5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g133,81 €/1kg
14,05 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Anthon Berg Višňa v rumovom marcipáne s čokoládou 220g35,64 €/1kg
7,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Otvorené potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g115,25 €/1kg
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ferrero Rocher 375g52,61 €/1kg
21,80 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

Pralinková zmes Asbach poliata horkou čokoládou 250g
61,04 €/1kg
15,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
54,55 €/1kg
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokolády s vaječným likérom Verpoorten 120g
54,58 €/1kg
6,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Anthon Berg Single Malts Scotch Collection čokoládové pralinky 230g
50,47 €/1kg
22,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Original Eggnog Pralines Dark Chocolate 200g
54,45 €/1kg
10,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Lindt Mini Chocolates sladké čokoládové pochúťky v mini 100g
79,20 €/1kg
7,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Praline Čokoládové truffle bonbóny s kakaovými lupienkami
51,70 €/1kg
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

Niederegger marcipán klasický v horkej čokoláde 300g
47,90 €/1kg
14,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt pre znalcov Klasické rozplývajúce sa a neodolateľné 125g
62,00 €/1kg
7,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten vaječný likér zmes praliniek mliečnych a tmavých 160g
66,50 €/1kg
10,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Slivky v čokoláde 1 kg Solidarnosc Pralinky
22,49 €/1kg
22,49 €
Predajca: Katomix

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
40,62 €/1kg
5,89 €
Predajca: LAVONIO

Maitre Truffout Čokoládové bonbóny Mliečna čokoláda s cappuccino krémovou náplňou
44,99 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čokoládový sáčok Günthart s kyticou kvetov Assorted 45g 1 kus
157,00 €/1kg
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Schladerer Gretchen Gin pralinky plnené tmavou čokoládou 127g
Pralinky Gretchen Gin od spoločnosti Schladerer majú tmavú čokoládovú polevu s obsahom najmenej 60 % kakaa, jemnú kôrku a sú plnené tekutým Gretchen Ginom.
Upozornenie: Obsahuje alkohol. Nevhodné pre deti!
RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12,83435 Bad ReichenhallČokolády Schladerer Gretchen gin (127g balenie)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, kakaová hmota*, voda, destilovaný suchý džin (19 % v náplni), kakaové maslo, emulgátor lecitíny (slnečnicové). Môže obsahovať stopy SÓJE, VJAT, MLIEKA a ORECHOV. *Certifikát Rainforest Alliance.
- Výživové údaje
- Energia kcal 428 kcal Energia kJ 1790 kj Tuky 21 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 13,5 g Sacharidy 48,8 g, z toho cukor 34,1 g Bielkoviny 8,1 g Soľ 0,06 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12, 83435 Bad Reichenhal
- Obchodný názov
- Najjemnejšie čokoládové bonbóny s tekutou náplňou vyrobené z tmavej čokolády (53 %) s náplňou ginu (47 %).
- Výrobca
- Rüdesheimer-Confiserie-Pralinen GmbH & Co. KG
- Číslo od výrobcu
- 3,19
- EAN kód
- 4000956024606
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, kakaová hmota*, voda, destilovaný suchý džin (19 % v náplni), kakaové maslo, emulgátor lecitíny (slnečnicové). Môže obsahovať stopy SÓJE, VJAT, MLIEKA a ORECHOV. *Certifikát Rainforest Alliance.
- Výživové údaje
- Energia kcal 428 kcal Energia kJ 1790 kj Tuky 21 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 13,5 g Sacharidy 48,8 g, z toho cukor 34,1 g Bielkoviny 8,1 g Soľ 0,06 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12, 83435 Bad Reichenhal
- Obchodný názov
- Najjemnejšie čokoládové bonbóny s tekutou náplňou vyrobené z tmavej čokolády (53 %) s náplňou ginu (47 %).
- Výrobca
- Rüdesheimer-Confiserie-Pralinen GmbH & Co. KG
- Číslo od výrobcu
- 3,19
- EAN kód
- 4000956024606
Hodí sa k tomu

