4,8



Na základe 5 hodnotení
Revlon Orofluido Radiance Argan, 500 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Náročné vlasy, Všetky farby, Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, arganový olej
15,70 €
31,40 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Hydrate-Me Hydratačná a vyhladzujúca maska 1000 ml84,84 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 200ml62,50 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Oprava, Revitalizačný, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec, 1 kusov
56,47 €/1l
16,94 €
Predajca: VISO

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
7,22 €/1l
10,83 €
Predajca: Tersorte

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
21,16 €/1l
15,87 €
Predajca: Tersorte

Revlon Uniq One Všetko v jednom vlasová maska, 300ml
45,43 €/1l
13,63 €
Predajca: VISO

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Farebné vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Farebný korektor, Výživný, Lesk, Fľaša
30,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Professional Restart Hydration Moisture Rich Mask vyživujúca maska na vlasy s hydratačným účinkom 500 ml
41,52 €/1l
20,76 €
Predajca: Glamperfeu

Revlon Uniq One All In One Hair Super 10R vlasová kúra 300 ml
48,40 €/1kg
16,94 €
Predajca: VISO

Fanola Smooth Care Straightening Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Kučeravé vlasy, Poškodené vlasy, Nepoddajné vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Hydratačné, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, olej z bavlníkového semena, kakaové maslo
13,54 €/1l
16,00 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,54 €
Predajca: Katomix

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilňujúca maska na poškodené vlasy 500 ml
62,62 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Collistar Phyto-Cheratina, 200 ml, Ženy, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec
119,65 €/1l
23,93 €
Predajca: Denpoli-Venda

