4,9



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Menzi kuracia polievka Delikatesa Extra koncentrovaná 800ml 6 balení18,72 €/1l
74,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 800g 3-pack10,32 €/1kg
24,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kühne zelerový šalát sladká a pikantná príchuť 370ml 6-pack42,35 €/1l
15,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lacroix gulášová polievka jemná hovädzia s pikantnou príchuťou 400 ml balenie 329,97 €/1l
11,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polievka z volského chvosta číra s jemným hovädzím mäsom 400ml
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová polievka z lišiek jemná s liškami 400ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Hesco polievkový koncentrát z hovädzieho chvosta s extra mäsom 850ml
11,15 €/1l
9,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco hrniec s perlovým jačmeňom s množstvom perlového jačmeňa a čerstvej zeleniny 800g 3-pack
6,56 €/1l
15,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco pikantná thajská polievka s bambusovými výhonkami a zeleninou 390ml 3-pack
24,87 €/1l
9,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco krémová polievka z lišiek so smotanou prirodzene lahodná 390ml 3-pack
9,55 €/1l
11,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová špargľová polievka s kúskami špargle 400 ml 3-pack
29,97 €/1l
11,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco paradajková krémová polievka s kúskami paradajok natural 390ml
8,31 €/1l
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Lübecká svadobná polievka s knedľou a zeleninou 390 ml 3-pack
8,29 €/1l
9,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hríbová krémová polievka aromatická lahodná krémová 400 ml 3 balenia
9,99 €/1l
11,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hühnerbrühe 90g 2er Pack
38,78 €/1kg
6,98 €
Predajca: taleoo

Erasco Maďarská gulášová polievka s hovädzím mäsom 770ml balenie 2
8,90 €/1l
13,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Erasco polievka z volského chvosta so šampiňónmi a madeirou 385 ml 3-pack
S hubami a Madeirou. Viazaná polievka z volského chvosta je skutočnou špecialitou pre labužníkov. Vybrané a znamenité ingrediencie, ako je jemné hovädzie mäso a huby, sú doplnené jemným tónom Madeiry, ktorá jej dodáva jemnú a výdatnú chuť.
GB Foods Germany GmbH
Geniner Straße 88-100 23560 Lübeck
Geniner Straße 88-100 23560 Lübeck
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.385 l
- Zloženie
- Voda, 4,1 % vareného hovädzieho mäsa (hovädzie mäso, škrob, soľ), cibuľa, repkový olej, modifikovaný škrob, 1,4 % vína Madeira, 1,1 % húb, soľ, PŠENIČNÁ MÚKA (GLUTÉN), paradajkový pretlak, cukor, výťažok z kvasníc, VÝŤAŽOK Z JEČMEŇOVÉHO SLADU (GLUTÉN), paprikový extrakt, vínny ocot, dextróza, korenie, aróma (obsahuje CELER), emulgátor: E472e, zahusťovadlo: guarová guma a xantánová guma. Môže obsahovať stopy MLIEKA, SÓJE, HOŘČICE a VJECA.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 204 kJ Kalorická hodnota v kcal 49 kcal Tuky 2,9 g Nasýtené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 3,9 g Cukor 0,8 g Bielkoviny 1,7 g Soľ 1,1 g Vláknina 0,3 g
- Potravinársky podnik
- GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-100 23560 Lübeck
- Obchodný názov
- Polievka z volského chvosta
- Výrobca
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo od výrobcu
- 24043-3
- EAN kód
- 4251753753507
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.385 l
- Zloženie
- Voda, 4,1 % vareného hovädzieho mäsa (hovädzie mäso, škrob, soľ), cibuľa, repkový olej, modifikovaný škrob, 1,4 % vína Madeira, 1,1 % húb, soľ, PŠENIČNÁ MÚKA (GLUTÉN), paradajkový pretlak, cukor, výťažok z kvasníc, VÝŤAŽOK Z JEČMEŇOVÉHO SLADU (GLUTÉN), paprikový extrakt, vínny ocot, dextróza, korenie, aróma (obsahuje CELER), emulgátor: E472e, zahusťovadlo: guarová guma a xantánová guma. Môže obsahovať stopy MLIEKA, SÓJE, HOŘČICE a VJECA.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 204 kJ Kalorická hodnota v kcal 49 kcal Tuky 2,9 g Nasýtené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 3,9 g Cukor 0,8 g Bielkoviny 1,7 g Soľ 1,1 g Vláknina 0,3 g
- Potravinársky podnik
- GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-100 23560 Lübeck
- Obchodný názov
- Polievka z volského chvosta
- Výrobca
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo od výrobcu
- 24043-3
- EAN kód
- 4251753753507
Hodí sa k tomu

Erasco Maďarská gulášová polievka jemná s jemným mäsom 390ml 3-pack
9,55 €/1l
11,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polievka z volského chvosta číra s jemným hovädzím mäsom 400ml
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová polievka z lišiek jemná s liškami 400ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco hrniec s perlovým jačmeňom s množstvom perlového jačmeňa a čerstvej zeleniny 800g 3-pack
6,56 €/1l
15,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinborg Mini práčka | Prenosná kempingová práčka 3 KG | Vrchné plnenie - jednoduché ovládanie | S funkciou odstreďovania | 150 W
89,90 €
Predajca: Enstore

Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
11,45 €/1kg
13,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
5,93 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
16,68 €/1kg
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Kempingový varič na bután
49,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
24,38 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Goldmais Original chrumkavé a čerstvé 150g 6-pack
13,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Ragú Fin jemná hydina a teľacie mäso s hubami 400g
13,77 €/1kg
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Pre znalcov Hovädzia polievka s mäsovými guľkami 60g
30,67 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
14,94 €/1kg
11,95 €
Predajca: somnia24

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
11,14 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Stolná lampa LED s dotykovým stmievaním stolová 3 úrovne jasu stolovej lampy Kancelárska lampa Úrovne jasu Nočná lampa na čítanie Biela Retoo
9,09 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Retoo

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
100,90 €/1l
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Menzi polievka z volského chvosta extra rafinovaná s červeným vínom 800ml
9,17 €/1l
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Unox Ossenstaartsoep 570 ml – Hotová polievka, tradičná chuť
18,11 €/1kg
10,32 €
Predajca: Pantry_Intl

Hesco polievkový koncentrát z hovädzieho chvosta s extra mäsom 850ml
11,15 €/1l
9,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Chutí mojej manželke lepšie ako výrobky konkurencie.
Hodnotenie z 15. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Polievka
Naozaj chutné
Hodnotenie z 8. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
polievka nebola k dispozícii nikde inde
:-)
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,12 €/1kg

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,41 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Hofgut Nemecké slivky Mirabelle sladené s kôstkovým ovocím 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,89 €/1l

Hofgut Feine Cornichons chrumkavé s pikantnými bylinkami v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,12 €/1l

Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,94 €/1l

Ručne zbieraná, nahrubo nakrájaná kapusta Hofgut v pohári 720 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
2,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,86 €/1l

Jablkový kompót Hofgut s malými kúskami, jemne pocukrovaný 370ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,03 €/1l

Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,64 €/1l

Uhorkový šalát Hofgut sladký a pikantný s klasickým receptom 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,01 €/1l

Steinhaus Kaiserkirschen višne v pohári červené bez kôstok 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,12 €/1l

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg