5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lorenz Party Clubs jemné slané a chrumkavé krekry 200g14,20 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Grissini Natur 125G151,92 €/1kg
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Alka Elephant Pečené lisované praclíky Medová horčica Cibuľa 70g16,86 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 ks 400g27,12 €/1kg
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
17,31 €/1kg
2,25 €
Predajca: LAVONIO

Krekery - rasca 100g
33,40 €/1kg
3,34 €
Predajca: taleoo

Granforno Grissini Salz
14,64 €/1kg
1,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
15,87 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Saltletts snack krekery celozrnné chrumkavé praclíky 100g
87,10 €/1kg
8,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Alka Elephant lisované praclíky Paradajky bylinky praclík 70g
24,57 €/1kg
1,72 €
Predajca: CORWELL

Valledoro Soepstengels Saltelli Grissini, 100 g, chrumkavé talianske tyčinky
24,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: Pantry_Intl

GRISSINI TYČINKY S ROZMARÍNOM 125 g - VITALIANA
15,12 €/1kg
1,89 €
Predajca: Biogo

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
20,88 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
14,32 €/1kg
1,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
16,45 €/1kg
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grissini – Syrové, 100 g | SCHNITZER
29,90 €/1kg
2,99 €
Predajca: taleoo

Grissini s olivami, 200 g - Mario Fongo
43,45 €/1kg
8,69 €
Predajca: italia-genuss

Roland Swiss Twist Švajčiarske syrové tyčinky z lístkového cesta 100g
37,90 €/1kg
3,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Crackzel Pretzel Pieces Hot Buffalo Wings 85 g
17,65 €/1kg
1,50 €
Predajca: LAVONIO

