5,0



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 82% od 2 ks





4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Ďalšie informácie o reklame
N Durex Feel Ultra Thin 30pcs20,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
SKYN Selection+ 30+5 free22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kondómy MY.SIZE Classic49,48 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Unimil Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy, 36 sztuk40,71 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

Durex Thin Feel - 144 kondómov
117,35 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Durex Sensitive Ultra - 8 ks
15,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
38,82 €
Predajca: AbisZ-Markt

Durex Surprise Me - 30 kondómov
29,10 €
Predajca: somnia24

Durex Performa, Pánsky kondóm, Priehľadná, Oneskorený (predĺžený) účinok, 52 mm, 12 kusov
8,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,22 €
Predajca: MANADA

Durex Sensual Classic - 8 ks
13,39 €
Predajca: LBD

Kondómy Durex Extra Safe - 20 kusov
24,82 €
Predajca: somnia24

Durex Gefühlsecht XXL Extra Large - 10 kondómov
17,64 €
Predajca: somnia24

Durex - Kondómy s jahodovou príchuťou - 20 kusov
29,60 €
Predajca: Lovn

durex 3306580 durex Kondome Gefühlsecht Classic, 40 St.
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Durex Intense Orgasmic - 22 ks
30,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Durex Pleasure Me 40er
34,58 €
Predajca: somnia24

Durex Kondome Love, balenie po 8 ks
14,97 €
Predajca: somnia24

Durex Extra Bezpečné Tuhšie Ochranné Prostriedky, 24 Kusov
17,39 €
Predajca: medpak_shop

Kondómy Durex Extra Safe – 12 kondómov – výhodné balenie – 2 kusy
63,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Niekedy je zábavné vyskúšať niečo nové. Objavujte s Durex Love Mix s extra tenkými kondómami, kondómami s jahodovou príchuťou, rebrovanými a bodkovanými kondómami a kondómami s extra stimulujúcim gélom. Tento mix obsahuje kondómy rôznych veľkostí a strihov - každý si v ňom nájde niečo pre seba.
Poznámka: Žiadna metóda antikoncepcie neposkytuje 100 % ochranu pred tehotenstvom, HIV alebo pohlavne prenosnými chorobami. Prečítajte si informácie na vnútornej strane balenia, najmä pri používaní kondómov na análny alebo orálny sex. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Popis produktu Durex Love Mix mix kondómov ?
Teraz s novým dizajnom obalu! Durex Love Mix je vzrušujúci mix kondómov pre zmyselné zážitky a nové dobrodružstvá. Obsahuje päť rôznych druhov kondómov:
ÿ Gefhlsecht Extra Feucht (tenké kondómy s množstvom silikónového lubrikantu) Natural Feeling (kondómy bez latexu pre prirodzený pocit pokožky) Erdbeere (s jahodovou vôňou) Pleasure Me (s nopkami a rebierkami) Intense (s nopkami, rebierkami a stimulujúcim gélom Desirex) Je dôležité používať správnu veľkosť kondómu.
Všetky kondómy Durex Love Mix majú anatomický tvar Easy-On s nominálnou šírkou 56 mm. ÿ Kondómy Durex prechádzajú 5 testami kvality a sú 100 % elektronicky testované. Nezabúdajte, že žiadna metóda antikoncepcie neposkytuje 100 % ochranu pred tehotenstvom, HIV alebo pohlavne prenosnými chorobami.
ÿ Informácie o výrobku Materiál: prírodný kaučukový latex / polyizoprén Nominálna šírka: 56 mm Priehľadné / farebné a s množstvom silikónového lubrikantu (okrem Intense: Desirex gél) S hladkým easy-on tvarom a rezervoárom 40-balenie (1 x 40 ks) ÿ PRAVÝ DOBRÝ SEX PRE KAŽDÉHO Stojíme za skutočným sexom. Bez ohľadu na to, čo vás baví ? chceme, aby ste sa pri ňom cítili dobre. Veríme v rozpoznávanie problémov a boj za ich riešenie.
Sex, ktorý je dobrý ? a robí vám dobre. ÿ ÿ Zloženie Prírodný kaučukový latex (výnimka Natural Feeling: polyizoprén)
Viac rozmanitosti a zábavy pre bezpečný sex!
Toto balenie Love Mix obsahuje 40 kondómov Durex v dobre známej, najlepšej kvalite a v 5 rôznych vzrušujúcich variantoch:
8 x Sensitive Ultra
8 x Sensitive Extra Wet
8 x rebrované/narezané
8 x s jahodovou príchuťou
8 x rebrované/narezané s gélovou vrstvou Desirex pre hrejivý a chladivý efekt.
durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
- Rozmery
- 6 cm x 14 cm x 14 cm
- Dĺžka
- 5.6 cm
- Priemer
- 56 mm
- Model
- Love Mix
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 40 kusov
- Počet kusov
- 40
- EAN kód
- 4002448189619
- Číslo od výrobcu
- 108110
- Rozmery
- 6 cm x 14 cm x 14 cm
- Dĺžka
- 5.6 cm
- Priemer
- 56 mm
- Model
- Love Mix
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 40 kusov
- Počet kusov
- 40
- EAN kód
- 4002448189619
- Číslo od výrobcu
- 108110
Hodí sa k tomu

