4,9



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml1 102,80 €/1l
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml1 447,60 €/1l
80,80 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml1 339,80 €/1l
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dermacol Intensywnie odmładzający krem na noc, 50ml
137 000,00 €/1kg
13,70 €
Predajca: LAVONIO

Krem odmładzająco-regenerujący na noc 50 ml
307 588,24 €/1kg
52,29 €
Predajca: MANADA

REGENERIST RETINOL24 hydratačný krém na noc 50 ml
848,00 €/1l
42,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy, Collagen Specialist Krem na noc, 50 ml
697 333,35 €/1kg
41,84 €
Predajca: MANADA

Novaclear, Retinol Serum na noc, 30 ml
733,33 €/1l
22,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy, Neovadiol Post-Menopause Krem na noc, 50 ml
707 000,02 €/1kg
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Dermika 100% For Men 50+ Krem przeciw zmarszczkom i bruzdom dzień i noc, 50 ml
265 000,01 €/1kg
21,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nacomi Krem arganowy 30+ na noc, 50 ml
246,40 €/1l
12,32 €
Predajca: MANADA

L'oreal Hyaluron Specialist Krem na noc, 50 ml
228,00 €/1l
11,40 €
Predajca: MANADA

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
6 874,00 €/1l
103,11 €
Predajca: PerfumTraders

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, 50ml
504 857,13 €/1kg
35,34 €
Predajca: BRASTYGroup

ISDINCEUTICS intenzvne srum na sietnicu 50ml
76 890,00 €/1kg
76,89 €
Predajca: Parfumtoi

Bielenda Kuracja Młodości Serum do twarzy Przeciwzmarszczkowe Odbudowujące 30 ml
310,67 €/1l
9,32 €
Predajca: MANADA

Celia Q10 Witaminy Krem tłusty przeciw zmarszczkom z elastyną na dzień i noc 80+, 50ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Murad Retinol Youth Renewal nočný krém
1 506,80 €/1l
75,34 €
Predajca: MANADA

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 50 ml
1 181,00 €/1l
59,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nočný krém La Roche-Posay Toleriane Dermallergo je určený pre citlivú až veľmi citlivú pleť so sklonom k vysušovaniu. Krém obnovuje kožnú bariéru a poskytuje až 48 hodín hydratácie. Kombinuje termálnu pramenitú vodu, probiotické frakcie a neurosenzíny, ktoré pleť jemne vyživujú.
Zloženie
AQUA / WATER / EAU ●GLYCERIN ●BUTYLENE GLYCOL ●PROPANEDIOL ●BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER ●PENTYLENE GLYCOL ●SQUALANE ●NIACINAMIDE ●AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE ●PYRIDOXINE HCl ●POLYSORBATE 20 ●ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH ●VÝŤAŽOK Z KOREŇA ŠALVIE MILTIORRHIZA ●ALLANTOIN ●KOPOLYMÉR KYSELINY GLYCERYL-AKRYLÁTOVEJ/AKRYLOVEJ ●HYDROXID SODNÝ ●VÝŤAŽOK Z FERMENTU SSPHINGOMONAS ●HYDROXYACETOFENÓN ●KAPRYLYL GLYKOL ●KYSELINA CITRÓNOVÁ ●ETYLÉNDIAMÍN DISUKCINÁT TRISODNÝ ●ACETYLDIPEPTID1 CETYLESTER ●XANTÁNOVÁ GUMA ●TOKOFEROL ● (KÓD F.I.L.: N2790845/1).
Čo je nočný krém La Roche-Posay Toleriane Dermallergo?
Nočný krém La Roche-Posay Toleriane Dermallergo okamžite zjemňuje a hydratuje pokožku tváre. Zastavuje začervenanie a minimalizuje známky citlivej pleti.
La Roche-Posay Toleriane Dermallergo nočný krém je vhodný pre citlivú pleť so sklonom k alergiám a neobsahuje parfum.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- na starostlivosť o pleť
- Krém na nanášanie na pokožku
- Výrobok na starostlivosť o telo z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH divízia La Roche-Posay, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 17954809
Hydratačný nočný krém
Toleriane Dermallergo
Nočný krém na citlivú epidermis.
Nočný krém pre pokožku so sklonom k alergiám
La Roche-Posay Toleriane Dermallergo nočný krém prináša úľavu podráždenej a veľmi citlivej pokožke. Upokojuje podráždenú pleť do 1 minúty, redukuje začervenanie a hydratuje ju počas 48 hodín.
Zloženie obsahuje probiotickú zložku Sfingobioma, ktorá pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť pokožky, jej citlivosť a poskytuje okamžitý pocit pohody.
Vlastnosti:
- okamžite upokojuje podráždenú pokožku
- zmierňuje pocity napätia a nepohodlia
- hydratuje pokožku počas 48 hodín
- obnovuje pokožku počas noci
- posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky
- ideálny pre extrémne citlivú pleť
- Použitie:
Ráno a večer naneste krém na vyčistenú pleť a jemne vmasírujte.
ROCHE-POSAY Dermallergo nočný krém PZN: 17954809 Pre povinné informácie o produkte kliknite na + a uvidíte viac. Toleriane Dermallergo Night Toleriane Dermallergo Night od La Roche Posay je denná starostlivosť po použití pre suchú, podráždenú a alergickú pleť. Intenzívne upokojuje, hydratuje a bojuje proti známkam citlivosti, svrbeniu, začervenaniu a podráždeniu. Jemné zloženie obsahuje upokojujúcu termálnu vodu, probiotické schvany a neurosenzibilizátory na podporu zdravej pokožky. Hydratačný nočný krém tiež podporuje rovnováhu kožnej mikroflóry a podporuje nočnú regeneráciu pokožky. Balenie La Roche Posay TOLERIANE Dermallergo Night má uzavretý dávkovač s pumpičkou, ktorý zabraňuje kontaminácii textúry. NOČNÁ STAROSTLIVOSŤ O VEĽMI CITLIVÚ A ALERGICKÚ PLEŤ TOLERIANE Dermallergo Night je účinný upokojujúci nočný krém na podráždenú a podráždenú pleť a vyživuje ju. Hydratačná gélovo-krémová textúra s horúcou vodou, bambuckým maslom, sfingozínom a neurosenzibilizátorom na tvár a oči známky podráždenia, suchosti a začervenania. La Roche Posay TOLERIANE Dermallergo Night nočná starostlivosť bez vône a alkoholu pôsobí proti ranným známkam podráždenia pleti pre zdravší vzhľad. Podporuje tiež rovnováhu kožného mikrobiómu, posilňuje ochrannú bariéru pleti a podporuje regeneráciu pleti počas noci. APLIKÁCIA Každý večer po vyčistení pleti naneste hydratačný gél-krém TOLERIANE Dermallergo Night a jemne ho vmasírujte. Na čistenie pleti možno použiť rad čistiacich produktov TOLERIANE od La Roche Posay. Sú optimalizované pre citlivú a alergickú pleť. To znamená, že aj veľmi citlivú pleť možno jemne vyčistiť bez toho, aby došlo k podráždeniu pokožky. Okrem toho je krém TOLERIANE Dermallergo vhodný na dennú starostlivosť, zatiaľ čo krém TOLERIANE Dermallergo Eyes je vhodný na špeciálnu starostlivosť o citlivé očné okolie. Výrobca: LOreal Deutschland GmbHZloženieVoda/voda?Glycerín? Butylénglykol?Propylénglykol? BUTYROSPERMUM PARKII maslo/bambucké maslo ?pentylénglykol ?skvalán? Niacinamid ? Poliakryloyldimetyltaurát amónny ? Pyridoxín hydrochlorid ? Polysorbát 20 ? kukuričný škrob/kukuričný škrob ? Alantoín výťažok z koreňa šalvie ? Kopolymér glyceryl akrylátu/kyseliny akrylovej Hydroxid sodný Výťažok z fermentácie sfingozínu Hydroxyacetofenón Kaprylyl glykol Kyselina citrónová Etyléndiamín disukcinát trisodný Acetyldipeptid-1-cetyl ester Xantánová guma Xantánová guma Tokoferol
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod nočné pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 40 ml vámi vybraného produktu.
La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
Kúpte si La Roche-Posay Nočný krém Toleriane Dermallergo Night teraz na Beauty Plaza.
Nočný krém LRP Toleriane Dermallergo
Roche Toleriane Nočný krém 40 ml
Roche-Posay Dermallergo nočný krém 40 ml - Téma: Starostlivosť o pleť, telo
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 333787580085303337875800853
- Číslo od výrobcu
- 57131
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 333787580085303337875800853
- Číslo od výrobcu
- 57131
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Okolice Oczu, 20 ml
801 333,35 €/1kg
24,04 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem, 40 ml
451 400,01 €/1kg
22,57 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Lipikar Egzema Med Krem, 30 ml
26 910,00 €/1l
26,91 €
Predajca: VISO

La Roche Posay Toleriane Mleczko do demakijażu twarzy i oczu, 400 ml
21,01 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Krups XL1008, Automatický napeňovač/zohrievač mlieka, Čierna, Nerezová oceľ, 150 ml, 0,3 L, 100 s
52,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
505 400,01 €/1kg
25,27 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
372,50 €/1l
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung A166B Galaxy A16 5G 128 GB (modrá čierna)
266,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

La Roche-Posay Respectissime Dvojfázový vodoodolný odličovač očí 125 ml
16,88 €
Predajca: VISO

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

La Roche Posay, Toleriane Sensitive, Krem nawilżający, 40 ml
489 200,01 €/1kg
24,46 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
832 000,02 €/1kg
41,60 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
521 800,01 €/1kg
52,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
585,25 €/1l
23,41 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

La Roche-Posay Toleriane sensitive Fluid, 40 ml roztok
260,14 €/1kg
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Effaclar Płyn micelarny, 400 ml
24,18 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay, Hyalu B5, Krem pod oczy, 15 ml
1 202 333,36 €/1kg
36,07 €
Predajca: Parfumtoi

La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Krem kojąco-nawilżający na dzień SPF30, 50 ml
414 428,56 €/1kg
29,01 €
Predajca: VISO

La Roche Posay, Toleriane Sensitive Riche, Krem, 40 ml
454,50 €/1l
18,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Xiaomi Smart Band 8 AMOLED Clip-on/náramok na sledovanie aktivity 4,11 cm (1,62") šampanské, zlatý
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Balkónový stôl BALTIMORE, hranatý, olejovaný
139,04 €
Predajca: Special-trends

Apple iPhone 13 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Zelená
Generálne opravený
431,00 €
Doprava zdarma
Predajca: RoundedTrade

Solárna fontána pre exteriér, solárne jazierkové čerpadlo s rozprašovacími efektmi, záhradný vodný prvok - SOLAR FOUNTAIN
12,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

La Roche Posay Serozinc Face Mist, 150 ml
76,20 €/1l
11,43 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
La Roche possay toleriane nočný krém
Mám rosaceu a tento krém je pre ňu ideálny. Dlho som hľadal niečo vhodné a našiel som to. Odvtedy je moja pleť opäť oveľa krajšia.
Hodnotenie z 4. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Roche Nočný krém
Wie immer gut
Hodnotenie z 17. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Energizujúci, Hydratačný, Vyhladenie, 65 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
74,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 151,38 €/1l

Pure Gold La Prairie 60ml
845,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
14 086,67 €/1l

MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
324,13 €
Predajca: PerfumTraders
5 402,17 €/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cell Glow Nočný krém
255,09 €
Predajca: PerfumTraders
5 101,80 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
179,21 €
-6,47 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
172,74 €
Predajca: PerfumTraders
5 758,00 €/1l

Oriflame Novage+ Multi-Active Rich Anti-Aging Night Cream 50 ml
66,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 339,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml
66,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 339,80 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop
1 102,80 €/1l

Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml
51,39 €
Predajca: lithuaniashop
1 027,80 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bounce Night Creme, Nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Posilnenie, 75 ml, Nádoba



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
116,77 €
Predajca: PerfumTraders
1 556,93 €/1l

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l

Regeneračný nočný krém s prebiotikami
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
979,80 €/1l

Avon Anew Ultimate Night Cream Ujędrniający krem na noc, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
559,80 €/1l

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
96,96 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,99 €
Predajca: PerfumTraders
1 759,80 €/1l

Mary Kay Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,79 €
Predajca: lithuaniashop
513,17 €/1l

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
103,11 €
Predajca: PerfumTraders
6 874,00 €/1l

Avon Anew Platinum Nočný liftingový krém s protinolom - 50 ml
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
559,80 €/1l

MARY KAY Nočný krém Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
496,00 €/1kg

Nočný krém na tvár, krk a dekolt Ahava Beauty Before Age Uplift



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
52,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,38 €
Predajca: PerfumTraders
1 027,60 €/1l