Už len 1 kus za túto cenu
Knoppers® 472493 Knoppers® Dark Nussriegel 5 St.
3,37 €
16,85 € / 1kg
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čokoládové tyčinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)21,63 €/1kg
54,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks38,07 €/1kg
38,37 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er31,16 €/1kg
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco35,28 €/1kg
23,71 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
16,85 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, 200 g, Mliečna čokoláda, 8 kusov, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
35,60 €/1kg
7,12 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Kokos, 2170 kJ, 520 kcal, 30,3 g
16,85 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
54,73 €/1kg
12,04 €
Predajca: somnia24

Orechová tyčinka Knoppers s lieskovými orieškami a karamelom 5-pack 5x200g
17,86 €/1kg
17,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers Nussriegel, 200 g, Mliečna čokoláda, 5 kusov, 31,8 g, 52,3 g, 38,8 g
17,80 €/1kg
3,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Veľké balenie Knoppers 375g
30,75 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24

Knoppers Peanut Slice 8 samostatne balených chrumkavých zbraní 200g
69,76 €/1kg
17,44 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
55,05 €/1kg
11,01 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
26,17 €/1kg
3,14 €
Predajca: Katomix

Knoppers® 471762 Knoppers® Kokos Nussriegel 24 St.
34,36 €/1kg
27,49 €
Predajca: Candyspot

Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
31,82 €/1kg
35,08 €
Predajca: AllYouNeed

Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel
36,58 €/1kg
8,23 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

MilkyWay 607364 MilkyWay Schokoriegel 5 St./107,5 g
92,93 €/1kg
9,99 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Knoppers Nut Bar Tmavá oplátková tyčinka s mliečnym krémom 5 kusov 200g
Jemný mliečny krém s nugátovým krémom a kúskami sušienok.
Jednotlivo balené oplátkové tyčinky s mliečnym krémom, nugátovým krémom, kúskami sušienok, nasekanými lieskovými orieškami a karamelom, poliate tmavou mliečnou čokoládou
August Storck KGWaldstraße 2713403 Berlin
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, LIESKOVÉ ORECHY (12,8 %), rastlinné tuky (palmový, bambucký), glukózový sirup, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko (5,6 %), kakaové maslo, pšeničná múka (4,9 %), pšeničný prášok, kONDENZOVANÉ ODSTREZENÉ MLIEKO, kakao, zvlhčujúca látka sorbitolový sirup, PŠENIČNÁ MÚKA (1,3 %), PŠENIČNÝ MLIEČNY PRÁŠOK (1,2 %), MASLOVÝ OLEJ, KRÉM, odtučnené kakao, zHRUBNUTÉ MLIEKO, MASLO, PŠENIČNÉ VÝROBKY, emulgátor lecitíny (SOYA), soľ, sirup z trstinového cukru, prírodné arómy, karamelový cukrový sirup, stabilizátor karagenan, kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan amónny, uhličitany draselné), prírodná vanilková aróma, mleté ARAŠÍDY. Môže obsahovať stopy MANDĽOVÝCH, INÝCH ORECHOV A VLAŠSKÝCH KÔST
- Výživové údaje
- Energia kj 2244 kj Energia kcal 538 kcal Tuky 33,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 15,9GRM Sacharidy 49,2GRM Sacharidy, z toho cukor 35,6GRM Bielkoviny 8,4GRM Soľ 0,36GRM
- Alergény
- Arašidy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Obchodný názov
- Oplatková tyčinka s mliečnym krémom (14,4 %), nugátovým krémom (14,9 %) s kúskami sušienok (0,8 %), sekanými lieskovými orieškami (11,2 %) a jemným karamelom (22,2 %), poliata horkou mliečnou čokoládou (29,5 %)
- Výrobca
- Počet kusov
- 5
- Číslo od výrobcu
- 472493
- EAN kód
- 4014400931280
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, LIESKOVÉ ORECHY (12,8 %), rastlinné tuky (palmový, bambucký), glukózový sirup, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko (5,6 %), kakaové maslo, pšeničná múka (4,9 %), pšeničný prášok, kONDENZOVANÉ ODSTREZENÉ MLIEKO, kakao, zvlhčujúca látka sorbitolový sirup, PŠENIČNÁ MÚKA (1,3 %), PŠENIČNÝ MLIEČNY PRÁŠOK (1,2 %), MASLOVÝ OLEJ, KRÉM, odtučnené kakao, zHRUBNUTÉ MLIEKO, MASLO, PŠENIČNÉ VÝROBKY, emulgátor lecitíny (SOYA), soľ, sirup z trstinového cukru, prírodné arómy, karamelový cukrový sirup, stabilizátor karagenan, kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan amónny, uhličitany draselné), prírodná vanilková aróma, mleté ARAŠÍDY. Môže obsahovať stopy MANDĽOVÝCH, INÝCH ORECHOV A VLAŠSKÝCH KÔST
- Výživové údaje
- Energia kj 2244 kj Energia kcal 538 kcal Tuky 33,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 15,9GRM Sacharidy 49,2GRM Sacharidy, z toho cukor 35,6GRM Bielkoviny 8,4GRM Soľ 0,36GRM
- Alergény
- Arašidy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Obchodný názov
- Oplatková tyčinka s mliečnym krémom (14,4 %), nugátovým krémom (14,9 %) s kúskami sušienok (0,8 %), sekanými lieskovými orieškami (11,2 %) a jemným karamelom (22,2 %), poliata horkou mliečnou čokoládou (29,5 %)
- Výrobca
- Počet kusov
- 5
- Číslo od výrobcu
- 472493
- EAN kód
- 4014400931280
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
54,73 €/1kg
12,04 €
Predajca: somnia24