Pralinková zmes Asbach poliata horkou čokoládou 250g
61,04 €/1kg
15,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Uterák z mikrovlákna - červený - 60x30cm
2,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Schladerer Pralinky Schwarzwald Kirsch s ovocným brandy 127g
54,33 €/1kg
6,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trumpf Noble Drops v orechových ovocných likéroch plnených alkoholom 250g
36,20 €/1kg
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
54,55 €/1kg
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Verpoorten Original Eggnog Pralines Dark Chocolate 200g
54,45 €/1kg
10,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Gretchen Dry Gin 44% obj.
59,33 €/1l
41,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Schladerer čerešňová voda 42 % obj
51,36 €/1l
35,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys Milk Chocolate Salted Caramel aus Original Baileys Likör 90g
69,00 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kazeta Lindt s horkými špecialitami a jemnou čokoládou 165g
121,27 €/1kg
20,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PLAYMOBIL 70444, Sklápač, 5 rok / roky, Plast, Viacfarebný
69,99 €
Predajca: Brickcomplete_com

Pralinky s vaječným likérom Verpoorten plnené mliečnou čokoládou 200g
54,45 €/1kg
10,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Otvorené potraviny 4000539124303, 120 g, e1103, e330, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, marc de champagne, brandy, soľ,..., 562 kcal, 47 g, 36 g
78,00 €/1kg
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HelloBath® - Bath Bucket XL (Komfort) - čierna - 125cm, sedacia vaňa pre dospelých, ľadový kúpeľ - vrátane 3m odtokovej hadice, vaňová doska, kohútik
165,00 €
Doprava zdarma
Predajca: HelloBath

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Raffaello čokoládová tyčinka s kokosom a mandľovým krémom 90g
30,67 €/1kg
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Single Malts Scotch Collection čokoládové pralinky 230g
50,47 €/1kg
22,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stavebnica LEGO DUPLO 10970 Hasi?ská stanica a vrtu?ník (117 dielikov)
216,34 €
Predajca: Capi-cap

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzatvárateľná 100g
104,60 €/1kg
10,46 €
Predajca: somnia24

Rododendron 'Catawbiense Grandiflorum' Ružové kvety - výška 40/50 cm - 1,5 l kvetináč
20,98 €
Predajca: Schramas

PLAYMOBIL 70445, Nakladač, 5 rok / roky, Plast, Viacfarebný
71,77 €
Predajca: 3DToys

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,00 €/1kg

Otvorené potraviny 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Soľ, brandy, advocaat, med, vaječný žĺtok, mliečne výrobky, maslový tuk, hrozno, sladový jačmeň, likér, hydina,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
21,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,81 €/1kg

Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,13 €/1kg

Fancy Gold Truffles Classic 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,61 €
Predajca: SuperMerchant
63,05 €/1kg

Fancy Gold Truffles Kaffee 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Špeciálna kazeta Reber 525g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,86 €/1kg

Fancy Gold Truffles Orange 200g
13,02 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolateľná kombinácia 5000g
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,63 €/1kg

Štvorcová Kazeta, Stredná 340G
25,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
76,06 €/1kg

Mon Cheri 30 jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu v balení 315g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(13)Počet hodnotení: 13
16,92 €
Predajca: AllYouNeed
53,71 €/1kg

Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
14,05 €
Predajca: AllYouNeed
133,81 €/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový višňový likér 105g 4-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
32,62 €
Predajca: AllYouNeed
77,67 €/1kg

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
74,95 €/1kg

Mon Cheri 15 tyčiniek s 5 samostatne balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,53 €/1kg

Ferrero Rocher 375g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,80 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
52,61 €/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mliečneho krému a celých mandlí 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Ferrero Rocher, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Milk chocolate 30% (sugar, cocoa butter, cocoa mass, skimmed milk powder, concentrated butter,..., 2506 kcal, 603 kJ
26,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: AllYouNeed
104,95 €/1kg

Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g čerešňová vodka a cassis v polosladkej čokoláde
11,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Predajca: AllYouNeed
62,36 €/1kg

To najlepšie z Ferrero Classic 16 Nutty 3 špeciality 166g
6,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,86 €/1kg