Vigilante hromada mušlí vo vlastnej šťave 70g

3,19 €

21,27 € / 1kg

plus 3,50 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Plody mora a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre výhodnejšie balenie HandleGuard ochrana kľučky dverí (90292124)
výhodnejšie balenie HandleGuard ochrana kľučky dverí (90292124)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
27,90 €
-7%
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre JH Foods Yaki Nori morské riasy zelené pražené 10 listov morských rias 25g
JH Foods Yaki Nori morské riasy zelené pražené 10 listov morských rias 25g
226,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,67 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Bio dulse (morská riasa) vo forme vločiek, 100 g
Bio dulse (morská riasa) vo forme vločiek, 100 g
222,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Koralový šalát s údeným lososom 200 g
Koralový šalát s údeným lososom 200 g
38,00 €/1kg
8,74 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Powerhouse - organické vločky z kráľovskej riasy Kombu 60g
Powerhouse - organické vločky z kráľovskej riasy Kombu 60g
262,17 €/1kg
15,73 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Camelbak  CB2475601060
Camelbak CB2475601060
48,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren
Obrázok produktu pre Camelbak  CB2475201060
Camelbak CB2475201060
48,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren
Obrázok produktu pre Sklenená kupola s dreveným podstavcom – Sklenená kupola na dekoráciu
Sklenená kupola s dreveným podstavcom – Sklenená kupola na dekoráciu
31,95 €
Predajca: oCreon
Obrázok produktu pre Ø podnosu 40 cm
Ø podnosu 40 cm
6,92 €
Predajca: getgastro
Obrázok produktu pre 1. FC Köln Schnapsbank "1. FC Köln" so 4 pohármi
1. FC Köln Schnapsbank "1. FC Köln" so 4 pohármi
43,39 €
Doprava zdarma
Predajca: kustom-kult_de
Obrázok produktu pre GLOREX Deco-Sand, 480 g, piesok, zlatá farba, 15,5 x 6 x 6 cm, 1 kus
GLOREX Deco-Sand, 480 g, piesok, zlatá farba, 15,5 x 6 x 6 cm, 1 kus
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Držiak na pivový pohár Ø 36 cm, (H) 3,5 cm
Držiak na pivový pohár Ø 36 cm, (H) 3,5 cm
18,01 €
Predajca: getgastro
Obrázok produktu pre Držiak na poháre na pivo, BarUp, čierny, ⌀315x(H)35mm
Držiak na poháre na pivo, BarUp, čierny, ⌀315x(H)35mm
17,47 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre KESPER Podnos Na Panáky S 8 Pohármi 38 X 17 cm Borovicové Drevo 68280
KESPER Podnos Na Panáky S 8 Pohármi 38 X 17 cm Borovicové Drevo 68280
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,54 €
Predajca: Landema
Obrázok produktu pre CONTACTO Držiak na poháre na pivo, výška: 55 mm
CONTACTO Držiak na poháre na pivo, výška: 55 mm
26,74 €
Predajca: getgastro
Obrázok produktu pre Omgoods - Držiak na poháre z bambusu, určený pre 6 pohárov
Omgoods - Držiak na poháre z bambusu, určený pre 6 pohárov
38,95 €
Predajca: Avenique
Obrázok produktu pre KESPER Podnos Na Panáky So 6 Pohármi 45 X 65 cm Topoľové Drevo 68281
KESPER Podnos Na Panáky So 6 Pohármi 45 X 65 cm Topoľové Drevo 68281
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,90 €
Predajca: Landema
Obrázok produktu pre CONTACTO Podnos na poháre na pivo, výška: 40 mm, ø: 320 mm
CONTACTO Podnos na poháre na pivo, výška: 40 mm, ø: 320 mm
27,57 €
Predajca: getgastro
Obrázok produktu pre Podpera police 90 stupňov - 4 kusy - čierny kov - 15 x 10 cm
Podpera police 90 stupňov - 4 kusy - čierny kov - 15 x 10 cm
56,95 €
-14%
48,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Obrázok produktu pre Držiak na pohár Zeller, chrómovaná oceľ, 18,5x28x7,5 cm, strieborná
Držiak na pohár Zeller, chrómovaná oceľ, 18,5x28x7,5 cm, strieborná
7,30 €
Predajca: Homedo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Mušle vo vlastnej omáčke 115g

Mušle vo vlastnej omáčke je prírodný a jednoduchý výrobok, ktorý si zachováva plnú chuť a výživovú hodnotu morských plodov. Jemné, šťavnaté mušle zaliate v aromatickej vlastnej omáčke sú vynikajúcou voľbou pre rôzne jedlá. Vďaka minimálnemu množstvu ingrediencií vám výrobok umožní naplno si vychutnať autentickú chuť mora.