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
45,06 €/1kg
8,11 €
Predajca: AllYouNeed

hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
8,25 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
55,05 €/1kg
11,01 €
Predajca: somnia24

Ricola Medové cukríky Alpská šalvia so švajčiarskymi alpskými bylinkami 75g
270,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Cards oplátkové špeciality s tenkým oplátkovým krémom 128g
33,91 €/1kg
4,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers Nussriegel, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2233 kJ, 535 kcal, 31,8 g
49,80 €/1kg
9,96 €
Predajca: somnia24

Milka 343572, Mliečna čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
34,10 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, 200 g, Mliečna čokoláda, 8 kusov, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
35,60 €/1kg
7,12 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
16,85 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

STORCK Knoppers, Mliečna čokoláda, 200 g, Kokos, 2170 kJ, 520 kcal, 30,3 g
16,85 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers® 471618 Knoppers® Nussriegel 24 St.
32,20 €/1kg
30,91 €
Predajca: AllYouNeed

Veľké balenie Knoppers 375g
30,75 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24

STORCK Knoppers Nussriegel, 200 g, Mliečna čokoláda, 5 kusov, 31,8 g, 52,3 g, 38,8 g
17,80 €/1kg
3,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Orechová tyčinka Knoppers s lieskovými orieškami a karamelom 5-pack 5x200g
17,86 €/1kg
17,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
31,29 €/1kg
31,29 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
38,07 €/1kg
38,37 €
Predajca: AllYouNeed

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Mliečna čokoládová tyčinka Mars plnená cukrovým krémom a karamelom 51g
95,10 €/1kg
4,85 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kids Country Bar z pražených obilnín 23g
912,17 €/1kg
20,98 €
Predajca: Store-Germany

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed

KIT KAT Schokoriegel 12560961 24x415g
82,27 €/1kg
81,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Duplo Classic 10 ks
66,54 €/1kg
12,11 €
Predajca: somnia24
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
293,98 €
-42,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
251,43 €
Predajca: AllYouNeed
71,63 €/1kg

Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,86 €/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
43,38 €/1kg

Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
70,82 €
Predajca: AllYouNeed
1 506,81 €/1kg

El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
18,99 €
Predajca: RB_Trade
94,95 €/1kg

Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,36 €
Predajca: AllYouNeed
19,79 €/1kg

Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
59,18 €
Predajca: AllYouNeed
58,71 €/1kg

Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
62,23 €
Predajca: AllYouNeed
61,74 €/1kg

Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
17,58 €
Predajca: Heartforcards
64,16 €/1kg

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
80,60 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,94 €
Predajca: AllYouNeed
58,92 €/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
21,63 €/1kg

Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,16 €/1kg

Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
46,07 €
Predajca: AllYouNeed
209,41 €/1kg

KitKat Chunky White



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,60 €/1kg

Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
34,99 €
Predajca: Zanjo24

Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,08 €
Predajca: AllYouNeed
31,82 €/1kg

Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,10 €
Predajca: AllYouNeed
40,18 €/1kg

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
35,28 €/1kg

LEIBNIZ sušienková tyčinka "PiCK UP! Choco & Milk", displej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,71 €
Predajca: AllYouNeed
35,28 €/1kg

Balisto 5000159418034 Balisto jogurtovo-jahodová zmes



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,13 €
Predajca: AllYouNeed
31,26 €/1kg