5 x Balea MED - telové mlieko 2v1 s 15% močoviny 5 x 250 ml

29,95 €

23,96 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
95,69 €/1kg
33,49 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Treaclemoon Bohaté telové mlieko s bambuckým maslom 250ml
Treaclemoon Bohaté telové mlieko s bambuckým maslom 250ml
43,96 €/1kg
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre 2 x Balea MED - krémovo-olejové telové mlieko (2 x 400 ml)
2 x Balea MED - krémovo-olejové telové mlieko (2 x 400 ml)
13,69 €/1l
10,95 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen
Obrázok produktu pre Eveline Cosmetics Sensual Body – telové mlieko, hydratácia, upokojenie
Eveline Cosmetics Sensual Body – telové mlieko, hydratácia, upokojenie
25,95 €/1l
5,19 €
Predajca: Eveline_Cosmetics
Obrázok produktu pre Numis Med, telové mlieko, močovina 5%, 300 ml
Numis Med, telové mlieko, močovina 5%, 300 ml
18,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,56 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Fľaša s dávkovačom telového mlieka BEPANTHOL
Fľaša s dávkovačom telového mlieka BEPANTHOL
50,10 €/1kg
20,04 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Neutrogena telové mlieko pre citlivú pokožku 250 ml
Neutrogena telové mlieko pre citlivú pokožku 250 ml
13,87 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre Telové mlieko Sebamed
Telové mlieko Sebamed
34,81 €/1l
26,11 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Retterspitz telové mlieko 125 ml
Retterspitz telové mlieko 125 ml
63,97 €/1kg
9,34 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Bepanthol regeneračné mlieko 400ml
Bepanthol regeneračné mlieko 400ml
71,07 €/1l
28,43 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Sebamed telové mlieko 50 ml
Sebamed telové mlieko 50 ml
37,20 €/1l
1,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% telové mlieko, 200 ml
ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% telové mlieko, 200 ml
48,14 €/1kg
13,19 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Bepanthol Derma regeneračné telové mlieko, 200 ml
Bepanthol Derma regeneračné telové mlieko, 200 ml
68,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,77 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Lactovit Lacto-Urea regeneračné telové mlieko 800ml
Lactovit Lacto-Urea regeneračné telové mlieko 800ml
23,92 €/1l
19,14 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Instituto Espanol Telové mlieko na atopickú pokožku, 750 ml
Instituto Espanol Telové mlieko na atopickú pokožku, 750 ml
21,60 €/1l
16,20 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Byphasse Vyivujce telov mlieko so sladkm mandovm olejom, 500 ml
Byphasse Vyivujce telov mlieko so sladkm mandovm olejom, 500 ml
46,50 €/1l
4,65 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lactovit Spevňujúce telové mlieko 400 ml
Lactovit Spevňujúce telové mlieko 400 ml
29,97 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Eveline Cosmetics BodyCare Med+ – telové mlieko, hydratácia, upokojenie
Eveline Cosmetics BodyCare Med+ – telové mlieko, hydratácia, upokojenie
22,51 €/1l
7,88 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Vyživujúce telové mlieko 400 ml
Vyživujúce telové mlieko 400 ml
21,87 €/1l
8,75 €
Predajca: lithuaniashop
Obrázok produktu pre Repavar telové mlieko na atopickú pokožku, 500 ml
Repavar telové mlieko na atopickú pokožku, 500 ml
47,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Balea MED - telové mlieko s okamžitým hydratačným účinkom 2v1 s 250 ml v balení

Regenerácia a upokojujúca hydratácia: Balea Med 2v1 Instant Moisturising Milk Urea poskytuje extrémne suchej pokožke extra porciu vlhkosti a chráni ju pred vysúšaním - takže aj drsná a napnutá pokožka sa opäť cíti dobre. Ošetrujúce mlieko obsahuje ureu, pleti vlastný vysoko účinný hydratačný prostriedok, a alantoín. Vďaka tomu je ideálne na hydratáciu obzvlášť suchých oblastí tela. Telové mlieko tiež podporuje rovnováhu kožnej flóry a podporuje udržiavanie neporušenej kožnej bariéry. Zloženie neobsahuje mikroplasty a vo vode rozpustné, čisto syntetické polyméry.