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrumkavý, pikantný slaninkový snack
35,07 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hosta Grissini tyčinky s rozmarínom 125g
Amor di Pane Grissini tyčinky s rozmarínom - prirodzený moment talianskej elegancie Cíťte sa ako na talianskom vidieku, na prechádzke medzi voňavými bylinkami, kde každý obláčik vône so sebou prináša spomienku na tradičné talianske jedlo. Amor di Pane Grissini Sticks s rozmarínom je jedinečný snack, ktorý spája chrumkavosť s jemnou vôňou rozmarínu. Každé sústo je cestou do talianskych záhrad, kde sa príroda a vášeň prelínajú v jedinej chuti. Tieto tyčinky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú ochutnať život jednoduchým, ale jedinečným spôsobom. Tyčinky Amor di Pane sú ideálne k vínu, na elegantné stretnutia alebo každodenné chvíle oddychu a sú esenciou talianskej kvality. Grissini s rozmarínom Amor di Pane - kombinácia chrumkavej dokonalosti a bylinkovej elegancie Kedy ste si naposledy pochutnali na občerstvení, ktoré vás na chvíľu prenesie do Talianska? Tyčinky Amor di Pane Grissini s rozmarínom sú dokonalým občerstvením, ktoré premení každú chvíľu na nezabudnuteľný chuťový zážitok. Jemne chrumkavé, ľahké a plné chuti sú kombináciou talianskej tradície pečenia a intenzívnej vône rozmarínu. Sú ideálne ako predjedlo k vínu, ideálne na stretnutie s priateľmi alebo pri relaxácii po dlhom dni v práci. Investujte do chvíle potešenia, ktorá vás prenesie priamo do slnečného Talianska. Tyčinky Grissini s rozmarínom - talianska chvíľa chuti, ktorá zostane dlhšie Grissini Amor di Pane sú viac ako len občerstvenie - sú vyjadrením talianskej vášne, kvality a jednoduchosti. Tyčinky s rozmarínom ponúkajú jemnú harmóniu chutí, ktorá obohatí každý okamih vášho dňa. Chrumkavá textúra v kombinácii s vôňou čerstvého rozmarínu vás na chvíľu prenesie do stredomorských záhrad. Tieto tyčinky sa stanú vaším nepostrádateľným spoločníkom kedykoľvek - pri stretnutiach, počas oddychu alebo pri elegantnom aperitíve. Objavte recepty od Mniam24 Pri nákupe od Mniam24 získate elektronickú knihu so 100 chutnými receptami! Je to ideálna príležitosť objaviť nové chute a pripraviť jedinečné jedlá vo vašej kuchyni. Vychutnajte si kulinárske inšpirácie a používajte jedinečné recepty, ktoré vám uľahčia každodenné varenie! Rozmarínové grissini s paradajkovým dipom - talianska jednoduchosť vo vašej kuchyni Ingrediencie: 1: zloženie: 125 g tyčiniek Amor di Pane Grissini s rozmarínom, 2 paradajky, 1 strúčik cesnaku, olivový olej, soľ, korenie, čerstvá bazalka Spôsob prípravy: V hrnci zohrejeme olivový olej a osmažíme na ňom nadrobno nakrájaný cesnak. Pridáme nakrájané paradajky, osolíme, okoreníme a varíme 10-15 minút, kým omáčka nezhustne. Medzitým na tanier poukladajte tyčinky grissini. Hotový paradajkový dip podávajte spolu s čerstvou bazalkou. Ide o dokonalý predkrm, ktorý spája chrumkavú chuť grissini s bohatou paradajkovou chuťou. Zhrnutie kľúčových vlastností a výhod výrobku: Prírodná vôňa rozmarínu, ktorá vás prenesie do talianskych záhrad Chrumkavá a ľahká textúra, ideálna na každú príležitosť Ideálne na podávanie s vínom, dipmi alebo ako predjedlo na elegantné stretnutia Vyrobené z vysokokvalitných surovín v súlade s talianskou tradíciou Praktické 125g balenie, ktoré vám umožní vychutnať si chuť kedykoľvek Súprava obsahuje: 1x tyčinky Hosta Grissini s rozmarínom 125 g Amor di Pane je značka, ktorá vás zavedie do sveta pravej talianskej chuti. Amor di Pane ponúka výrobky, ktoré zachytávajú podstatu talianskej pekárskej tradície, a dbá na najvyššiu kvalitu a bezkonkurenčnú jednoduchosť. Každý výrobok je kombináciou vášne, skúseností a lásky k skvelej chuti - čo vám zaručí jedinečné chvíle pri každej príležitosti. ČASTO KLADENÉ 1. Čím sú tieto tyčinky výnimočné? Tyčinky Grissini Amor di Pane sa vyznačujú nielen svojou chrumkavou štruktúrou, ale aj jedinečnou vôňou čerstvého rozmarínu, vďaka ktorej je každý okamih s nimi nezabudnuteľný. Snack, ktorý zachytáva taliansku vášeň pre kvalitu a chuť.... 2. Aké nápoje sa najlepšie hodia k týmto grissini? Tieto tyčinky sa výborne hodia k vínu - bielemu, červenému alebo šumivému. Sú tiež skvelou voľbou k jemným koktailom alebo ľahkým nápojom, napríklad k minerálnej vode s citrónom. 3. Sú rozmarínové tyčinky grissini vhodné pre ľudí s diétou? Áno, tyčinky grissini s rozmarínom sú ľahkým občerstvením, ktoré zdravo zasýti váš hlad. Vďaka svojej chrumkavej štruktúre sú výbornou alternatívou k iným vysokokalorickým pochutinám. 4. Môžu sa tieto tyčinky podávať ako príloha k hlavným jedlám? Samozrejme! Rozmarínové tyčinky Grissini sa výborne hodia do šalátov, polievok a tiež ako príloha k mäsovým jedlám. Ideálny spôsob, ako obohatiť každé jedlo.
pšeničná múka, extra panenský olivový olej (5 %), droždie, soľ (1,6 %), rozmarín (0,5 %), sladová pšeničná múka, antioxidant: rozmarínový extrakt.
- Typ produktu:
- Savoury snacks
- Tvar:
- Ďalší
- Pomocná zložka:
- Soľ, rozmarín, Pšeničná múka
- Kapacita:
- 125 g
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1732 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 411 kcal
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 70 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 3,1 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 11 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 8,6 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 1,2 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 2,4 g
- Obsah vlákniny (na 100 g):
- 4,4 g
- Typ balenia:
- Taška
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, extra panenský olivový olej (5 %), soľ (1,6 %), kvasnice, sladová PŠENIČNÁ MÚKA, rozmarín (0,5 %), antioxidant: rozmarínový extrakt. Môže obsahovať stopy SEME, SÓJE, MLIEKA A JEHO DERIVÁTOV a STROMOVÝCH ORECHOV.
- Výživové údaje
- Energetická hodnota 1800 kJ / 427 kcal Tuky 10,0 g nasýtené mastné kyseliny 1,5 g sacharidy 71,4 g z toho cukor 1,7 g bielkoviny 11,0 g soľ 2,2 g
- Hmotnosť
- 130 g
- Potravinársky podnik
- HOSTA - Werk für Schokolade-Spezialitäten GmbH & Co. KGGreutstr. 9 D-74597 Stimpfach-Randenweiler
- Obchodný názov
- Chlebové tyčinky s extra panenským olivovým olejom (5%) a rozmarínom.
- Výrobca
- hosta
- Číslo od výrobcu
- HOSTA Werk für Schokolade-Spezialitäten GmbH&Co.KG
- EAN kód
- 8005803010371
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, extra panenský olivový olej (5 %), soľ (1,6 %), kvasnice, sladová PŠENIČNÁ MÚKA, rozmarín (0,5 %), antioxidant: rozmarínový extrakt. Môže obsahovať stopy SEME, SÓJE, MLIEKA A JEHO DERIVÁTOV a STROMOVÝCH ORECHOV.
- Výživové údaje
- Energetická hodnota 1800 kJ / 427 kcal Tuky 10,0 g nasýtené mastné kyseliny 1,5 g sacharidy 71,4 g z toho cukor 1,7 g bielkoviny 11,0 g soľ 2,2 g
- Hmotnosť
- 130 g
- Potravinársky podnik
- HOSTA - Werk für Schokolade-Spezialitäten GmbH & Co. KGGreutstr. 9 D-74597 Stimpfach-Randenweiler
- Obchodný názov
- Chlebové tyčinky s extra panenským olivovým olejom (5%) a rozmarínom.
- Výrobca
- hosta
- Číslo od výrobcu
- HOSTA Werk für Schokolade-Spezialitäten GmbH&Co.KG
- EAN kód
- 8005803010371
Hodí sa k tomu

Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
17,31 €/1kg
2,25 €
Predajca: LAVONIO

Amor di Pane Grissini chrumkavé tyčinky odroda Classic 125g
18,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: LAVONIO

Grissini Natur 125G
151,92 €/1kg
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Originálny Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Biela KP31222
58,25 €/1m
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips CA6705/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, 6 kusov, 70%
152,40 €/1kg
15,24 €
Predajca: CoffeeFriend

POWERLIX ortéza na členok 2 kusy, profesionálna ortéza na členok pre ženy/mužov
41,14 €/1m
14,10 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,01 €
Predajca: Restposten-Shop

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
8,65 €/1kg
12,97 €
Predajca: somnia24

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
15,87 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Granforno Grissini Salz
14,64 €/1kg
1,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Chipsy, 80 g, ELEPHANT, solené
21,50 €/1kg
1,72 €
Predajca: CORWELL

Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
15,86 €/1kg
29,73 €
Predajca: somnia24

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant lisované praclíky Paradajky bylinky praclík 70g
24,57 €/1kg
1,72 €
Predajca: CORWELL

Lorenz Party Clubs jemné slané a chrumkavé krekry 200g
14,20 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Saltletts snack krekery celozrnné chrumkavé praclíky 100g
87,10 €/1kg
8,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Pane Carasau D'Ogliastra, papier na pečenie, 250 g - Ferreli
30,12 €/1kg
7,53 €
Predajca: italia-genuss

Granforno Grissini Talianske tyčinky pesto 125g
14,88 €/1kg
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko
199,90 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 250 g zo Sardínie
10,03 €
Predajca: EDANTI
40,12 €/1kg

Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 500 g zo Sardínie
11,74 €
Predajca: EDANTI
23,48 €/1kg

Tradičné zemiakové chipsy LaProve – autentické mexické snackové plátky, 2000 g
39,00 €
Predajca: LaProve
19,50 €/1kg

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
19,95 €
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejom recept 125g balenie 12



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
209,28 €/1kg

Pražená kukurica s medom a horčicou 500g Brat.pl
5,59 €
Predajca: BRAT_PL
10,85 €/1kg

Arašidy obalené chilli 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg

Chilli pražená fazuľa 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,00 €/1kg

Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

Zmiešané orechy v strúhanke 500g Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL
11,46 €/1kg

Arašidy v paprikovej poleve 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,67 €/1kg

Solené pražené bôbové zrná 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg

Grilovaná pražená fazuľa 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg

Grilované orechy 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg

Arašidy obalené wasabi 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg

Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
199,90 €/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,92 €/1kg

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,97 €/1kg

VÝPREDAJ! Chlebové tyčinky s ryžovým olejom - Classic - Dátum spotreby 24.03.2026
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
133,27 €/1kg