5,0



Na základe 2 hodnotení
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Jemný zpevňujúci krém na tvár, 50ml
87,23 €
1 453 833,37 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Prodigy Cellglow rozjasňujúci a regeneračný krém na tvár 50ml4 294,00 €/1l
214,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačné, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml1 732,00 €/1l
86,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intenzívny protivráskový krém na noc, 50ml1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitalizačný protivráskový krém, 30 ml
1 384 000,03 €/1kg
55,36 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Normálna pleť, Tvár, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Osviežujúce, Vyhladenie, 50 ml
933,00 €/1l
46,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revitalizing Supreme+ Bright Radiance Power Soft Creme rozjasňujúci hydratačný krém na tvár Náplň 50 ml
1 636,20 €/1l
81,81 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Jemný spevňujúci krém na tvár, 75 ml
631,25 €/1kg
75,75 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Hydratačná Emulzia na Tvár Nutritious, 200ml
199 333,32 €/1kg
59,80 €
Predajca: Katomix

Payot Supreme Sublimating – Krém na omladzovanie, 50 ml
1 089,40 €/1l
54,47 €
Predajca: PerfumTraders

Pyunkang Yul Intenzívny regeneračný krém
219,70 €/1kg
21,97 €
Predajca: LaRoseCare

Darphin Hydraskin intenzívne hydratačné sérum 30 ml
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Skinovage upokojujúci krém
1 105,40 €/1l
55,27 €
Predajca: MANADA

Dermacol Collagen+ Intenzívne omladzujúce sérum na tvár, 12 ml
556,33 €/1kg
16,69 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Na mastnú a aknóznu pleť Babor Skinovage čistiaci krém
989,80 €/1kg
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Intensive Moisture, Moisturizing, Cream, For Face, 100 ml
756,70 €/1l
75,67 €
Predajca: VISO

Výživný, hydratačný, vyhladzujúci arganový krém Babor
962,20 €/1l
48,11 €
Predajca: VISO

Declare Agecontrol Haut upokojujúci krém
813,20 €/1l
40,66 €
Predajca: PerfumTraders

