4,5



Na základe 2 hodnotení
Počet kusov:
180- 150
- 180
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pampers Premium Protection Gr.5 Junior 11-16kg MonatsBox82,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Pampers® 8006540785034 Pampers® Windeln baby-dry™ Monatsbox Größe Gr.4 (9-14 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 204 St.81,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Pampers plienky Paw Patrol Pants veľkosť 6 14-19kg82,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Pampers® 8006540785164 Pampers® Windeln baby-dry™ Monatsbox Größe Gr.7 (15+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 132 St.77,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers ABD Mesačný box S3 208 ks
53,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pampers Active Baby-Dry 81657559, Chlapec / dievča, Plienky so zapínaním na pásik, 11 kg, 16 kg, Viacfarebný, Suchý zips
18,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pampers Baby Dry plienky veľkosti 4 od 9 do 14 kg Obsah 34 kusov
18,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pampers AB 6 128 ks
51,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Plienky Pampers veľkosti 6 Dojčenské plienky 84 ks.
40,45 €
Predajca: LAVONIO

Pampers Premium Care Pieluchomajtki Rozmiar 4 (9-14 kg)
30,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Pampers Premium Protection 81629463 Veľkosť 3, Nappy x200, 5kg-9kg
75,01 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pampers Pants plienkové topánky veľkosť 4, 108 kusov, 9-17 kg
52,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Pampers Pants plienkové nohavice jednorazové plienky veľkosť 3, 144 kusov, 6-11 kg
64,94 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pampers Premium Care plienky veľkosť 6
23,65 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,61 €
Predajca: LAVONIO

Pampers Pants Boy/Girl 5 96 ks
40,45 €
Predajca: LAVONIO

Pampers Fresh Clean 81688030, Mokr detsk utierky, Dermatologicky testovan, Hypoalergnne, Neutrlne pH
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

