4,7



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 64% od 2 ks





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 65% od 2 ks






4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(128)Počet hodnotení: 128




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(884)Počet hodnotení: 884




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(17)Počet hodnotení: 17




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(27)Počet hodnotení: 27




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(23)Počet hodnotení: 232% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4




3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 184% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Black for Men EDT 125 ml M258,40 €/1l
32,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marbert Man Classic Sport toaletná voda 100 ml205,60 €/1l
22,22 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W1 637,00 €/1l
163,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml809,60 €/1l
132,31 €
-10,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,44 €
Predajca: PerfumTraders

Vôňa 315 Prestige La Rive, 100ml
147,22 €/1l
13,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Toaletná voda Marbert Man Classic Eau de Toilette
583,80 €/1l
58,38 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

La Rive, Gallant, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
120,10 €/1l
12,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Heroic Man - Mužská toaletná voda, 100ml
142,80 €/1l
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

La Rive Blue Line pre mužov - Toaletná voda, 90 ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Body Like A Man Woda toaletowa, 90ml
135,22 €/1l
12,17 €
Predajca: Katomix

Mužská toaletná voda La Rive Brave Man 100ml
142,80 €/1l
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Distant Wave Woda toaletowa, 100ml
148,00 €/1l
14,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Brut Attraction Totale toaletná voda 100ml sprej
134,50 €/1l
13,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

John Varvatos Classic 125ml, Muži, 125 ml
328,40 €/1l
42,56 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,05 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron, Boucheron, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
376,00 €/1l
37,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 60 ml
380,50 €/1l
22,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Str8, Red Code, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
123,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S toaletnou vodou Brutal Classic od LA RIVE získate toaletnú vodu pre mužov. Korenistá vôňa vytvorená zo santalového dreva, vetiveru, dubového machu a pačuli v spojení s nádychom byliniek, ako je bazalka, levanduľa a ďalšie vysoko koncentrované aromatické oleje, vytvára tradične mužný dojem. Vôňa, ktorá presvedčí svojou klasickou eleganciou.
Vrchné tóny bergamot, citrón, levanduľa, neroli, bazalka
Srdcové tóny pelargónia, záhradný karafiát, jazmín, levanduľa, pomarančový kvet, ruža
Základné tóny jantár, dubový mach, pačuli, pižmo, vetiver, santalové drevo
Použitie
Aplikujte/sprejujte na zdravú pokožku. Vyhnite sa kontaktu s očami.
Zloženie
Alkohol denat, Aqua, Parfum, Glycerin, Menthol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Courmarin, Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamaol, Limonene, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Benzoate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Evernia Furfuracea Extract, Evernia Prunastri Ecxtract, CI19140, CI16255, CI28440
Pred použitím si prečítajte príbalový leták
Mimoriadne mužná, korenisto-bylinná kompozícia s dominantným tónom vetiveru a santalového dreva. Vysoká koncentrácia aromatických olejov zaručuje výnimočnú intenzitu klasickej mužskej vône. Nový spôsob aplikácie v spreji vďaka flakónu s rozprašovačom navyše uľahčuje aplikáciu a zvyšuje trvanlivosť vône. Výrobok sa odporúča mužom, ktorí oceňujú klasickú eleganciu.
Vrchné tóny:
svieže tóny, bylinné: levanduľa, citrusové: citrón, bergamot, neroli, zelené
Srdcové tóny:
pelargónia, levanduľa, klinček, jazmín
Základné tóny:
drevité tóny: pačuli, vetiver, dubový mach, santalové drevo, pižmo-ambra
Brutal, Classic Intense, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
La Rive Brutal Classic Intense 100ml je toaletný parfém určený pre sebavedomého muža, ktorý túži po výnimočnosti. Svojou intenzívnou a elegantnou vôňou vyjadruje silu a sofistikovanosť. Tento parfém je skvelou voľbou pre chvíle, keď sa chcete cítiť sebavedomo a pritom nezabudnuteľne voňať. Oslovte svoje okolie a vystúpte z davu s La Rive Brutal Classic Intense.
LA RIVE Brutal Classic Intense EDT 100ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Skladuje sa na tmavom a suchom mieste, Priatelia ihneď zbadajú túto výraznú vôňu, hrdosť a sebaistotu, ktorú v nej nájdete. Prebudič v sebe energiu a zmyselnosť. Čerstvé, drevité a aromatické tóny vytvárajú neprehliadnuteľnú klasiku pre muža, ktorý sa nedovoľuje utopiť sa v sivote. / / Zloženie produktu: bergamot, grapefruit, muškátový oriešok, vetiver, santalové drevo, kardamón, kôra guajakového stromu, levanduľa, petigrain, švetrík, bergamotová kôra, muškátový kvet, muškátový orech, ibištek, pačuli, čierny korenec, gačulec, kôra vanilkového stromu, cypriol, pižmo.
- Výrobca
- Brutal
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5901832062202
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Skladuje sa na tmavom a suchom mieste, Priatelia ihneď zbadajú túto výraznú vôňu, hrdosť a sebaistotu, ktorú v nej nájdete. Prebudič v sebe energiu a zmyselnosť. Čerstvé, drevité a aromatické tóny vytvárajú neprehliadnuteľnú klasiku pre muža, ktorý sa nedovoľuje utopiť sa v sivote. / / Zloženie produktu: bergamot, grapefruit, muškátový oriešok, vetiver, santalové drevo, kardamón, kôra guajakového stromu, levanduľa, petigrain, švetrík, bergamotová kôra, muškátový kvet, muškátový orech, ibištek, pačuli, čierny korenec, gačulec, kôra vanilkového stromu, cypriol, pižmo.
- Výrobca
- Brutal
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5901832062202
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Toaletná voda Marbert Man Classic Eau de Toilette
583,80 €/1l
58,38 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hustý a klasický holicí olej, 100 ml
109,90 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
172,10 €/1l
17,21 €
Predajca: Glamperfeu

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
322,30 €/1l
32,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
368,90 €/1l
36,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Daniel Hechter - Caractere EDT 50ml
126,80 €/1l
7,97 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: Bugelo

Vôňa 315 Prestige La Rive, 100ml
147,22 €/1l
13,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche parfémovaná voda unisex 100 ml
236,50 €/1l
24,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Khadlaj Island Dreams Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
278,80 €/1l
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Brutal, Classic, Woda kolońska, 100 ml
118,00 €/1l
11,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Yacht Club 100ml Gulf Orchid Eau de Parfum
729,50 €/1l
72,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

iGlobal Detská postieľka 2 v 1 s matracom Výškovo nastaviteľná posteľ pre deti so zásuvkou pod posteľou Biela 120x60 cm
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Alinco

Rayhaan Lion Eau de Parfum 100 ml
281,50 €/1l
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Flaming Elixir parfémovaná voda unisex 80 ml
249,00 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique White In Black Edp 125ml
248,00 €/1l
32,68 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Ramad Oriental parfémovaná voda unisex 100 ml
415,50 €/1l
41,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nusuk Fawah Midnight Edition parfémovaná voda pre mužov 80 ml
272,00 €/1l
21,76 €
Predajca: Glamperfeu

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda parfumovaná, 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Arsh parfémový extrakt pro muže 100 ml
413,20 €/1l
41,32 €
Predajca: Glamperfeu

Visconti Di Modrone Acqua Di Selva kolínska voda v spreji 100ml
266,70 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Afnan 9 pm Night Out čistý parfém unisex 100 ml
490,00 €/1l
49,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Objem 0,1 l
Super produkt rýchle dodanie
Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voňá dobre
Objem 0,09 l
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 17. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
Objem 0,1 l
super
Hodnotenie z 30. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,09 l
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 31. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,09 l
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,09 l
Hodnotenie z 5. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l