Cosrx Upokojujúci krém na tvár, 50 ml
258,70 €/1kg
25,87 €
Predajca: NutraBestBG

Kiehl's Ultra hydratačný krém na tvár 125 ml
347,44 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Soft Cream 50 ml – 50 ml
Krém Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging Soft Cream je multifunkčný pleťový krém, ktorý bol špeciálne vyvinutý na spevnenie, lifting a omladzovanie pokožky. Obsahuje 99 % prírodných zložiek, ako je kvet ibišteku a exkluzívny extrakt z moringy, ktoré podporujú prirodzenú produkciu kolagénu v pokožke. Krém viditeľne zlepšuje pevnosť, hustotu a elasticitu pokožky a redukuje výskyt jemných liniek a vrások.
Detaily produktu
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Soft Cream 50 ml
- Objem: 50 ml
- EAN: 0887167539563
Vyživuje, omladzuje a pozdvihuje kontúry tváre.
Veľmi jemný, ľahký krém, ktorého zloženie poskytuje osviežujúce potešenie pri každom dotyku.
Rýchlo sa vstrebáva bez zanechania mastného pocitu.
Výsledky:
- 92 % potvrdilo, že výrobok nezaťažuje pleť.*
- 91 % potvrdilo, že krém nezanecháva mastnú vrstvu.*
- 88 % potvrdilo, že póry sú minimalizované.**
- 87 % potvrdilo, že štruktúra pleti vyzerá hladšie.**
Sila mladistvých zložiek
Exkluzívny výťažok z ibišteka
Vedci značky Estée Lauder zistili, že kvety ibišteka sinensis zbierané skoro ráno majú najvyššiu kolagén posilňujúcu aktivitu. Preto zbierame ručne vybrané kvety ráno, aby sme zaistili maximálnu účinnosť, a potom - v procese, ktorý trvá 83 dní od zberu po výrobu - vytvárame extrakt, ktorý silne posilňuje prirodzený kolagén v pleti.
Exkluzívny extrakt z moringy
Moringa, často označovaná ako "zázračný strom", je jednou z najúčinnejších zložiek Youth Power, aké sme kedy objavili. Výťažok podporuje pôsobenie proteínov, čím pomáha pleti posilniť viaceré cesty proti starnutiu.
Výťažok z kmeňových buniek kaktusu a kyselina hyalurónová
Pomáha odhaliť silnejšiu, vyživenú pleť, naplnenú 72-hodinovou hydratáciou. Ochranná bariéra pokožky je posilnená.
Technológia posilnenia kolagénu
Zloženie kombinuje zložky prírodného pôvodu s technológiou posilnenia kolagénu, ktoré pomáhajú obnoviť pevnosť pokožky, vďaka čomu je pevnejšia a vyzerá vypnutejšie.
Vhodné pre všetky typy pleti.
Ideálne pre:
- Viacnásobné známky starnutia pleti.
- Strata pevnosti.
- Linky a vrásky.
- Mdlá a nevýrazná pleť.
- Suchá, dehydrovaná pleť.
Dermatologicky a oftalmologicky testovaná. Neupcháva póry a nespôsobuje škvrny.
*Spotrebiteľské testovanie vykonané na 116 ženách po 1 týždni používania výrobku.
**Spotrebiteľské testovanie vykonané na 116 ženách po 4 týždňoch používania výrobku.
Estee Lauder Revitalizing Supreme Global Anti Aging Soft Cream 50 ml
Mimoriadne jemný krém proti starnutiu s exkluzívnymi výťažkami Spevňujúci, posilňujúci a rozjasňujúci krém Youth Power Soft Cream obsahuje 99 % prírodného výťažku z ranného kvetu ibišteka a exkluzívny výťažok z moringy, ktorý posilňuje pleť a dodáva jej plný mladistvý potenciál. Ručne zbierané ranné kvety ibišteka spracováva Estee Lauder v priebehu 83 dní, aby vznikol jedinečný extrakt, ktorý podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu v pleti. Patentovaným procesom sa získava silný výťažok z moringy, ktorý podporuje silný proteín nachádzajúci sa v pokožke a pomáha podporovať viaceré cesty proti starnutiu. Obohatený o jedinečný výťažok z kmeňových buniek kaktusu a kyselinu hyalurónovú pomáha odhaliť posilnenú a vyživenú pleť, ktorá je hydratovaná a má posilnenú hydratačnú bariéru až na 72 hodín. Estee Lauder navyše kombinuje prírodné zložky v zložení s nou technológiou "Collagen Boosting", ktorá revitalizuje pleť a obnovuje jej pevnosť a pružnosť. Mimoriadne jemná, ľahká textúra krému Youth Power Soft Cream sa okamžite rozplýva v pleti bez zanechania pocitu mastnoty a zanecháva pleť nádherne osvieženú pri každom dotyku. Viac o tomto výrobku: 92 % respondentov sa zhodlo, že výrobok je na pleti ľahký. *91 % respondentov súhlasilo s tým, že na pleti nepôsobí mastne/nemastne a nezanecháva stopy. *88 % respondentov súhlasilo s tým, že póry vyzerajú minimalizované. **87 % respondentiek súhlasilo s tým, že štruktúra pleti vyzerá zdokonalená.** *Spotrebiteľský test 116 žien po 1 týždni používania výrobku. **Spotrebiteľský test 116 žien po 4 týždňoch používania výrobku.
Osviežte svoju pleť s Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Jemným zpevňujúcim krémom na tvár. Tento jemný krém ponúka revolučné zloženie pre posilnenie a hydratáciu pleti. S výnimočnými anti-aging vlastnosťami pomáha znížiť výskyt jemných línií a vrások, zatiaľ čo pleť zostáva hydratovaná a jemná na dotyk. Vychutnajte si mladistvý vzhľad so zpevňujúcim krémom Estée Lauder Revitalizing Supreme+.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Estee Lauder sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Estée Lauder Revitalising Supreme + Youth Power Soft. Vhodné pre: Objem (ml): 50 ml, zloženie: krém
E.Lauder Revitalizačný jemný krém Supreme+ Youth Power
Estée Lauder Revitalizing Supreme, pleťová krém s komplexnou anti-aging formulou, 50 ml
ESTEE LAUDER_Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme Moisturizer Jemný spevňujúci krém na tvár 50ml
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Extrakt z včelieho vosku, hyaluronová kyselina, vitamín E, kolagén, retinol, kyselina hyaluronová, koenzým Q10, pantenol, kyselina glykolová, zlato, kyselina hyaluronová low molecular weight, kyselina hyaluronová high molecular weight, kyselina škoricová, ceramidy, kyselina hyaluronová cross-linked, kyselina L-askorbová, alantoin, kyselina salicylová, ceramidy III, kyselina ferulová
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8871675395630887167539563
- Číslo od výrobcu
- PMY101R00
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Extrakt z včelieho vosku, hyaluronová kyselina, vitamín E, kolagén, retinol, kyselina hyaluronová, koenzým Q10, pantenol, kyselina glykolová, zlato, kyselina hyaluronová low molecular weight, kyselina hyaluronová high molecular weight, kyselina škoricová, ceramidy, kyselina hyaluronová cross-linked, kyselina L-askorbová, alantoin, kyselina salicylová, ceramidy III, kyselina ferulová
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8871675395630887167539563
- Číslo od výrobcu
- PMY101R00
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Pokročilý Nočný Reparačný Krém na Oči, 15 ml
3 004 500,08 €/1kg
60,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec
1 562,13 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ SPF 25 Youth Power Creme - multifunkčný omladzujúci krém 50ml
1 792,60 €/1l
89,63 €
Predajca: VISO

