4,8



Na základe 16 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Remington HC4300, Čierna, 1,5 mm, 2,5 cm, Nerezová oceľ, Striedavé napájanie / batéria, 70 min
106,45 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Strojčeky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE

Ďalšie informácie o reklame
JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice179,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Moser NEOliner, Čierna, Nerezová oceľ, 0,4 mm, 3,2 cm, Striedavé napájanie / batéria, 100 min, 2 h180,60 €
-7,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
173,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Wahl Rapid Clip, Čierna, Nerezová oceľ, 0,7 mm, 2,8 cm, 4,5 cm, Hlava, Striedavé napájanie / batéria79,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov Remington HC4250, sieťová/batériová prevádzka, 9 hrebeňových nástavcov
62,17 €
Predajca: VISO

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,77 €
Predajca: egenta-shop

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

BaByliss 11-in-1 Carbon Titanium, Čierna, Zlato, Plast, 1 mm, 1,4 cm, 3,4 cm, Titán
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington HC5811, Čierna, Strieborná, 0,8 mm, 2 mm, Keramický, Stav batérie, Batérie
73,33 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Remington 43162.560.100, Čierna, 3 mm, 4,2 cm, Nerezová oceľ, Pro Power, Batérie
31,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington HC5810, Čierna, Šedá, Valec, 0,8 mm, 4 cm, Nabíjanie, Výkon, Striedavé napájanie / batéria
57,12 €
Predajca: pawroy

Philips 5000 series HC5612/15, Čierna, Modrá, 0,5 mm, 2,8 cm, 4,1 cm, Nerezová oceľ, Striedavé napájanie / batéria
37,49 €
Predajca: esiteo

INF Profesionálna súprava zastrihávača fúzov na vlasy Strieborná
135,69 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Remington PG6030, Čierna, 0,2 mm, 1,6 cm, Brada, Ucho, Nos, Batérie, 40 min
25,47 €
Predajca: FANEO

BaByliss E795E, Čierna, Biela, Brada, Nerezová oceľ, Striedavé napájanie / batéria, 60 min, 8 h
101,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Panasonic ER1411, 1,8 cm, 1 mm, 40 min
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