PAMPERS Active Baby Plienky jednorazov 4 (9-14 kg) 132 ks
64,58 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pampers PC NB Value Pack Mini S2 68 ks
39,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pampers Windeln Active Baby Dry Maxi Pack 4, 9-14 kg, 58szt.
31,63 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Pampers Baby Dry Pants veľkosť 4 Maxi 9-15kg - mesačná zásoba - 90ks.
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tiež vaše dieťatko neznáša pokojné ležanie pri výmene plienok? Potom sú Pampers Baby Dry Pants ideálnym riešením! Ľahko sa obliekajú a vyzliekajú. Stačí odtrhnúť bočné strany, vymeniť plienku, zložiť a vyhodiť.
Plienkové nohavice Pampers dobre chránia a sú šetrné k zadočku
Vďaka superabsorpčnému jadru, dvojitým ochranným prúžkom a pružnému pásu je vaše dieťa dobre chránené pred únikom počas dňa aj v noci.
Priliehavý strih a mäkká tkanina sú veľmi pohodlné a umožňujú vášmu dieťatku pohyb.
Vlastnosti
- Typ zapínania:Velcro
- Dizajn produktu:Plienka
- Maximálna hmotnosť dieťaťa:14 kg
- Doba ochrany: 12 h
- Minimálna hmotnosť dieťaťa: 9 kg
- Priedušnosť: Áno
- Veľkosť: 4
- Cieľové publikum:Chlapec/Dievča
- Dermatologicky testované:Áno
Údaje o balení
- Množstvo v balení: 180 ks
- Typ balenia:Plastové vrecko, krabica
Jednorazové plienky Pampers Active Baby s absorpčnou vrstvou Sleep pre deti s hmotnosťou 8 až 14 kg. Dvojitá absorpčná vrstva Extra Dry poskytuje až 12 hodín nerušeného spánku. Elastické boky sa rozširujú až o 8 cm, aby sa prispôsobili zväčšujúcemu sa a zmenšujúcemu sa brušku dieťaťa.
Petrolát, stearylalkohol, paraffinum liquidum, extrakt z listov aloe barbadensis.
Plienky Pampers Active Baby-Dry chránia pred únikom vďaka jedinečnému trojcestnému ochrannému systému, ktorý poskytuje okamžitú absorpciu počas celého dňa a noci a pomáha predchádzať úniku v oblasti pása a nôh. 1) Rýchloschnúce jadro okamžite absorbuje tekutinu, 2) 2x tesnejšie manžety zabraňujú úniku okolo nožičiek, 3) prispôsobivé bočné krídelká sa jemne prispôsobia pásu dieťaťa, aby plienka dobre priliehala a vaše dieťa si mohlo užívať ochranu proti úniku počas celého dňa a noci bez obmedzovania pohybu. Plienky sú schválené dermatológom.
Zloženie
- Petrolatum, stearylalkohol, paraffinum liquidum, extrakt z listov aloe barbadensis
Vaše dieťatko sa počas spánku môže pohybovať dvakrát toľko ako vy, a to môže spôsobiť pretečenie plienky. Plienky Pampers Active Baby Dry poskytujú celkovú ochranu pred pretečením počas dňa aj noci vďaka systému trojnásobnej ochrany, ktorý okamžite absorbuje tekutinu a pomáha predchádzať pretečeniu v páse a okolo nožičiek. 1) Vďaka rýchloschnúcemu jadru okamžite absorbujú tekutinu, 2) bezpečnostné manžetky okolo nožičiek pomáhajú predchádzať pretečeniu okolo nožičiek, 3) flexibilné bočné krídelká sa pohodlne prispôsobia pásu dieťatka, čo zaručí bezpečné priliehanie a dokonalú ochranu proti úniku cez deň aj v noci bez ohľadu na to, ako sa dieťatko pohybuje. Pretože bezpečnosť vášho dieťatka je pre Pampers prioritou číslo 1. Plienky Pampers Active Baby Dry sú schválené alianciou pre zdravú pokožku. (SHA (aliancia pre zdravú pokožku) schvaľuje plienky Pampers ako bezpečné na kontakt s detskou pokožkou. Zistite viac na ) Zloženie: Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract
- Výrobca
- Hmotnosť
- 5.466 kg
- Počet kusov
- 180
- Číslo od výrobcu
- ACPL-467
- EAN kód
- 8006540032725
- Typ plienky
- Jednorazové plienky
- Výrobca
- Hmotnosť
- 5.466 kg
- Počet kusov
- 180
- Číslo od výrobcu
- ACPL-467
- EAN kód
- 8006540032725
- Typ plienky
- Jednorazové plienky
Hodí sa k tomu

Pampers Baby Dry plienky veľkosti 4 od 9 do 14 kg Obsah 34 kusov
18,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pampers 81688059, Mokré detské utierky, Dermatologicky testované, Hypoalergénne, Neutrálne pH, Bez vône
5,21 €/1kg
35,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pampers Premium Care Pieluchomajtki Rozmiar 4 (9-14 kg)
30,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Pampers Active Baby-Dry 81657559, Chlapec / dievča, Plienky so zapínaním na pásik, 11 kg, 16 kg, Viacfarebný, Suchý zips
18,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Plienky Pampers Premium Protection 40705544 Veľkosť 2 Mini 240 ks.
71,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540785034 Pampers® Windeln baby-dry™ Monatsbox Größe Gr.4 (9-14 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 204 St.
81,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

BRUBAKER 7-dielna súprava na starostlivosť o dieťa - uvítacia súprava pre dievčatá - darčeková súprava s vaničkou a plyšovým medvedíkom - ružová
14,99 €
Predajca: BRUBAKER

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Rýchlovarná kanvica Aigostar s LED osvetlením, 2200 W, 1,7 l, ochrana proti vyvareniu, bez BPA, biela
34,87 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,10 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Detská pestúnka ZELURXX s kamerou, 2,8", monitorovanie teploty, funkcia interkomu, IR nočné videnie, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biela
46,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Pampers® 8006540867808 Pampers® Windeln Harmonie™ Größe Gr.1 (2-5 kg) für Neugeborene (0-3 Monate), 180 St.
60,70 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,25 €
Predajca: LAVONIO

