5,0



Na základe 3 hodnotení
Wilkin & Sons Tiptree, konfiťúra "Little Scarlet" – jedinečná jahodová konfiťúra najvyššej kvality!
12,99 €
38,21 € / 1kg
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
10h 17m 17s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Marmelády a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Den gamle Fabrik Jahodový ovocný džem 380 g39,18 €/1kg
14,89 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g45,71 €/1kg
17,37 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
d’arbo 015830 d’arbo Himbeere Fruchtaufstrich, 100x 25,0 g14,70 €/1kg
36,76 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Chivers Lemon Curd 320g12,50 €/1kg
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Ovocná nátierka z divokých čučoriedok Natural Fruit Rich 200g
19,20 €/1kg
3,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hruškový džem extra s citrónom, 350 g (120 g ovocia na 100 g džemu)
0,02 €/1kg
8,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Annes FeinsteAprikosen Konfitüre extra (2 x 225 gr)
16,84 €/1kg
7,58 €
Predajca: taleoo

Dżem borówkowy Łowicz Domowa Receptura 230g
11 956,52 €/1kg
2,75 €
Predajca: Megasam24PL

Extra džem - Zázvor 225g
18,58 €/1l
4,18 €
Predajca: taleoo

Auslese – divoké čučoriedky 250g | ANNES FEINSTE
12,24 €/1kg
3,06 €
Predajca: taleoo

Konfitura Figi Królewskie St. Dalfour Rapsodia 284 g
9,31 €/1kg
5,95 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,75 €
Predajca: Megasam24PL

Konfitüre Extra - Erdbeere 225g 3er Pack
16,84 €/1kg
11,37 €
Predajca: taleoo

Slivkový džem Darbo
1,51 €/1l
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

VIŠŇA 80%260 g - SMUTNÉ DANKÓW
0,03 €/1kg
7,08 €
Predajca: Biogo

Citrónová marmeláda, 340 g
18,09 €/1l
6,15 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Pomarančová marmeláda, 420 g - Unterweger - Tirolské špeciality
16,76 €/1kg
7,04 €
Predajca: italia-genuss

Fruchtgarten - Erdbeer-Rhabarber 225g | ZWERGENWIESE
15,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Džem Extra – malinový, 225 g | ANNES FEINSTE
18,58 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Dawtona bezkôstkové maracuja dužina 860 g
10,28 €/1kg
10,21 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,77 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Táto výnimočná, tmavočervená marmeláda z divých jahôd má chuť, akoby ste práve prešli lesom a nazbierali si tieto ovocné plody. Je jednoducho vynikajúca! Táto intenzívne sladká a aromatická odroda jahôd, nazývaná „Little Scarlet“, sa kvôli svojim drobným plodom, ktoré zriedka dosahujú veľkosť mince za jeden cent, musí zbierať s veľkou opatrnosťou. A spoločnosť Wilkin and Sons, najstarší a pravdepodobne najlepší výrobca džemov v Anglicku, je jediná, ktorá túto odrodu jahôd kedykoľvek pestovala. Niet divu, že táto marmeláda je ich najznámejším produktom. Hovorí sa, že je to aj obľúbená marmeláda Jamesa Bonda. Je skvelá k pečivu, ako sú scones, maslové croissanty alebo opečený chlieb, k jogurtu a dezertom.
Spoločnosť Wilkin & Sons je od roku 1885 jedným z najstarších a najtradičnejších výrobcov marmelád v Anglicku a je známa ďaleko za hranicami ostrova. Spoločnosť je v rukách zakladateľskej rodiny už po celé generácie, čo je pravdepodobne dôvodom jej výnimočnej kvality. Ako si Arthur Charles Wilkin obľúbil, veľká časť ovocia sa stále pestuje priamo v Tipptree / v grófstve Essex, pretože len tak je možné presne ovplyvniť kvalitu ovocia. Nie je preto divu, že džemy a ovocné nátierky od spoločnosti WILKIN & SONS majú mimoriadne lahodnú a intenzívnu chuť a získali celosvetovú reputáciu. Dnes sa džemy Wilkin & Sons nachádzajú na raňajkových bufetoch ných hotelov po celom svete. Spoločnosť je celosvetovo známa svojou odrodou LITTLE SCARLETT, veľmi aromatickým džemom z ťažko pestovateľných jahôd. Zber jahôd je umenie samo o sebe, pretože sú drobné a ich pestovanie a zber si vyžaduje veľkú námahu. Chuť džemu však všetko vynahradí a ukáže, prečo je spoločnosť WILKIN & SONS z Veľkej Británie kolískou najlepších džemov.
Spoločnosť Wilkin & Sons je od roku 1885 jedným z najstarších a najtradičnejších výrobcov marmelád v Anglicku a je známa ďaleko za hranicami ostrova. Spoločnosť je v rukách zakladateľskej rodiny už po celé generácie, čo je pravdepodobne dôvodom jej výnimočnej kvality. Ako si Arthur Charles Wilkin obľúbil, veľká časť ovocia sa stále pestuje priamo v Tipptree / v grófstve Essex, pretože len tak je možné presne ovplyvniť kvalitu ovocia. Nie je preto divu, že džemy a ovocné nátierky od spoločnosti WILKIN & SONS majú mimoriadne lahodnú a intenzívnu chuť a získali celosvetovú reputáciu. Dnes sa džemy Wilkin & Sons nachádzajú na raňajkových bufetoch ných hotelov po celom svete. Spoločnosť je celosvetovo známa svojou odrodou LITTLE SCARLETT, veľmi aromatickým džemom z ťažko pestovateľných jahôd. Zber jahôd je umenie samo o sebe, pretože sú drobné a ich pestovanie a zber si vyžaduje veľkú námahu. Chuť džemu však všetko vynahradí a ukáže, prečo je spoločnosť WILKIN & SONS z Veľkej Británie kolískou najlepších džemov.
- Zloženie
- Cukor, lesné jahody, želírujúca látka: pektín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.
- Výživové údaje
- Energia (kJ): 1128; energia (kcal): 266; tuk (g)0; z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 0; sacharidy (g): 65; z toho cukor (g): 65; bielkoviny (g): 0; soľ (g): 0
- Hmotnosť
- 340 g
- Potravinársky podnik
- Wilkin & Sons Limited, Tiptree, Colchester, Essex. CO5 0RF, Großbritannien
- Obchodný názov
- Confitüre
- Výrobca
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Číslo od výrobcu
- MIC/30306
- EAN kód
- 004364715001143647150011
- Zloženie
- Cukor, lesné jahody, želírujúca látka: pektín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.
- Výživové údaje
- Energia (kJ): 1128; energia (kcal): 266; tuk (g)0; z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 0; sacharidy (g): 65; z toho cukor (g): 65; bielkoviny (g): 0; soľ (g): 0
- Hmotnosť
- 340 g
- Potravinársky podnik
- Wilkin & Sons Limited, Tiptree, Colchester, Essex. CO5 0RF, Großbritannien
- Obchodný názov
- Confitüre
- Výrobca
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Číslo od výrobcu
- MIC/30306
- EAN kód
- 004364715001143647150011
Hodí sa k tomu

Pomarančová marmeláda "Old Times" od spoločnosti Wilkin & Sons z Anglicka
29,12 €/1kg
9,90 €
Predajca: artbook-service

Wilkin & Sons – Džem z čiernych ríbezlí – 340 g
20,29 €/1kg
6,90 €
Predajca: artbook-service

Figová marmeláda "Zelené figy".
29,12 €/1kg
9,90 €
Predajca: artbook-service

Bünting Darjeeling First Flush 35g
2,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Creme Double 45% Krémová smotana pre maximálnu chuť 1000g
14,10 €/1kg
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Lemon Curd 320g
12,50 €/1kg
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Džem s imbirom.
29,12 €/1kg
9,90 €
Predajca: artbook-service

