5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g21,17 €/1kg
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Wasa Chutné snacky pražené 190g20,53 €/1kg
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g13,33 €/1kg
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g19,02 €/1kg
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
9,13 €
Predajca: somnia24

Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný chlieb - ražný Naturland 200g
12,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Crusty - Chia, 200 g | PURAL
17,50 €/1kg
3,50 €
Predajca: taleoo

Proteínový chrumkavý chlieb bez lepku100 g Ekowital
1 900,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Katomix

4-zrnný sezamový chlieb - bezlepkový 150g
27,73 €/1kg
4,16 €
Predajca: taleoo

Croq'Hafer Natur bezlepkový chrumkavý chlieb 160g
20,50 €/1kg
3,28 €
Predajca: taleoo

Schär Crispies Oats 215g
40,84 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Chrumkavý chlieb - delikatesy 250g
11,96 €/1kg
3,28 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Chlieb so škoricou – celozrnný pšeničný s makom, 200 g | BOHLSENER MÜHLE
14,10 €/1kg
2,82 €
Predajca: taleoo

Smaakt Knäckers Pohanka175 g – Bezlepkový, chrumkavý chrumkavý chlieb
50,17 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Silnejší chrumkavý chlieb - pohánkový 230g
23 608,70 €/1kg
5,43 €
Predajca: taleoo

Chrumkavý chlieb - špaldové müsli 200g
20,90 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica
0,03 €/1kg
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chutný chrumkavý chlieb na krátku prestávku na cestách, dobrý začiatok dňa alebo na večeru. Výborne sa zaobíde bez odpadkov: Tento chlieb nevyžaduje žiadne zvýrazňovače chuti ani iné nežiaduce prísady.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie
Sušte pri izbovej teplote.
Nízkosacharidový chlieb Panifactum s rozmarínom si môžete vychutnať so slanou nátierkou. Chrumkavý chlieb je bezlepkový a vegánsky a obsahuje o 94 % menej sacharidov ako bežné chrumky.
Obsah: 200 g
Vlastnosti:
| Zloženie | Slnečnicové semienka* (drvené) 52 %, zlaté ľanové semienko*, múka z vlašských orechov* (čiastočne zbavená oleja), chia semienka (Salvia hispanica) 4,9 %*, plevy psyllia*, kokosová múka* (čiastočne zbavená oleja), kokosový tuk*. Kamenná soľ, zahusťovadlo: guarová guma*, rozmarín* (mletý) 0,75 %, okysľovač: vínan monodraselný *= z ho ho poľnohospodárstva |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na chladnom a suchom mieste. |
| zodpovedná potravinárska spoločnosť | Hofmann Lowcarb Food GmbH, Mühlwehrstr. 28, 74214 Schöntal, Nemecko |
| Kontrolné stredisko ÖKO | DE-ÖKO-007 (poľnohospodárstvo EÚ/ mimo EÚ) |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota | 2328 kJ / 564 kcal |
| Tuk | 46,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 7,6 g |
| Sacharidy | 5,2 g |
| - z toho cukor | 3,0 g |
| Vláknina | 18,9 g |
| Bielkoviny | 20,8 g |
| Soľ | 2,3 g |
- Zloženie
- Slnečnicové semienka* (drvené) (52 %), zlaté ľanové semienko*, múka z vlašských orechov* (čiastočne zbavená oleja), chia semienka* (Salvia hispanica) (4,9 %), plevy psyllia*, kokosová múka* (čiastočne zbavená oleja), kokosový tuk*, kamenná soľ, zahusťovadlo: guarová guma, rozmarín* (mletý) (0,75 %), okysľovač: monokartrát draselný. * Z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ: 2328 kJ, kalorická hodnota v kcal: 564 kcal, tuk: 46,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,6 g, sacharidy: 5,2 g, z toho cukor: 3,0 g, bielkoviny: 20,8 g, soľ: 2,3 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- PANIFACTUM
- Obchodný názov
- Nízkosacharidové chrumky - rozmarín 200g
- Výrobca
- Panifactum
- Číslo od výrobcu
- 250100
- EAN kód
- 4260492951136
- Zloženie
- Slnečnicové semienka* (drvené) (52 %), zlaté ľanové semienko*, múka z vlašských orechov* (čiastočne zbavená oleja), chia semienka* (Salvia hispanica) (4,9 %), plevy psyllia*, kokosová múka* (čiastočne zbavená oleja), kokosový tuk*, kamenná soľ, zahusťovadlo: guarová guma, rozmarín* (mletý) (0,75 %), okysľovač: monokartrát draselný. * Z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ: 2328 kJ, kalorická hodnota v kcal: 564 kcal, tuk: 46,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,6 g, sacharidy: 5,2 g, z toho cukor: 3,0 g, bielkoviny: 20,8 g, soľ: 2,3 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- PANIFACTUM
- Obchodný názov
- Nízkosacharidové chrumky - rozmarín 200g
- Výrobca
- Panifactum
- Číslo od výrobcu
- 250100
- EAN kód
- 4260492951136
Hodí sa k tomu

Nízkosacharidové chrumky - slnečnicové semienka 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Nízkosacharidový chlieb - Pure&Free 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Nízkosacharidový chlieb - výdatný 200g
39,00 €/1kg
7,80 €
Predajca: taleoo

Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
27,38 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Orechový koláč s nízkym obsahom uhľohydrátov 100g
81,50 €/1kg
8,15 €
Predajca: taleoo

wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
9,13 €
Predajca: somnia24

BROWNIE TYČINKA KETO BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 50 g - VARŠAVA TYČINKA
0,05 €/1kg
2,43 €
Predajca: Biogo

Nízkoobsahové kúsky – malinové, 100 g | PANIFACTUM
69,10 €/1kg
6,91 €
Predajca: taleoo

Open Food 4260492951327, e960, e968, süßungsmittel: (erythrit, 1% walnuss, zimt, 9, 5, 1% kakaopulver, Mandelmehl (teilentölt),..., 580 kcal, 19 g, 25 g, 2,2 g
41,80 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KETOŠKORICE COOKIES 80 g - DIÉTNE-POTRAVINY
50,50 €/1kg
4,04 €
Predajca: Biogo

Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

Chlieb menej - chlieb so semienkami bez múky a droždia 350g
13,14 €/1kg
4,60 €
Predajca: taleoo

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

KETOKAKAOVÉ COOKIES 80 g - DIÉTNE-POTRAVINY
50,50 €/1kg
4,04 €
Predajca: Biogo

Ryžové koláčiky - s horkou čokoládou 100g
38,70 €/1kg
3,87 €
Predajca: taleoo

Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
57,81 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Pán Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rýchly a chutný 240ml
2,09 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kúsky s nižším obsahom uhľohydrátov - Kokos 100g
41,80 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Open Food 4006952006929, e500, e500ii, e953, e965, e968, süssungsmittel (maltitol, erythrit), natürliches vanillearoma, backtriebmittel..., 455 kcal, 6 g, 67 g, 0,5 g
14,95 €/1kg
2,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Múka - mandľová 200g
63,53 €/1kg
12,96 €
Predajca: taleoo

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro Ochranné sklo Fólia na ochranu displeja Sklo 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Wasa Rustikal chrumkavý chlieb s celozrnnou múkou a bohatou vlákninou 275g
10,95 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pán Lowcarb Medová horčica na šalát bez cukru a tuku 240ml
13,04 €/1l
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrumkavé talianske pečivové plátky s olivovým olejom
10,97 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist

Mestemacher Vysokobielkovinový chlieb s mandľami a množstvom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® superfood adventný kalendár 2026, bio, 24 druhov, acai chia
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Crusty - Chia, 200 g | PURAL
17,50 €/1kg
3,50 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie a položka je veľmi chutné
Kvalita super a dodanie veľmi rýchlo
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg

Flint Grenki Cesnak 70 g
17,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
257,00 €/1kg

Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,40 €/1kg

Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,17 €/1kg

Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,60 €/1kg

Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
41,12 €/1kg

Sonko Light celozrnný chlieb 170 G (32 kusov)
19,99 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,24 €/1kg

Žitný chlieb Light&Cross crispbread



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 €/1kg

Wasa Crisp Original extra tenký ražný chlieb s kváskom 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Wasa Chutné snacky pražené 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,53 €/1kg

Wasa Delicate Crisp Cracker Sezamový chlieb s morskou soľou 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,79 €/1kg

VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
3,93 €
Predajca: Biogo
15,72 €/1kg

Dr. Kargs Organic Classic 3 semienka so sezamom, ľanové semienka, slnečnicové semienka 200g
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,40 €/1kg

Wasa Milch & Joghurt 230g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,22 €/1kg

Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1kg

Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Wasa Mohn & Meersalz 245g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,63 €/1kg

Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,33 €/1kg

Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,33 €/1kg