Pampers® 8006540867891 Pampers® Windeln Harmonie™ Größe Gr.4 (9-14 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 174 St.
94,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers Fresh Clean 81688030, Mokr detsk utierky, Dermatologicky testovan, Hypoalergnne, Neutrlne pH
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Plienky Pampers Baby Dry 40785003 veľkosť 3 Midi 222ks.
89,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tilda Pure Original Basmati ryža 10 kg Basmati ryža s dlhými zrnami
5,00 €/1kg
49,99 €
Predajca: orientbazar24

Huggies vlhčené utierky Baby Wipes All Over Clean – mesačná krabica, 10 x 56 utierok
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
8,31 €/1l
41,57 €
Predajca: Zeitburg

Kancelárske kreslo - ergonomické sedadlo Naspaluro - kreslo s 90° sklopnou opierkou - bedrová opierka - výškovo nastaviteľné
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

AVANA iPhone 14 Pro Pancierové sklo Ochrana súkromia Ochranná fólia na displej Ochranné sklo 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

COSTWAY Drevený domček pre bábiky, domček pre bábiky s nábytkom a príslušenstvom, vila pre bábiky 3 poschodia, domček pre bábiky pre dievčatá
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

SONGMICS Koš na kuchynský odpad, 2 x 15 litrov, systém triedenia odpadu, 2 priehradky, vrátane 15 vložiek do koša, odpadkový kôš, pedálový kôš, na recyklovateľný odpad, organický odpad
116,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

vidaXL Stôl biely 90×40×72 cm odvodený výrobok z dreva
44,68 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Pampers Pants Boy/Girl 5 96 ks
40,45 €
Predajca: LAVONIO

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
439,99 €
-24,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
415,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Kuchynská linka 120/180 cm MILLA - dub sonoma / béžová
254,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 150
Hodnotenie z 2. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 150
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NENO SOMI Musselinwindel
24,00 €
Predajca: Neno_Official

Pampers Windeln Baby Dry Gr.5 (11-16 kg) Limitovaná edícia Paw Patrol, Monatsbox, 186 St
96,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Veľké plienkové nohavičky (44 kusov, 9-14 kg)
81,95 €
Predajca: FLBcommerce

Pampers® 8006540987230 Pampers® Windeln Harmonie™ Größe Gr.6 (13+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 144 St.



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
96,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540710517 Pampers® Windeln premium protection™ Monatsbox Größe Gr.5 (12-17 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 144 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plienky Pampers Premium Protection veľkosť 3 192 kusov - 3 x 64



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540711309 Pampers® Windeln Monatsbox baby-dry™ night pants Größe Gr.4 (9-15 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 180 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
90,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540710739 Pampers® Windeln Monatsbox baby-dry™ night pants Größe Gr.6 (15+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 138 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
86,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

PAMPERS Premium Care Pants vekos 7 (80 ks)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540711828 Pampers® Windeln Monatsbox baby-dry™ night pants Größe Gr.5 (12-17 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 160 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
90,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540759059 Pampers® Windeln premium protection™ Monatsbox Größe Gr.7 (17+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 123 St.
98,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers Baby-Dry - Paw Patrol Edition - veľkosť 3 (6 kg-10 kg) - 234 plienok - mesačné balenie
87,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540867891 Pampers® Windeln Harmonie™ Größe Gr.4 (9-14 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 174 St.
94,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Huggies detské plienky Little Movers Disney veľkosť 6 mesačné balenie, 102 ks (3 x 42)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
69,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plienky Pampers Premium Protection veľkosť 3 Midi (6-10 kg), 29 ks
56,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540785188 Pampers® Windeln baby-dry™ Monatsbox Größe Gr. 8 (17+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 120 St.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
74,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers® 8006540711385 Pampers® Windeln Monatsbox baby-dry™ pants Größe Gr.8 (19+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 117 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pampers plienky Paw Patrol Pants veľkosť 6 14-19kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
82,90 €
Predajca: NetworkTechnologies