340 g džem z kyslej čerešne (Sauerkirsch) od spoločnosti Gl. W&S
29,12 €/1kg
9,90 €
Predajca: artbook-service

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Pomarančová marmeláda, 340 g
16,32 €/1l
5,55 €
Predajca: ItalianGourmetShop

St. Dalfour ovocná nátierka jahodová nátierka džem 280g
13,70 €/1kg
3,89 €
Predajca: artbook-service

Darbo Ovocná nátierka z divokých čučoriedok Natural Fruit Rich 200g
19,20 €/1kg
3,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 268994000 d’arbo Heidelbeer Konfitüre, 450,0 g
15,98 €/1kg
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g
10,79 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hruškový džem extra s citrónom, 350 g (120 g ovocia na 100 g džemu)
0,02 €/1kg
8,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Mövenpick ovocná nátierka z čiernych ríbezlí 250g
23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná nátierka - černice 200g
39,80 €/1kg
7,96 €
Predajca: taleoo

Balkónový stôl BALTIMORE, hranatý, olejovaný
139,04 €
Predajca: Special-trends

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
29,05 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Slivkový džem Darbo
1,51 €/1l
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Rose Marhuľová ovocná nátierka Naturally Fruity 200g
17,25 €/1kg
3,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stół rozkładany EDDER Okrúhly Rozťahovací Jedálenský Stôl - Stôl s Kovovými Nohami 100 až 180 cm - Priemyselný Stôl do Obývačky - Šetrič miesta - 100 cm – Dub Craft
550,69 €
-20,79 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
529,90 €
Doprava zdarma
Predajca: WFLGROUP

Grashoff physalis džem Extra kolumbijské plody physalis 250g
26,80 €/1kg
6,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dżem agrestowy Her z owoców agrestu 280 g
4,27 €/1kg
2,39 €
Predajca: BRAT_PL

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
1,11 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra čučoriedková raňajková ovocná nátierka vegánska 340g
15,32 €/1kg
5,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Citrónová marmeláda, 340 g
18,09 €/1l
6,15 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















dielo Konfitre v mini nádobke, kartónová škatuľka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
50,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,89 €/1kg

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,79 €/1kg

d’arbo 1120976004 d’arbo Naturrein Himbeer Konfitüre, 60 St.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,48 €/1kg

Darbo ovocná nátierka z čiernych čerešní s prírodnou ovocnou príchuťou 2000g
27,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,69 €/1kg

Dužina z mučenky so semienkami 825g MARIMAX
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
7,62 €/1l

Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
17,37 €
Predajca: AllYouNeed
45,71 €/1kg

Den Gamle Fabrik Čučoriedkový ovocný džem 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,88 €
Predajca: AllYouNeed
26,00 €/1kg

St. Dalfour Ovocná nátierka Ginger Orange Spread Jam 280g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,39 €/1kg

Menz a Gasser džem extra porciovaný slivkový džem 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Menz a Gasser višňový džem extra porciovaný 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Ovocná nátierka St. Dalfour marhuľová nátierka 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,36 €/1kg

Bonne Maman marhuľový džem z čerstvého ovocia 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,38 €
Predajca: AllYouNeed
22,65 €/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,32 €/1kg

VIŠŇOVÁ MYŠKA (70 % OVOCIE) BEZLEPKOVÁ225 g - ZWERGENWIESE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,41 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

Bonne Maman ríbezľové želé z čerstvých plodov 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Bonne Maman Tradičná čerešňová nátierka 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Mövenpick Forest Blueberry Gurmánska raňajková ovocná nátierka 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Marmeláda z červenej cibule Stokes s balzamikovým octom a sirupom z červenej repy 265g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,11 €/1kg

Broskyňový džem pani Bridgesovej rafinovaný s Prosecco Preserve 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,05 €/1kg

Raňajková nátierka Mövenpick Raspberry Passion Fruit Gourmet 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,28 €/1kg