Slávky vo vlastnej omáčke - vlastnosti:

  • Bohaté na bielkoviny: Mušle poskytujú vysokokvalitné bielkoviny, ktoré podporujú regeneráciu svalov a dodávajú energiu.
  • Zdroj minerálnych látok: Obsahujú zinok, selén, železo a horčík, ktoré podporujú zdravie imunitného, nervového a obehového systému.
  • Poskytujú vitamíny: Sú bohaté na vitamíny skupiny B a vitamín C, ktoré podporujú metabolizmus a zdravú pokožku.
  • Prírodné omega-3 tuky: Podporujú zdravie srdca, kardiovaskulárneho systému a funkciu mozgu.
  • Nízkokalorické: Ideálne pre tých, ktorí si strážia hmotnosť, ako ľahké a výživné občerstvenie.

Mušle vo vlastnej omáčke - použitie:

  • Do šalátov: Pridávajte do zeleninových alebo ovocných šalátov, aby ste získali rafinovanú chuť.
  • Na pasty: Použite ako prísadu do sendvičových pást s cesnakom, bylinkami a olejom.
  • Na cestoviny: Ideálne do stredomorských jedál, ako sú špagety s morskými plodmi.
  • Na predjedlá: Podávajte s chlebom, olivovým olejom a citrónom ako elegantnú prílohu.
  • Do polievok: Použite ako prísadu do rybacích polievok alebo krémov z morských plodov.

Mušle vo vlastnej omáčke sú produktom, ktorý obohatí vaše pokrmy o výraznú morskú chuť a cennú výživovú hodnotu. Pridajte ich do svojej kuchyne a objavte ich všestrannosť a jedinečnú chuť!

Výživové hodnoty výrobku na 100 g
Energetická hodnota
294 kJ
70 kcal
Tuk
1,6 g
- z toho mastné kyseliny
nasýtené
0,5 g
Sacharidy
0,8 g
- z toho cukry
0 g
Bielkoviny
13 g
Soľ
2 g

Obsah:

Balenie obsahuje 115 g mušlí vo vlastnej omáčke.

Zloženie:

  • mušle, voda a kuchynská soľ

Podmienky skladovania:

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Po otvorení skladujte v chladničke.



Vigilante hromada mušlí vo vlastnej šťave 70g

Mejillones en escabeche 8/12 Piezas-Mediano

Španielsko je popri Portugalsku najväčším spotrebiteľom rýb a morských plodov v Európe. Spotreba tejto skupiny potravín sa v jednotlivých krajinách stredomorského regiónu výrazne líši: vo všeobecnosti sa oveľa viac rýb konzumuje v krajinách západného Stredomoria ako vo východnom.

Obsah: 115 g

Hmotnosť bez vody: 70 g

Označenie LMIV: Ryby a morské plody

Zloženie/zložky: PFAHLMUSCHELN, voda a soľ

Alergény: obsahuje mäkkýše a výrobky z mäkkýšov

Informácie o nebezpečenstve/výstražné upozornenia: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte plechovku pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 48 hodín

Výživové údaje na 100 gramov:
Energetická hodnota: 294,00 kJ Energetická hodnota: 70,00 kcal
Tuk:1,60 g
nasýtené mastné kyseliny: 0,50 gramov
Bielkoviny: 13,00 gramov
Sacharidy:0,80 gramov
Cukor: 0,00 gramov
Vláknina: 0,00 gramov
Soľ:2,00 gramov

Zodpovedná spoločnosť: Justo López Valcárcel, S.A. Muelle Reparaciones Bouzas, S/n, 36208 Vigo, PO, Španielsko

Krajina pôvodu: Španielsko



Mušle vo vlastnej omáčke 115g VIGILANTE

Mušle vo vlastnej omáčke v marináde z vody a soli.