  • 2 v 1
  • Regenerácia + hydratácia
  • Na extrémne suchú, citlivú a drsnú pokožku
  • Klinicky testované - dermatologicky potvrdená znášanlivosť s pokožkou
Typ pleti:

Suchá / citlivá

Návod na použitie:

Vmasírujte jemnými krúživými pohybmi každý deň. Nedávajte do kontaktu s očami alebo sliznicami. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte na poškodenú pokožku

Typ výrobku: Prípravok na ošetrenie pokožky:

Telové mlieko

Oblasť použitia:

Telo

Vlastnosti produktu: - na telo, - na telo, - na telo, - na telo, - na telo:

Bez alkoholu, Bez farbív, Bez parabénov, Bez parafínov / minerálnych olejov, Vegan

Konzistencia:

Obsahuje: Lotion

Zloženie: Aqua | Urea | Helianthus Annuus Hybrid Oil | Glycerin | Cetearyl Alcohol | Glyceryl Stearate Citrate | Dodecane | Butyrospermum Parkii Butter | Ethylhexyl Stearate | Allantoin | Parfum | Triacetin | Xanthan Gum | Phenoxyethanol | Benzyl Alcohol | Sodium Lactate | Sodium Chloride | Lactic Acid | Sodium Hydroxide

Výrobca: dm-drogerie markt GmbH + Co KG | Am dm-Platz 1 | 76227 Karlsruhe | Nemecko

Počet obsiahnutých výrobkov: 1:
5 balení 5 x 250 ml
Model
Balea MED - Bodylotion Sofortpflegemilch 2in1 mit 15% Urea
Hmotnosť
1450 g
Objem
1250 ml
Zloženie
Aqua | Urea | Helianthus Annuus Hybrid Oil | Glycerin | Cetearyl Alcohol | Glyceryl Stearate Citrate | Dodecane | Butyrospermum Parkii Butter | Ethylhexyl Stearate | Allantoin | Parfum | Triacetin | Xanthan Gum | Phenoxyethanol | Benzyl Alcohol | Sodium L
Výrobca
Dm-Drogeri markt
EAN kód
4252005398088
Číslo od výrobcu
bm-5954-5x