BaByliss E786E, Čierna, 0,5 mm, 2,4 cm, Nerezová oceľ, Striedavé napájanie / batéria, 60 min
34,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington HC3000, Čierna, 3 mm, 2,4 cm, 1 mm, Oceľ, Striedavé napájanie / batéria
39,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BaByliss E812E, Čierna, Nerezová oceľ, 8 mm, 2,5 cm, Nerezová oceľ, Striedavé napájanie / batéria, 20 min
66,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GA.MA GC542, Čierna, Strieborná, 0,8 mm, 1,45 cm, Nerezová oceľ, Striedavé napájanie / batéria, 45 min
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
6939 C11
Zastrihávač vlasov Remington HC4300
Rýchlo a jednoducho
Vytvorte si svoj obľúbený účes bez starostí so strojčekom Quick Cut Pro. Vďaka o 33 % rýchlejšiemu strihaniu, o 57 % širším čepeliam a 12 hrebeňom je strihanie vlastných vlasov rýchle a jednoduché. Praktický režim Turbo zvyšuje výkon strojčeka na strihanie silnejších vlasov.
12 hrebeňov rôznych dĺžok
Či už nosíte krátke alebo dlhé vlasy, strojček má 12 hrebeňov na rôzne dĺžky vlasov (1,5-25 mm), takže určite nájdete ideálne riešenie pre vás.
S káblom alebo bez kábla
Používajte strunový alebo bezdrôtový strojček - použite bezdrôtový, aby ste ho mohli používať kdekoľvek, alebo ho môžete zapojiť do zásuvky, aby pracoval nepretržite pri maximálnom výkone - výber je na vás.
- Farba:
- Čierna
- Počet dĺžkových krokov:
- 12
- Minimálna dĺžka vlasov:
- 1,5 mm
- Maximálna dĺžka vlasov:
- 2,5 cm
- Materiál nožov:
- Nerezová oceľ
- Odnímateľná čepeľ:
- Áno
- Turbo režim:
- Áno
- Bezšnúrový:
- Áno
- Vodeodolný:
- Áno
- Umývateľný:
- Áno
- Napájací zdroj:
- Striedavé napájanie / batéria
- Prevádzková doba:
- 70 min
- Nabíjateľný:
- Áno
- Typ batérie:
- Zabudovaná batéria
- Doba nabíjania:
- 4 h
- Rýchle nabíjanie:
- Áno
- Čas rýchleho nabíjania:
- 5 min
- Vstupné striedavé napätie:
- 100 - 240 V
- Frekvencia vstupného striedavého napätia:
- 50 - 60 Hz
- Čistiaca kefa:
- Áno
Ergonomický dizajn
Dokonale ergonomický dizajn zastrihávača QuickCut umožňuje jednoduché a efektívne zastrihávanie vlasov na bokoch a krku - oblastí, ktoré sú inak ťažko rovnomerne dosiahnuteľné len bežným zastrihávačom vlasov. Zastrihávač vlasov QuickCut HC4250 dokonale, rýchlo a presne zastrihne každý vlas. O dokonalú kontrolu sa stará aj veľká pogumovaná pridržiavacia plocha.
Technológia čepele CurveCut
Inovatívna technológia čepele CurveCut zaisťuje čistý strih v čo najkratšom čase a ponúka o 57 % lepšie pokrytie čepele v porovnaní so štandardnými zastrihávačmi vlasov Remington.
Vysokokvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele zároveň účinne a dôkladne strihajú vlasy.
Funkcie
- Technológia čepelí CurveCut na čistý strih v čo najkratšom čase
- Odnímateľná a umývateľná jednotka čepelí
- o 57 % lepšie pokrytie čepele
- Odnímateľná a umývateľná jednotka čepelí na jednoduché čistenie
- Ergonomický dizajn umožňuje jednoduché a efektívne zastrihávanie chĺpkov po stranách a na krku
- Vysokokvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele
- 9 nástavcov (1,5-15 mm)
- Prevádzka zo siete/batérie
- Lítiové napájanie až na 40 minút prevádzky
- čas nabíjania 4 hodiny
- 10 minút rýchleho nabíjania
- Indikátor nabíjania
- Vrecko na uloženie
- Čistiaca kefka
- Technológia ostria CurveCut
- Turbo režim pre husté vlasy
- 12 pevných hrebeňov (1,5 - 25 mm)
- Čepele z nehrdzavejúcej ocele
- Prevádzka zo siete/batérie
- Až 70 minút prevádzky, 4 hodiny nabíjania, 5 minút rýchleho nabíjania
- Úplne umývateľný
- Vrecko na uskladnenie
- Čistiaca kefka, fľaša na olej
EBPP800, SZPZ
So zastrihávačom vlasov Remington HC4300 môžete bez námahy dosiahnuť presné výsledky. Odolné čepele z nehrdzavejúcej ocele zabezpečujú rovnomerné a dôkladné oholenie, zatiaľ čo výkonný motor umožňuje rýchlu a účinnú starostlivosť o vlasy. Rôzne nástavce vám umožnia upraviť si fúzy na rôzne dĺžky. Ergonomický tvar pohodlne padne do ruky a ľahko sa používa. Ideálny na použitie doma alebo na cestách. Investujte do svojej každodennej starostlivosti o vlasy s týmto výkonným zastrihávačom vlasov od spoločnosti Remington. Obsahuje nástavce na rôzne dĺžky. Pravidelne čistite a olejujte čepele, aby ste predĺžili ich životnosť.
Remington HC4300. Farba výrobku: čierna, Minimálna dĺžka vlasov: 1,5 mm, Maximálna dĺžka vlasov: 2,5 cm. Zdroj napájania: Typ akumulátora/batérie: AC/batéria, Doba prevádzky: 70 min: Batéria: integrovaná batéria
Zastrihávač vlasov Remington HC4300 je ideálnym pomocníkom na profesionálnu a precíznu úpravu vlasov. Vďaka robustným čepeliam z nehrdzavejúcej ocele zabezpečuje výkonné a účinné holenie vlasov a fúzov. Či už ide o krátky strih alebo presné zastrihávanie fúzov, tento strojček vás presvedčí svojím výkonom. Kompaktný dizajn a ergonomická rukoväť uľahčujú jeho používanie. Ponúka tiež rôzne nástavce na prispôsobenie možností úpravy účesu. Spoľahnite sa na kvalitu a precíznosť Remington pri každodennej úprave vlasov! Súčasťou balenia je čistiaca kefka a olej na údržbu čepele. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie. Nie je vhodný na mokré holenie.
Zastrihávač vlasov Remington HC4300 ponúka profesionálne výsledky pri starostlivosti o fúzy a vlasy. Tento zastrihávač s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré strihajú precízne, a výkonným, ale tichým motorom je ideálny na domáce použitie alebo do salónu. Vďaka jeho všestrannosti si môžete upravovať bradu, zastrihávať alebo kontúrovať vlasy. Ergonomický tvar zaručuje pohodlnú manipuláciu, zatiaľ čo moderný dizajn vyzerá skvele v každej kúpeľni. Zažite presné zastrihávanie bez námahy so zastrihávačom Remington HC4300. Pred použitím si prečítajte priložený návod na použitie. Pre optimálny výkon pravidelne čistite čepele.
- Farba
- Čierna
- Model
- HC4300
- Vodotesné
- Áno
- Hmotnosť
- 0.778 kg
- Napätie
- 240 V
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5038061138498
- Číslo od výrobcu
- HC4300
- Farba
- Čierna
- Model
- HC4300
- Vodotesné
- Áno
- Hmotnosť
- 0.778 kg
- Napätie
- 240 V
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5038061138498
- Číslo od výrobcu
- HC4300
Hodí sa k tomu

