5,0



Na základe 9 hodnotení
Bestseller
CARROTEN Intenzívny gél na opaľovanie 150ml
10%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 20. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 20. októbra
Zľavu poskytuje Pharmacygreek
Zľavu poskytuje Pharmacygreek
19,80 €
146,67 € / 1l
Doprava zdarma
Nenechajte si ujsť!
Ostatná starostlivosť o telo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Flexosamine Forte Krém - 100 ml - 5 Szt248,00 €/1l
124,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

Ďalšie informácie o reklame
Końska Maść z pszczelim jadem, 150 ml141,93 €/1l
21,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Swissmedicus, Silný Rozohrievací Švajčiarsky Konský Balzám, 250 ml54,76 €/1l
13,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Flexosamine Forte Krém - 100 ml340,00 €/1l
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

Carroten Gold Tanning Gel - urýchľovač opálenia s trblietavými perličkami - Mrkvový opaľovací gél pre rýchle opálenie, 150 ml
152,20 €/1l
22,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Acetocaustin pero na odstraňovanie bradavíc 50 ml
344,60 €/1l
17,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hondrostrong krém - 100 ml - balenie 5 kusov
184,29 €/1kg
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

SATTVA - Henna Cones, 30g - henna na tetovanie v kuželi
108,67 €/1kg
3,26 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Koňská masť Dr. Jacoby's Medic 350ml
128,31 €/1l
44,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Podrobne spoznajte Bustella, 60 kapsúl pre komplexnú starostlivosť o zdravie a vitalitu na NATURALNELEKI.sk!
198,17 €/1l
11,89 €
Predajca: medpak_shop

Masť s včelím jedom Api Regent the Real 50 ml
562,40 €/1kg
28,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

RÖSCH & HANDEL Warzin tinktúra proti bradaviciam, 10 ml roztok
826,00 €/1l
8,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Lastovičí krém s cesnakom a zeleným ílom 30 ml
676,33 €/1l
20,29 €
Predajca: VISO

Lirene, Karotenowy olejek przyspieszający opalanie SPF10, 150 ml
51,13 €/1l
7,84 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,67 €
Predajca: MANADA

Balzam na kone
24,63 €/1l
7,39 €
Predajca: AbisZ-Markt

9ks Čistič uší Odstraňovač ušného mazu Čistenie uší Výber uší Čistič uší
5,50 €
Predajca: A_und_G

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
331,20 €/1kg
24,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

EXCIPIAL U Hydrolotio, 200 ml Lotion
75,00 €/1l
15,00 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Intenzívny opaľovací gél
Hydratačný a vyživujúci
S exotickým kokosovým olejom
Bezochrany proti slnku
Pre pokožku citlivú na slnko
Dermatologicky testované
Intenzívny gél na opaľovanie Carroten ponúka výnimočný, bohatý a okamžitý výsledok opálenia vďaka účinnej zmesi opaľovacích olejov.
Pomáha hydratovať pokožku kombináciou hydratačnej sily sezamového oleja a výťažku z nechtíka lekárskeho.
Veľké množstvo prípravku naneste rovnomerne na celé telo a často ho opakujte, najmä po plávaní, osušení a spotení.
Vyhnite sa oblasti očí.
Poskytuje exotické opálenie
Dodáva slnkom opálený lesk
Hydratuje a vyživuje pokožku
Vhodné pre tmavú a na slnko citlivú pokožku.
Len na vonkajšie použitie.
Vyhnite sa vystavovaniu slnečnému žiareniu počas poludňajších hodín medzi 10. a 16. hodinou.
Nadmerné vystavovanie sa slnku, aj keď používate prípravok na ochranu pred slnkom, predstavuje vážne zdravotné riziko.
Výrobok neobsahuje UV filtre, a preto nechráni pred UV žiarením.
Výrobok obsahuje zložky, ktoré môžu zmeniť farbu tkanín.
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 0.15 l
- Výrobca
- Carroten
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5201314145714
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 0.15 l
- Výrobca
- Carroten
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5201314145714
Hodí sa k tomu

Carroten Gold Tanning Gel - urýchľovač opálenia s trblietavými perličkami - Mrkvový opaľovací gél pre rýchle opálenie, 150 ml
152,20 €/1l
22,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
349,32 €/1l
20,61 €
Predajca: somnia24

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Čítačka kariet INF TYPE-C na SD TF, ABS, 18 cm, pre Windows, Mac, Linux, Android
8,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Byrokko Shine Brown Cream zrýchlené opaľovanie
124,74 €/1kg
23,70 €
Predajca: TanningParadise

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Čítačka SD kariet pre príslušenstvo k zariadeniam Apple iPhone a iPad – Gadget Cam Connection Card Reader
15,90 €
Predajca: Wigento