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitalizačný protivráskový krém, 30 ml
1 384 000,03 €/1kg
55,36 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Pleťový Krém, 50 ml
1 267 000,03 €/1kg
76,02 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
1 298,80 €/1l
97,41 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Zvýrazňujúci zafixujúci krém na očné okolie, 15ml
1 861 000,05 €/1kg
55,83 €
Predajca: PerfumTraders

Estee Lauder Revitalizing Supreme+ vyživujúci krém Youth Power Soft Creme 30 ml
1 896,00 €/1kg
56,88 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Delikatny ujędrniający krem do twarzy, zapas, 50ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 20 ml
2 695,00 €/1l
53,90 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Energizujúci, Hydratačný, Vyhladenie, 65 ml
850,31 €/1l
55,27 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intenzívny protivráskový krém na noc, 50ml
1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Koncentrát Intenzívnej Výživy Pre Okolie Očí, 15ml
5 366,00 €/1l
80,49 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bounce, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačné, Svietiace, Pučanie, Ochrana, 50 ml
1 802,40 €/1l
90,12 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 058,00 €/1l
61,74 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder DayWear Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Cream Denný krém na tvár 50 ml
479,80 €/1kg
47,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačné, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml
1 732,00 €/1l
86,60 €
Predajca: PerfumTraders

Revitalizing Supreme+ Bright Radiance Power Soft Creme rozjasňujúci hydratačný krém na tvár Náplň 50 ml
1 636,20 €/1l
81,81 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Normálna pleť, Tvár, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Osviežujúce, Vyhladenie, 50 ml
933,00 €/1l
46,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Estee Lauder Advanced Night čistiaci gél Cleansing Gelée 100 ml
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectionist Pro, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 028,00 €/1l
101,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena / výkon je správna
Všetko v poriadku. Produkt v poriadku.
Hodnotenie z 17. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,78 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 629,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l