GUAM Fangocrema Notte – Nočný krém na spevnenie, 500 ml – Pomáha redukovať celulitídu a zlepšuje vzhľad nôh a oblasti panvy (816)
55 770,00 €/1l
55,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
1 021,78 €/1l
91,96 €
Predajca: PerfumTraders

Vivobarefoot 309534-04 pánske čierne barefoot topánky – Nepremokavé
124,60 €
Predajca: IdoBuy

Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back
29,59 €
Predajca: Capi-cap

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lego 60096 Mesto - Hlbokomorská stanica
377,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Maison Crivelli Oud Maracujá Parfumový extrakt 100 ml (unisex)
4 200,20 €/1l
420,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml
946,13 €/1l
70,96 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
399,50 €/1l
41,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,95 €
Predajca: PerfumTraders

Zubná kefka Oral-B iO Series 6 Black Lava
128,05 €/1kg
128,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reyane Tradition Insurrection Wild EDT 90ml
837,33 €/1l
75,36 €
Predajca: IdoBuy

Académie Fluid Foundation Regenerating Treatment Foundation 01 Ivory
1 447,67 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Zastrihávač vlasov Remington HC4250, sieťová/batériová prevádzka, 9 hrebeňových nástavcov
62,17 €
Predajca: VISO

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,77 €
Predajca: egenta-shop

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

BaByliss 11-in-1 Carbon Titanium, Čierna, Zlato, Plast, 1 mm, 1,4 cm, 3,4 cm, Titán
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington HC5810, Čierna, Šedá, Valec, 0,8 mm, 4 cm, Nabíjanie, Výkon, Striedavé napájanie / batéria
57,12 €
Predajca: pawroy

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington HC5811, Čierna, Strieborná, 0,8 mm, 2 mm, Keramický, Stav batérie, Batérie
73,33 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Remington PG6030, Čierna, 0,2 mm, 1,6 cm, Brada, Ucho, Nos, Batérie, 40 min
25,47 €
Predajca: FANEO

Braun Series 3 300s, Planžetový holiaci strojček, Čierna, 2 SensoFoil, LED, Batérie, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
50,99 €
Predajca: esiteo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%13% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
13%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý strojček na strihanie vlasov
Veľmi dobrá ovládateľnosť! Batéria vydrží dlho.
Hodnotenie z 28. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
najlepšie zariadenie vôbec....
naozaj silné a rýchle strihanie vlasov.... milujem to znova a vrelo odporúčam....
Hodnotenie z 29. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka
Veľmi elegantné
Hodnotenie z 4. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

XMaster Shave PRO, 5 v 1, akumulátorový zastrihávač fúzov, zastrihávač vlasov, holiaci strojček, LED svetlo, 4x nástavce, dokovacia stanica, čierna



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,99 €
Predajca: XMaster

KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
20,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

JRL Onyx SF Pro – holiaci strojček, čierna farba (model SH2301)
113,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Philips MG5930/15, Strieborná, 0,5 mm, 1,6 cm, 1 mm, Brada, Ucho, Nos, Nerezová oceľ
93,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Wahl Cordless Barber Combo



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
325,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Heiniger Style Midi zastrihávač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
219,95 €
Predajca: Agrarzone

Wahl ChromStyle, Čierna, 0,7 mm, 3 mm, Hlava, DC, 5000 ot/min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
174,22 €
Predajca: BalticVaris_DE

Wahl Genio, Čierna, 0,8 mm, 1,8 mm, 4,6 cm, Hlava, Uhlíková oceľ
171,51 €
Predajca: BalticVaris_DE

Panasonic ER-GP23, Čierna, Hlava, Nerezová oceľ, Stav batérie, Nabíjanie, Striedavé napájanie / batéria, 100 min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
244,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrický zastrihávač vlasov s T-čepeľou, zastrihávač vlasov s čepeľou z uhlíkovej ocele na presné strihanie zblízka, bezdrôtový - GRITSY



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
11,59 €
Predajca: Mormark

Strojčeky na strihanie vlasov Moser Máquina Pro 5500RPM



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
129,32 €
Predajca: BalticVaris_DE

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37
179,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Strihač vlasov Jaguar HSM CM 2000 black, čierny



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
82,99 €
Predajca: SuperMerchant

CM 2000 Berry



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
85,99 €
Predajca: SuperMerchant

Wahl Detailer, Červená, Strieborná, 3,8 cm, Rotary motor, 5000 rpm, AC, 130 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(63)Počet hodnotení: 63
143,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Gamma+ Absolute Zero
145,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG7940/15, Šedá, 0,5 mm, 1,6 cm, 0,2 mm, Brada, Ucho, Nos, Batérie



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
112,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG9540/15, Šedá, 0,2 mm, 2 cm, 0,2 mm, Brada, Ucho, Tvár, Fúzy, Nos, Batérie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl 08841-66 Trimmer ProLithium Beret Haarschneidemaschine, silver/black



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(22)Počet hodnotení: 22
133,40 €
Predajca: NetworkTechnologies