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Byrokko Shine Brown Urýchľujúci Opaľovací Krém Original 190Ml
112,86 €/1l
23,70 €
Predajca: TanningParadise

Hollywoodske zrkadlo COSTWAY 62,5x51 cm s osvetlením, toaletné zrkadlo s inteligentným dotykovým displejom a zväčšovacím zrkadlom, 3 farby svetla a 4 intenzity svetla
107,99 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

ZELURXX 64GB CCD retro kamera, zachytenie okamihov v akomkoľvek čase, so 16x zoomom, 2,4" displej, HD kvalita, vintage filter, detská kamera
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
325,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Kodak PIXPRO FZ55, 16 MP, 4608 x 3456 px, CMOS, 5x, Full HD, Čierna
150,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
253,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

Hawaiian Tropic Telové maslo po opaľovaní 250ml
75,68 €/1l
18,92 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna
1 178,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ToPaSells

Babaria Exotic Bronze Tanning Jelly Coconut 300ml
38,37 €/1kg
13,62 €
Predajca: somnia24

Carroten Intensive Tanning Gel - urýchľovač opaľovania s kokosovým olejom a vitamínmi A a E - opaľovací gél na opaľovanie, 150 ml
169,93 €/1l
25,49 €
Predajca: Zeitburg

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultraľahký kompaktný nylon s podkladom Retoo
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
spokojnosť zákazníkov
dobrá
Hodnotenie z 11. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1000kg Rastlinný glycerín 99,5 %. Glycerol. Glycerín. Farmaceutická kvalita. Vhodný na široké použitie v domácnosti, kozmetike a pri čistení
2 900,00 €
Predajca: FRANCLEAN
2,90 €/1kg

Inhalátor vodíka PhiPower – 999 ml/min – 666 ml/min H₂ a 333 ml/min O₂
1 499,00 €
Predajca: Phipower
149,90 €/1kg

Silikónový sprchový masážny prístroj, podložka na chrbát a nohy, kefa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

Dermabrázia, multifunkčná starostlivosť o pleť, hlboké čistenie, 7 v 1
259,34 €
Predajca: BlissShopping

GUAM Klasická kúpeľná sada s bahnom z morských rias FIR, 1 kg bahna + 200 ml gélu
91,14 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
91 140,00 €/1l

Bodyotics Sada 5 silikónových dilatátorov pre ženy - Intímny wellness, odstupňované veľkosti, telu bezpečný silikón s diskrétnym puzdrom
59,90 €
Predajca: eBrandsGlobal

Natureza Cosméticos Photo-Ion Set 3X300Ml - Ozónová Terapia
51,99 €
Predajca: Keratinshop
57,77 €/1l

Maslo na starostlivosť o tetovanie Elaimei - 75 g
12,90 €
Predajca: Aliver
87,76 €/1kg

Horčíkový krém na spanie Aliver - 90 g
12,00 €
Predajca: Aliver
80,00 €/1kg

Liftingový pás na tvár V-line, redukcia dvojitej brady, tvarovanie kontúr tváre, pohodlné nosenie – LiftFace
7,99 €
Predajca: Netscroll

Fleboxin krém - 100 ml - 3 dávky



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
67,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
223,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém - 100 ml - 5 Szt



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(40)Počet hodnotení: 40
124,00 €
Predajca: VitaminTrade
248,00 €/1l

PONDS | Odličovací krém - 172 g - Čistiaci krém na tvár - jemné čistenie - na každodennú starostlivosť
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Samolepiace chrániče stehien 2 ks neviditeľná ochrana proti odieraniu opakovane použiteľné vodoodolné - AntiChafing
8,99 €
Predajca: Netscroll
449,50 €/1kg

Fleboxin krém - 100 ml - 2 dávky



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
260,00 €/1l

200 ks lekárske zubné sterilizačné vrecko samotesniace vrecko
15,99 €
Predajca: Zanjo24
31,98 €/1l

Flexosamine Forte Krém - 100 ml - 3 Szt



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(40)Počet hodnotení: 40
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
260,00 €/1l

PRIJA sprchový šampón so ženšenom 6 × 100 ml – vegánsky, prírodný, na telo aj vlasy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(39)Počet hodnotení: 39
37,55 €
Predajca: Provantis
98,82 €/1l

Prenosná ručná odsávačka hlienov, núdzová odsávačka hlienov na domáce použitie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: Zanjo24
60,51 €/1kg

Sada 30 kusov samolepiacich podložiek so senzorom – ľahké, protišmykové a vodotesné, ochrana pri behu, chôdzi, plávaní a kúpaní
15,99 €
Predajca: Zanjo24
347,61 €/1kg