5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - Opaľovací fluid s vysokou UV ochranou 50 ml389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
La Roche Posay Anthelios UVmune 400 Oil Control Face Cream-Gel SPF50+, 50 ml904,40 €/1l
45,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+475,25 €/1l
19,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Claire Spf50+ 40 ml
467,50 €/1l
18,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bioderma Photoderm Aquafluide hydratačný a ochranný fluid SPF50+ Dry Touch 40 ml
391,50 €/1l
15,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
354,40 €/1l
17,72 €
Predajca: MANADA

Bioderma Photoderm Spray Spf50 300 ml
144,73 €/1l
43,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bioderma Photoderm Mineralflssigkeit Spf50 75g
21 670,00 €/1l
21,67 €
Predajca: VISO

Bioderma - Photoderm MAX Ultra Milk SPF50+ - mlieko na opaľovanie pre citlivú pleť 200ml
23,95 €/1kg
23,95 €
Predajca: VISO

Photoderm opaovac krm na tvr Aquafluid Tinted SPF50+ 40 - zlat - BIODERMA
750,50 €/1l
30,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Avene Sun Face Cream SPF 50+ 50 ml
349,60 €/1l
17,48 €
Predajca: Pharmacygreek

Avène Eau Thermale hydratačný a ochranný fluid SPF50+ Ultra-Light Fluid 50 ml
24 300,00 €/1kg
24,30 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Hydrating, Cream, Face, SPF 50+, 50 ml
394,60 €/1l
19,73 €
Predajca: VISO

Okrúhly Lab Brezová šťava Hydratačný krém na opaľovanie SPF50+ PA++++ 50 ml
0,38 €/1kg
18,83 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Avène Cleanance krém na opaľovanie SPF 50+ 50 ml
469,00 €/1l
23,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bioderma Photoderm Pediatrics Mineral SPF 50+ 50 g
16 620,00 €/1l
16,62 €
Predajca: VISO

Piz Buin Hydratačný Krém s SPF 15 200 ml Moisturising
58,80 €/1l
11,76 €
Predajca: GUGITA

Uriage Bariesun 100 Fluid SPF50+ (50 ml)
513,00 €/1l
25,65 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
 /
Popis: V tomto prípade sa jedná o vozidlo s označením & nbsp; & nbsp;:
AKCIA:
- Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením
- SUN ACTIVE DEFENSE: Pokročilá technológia ochrany pred slnkom so zvýšenou ochranou proti UVA žiareniu
- Hydratuje až 8 hodín
- Zanecháva pokožku jemnú a príjemnú
Nezanecháva biele stopy - Nelepí - Nezanecháva mastný film - Vynikajúci podklad pod make-up - Jemne parfumované zloženie - Veľmi dobre znášané aj jemnou pokožkou okolo očí - Neupcháva póry - Fotostabilný, vodeodolný
Čo sa deje s vašou pleťou?
Všetky zloženia výrobkov BIODERMA sú založené na ekobiológii, ktorá je základom prístupu NAOS - lepšie chrániť ekosystém pokožky a posilniť jej prirodzené mechanizmy. Z dlhodobého hľadiska.
SUN ACTIVE DEFENSE je pokročilá technológia ochrany pred slnkom so zvýšeným účinkom proti UVA žiareniu. Kombinácia patentovanej biologickej ochrany a UV filtrov, ktorá zvyšuje prirodzenú schopnosť pokožky brániť sa pred slnkom. Umožňuje vám užívať si slnko a zároveň dlhodobo udržiavať pokožku zdravú.
Návod na použitie:
Aplikujte niekoľkokrát denne počas pobytu na slnku. Možno použiť samostatne alebo ako podklad pod make-up.
KROK 1
Nanášajte denne rovnomerne a výdatne na tvár a krk pred pobytom na slnku (príliš malé množstvo prípravku ochranu pred slnkom).
KROK 2
Opätovne naneste po každom kúpeli alebo utretí pokožky, aby ste udržali primeranú ochranu.
Nanášajte na nepoškodenú pokožku. Nadmerné vystavenie sa slnku môže byť škodlivé aj po použití ochrany pred slnkom. Nenanášajte na textílie.
• Vyvažujúci akt: a zároveň zachováva prirodzenú rovnováhu pokožky.
Tento ochranný krém na tvár je vhodný pre citlivú a suchú pleť. Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred UV žiarením a zároveň hydratuje pokožku. Jeho vodeodolné zloženie sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva biele stopy.
Zloženie
Aqua/Water/Eau, Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Cyklohexasiloxán, cyklopentasiloxán, bis-etylhexyloxyfenol metoxyfenyl triazin, polymetylsilsesquioxán, metylpropándiol, Hdi/Trimetylol hexyllaktón krížový polymér, C20-22 alkylfosfát, C20-22 alkoholy, decilglukozid, glycerylstearát citrát, pentylénglykol, mikrokryštalická celulóza, C30-45 alkylcetearyldimetikón krížový polymér, 1,2-hexanediol, kaprylyl glykol, edta disodná, xantánová guma, manitol, xylitol, hydroxid sodný, celulózová guma, ramnóza, propylénglykol, kyselina citrónová, ektoín, tokoferol. [Bi 642].
Krém na tvár s ochranou proti slnku
Bioderma Photoderm Invisible Cream Spf50 40 ml für Unisex
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod opaľovanie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 40 ml vámi vybraného produktu.
Bioderma - Photoderm Creme SPF 50 40ml Cosmetics. For women.
Zažite maximálnu ochranu pred slnkom s krémom na suchú pokožku Bioderma Photoderm SPF 50+. Tento krém bol špeciálne vyvinutý pre suché typy pokožky a poskytuje komplexnú ochranu pred škodlivým UVA a UVB žiarením. Jedinečné zloženie poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a zabraňuje vysúšaniu pokožky. Vďaka praktickej veľkosti 40 ml sa tento výrobok dokonale zmestí do každej kabelky a je ideálny na každodenné používanie alebo na cesty. Účinne chráňte svoju pokožku s týmto dermatologicky testovaným opaľovacím krémom, ktorý je vhodný aj pre citlivú pokožku. Jeho prioritou je ochrana pokožky bez toho, aby došlo k zníženiu komfortu alebo starostlivosti.
bioderma Photoderm Créme SPF 50+ 8-hodinová hydratačná starostlivosť na opaľovanie s ľahkou textúrou zaručuje veľmi vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením pre citlivú a svetlú pokožku. Technológia Sun Active Defense kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá zlepšuje obranyschopnosť pokožky a pomáha dlhodobo udržiavať jej zdravie pri pobyte na slnku. Krém má veľmi príjemnú roztierateľnú textúru, ktorá sa nelepí. Zanecháva pokožku pružnú a príjemnú.
Bioderma Photoderm Cream Spf 50+ netónovaný 40 ml - Téma: Starostlivosť o pleť, telo
- Model
- Photoderm Crème
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Homosalate, Diisopropyl Sebacate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Propanediol, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Silica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Sucrose Laurate, Undecane, C20-22 Alkyl Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, C20-22 Alcohols, Sodium Polyacrylate, Tridecane, Capryloyl Glycine, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Caprylyl Glycol, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Fructooligosaccharides, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Laminaria Ochroleuca Extract. [Bi 543]
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 370112980352303701129803523
- Číslo od výrobcu
- 17669902
- Model
- Photoderm Crème
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Homosalate, Diisopropyl Sebacate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Propanediol, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Silica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Sucrose Laurate, Undecane, C20-22 Alkyl Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, C20-22 Alcohols, Sodium Polyacrylate, Tridecane, Capryloyl Glycine, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Caprylyl Glycol, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Fructooligosaccharides, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Laminaria Ochroleuca Extract. [Bi 543]
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 370112980352303701129803523
- Číslo od výrobcu
- 17669902
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Clatronic HBB 3734, 180 min, Čierna, Biela, Otočné, CE, 1200 W, 220 - 240 V
90,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
475,25 €/1l
19,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Embryolisse Moisturizing Multi-Function 30 ml
322,00 €/1l
9,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,66 €
Predajca: MANADA

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Bioderma Sébium, čistiaci gél, Mastná pleť, Flakón s pumpičkou, AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA,..., 500 ml, 1 kusov
34,90 €/1l
17,45 €
Predajca: Friseurtotal

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
52,45 €/1l
12,43 €
Predajca: Glamperfeu

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
354,40 €/1l
17,72 €
Predajca: MANADA

Philips S1151/00, Rotačný holiaci strojček, Čierna, Modrá, Batérie, 40 min, 8 h, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
36,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Claire Spf50+ 40 ml
467,50 €/1l
18,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Huzaro Hero 6.0 rohový stôl v tvare L herný počítačový stôl kancelársky stôl | domáca pracovňa pracovňa | pravá ľavá montáž 147x112 čierna
82,06 €
Predajca: Dragtek-com

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Bioderma Photoderm M SPF 50+ ochrana pred modrm svetlom Svetl tn 40 ml
36 600,00 €/1l
36,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Bioderma Photoderm Aquafluide hydratačný a ochranný fluid SPF50+ Dry Touch 40 ml
391,50 €/1l
15,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Bioderma Sébium Pore refiner, Čistiaci krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Vyhladenie, Rúra, AQUA/WATER/EAU, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DIPROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE,..., 30 ml
504,33 €/1l
15,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Bioderma Photoderm krém na opaľovanie Light Colour Cream Spf50+ 50 ml
374,00 €/1l
18,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Photoderm opaovac krm na tvr Aquafluid Tinted SPF50+ 40 - zlat - BIODERMA
750,50 €/1l
30,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bioderma Photoderm Akn Spf30 Mat Fluid 40ml
544,00 €/1l
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - Opaľovací fluid s vysokou UV ochranou 50 ml
389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: Azjasklep

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Bioderma - Photoderm MAX Ultra Milk SPF50+ - mlieko na opaľovanie pre citlivú pleť 200ml
23,95 €/1kg
23,95 €
Predajca: VISO

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Bioderma Photoderm Mineralflssigkeit Spf50 75g
21 670,00 €/1l
21,67 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Hydrating, Cream, Face, SPF 50+, 50 ml
394,60 €/1l
19,73 €
Predajca: VISO

Samsung Galaxy S20 FE , 16,5 cm (6.5"), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Námorná
267,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mobile-Discounter

MODFU Jedálenský stôl s mramorovým dekorom 120x70 cm, obdĺžnikový stôl do obývačky alebo kuchyne s kovovými nohami do jedálne a obývačky, čierny
105,99 €
Predajca: MODFU
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemný produkt
Príjemná textúra, nevyzerá ťažká a nie je príliš ľahká. Najmä na začiatku leta, keď ešte nie ste tak opálení, ale chcete byť chránení, perfektné!
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne
Som spokojný. Mám mastnú tvár. Je to veľmi dobré pre moju tvár.
Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,69 €
Predajca: Exporgin
193,80 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Austrálsky zlatý bronzujúci gél v spreji SPF30
16,39 €
Predajca: MAGUHAAR
69,16 €/1l

Australian Gold 54402700280, Olej, Samoopaľovanie, 250 ml, Sprej, 1 kusov



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,00 €/1l