KERASILK 4021609850779, 200 ml, Ženy, Suché vlasy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, Hydratačný, Hrniec
200,00 €/1l
40,00 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf 9000101726138, 400 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, Nádoba
37,47 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CHI Argan Oil Rejuvenating Masque 237ml, 237 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, arganový olej, Hrniec
127,55 €/1l
30,23 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 500 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Všetky typy vlasy, Náročné vlasy
- Vhodné pre farbu vlasov:
- Všetky farby
- Efekt vlasovej masky:
- Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo
- Pomocná zložka:
- arganový olej
- Vhodné pre vegetariánov a vegánov:
- Áno
- Zloženie:
- Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Isopentyldiol, Sorbitol, Behentrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Dimethicone, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Stearamidopropyl Dimethylamine, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Ceteareth-20, Citric Acid, Dicaprylyl Carbonate, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropylgluconamide (and) Hydroxypropylammonium Gluconate, Isopropyl Alcohol, Lauric Acid, Lauryl Alcohol Diphosphonic Acid, Lauryl Glucoside, Panthenol, PEG-90M, Pentylene Glycol, Polyquaternium-37, Silica, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Acid Orange 7, Acid Yellow 23. B01568
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Revitalizujte svoje vlasy s arganovou maskou na vlasy Revlon Orofluido Radiance 500 ml:
• Naplnená arganovým olejom pre intenzívnu výživu a lesk.
• Hĺbkovo hydratuje a obnovuje vitalitu a hebkosť vlasov.
• Zanecháva vlasy hodvábne hladké a nádherne žiarivé.
Ošetrujúca maska obohatená o arganový olej. Hydratuje a regeneruje vlasy. Dodáva vlasom lesk a pružnosť a vyhladzuje ich štruktúru.
- Pre všetky typy vlasov
- Na suché a poškodené vlasy
- Hydratuje
- Opravuje a vyhladzuje štruktúru vlasov
- Lesk a pružnosť
- Vegánske zloženie
[Použitie]
Aplikujte po umytí vlasov šampónom, od polovice dĺžky až po končeky. Po 2-3 minútach dôkladne opláchnite.
Zloženie
Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Isopentyldiol, Sorbitol, Behentrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Dimethicone, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Stearamidopropyl Dimethylamine, Benzotriazolyl Dodecyl P-Cresol, Ceteareth-20, Citric Acid, Dicaprylyl Carbonate, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropylglukonamid (a) Hydroxypropylamóniumglukonát, izopropylalkohol, kyselina laurová, kyselina laurová difosfonová, laurylglukozid, pantenol, Peg-90M, pentylénglykol, polykvaternium-37, oxid kremičitý, tokoferylacetát, parfum (vôňa), fenoxyetanol, oranžová kyselina 7, žltá kyselina 23. B01568
Obnovte krásu svojich vlasov pomocou masky Orofluido™ Radiance Mask! Vegánske zloženie s arganovým olejom je ideálne na hydratáciu a uhladenie vlasov a pomáha obnoviť ich zdravie.
Pre koho je tento výrobok vhodný?
Vhodný pre všetky typy vlasov, ktoré potrebujú dlhotrvajúce výsledky. Vhodný najmä pre suché a poškodené vlasy.
Hlavné výhody: Táto intenzívna starostlivosť preniká do vlasového vlákna a obnovuje ho zvnútra.
- Pomáha obnoviť poškodené vlasy - Dodáva vlasom krásny vzhľad - lámavosť vlasov pri česaní - Uhladzuje a hydratuje vlasy - Dodáva vlasom lesk a hebkosť - Vôňa masky uvoľňuje a zlepšuje náladu
Vráťte svojim vlasom lesk!
Maska Orofluido Original od Revlon Professional konečne dodá poškodeným a matným vlasom opäť lesk! Bohatá maska na vlasy je obohatená o arganový olej, ktorý dodáva vlasom cennú hydratáciu a dodáva im hebkosť a poddajnosť. Vlasy po aplikácii vyzerajú hladšie a majú fantastický lesk.
Intenzívna maska na vlasy s arganovým olejom preniká do vlasových vlákien a poskytuje regeneráciu. Dodáva vlasom hydratáciu, vyhladzuje ich a pomáha obnoviť ich krásu. Zanecháva vlasy pružné, jemné a prevoňané tónmi vanilky so žiarivou sviežosťou citrusových tónov.
Revlon Orofluido maska 500 ml
Vegánske zloženie
Revlon Orofluido Mask je elixír krásy pre všetky typy vlasov. Čistý , ktorý zahalí vlasy. Tri organicky pestované prírodné oleje sú skombinované v skvelej zmesi. Mimoriadne príjemná, hodvábna textúra sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva zvyšky. Jeho lahodný jantárový parfum s vanilkovým základom vás prenesie do fascinujúceho sveta orientálnych vôní.
Rp Orofluido Original-Maske 500 ml
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Masky na vlasy Orofluido z kolekcie boli vytvorené pre všetky typy vlasov špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 500 ml.
Objavte kvalitnú starostlivosť o vlasy, ktorá zabezpečí zdravý, silný a upravený vzhľad. Od každodennej čistenia a ošetrenia až po intenzívne procedúry – naše starostlivo vybrané produkty poskytujú vlasom a pokožke hlavy cenné látky, hydratujú ich a podporujú ich prirodzenú vitalitu. Vhodné pre všetky typy vlasov a individuálne potreby – aby vaše vlasy boli každý deň jemné, lesklé a plné života.
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Orofluido
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8432225127910
- Číslo od výrobcu
- 7261040000
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Orofluido
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8432225127910
- Číslo od výrobcu
- 7261040000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
14,25 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1000 ml
19,27 €/1l
19,27 €
Predajca: MANADA

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Náročné vlasy, Všetky farby, Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, arganový olej
56,44 €/1l
14,11 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
611,20 €/1l
61,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 250 ml
32,36 €/1l
8,09 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
132,10 €/1l
13,21 €
Predajca: Tersorte

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
25,76 €/1l
6,44 €
Predajca: MANADA

Revlon Orofluido, Krém, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, arganový olej
65,65 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Oprava, Revitalizačný, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec, 1 kusov
56,47 €/1l
16,94 €
Predajca: VISO

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Revlon Uniq One Hair Treatment 150ml 2 kusy
247,73 €/1l
74,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
28,18 €/1l
14,09 €
Predajca: Tersorte

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Wella Kur Wella Professionals Care Invigo Nutri-Enrich Hĺbkovo vyživujúca maska
353,16 €/1kg
67,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Arendo Wand napeňovač mlieka so špeciálnou špirálou Elektrický ručný napeňovač mlieka
14,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
166,79 €
-33,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,43 €
Predajca: Kokiska

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Mobilný telefón Fisher-Price 3 v 1 Dream Bear
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

CCLIFE Detská podložka na hranie, podložka na plazenie 196x176x1cm, netoxická, skladacia a protišmyková, čísla a zvieratá
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Maska na vlasy
Objem 0,5 l
Táto vlasová kúra je povinnou výbavou mojej kúpeľne od roku 2016.
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Objem 0,5 l
Som spokojný, všetko je v poriadku!
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 25. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg