Caudalie Vinoclean Moisturizing Toner tonikum s hydratačným účinkom 400 ml
29,31 €
73,27 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Pleťové vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
RevitaLash RevitaBrow Advanced sérum Eyebrow Conditioner 1,5 ml36 500,00 €/1l
54,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračné sérum na obočie s nanostriebrom, posilňujúce a regenerujúce, 5 ml4 550 000,11 €/1kg
45,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 214,00 €/1kg
110,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Uriage, Bariederm Cica Denná Sérum na Regeneráciu, 30 ml724 750,02 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Caudalie 3522930003434, Pleťová voda, Ženy, 400 ml, Pokožka so sklonom k akné, Mastná pleť, Čistiace, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyhladenie, Fľaša
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Caudalie vinoclean tonikum 200ml
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Matujúca hydratačná emulzia, 50 ml
403,00 €/1l
20,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

SVR sérum Sebiaclear Serum 200 ml
755,33 €/1l
22,66 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Babor Nawilżające serum do twarzy, 30ml
1 616,00 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

SkinCeuticals Vyrovnávajúce tonikum
287,85 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Darphin Hydraskin intenzívne hydratačné sérum 30 ml
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Paese Serum z Kwasem hialuronowym 1,5%, 30 ml
187 333,34 €/1kg
11,24 €
Predajca: Visage

Guinot, Hydra Summum, hydratačný sérum, na tvár, 50 ml
2 188,20 €/1l
109,41 €
Predajca: somnia24

Annemarie Börlind NatuRoyale Lifting sérum (50 ml)
2 532,80 €/1l
126,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Kožný krém SVR Sebiaclear s hydratačným a upokojivým účinkom, 200 ml
12,04 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,52 €
Predajca: NutraBestBG

Topicrem Hydra+ Ultranawilżający krem rozświetlający do twarzy, 40ml
427 000,01 €/1kg
25,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bielenda Serum do twarzy ultranawilżające, 30 ml
538,67 €/1l
16,16 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Na mastnú a aknóznu pleť Babor Skinovage čistiaci krém
989,80 €/1kg
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Biovene Olejek rycynowy, 30ml
351,33 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Denné mikrodávkové sérum Kiehl's s retinolom na obnovu pleti
1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratačná tonizačná voda, ktorá je nevyhnutným krokom k dokonalému odlíčeniu, odstraňuje všetky posledné stopy nečistôt a make-upu a zároveň tonizuje pleť. Upokojujúci a hydratačný Vinolevure v kombinácii s matujúcou organickou ružovou vodou zanecháva pleť sviežu a čistú.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Caudalie sa radí pod pleťové toniká a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 400 ml vámi vybraného produktu.
Hydratačné tonikum je vyvinuté pre všetky typy pleti. Výrobok je ekologický čistiaci prostriedok na tvár. Pleťová voda odstraňuje posledné stopy make-upu. Okrem iného je obohatená o vinolev a ružovú vodu. Tieto zložky pleť hydratujú a upokojujú. Vonia po ružovej vode. Neobsahuje alkohol.
- Hmotnosť
- 448 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Zloženie: voda, butylénglykol, kvetinová voda rosa damascena, izomerát sacharidov, metylpropándiol, benzoan sodný, kaprylyl glykol, kyselina citrónová, fenylpropanol, karboxymetylbeta-glukán sodný, citran sodný (265/007).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3522930003168
- Číslo od výrobcu
- 16930511
- Hmotnosť
- 448 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Zloženie: voda, butylénglykol, kvetinová voda rosa damascena, izomerát sacharidov, metylpropándiol, benzoan sodný, kaprylyl glykol, kyselina citrónová, fenylpropanol, karboxymetylbeta-glukán sodný, citran sodný (265/007).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3522930003168
- Číslo od výrobcu
- 16930511
Hodí sa k tomu

Caudalie vinoclean tonikum 200ml
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Caudalie 3522930003434, Pleťová voda, Ženy, 400 ml, Pokožka so sklonom k akné, Mastná pleť, Čistiace, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyhladenie, Fľaša
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Caudalie Vinoperfect zosvetľujúce sérum na tmavé škvrny
1 881,67 €/1l
56,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Caudalie Vinoclean Tonic Hydratačné mlieko
17 170,00 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Caudalie 3522930003427, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Pokožka so sklonom k akné, Mastná pleť, Čistiace, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyhladenie, Fľaša
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Caudalie Vinoclean Deep Cleansing Exfoliator peelingový krém 75 ml
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
280,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

LED zrkadlo do kúpeľne EMKE s 3-násobným zväčšením, dotykovým ovládaním, studeným bielym svetlom, rozmery 80 x 60 cm, s funkciou proti zahmlievaniu a s hodinovým displejom
190,39 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Caudalie 3522930004271, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml
984,60 €/1l
49,23 €
Predajca: VISO

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Licorne Bike Strong 2D Prémiový horský bicykel vo veľkosti 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, dámy a mužov - predné a zadné kotúčové brzdy - 21-rýchlostné prevody Shimano -
299,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRASKIN Hyalurónová voda - 30 ml
41,95 €
Predajca: Nutralash

Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,79 €
Predajca: medpak_shop
207,90 €/1l

Biodance First Synergy Toner 150 ml
15,99 €
Predajca: medpak_shop
106,60 €/1l

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA jemný exfoliačný tóner 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

MARY KAY Tonikum na tvár TimeWise Moisture Renewing Freshener 147ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
188,44 €/1l

Medicube Zero Pore Pads 2.0 70St. 155 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,62 €
Predajca: Azjasklep

Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner 200 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
363,60 €/1l

Mary Kay Micellar Water 147 ml
27,70 €
Predajca: lithuaniashop

Sinoz - Glow Tonic, 200 ml - rozjasňujúce tonikum
16,90 €
Predajca: Exporgin

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
19,46 €
Predajca: Azjasklep
97,30 €/1l

La Mer Revitalizačná hmla
91,81 €
Predajca: PerfumTraders

Tonikum SkinCeuticals Blemish + Age
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

MARY KAY Vyrovnávajúce tonikum Harmonizujúce tonikum na tvár 147 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
167,41 €/1l

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: medpak_shop

TIRTIR Mliečna pleťová voda - mliečna pleťová voda, 150ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,99 €
Predajca: medpak_shop
133,27 €/1l

Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 7 % Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 240 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
Predajca: Kpictiah

Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,39 €
Predajca: medpak_shop
146,19 €/1l

TIRTIR Milk Skin Toner Light 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
21,49 €
Predajca: medpak_shop

ma:nyo - Bifida Biome Ampoule Toner, 400 ml - pleťová voda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Numbuzin No.5 Vitamin Niacinamide Concentrated Pad (70EA) 180 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: medpak_shop
105,50 €/1l