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

Durex Surprise Me - 30 kondómov
29,10 €
Predajca: somnia24

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Milton & Oldbrook knižnica 4 priehradky Kells White
64,00 €
Predajca: Zesso

Bestway 58071, Dávkovač pre chlór / bróm, Modrá, Biela, 16,5 cm, 370 g, 1 kusov, Box
12,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Katomix

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

SoBuy Detský regál na knihy Montessori Regál do detskej izby s 8 otvorenými priehradkami Detský regál na hračky Biely 106x104x30 cm KMB55-W
123,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

INF Skladací kľúč od auta pre Buick/Opel/Chevrolet s 2 tlačidlami čierna
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ochranné puzdro pre iPhone 15 Pro Case kompatibilné s MagSafe Transparent Silicone Case
9,90 €
Predajca: CoolGadget

ORIGINÁLNA 20W napájacia nabíjačka Apple USB-C adaptér iPhone 11 12 13 14 PRO MAX
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Durex Play Feel - 100 ml
181,20 €/1l
18,12 €
Predajca: somnia24

Samsung Galaxy A13 , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2408 px, 4 GB, 64 GB, 50 MP, Čierna
499,00 €
Predajca: G-Electronics

2x iPhone 12 / iPhone 12 Pro Nepriestrelné sklo AVANA Ochranná fólia na displej Ochranné sklo 9H Nepriestrelná fólia číra
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop

Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
57,81 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Brúska na nože Profesionálna so 4 brúsnymi kameňmi Brúsny kameň Diamant 120/320/600/1500 Ostrý nôž Ostré čepele Hrana čepele Honing Stone Holder Retoo
43,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

2X ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A53 5G pancierová fólia šošovka fotoaparátu Full 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Pampers® 8006540785164 Pampers® Windeln baby-dry™ Monatsbox Größe Gr.7 (15+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 132 St.
77,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Toaletné zrkadlo AIORBER v celej dĺžke, stojace zrkadlo, 45*155 cm, montáž na stenu a stojan na podlahu
57,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Originálne diaľkové ovládanie televízora Samsung BN59-01358B | A2102030A
11,77 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
40 kusov v balení
Prišiel rýchlo. Kvalita je dobrá.
Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tlač je skvelá
Ďakujem
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

MY.SIZE Classic kondómy veľkosť 5 | šírka 60 mm | veľké balenie 36 kusov | extra tenké, prirodzené, jemné ako pavučina | tenká stena s hrúbkou 0,07 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

MY.SIZE Mix 69 mm Condome - 28 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,63 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,64 €
Predajca: HaJa_GmbH

MY.SIZE Mix 60 mm Condome - 28 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,64 €
Predajca: HaJa_GmbH

SKYN Selection+ 30+5 free



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,99 €
Predajca: SuperMerchant

N Durex Feel Ultra Thin 30pcs



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
20,89 €
Predajca: medpak_shop

Krabica My Size Pro Size 57 s 80 kusmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
68,29 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Krabica My Size Pro Size 60 s 80 kusmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
68,29 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Classic
49,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Mister Size 64mm 100er



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant

Durex Intense Orgasmic - 22 ks
40,99 €
Predajca: SuperMerchant

Kondómy MY.SIZE Pro 45 mm - 36 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,36 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,68 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 72 mm - 36 kusov
28,32 €
Predajca: HaJa_GmbH

EXS Delay - kondómy - 48 kusov



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: SuperMerchant

On) Strawberry 100 kondómov s jahodovou príchuťou, veľké balenie
29,64 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 57 mm - 36 kusov
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 60 mm - 36 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 64 mm - 36 kusov
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

MY.SIZE 10117200, Pánsky kondóm, Priehľadná, Latex, 3er, 10er, 36er, 64 mm, 223 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 69 mm - 36 kusov
27,48 €
Predajca: HaJa_GmbH

Kondómy MY.SIZE Pro 49 mm - 36 kusov
24,99 €
Predajca: HaJa_GmbH