5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roleski Musztarda Sarepska 175 g3,63 €/1kg
1,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Sezamové semienka 30G39,80 €/1l
1,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Roleski Musztarda Łagodna 900 g4,19 €/1l
4,19 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Borowiki szlachetne suszone 20 g349,50 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

tellofix Hühner-Bouillon Frei von 231g
74,03 €/1kg
17,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Omáčka s bielou trufľou, 50 g - Calugi
297,00 €/1kg
14,85 €
Predajca: italia-genuss

WIN zeleninový vývar. 160 g
19,13 €/1kg
3,92 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,06 €
Predajca: Katomix

Korenie na kuracie mäso Arrod 20 g
12,50 €/1kg
1,37 €
-81%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,25 €
Predajca: Megasam24PL

Przyprawa do frytek French Smoky 15 g
101,50 €/1kg
3,07 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,03 €
Predajca: Katomix

Przyprawa Frank do Kurczaka Spicy 20 g
87,00 €/1kg
2,97 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,74 €
Predajca: Katomix

Zmes korenia - Korenie na cestoviny 200g
31,40 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Bujaków Strúhaný chren 190 ml
5,47 €/1kg
2,96 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,64 €
Predajca: Katomix

Kvasnicová polievka s cestovinami 60 g IN TASTE
6,99 €/1kg
9,99 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cascina San Giovanni Porcini Mushroom Cream / Steinpilzcreme 80 gr.
98,75 €/1l
7,90 €
Predajca: artbook-service

Korenie Ceylonský škorica, bezlepkové, 200 g
89,20 €/1kg
17,84 €
Predajca: medpak_shop

Galeo korenie na bravčovú krkovičku 16 G
45,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Katomix

Prípravok na ochutenie húb Wiberg 200g
183,65 €/1kg
36,73 €
Predajca: Store-Germany

Hagesüd – Mäsová saláma Best N, balenie 1 kg
43,39 €/1kg
43,39 €
Predajca: Fuduu-Shop

Galeo Majeranek 6, byt G
87,00 €/1kg
0,87 €
Predajca: Katomix

Balíček likérov - Čierny les
22,17 €/1kg
19,95 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prirodzená a čistá – polievka pre gurmánov
Objavte jemné umenie varenia polievok s „čistou delikátnou polievkou bez“ od tellofix. Táto vysokokvalitná polievka vám ponúka čistú a autentickú chuť, ktorá vzniká z starostlivo vybraných ingrediencií. Perfektná ako základ pre vaše obľúbené jedlá alebo ako lahodná predjedlo – čistá delikátna polievka od tellofix je ideálnym doplnkom pre každú kuchyňu.
Všestranný základ pre vaše najlepšie recepty
„Klare Delikatess-Suppe Frei von“ je skutočne univerzálny produkt. Použite ju ako základ pre polievky, dusené mäso a vývary alebo ňou dochuťte svoje jedlá, ako je rizoto a omáčky. Táto polievka je tiež vynikajúca na dochutenie zeleninových a mäsových jedál alebo ako chutná desiata. Vďaka svojej všestrannosti prináša do vašej kuchyne rozmanitosť a chuť.
Jednoduchá a rýchla príprava
Príprava polievky tellofix „Klare Delikatess-Suppe Frei von“ je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná. Stačí rozpustiť polievkový prášok v horúcej vode, krátko povariť a polievka je pripravená na servírovanie. Či už ako rýchle jedlo v hektickom každodennom živote alebo ako základ pre kreatívne recepty – táto polievka je vždy dobrá voľba. Presvedčte sa sami o jej kvalite a chuti a obohaťte svoju kuchyňu o tento univerzálny a praktický produkt.
- Skladovanie a použitie
- skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
- Zloženie
- Hmotnosť
- 650 g
- Potravinársky podnik
- tellofix
- Obchodný názov
- tellofix Číra delikátna polievka „Bez“ 650 g
- Výrobca
- Inter-Planing GmbH
- Číslo od výrobcu
- SW43543801
- EAN kód
- 4009831438019
- Skladovanie a použitie
- skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
- Zloženie
- Hmotnosť
- 650 g
- Potravinársky podnik
- tellofix
- Obchodný názov
- tellofix Číra delikátna polievka „Bez“ 650 g
- Výrobca
- Inter-Planing GmbH
- Číslo od výrobcu
- SW43543801
- EAN kód
- 4009831438019
Hodí sa k tomu

tellofix Classic Klare Brühe 540g
38,70 €/1kg
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

tillvex® kempingová posteľ čierna 190 x 68 x 40 cm skladacia s taškou na prenášanie do 200 kg | kempingové ležadlo extra široké | kempingové ležadlo na kapra pre vonkajšie a vnútorné použitie | skladacia posteľ pre hostí skladacia záhradné kempovanie rybárčenie festival cestovanie
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Tefal XL Force C38508, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

tellofix Hühner-Bouillon 500g
48,00 €/1kg
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,52 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Rolnik pâté – kuracie a bravčové paštéty, 130 g
3,50 €/1kg
1,76 €
-72%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,49 €
Predajca: Megasam24PL

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml
4,73 €/1l
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
3,23 €
Predajca: Katomix

Maggi číry zeleninový vývar na 18 litrov
18,00 €/1kg
5,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
10,32 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,47 €
Predajca: Katomix

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
51,10 €
Predajca: velmontask

LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
20,43 €/1kg
4,29 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Čistá zeleninová polievka – bez tuku, 162 g | CENOVIS
20,63 €/1kg
3,30 €
Predajca: taleoo

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
8,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: Megasam24PL

Meica Bockwurst i.S.
18,95 €/1kg
18,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
22,97 €/1kg
8,73 €
Predajca: taleoo

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľkami v paradajkovej omáčke 800g
6,04 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

tellofix Sauce zu Braten 800g
33,75 €/1kg
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezplatne od
Skvelý základ pre všetko.
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fazuľky Tonka 500G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: PHRoyal
999,80 €/1l

Celý 1 kg prírodného prémiového aromatického korenistého muškátového orieška
29,99 €
Predajca: PHRoyal
599,80 €/1l

Fazuľky Tonka 200G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PHRoyal
439,80 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačných látok
19,99 €
Predajca: PHRoyal
181,73 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný110 ml bez cukru a konzervačných látok
21,99 €
Predajca: PHRoyal
199,91 €/1l

Cejlónska škorica tyčinky 500G Čerstvé aromatické korenie
19,99 €
Predajca: PHRoyal
399,80 €/1l

Celé klinčeky 1 kg, éterické oleje z celých klinčekov, značka I Royal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Mletá vanilka v prášku 50 g čerstvej, 1 odroda



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,99 €
Predajca: PHRoyal
279,80 €/1l

Ceylonská mletá škorica 1 kg, sladká, originálna, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Škorica Stick 1 Kg Sušené škoricové tyčinky Kvalitné kráľovské značky škorice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Šafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Rebríček bylina rebríček 1 kg 100 % prírodný



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Knorr omáčka z divokých húb



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
66,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,17 €/1l

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,35 €/1kg

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: PHRoyal
239,80 €/1l

Vanilková pasta 50 g DELICIOUS, Vanilková pasta
8,99 €
Predajca: PHRoyal
179,80 €/1l

Súprava: badyán 120g a škorica 120g
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Zázvor mletý 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
Predajca: DODOCAKES
160,40 €/1l

Ligurček List sušený 1KG
21,88 €
Predajca: DODOCAKES
21,88 €/1kg