Zloženie: mušle (mäkkýše), voda a soľ Nutričné hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 294 kj/ 70 kcal Tuky 1,6 g vrátane nasýtených mastných kyselín 0,5 g Sacharidy 0,8 g vrátane cukrov 0,5 g Bielkoviny 13 g Soľ 2 g Krajina pôvodu: Slovensko: Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla

Skladovanie a použitie
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte plechovku pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín
Zloženie
Zoznam zložiek v opise
Alergény
Mäkkýše a výrobky z nich
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
MARIMAX
Obchodný názov
Mušle vo vlastnej omáčke 115g
Výrobca
MARIMAX
EAN kód
8410234541064

Skladovanie a použitie
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte plechovku pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín
Zloženie
Zoznam zložiek v opise
Alergény
Mäkkýše a výrobky z nich
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
MARIMAX
Obchodný názov
Mušle vo vlastnej omáčke 115g
Výrobca
MARIMAX
EAN kód
8410234541064
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Mušle Vongole, vylúpané vo vlastnej šťave, 190 g
Mušle Vongole, vylúpané vo vlastnej šťave, 190 g
30,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,32 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre JH Foods Yaki Nori morské riasy zelené pražené 10 listov morských rias 25g
JH Foods Yaki Nori morské riasy zelené pražené 10 listov morských rias 25g
226,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,67 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ovčí syr Pecorino Romano TEM 150 g
Ovčí syr Pecorino Romano TEM 150 g
47,00 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
8,79 €
-19%
7,05 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Mušle La Comtesse v námorníckom štýle
Mušle La Comtesse v námorníckom štýle
12,88 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pikantné marinované mušle 115g
Pikantné marinované mušle 115g
22,60 €/1kg
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Appel Gurmánske mušle v pikantnej omáčke salsa na zjemnenie 100g
Appel Gurmánske mušle v pikantnej omáčke salsa na zjemnenie 100g
27,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hranaté mušle, pikantné s piri piri, 110 g
Hranaté mušle, pikantné s piri piri, 110 g
21,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Appel Gormet mušle v ovocnej paradajkovej omáčke na zjemnenie 100g
Appel Gormet mušle v ovocnej paradajkovej omáčke na zjemnenie 100g
27,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kalamáre v oleji 115g
Kalamáre v oleji 115g
43,93 €/1kg
6,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre GymBeam - Mušle v slnečnicovom oleji s údenou príchuťou 80 g
GymBeam - Mušle v slnečnicovom oleji s údenou príchuťou 80 g
36,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,96 €
-27%
2,89 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
12,88 €
-5%
12,19 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre MARINOVANÉMUSKÁLY 115 g (85 g) - PANVA NA MAR
MARINOVANÉMUSKÁLY 115 g (85 g) - PANVA NA MAR
0,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre La Comtess Calmar v pikantnej omáčke
La Comtess Calmar v pikantnej omáčke
48,47 €/1kg
3,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 112
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: EveMotionGmbH
Obrázok produktu pre Kuracie prsné filé Krakus 300 g
Kuracie prsné filé Krakus 300 g
11,03 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,31 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Filety zo sardely z Kantábrijského mora, 50 g
Filety zo sardely z Kantábrijského mora, 50 g
130,00 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
128,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 76
47,23 €
Predajca: Schramas
Obrázok produktu pre Celé sušené ikry morských parmíc, cca 50 g Bottarga di Muggine
Celé sušené ikry morských parmíc, cca 50 g Bottarga di Muggine
173,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
84,00 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 453
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínaním 160x120cm antracitová | Elektrická vyhrievaná deka s 9 úrovňami teploty | Plyšová deka prateľná na posteľ, pohovku | Elektrická deka s časovačom s digitálnym displejom
sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínaním 160x120cm antracitová | Elektrická vyhrievaná deka s 9 úrovňami teploty | Plyšová deka prateľná na posteľ, pohovku | Elektrická deka s časovačom s digitálnym displejom
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 300
50,99 €
-11%
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 39
129,95 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Krabie mäso, 150 g
Krabie mäso, 150 g
116,67 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Kalamáre v oleji 115g
Kalamáre v oleji 115g
6,59 €
Predajca: BRAT_PL
43,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Vigilante hromada mušlí vo vlastnej šťave 70g
Vigilante hromada mušlí vo vlastnej šťave 70g
3,19 €
Predajca: BRAT_PL
21,27 €/1kg