforečnan disodný, denaturovaný alkohol, benzoát sodný, bisabolol, fenetylalkohol, polyglyceryl-3 včelí vosk, vanilín, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes
- Výrobca
- LA CABINE
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8435534407711
Hodí sa k tomu

La Cabine Retinol Pure Ampulky 10x2ml
1 310,00 €/1l
26,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Relaxdays 10030692, 1 kusov
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Bielenda Profesionálny Ultra-zvukový Kontaktný Gél, 500g
22 900,00 €/1kg
13,74 €
Predajca: Zeitburg

Clatronic MG 3519, Čierna, Strieborná, Nerezová oceľ, Obdĺžnikový, 230 x 145 mm, Veko, 700 W
30,34 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

1800 kusov samolepiek na veko, lepiaca páska na veko, páska na veko, páska na veko, neviditeľná dvojitá páska na veko, zdvihnutie veka bez (farba kože)
15,71 €
Predajca: odsellingaaa

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ekhtiari, Ženy, 100 ml
150,00 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Korektor vrások Remescar
19 540,00 €/1l
32,52 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,54 €
Predajca: NutraBestBG

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l