Model
Balea MED - Bodylotion Sofortpflegemilch 2in1 mit 15% Urea
Hmotnosť
1450 g
Objem
1250 ml
Zloženie
Aqua | Urea | Helianthus Annuus Hybrid Oil | Glycerin | Cetearyl Alcohol | Glyceryl Stearate Citrate | Dodecane | Butyrospermum Parkii Butter | Ethylhexyl Stearate | Allantoin | Parfum | Triacetin | Xanthan Gum | Phenoxyethanol | Benzyl Alcohol | Sodium L
Výrobca
Dm-Drogeri markt
EAN kód
4252005398088
Číslo od výrobcu
bm-5954-5x
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre 3 x Balea MED - telové mlieko 2v1 s 15% močoviny (3 x 250 ml)
3 x Balea MED - telové mlieko 2v1 s 15% močoviny (3 x 250 ml)
28,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Obrázok produktu pre Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 181
13,50 €
Predajca: TanningParadise
Obrázok produktu pre Bestron APM123W, Čierna, Biela, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
Bestron APM123W, Čierna, Biela, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 38
33,98 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre Slnečník 180 cm farebný
Slnečník 180 cm farebný
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 40
17,64 €
Predajca: Special-trends
Bestseller
Obrázok produktu pre XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Einhell GE-LC 18 Li Kit, 2400 ot/min, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, 2,5 cm, 4,3 m/s
Einhell GE-LC 18 Li Kit, 2400 ot/min, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, 2,5 cm, 4,3 m/s
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 41
108,30 €
Predajca: evomag
Obrázok produktu pre Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 139
129,98 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Bestron AKC200, 0,5 L, Čierna, 400 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 135 mm
Bestron AKC200, 0,5 L, Čierna, 400 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 135 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Bestway Steel Pro 56681, 6473 L, Rámový bazén, Dospelý, Modrá, 23,6 kg
Bestway Steel Pro 56681, 6473 L, Rámový bazén, Dospelý, Modrá, 23,6 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
198,95 €
-89,95 €
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Buffalo
Obrázok produktu pre Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 363
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way
Obrázok produktu pre Dyon Enter 24 Pro X2
Dyon Enter 24 Pro X2
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 54
285,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Blue Grey WiFi 4GB/64GB 26,4cm (10,1Zoll) QWERTY Tastatur
Lenovo IdeaPad Duet Chromebook Blue Grey WiFi 4GB/64GB 26,4cm (10,1Zoll) QWERTY Tastatur
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
473,70 €
Predajca: Elektrolocke
Obrázok produktu pre Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 453
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre 2 x Balea MED - krémovo-olejové telové mlieko (2 x 400 ml)
2 x Balea MED - krémovo-olejové telové mlieko (2 x 400 ml)
13,69 €/1l
10,95 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen
Obrázok produktu pre Súprava ručného mixéra Arendo 1000 W z nehrdzavejúcej ocele, mixér, ručný mixér, mixovacia nádoba, 2 nastavenia rýchlosti, vrátane odmerky, sekáčik, strieborná/biela
Súprava ručného mixéra Arendo 1000 W z nehrdzavejúcej ocele, mixér, ručný mixér, mixovacia nádoba, 2 nastavenia rýchlosti, vrátane odmerky, sekáčik, strieborná/biela
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 48
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 473
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Čierna, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Čierna, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 57
142,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 820
39,14 €
Predajca: FANEO
Obrázok produktu pre Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 310
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Teplovzdušná fritéza ONVAYA® | Airfryer XXL | fritéza bez oleja a tuku | pre 5-6 osôb | s LED displejom | 10 programov | 1700 W | vrátane plechu na pečenie a grilovacieho roštu so špízmi
Teplovzdušná fritéza ONVAYA® | Airfryer XXL | fritéza bez oleja a tuku | pre 5-6 osôb | s LED displejom | 10 programov | 1700 W | vrátane plechu na pečenie a grilovacieho roštu so špízmi
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 58
92,99 €
Predajca: heimundbuero
Kuchynské ponuky
Obrázok produktu pre Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 209
117,59 €
-2,36 €
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Obrázok produktu pre Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1367
11,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 4603
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Smartfón Samsung Galaxy A20e, 14,82 cm (5,8 palca), 3 GB RAM, 32 GB úložisko, farba: čierna
Smartfón Samsung Galaxy A20e, 14,82 cm (5,8 palca), 3 GB RAM, 32 GB úložisko, farba: čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 113
627,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre Shiatsu masážny prístroj na krk a ramená
Shiatsu masážny prístroj na krk a ramená
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 60
39,99 €
Predajca: LineUp24
Obrázok produktu pre UISEBRT 360 X 300 cm markíza so sklopným ramenom hliníková markíza svorka markíza slnečná markíza balkónová markíza ochrana pred slnkom ručná kľučka tmavosivá
UISEBRT 360 X 300 cm markíza so sklopným ramenom hliníková markíza svorka markíza slnečná markíza balkónová markíza ochrana pred slnkom ručná kľučka tmavosivá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 83
225,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre 3 x Balea MED - sprchový gél 5% močoviny 2v1 sprcha + šampón (3 x 300 ml)
3 x Balea MED - sprchový gél 5% močoviny 2v1 sprcha + šampón (3 x 300 ml)
33,28 €/1l
29,95 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Obrázok produktu pre Braun 1 YK-81CEU Certifikovaný pulzný oxymeter na prst s OLED displejom
Braun 1 YK-81CEU Certifikovaný pulzný oxymeter na prst s OLED displejom
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
28,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Bestseller
Obrázok produktu pre Sommertal BBQ231 Elektrický gril | Balkónový gril | 2200W | Kempingový gril | Stolný gril 2v1 so stojanom | Plynulá regulácia teploty | Odkladacia polička, Obrázok generovaný UI
Sommertal BBQ231 Elektrický gril | Balkónový gril | 2200W | Kempingový gril | Stolný gril 2v1 so stojanom | Plynulá regulácia teploty | Odkladacia polička
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 57
99,99 €
-35,09 €
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 3. decembra 2022 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Bestseller
Obrázok produktu pre ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml
Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml
La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml
Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l
Obrázok produktu pre Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa
Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l
Obrázok produktu pre Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml
Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l
Obrázok produktu pre Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
79,79 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l
Obrázok produktu pre Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka
Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l
Obrázok produktu pre Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l
Obrázok produktu pre ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l
Obrázok produktu pre La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l
Obrázok produktu pre IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l
Obrázok produktu pre CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%
64,87 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l
Obrázok produktu pre Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l
Obrázok produktu pre Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
35,19 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: AltaShop
703,80 €/1l
Obrázok produktu pre Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
15,39 €
Predajca: BRAT_PL
71,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg