5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej613,61 €/1l
110,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 50 ml1 914,40 €/1l
95,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml397,50 €/1l
79,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Penhaligon's Blenheim Bouquet Edt Spray1 511,20 €/1l
151,12 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino - Uomo Born In Roma Coral Fantasy EDT 50ml
1 447,80 €/1l
72,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
875,20 €/1l
87,52 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Born in Roma Uomo toaletná voda 150ml sprej
740,33 €/1l
111,05 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Valentino Uomo toaletná voda pre mužov 150 ml
981,20 €/1l
147,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
911,10 €/1l
91,11 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
399,50 €/1l
41,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,95 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
651,70 €/1l
65,17 €
Predajca: Novada-Shop

Britney Spears Blissful Fantasy Woda toaletowa, 30ml
495,00 €/1l
14,85 €
Predajca: NutraBestBG

Britney Spears Blissful Fantasy Woda toaletowa, 100ml
225,60 €/1l
22,56 €
Predajca: somnia24

Iceberg - Be Wonderfully You EDT 100ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds EDT 50 ml W
316,60 €/1l
15,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
2 713,33 €/1l
12,21 €
Predajca: somnia24

Annayake Kagari For Him Edt Spray
656,50 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť a definovať svoju osobnosť týmto exkluzívnym parfémom premužov Valentino EDT Born In Roma Coral Fantasy (100% Original) s jedinečnou a osobnou vôňou. Objavte produkty Valentino 100% Original!
- Zloženie:
- Isoeugenol
- Limonén
- Linalool
- Citral
- Benzylbenzoát
- Geraniol
- Alkohol
- Tris(tetrametylhydroxypiperidinol) citrát
- Škoricový
- Metyl 2-oktynoát
- Parfum (Parfum)
- Eugenol
- Etylhexylsalicylát
- Kumarín
- Citronelol
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Voda (Aqua)
- Veľkosť: 100 ml
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Pohlavie: muži
- Názov parfému de: Born In Roma Coral Fantasy
- Typ vône: EDT
Valentino - Uomo Born In Roma Coral Fantasy EDT 100ml Standard package. For men.
Toaletná voda Uomo Born in Roma Coral Fantasy od značky Valentino bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy Woda toaletowa, 100 ml
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3614273672412
- Číslo od výrobcu
- LD498500
- Model
- Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3614273672412
- Číslo od výrobcu
- LD498500
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada - Prada Candy EDP 80ml
1 118,25 €/1l
89,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
875,20 €/1l
87,52 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Valentino, Born In Roma Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 212,20 €/1l
121,22 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande Ari, Ženy, 100 ml, Sprej
445,90 €/1l
44,59 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jean Paul Gaultier - Le Beau Le Parfum EDP 125ml
733,60 €/1l
91,70 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
398,50 €/1l
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
265,00 €/1l
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 125 ml
782,72 €/1l
97,84 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa pre mužov!!!
Objem 0,05 l
Skvelá vôňa pre mužov. Vôňa vydrží veľmi dlho, som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
naozaj dobrý
Objem 0,1 l
skvelá vôňa
Hodnotenie z 25. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle spracovanie opäť s radosťou
Objem 0,05 l
Vôňa
Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l