5,0



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Korenie na steaky Block House s čiernym korením 50g115,20 €/1kg
5,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine119,80 €/1l
5,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Fuchs Professional polievkové korenie na zeleninové vývary a číre bujóny 400g18,90 €/1kg
7,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ankerkraut Magic Dust, Práškové korenie, Smoked jalapeno, čierne korenie, kajenské korenie, kmín, cesnak, Ground mustard, Surová..., Konzervačná látka, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusov40,43 €/1kg
9,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Kucharek univerzálna poľská zmes korenia 200g
6,20 €/1l
1,24 €
Predajca: Katomix

Kucharek Przyprawa Uniwersalna do Potraw 1,5 kg
4,72 €/1kg
8,60 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,45 €
Predajca: Katomix

tellofix Classic Klare Brühe 540g
38,70 €/1kg
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Umami korenie - bez glutamanu - Pikantné univerzálne korenie - 100g
78,60 €/1kg
7,86 €
Predajca: allerFeinst

Koření Sonnentor, Sbohem, soli! Zeleninová, směs místo soli, 55 g
156,00 €/1kg
8,58 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Maggi Fondor 200g
21,30 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Korenie na chlieb - Prémiová mletá zmes korenia na chlieb - Na rustikálny farmársky chlieb a iné nápady na pečenie chleba - 100g
68,10 €/1kg
6,81 €
Predajca: allerFeinst

Fuchs Professional konzervačné korenie kláštorná zmes hromadné balenie 1000g
10,28 €/1kg
10,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa Vegeta Natur do potraw 150 g
25,00 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Korenie na červené bravčové mäso - 100g Lobo
34,20 €/1kg
3,42 €
Predajca: LAVONIO

Bratwurst korenie - základná koreninová soľ na chutné grilované klobásy - 150g
62,87 €/1kg
9,43 €
Predajca: allerFeinst

Mletý senovka grécka 1 kg
4,69 €/1kg
4,69 €
Predajca: BRAT_PL

CYK Przyprawa do Kurczaka 1 kg
8,77 €/1kg
12,01 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,86 €
Predajca: Megasam24PL

Vegeta Przyprawa Uniwersalna Bez Glutaminianu 180 g
11,61 €/1kg
3,71 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,09 €
Predajca: Katomix

Przyprawa do sosu Tzatziki Kamis 20 g
55,50 €/1l
2,37 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nie czekaj, dodaj Kucharek do koszyka już dziś! Odkryj pełnię smaku w każdej potrawie.
Zmes korenia Kucharek - korenie, ktoré inšpiruje!
Hľadáte niečo isté do svojich jedál? Naša zmes korenia Kucharek prinesie do vašej kuchyne autentickú poľskú chuť - jednoducho, rýchlo a chutne!
Čo je Kucharek?
Jemne vyvážená zmes papriky, cesnaku, cibule, kurkumy, petržlenu a spol. ktorá dodá polievkam, dusenému mäsu a zelenine dokonalý šmrnc.
Perfektne sa hodí na:
-Vhodné na polievky a dusené jedlá
- Mäso a ryby
- Zelenina a omáčky
- Dipy a chuťovky
Prečo práve Kucharek?
Autentický poľský
Prírodné suroviny - bez umelých prísad
Časovo nenáročné a všestranné
Dlhá trvanlivosť a praktické balenie
Tipy na použitie: Vhodné pre deti od 3 rokov:
- 1-2 čajové lyžičky na liter polievky
- Pridajte priamo do zeleniny alebo marinád
- Pridajte ku koncu varenia pre intenzívnu chuť
- Zloženie
- Soľ, sušená zelenina v rôznych hmotnostných pomeroch (15,5 %): Mrkva, paštrnák, zemiaky, cibuľa, petržlenová vňať, zeler, pór, sladká paprika, zvýrazňovače chuti: glutaman sodný, disodium-5, ribonudeotied, cukor, škrob, čierne korenie, farbivo: riboflavíny.
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- PrymatPochodzenie: PolskaPojemność: 1kg
- Obchodný názov
- Kucharek zmes korenia
- Výrobca
- DO&G
- EAN kód
- 5901135000017
- Zloženie
- Soľ, sušená zelenina v rôznych hmotnostných pomeroch (15,5 %): Mrkva, paštrnák, zemiaky, cibuľa, petržlenová vňať, zeler, pór, sladká paprika, zvýrazňovače chuti: glutaman sodný, disodium-5, ribonudeotied, cukor, škrob, čierne korenie, farbivo: riboflavíny.
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- PrymatPochodzenie: PolskaPojemność: 1kg
- Obchodný názov
- Kucharek zmes korenia
- Výrobca
- DO&G
- EAN kód
- 5901135000017
Hodí sa k tomu

Kovová polica Springos® 30 x 75 x 150 cm
23,92 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,84 €
Predajca: Eoshop

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Záhradný trakař 21062, trakař do 210 kg s pneumatikami - vrátane rukavíc, 100 l
67,29 €
Predajca: Kokiska

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

GreenBlue automatický varič vajec, výkon 400 W, až 7 vajec, odmerka, 220-240 V~, 50 Hz, GB573
14,56 €
Predajca: FANEO

Bautzen horčica stredne ostrá krémová pikantná vyvážená jemná 1000ml
3,61 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

plast team 22320803 plast team úložný box HOME BOX, 30 litrov, priehľadný
18,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Nádoba Weck 12 ks/1 ks v tvare mini tulipánu 220 ml
36,13 €
Predajca: Fuduu-Shop

Cloer 261, Čierna, Biela, 15 cm, 0,93 m, 800 W, 230 V, 214 mm
57,80 €
Predajca: NeuertsShop

Kritharaki z Liakady Grécke cestoviny z krupice z tvrdej pšenice 500g
3,94 €/1kg
1,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung INR18650-35E - Li-Ion článok 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechránený)
4,95 €
Predajca: Akkuman

Bestron XL sendvičovač, sendvičovač s nepriľnavým povrchom na 2 sendviče, vrátane cool-touch rukoväte s uzamykacím klipom, 900 W, farba: meď
78,50 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,37 €
Predajca: TR8

Grafschafter Goldsaft nátierka 134767 500g
8,84 €/1kg
4,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

OVSENÉ VLOČKY 1 kg -PLANÉTA
4,29 €/1kg
4,29 €
Predajca: BRAT_PL

Sharp 32BI2EA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
427,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Kucharek univerzálna poľská zmes korenia 200g
6,20 €/1l
1,24 €
Predajca: Katomix

Kucharek Przyprawa Uniwersalna do Potraw 1,5 kg
4,72 €/1kg
8,60 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,45 €
Predajca: Katomix

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Termoska Alpina - Termoska - Dvojstenná - 1000 ml - Vrátane. Hrnček - Nerezová oceľ
23,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Winiary Dekoratívna majonéza 400 ml
9,85 €/1l
4,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: Katomix

Kucharek univerzálna poľská zmes korenia 200g
6,19 €/1kg
2,47 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,30 €
Predajca: Katomix

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je dobrý
Veľmi spokojný s ním, odporúčam.
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 14. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle odoslanie a dobrý tovar
Najlepšie !
Hodnotenie z 24. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
všetko v poriadku
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l

Wiberg Kari korenie Delhi Style hrubé 280g
14,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,39 €/1kg

Wiberg príprava kari korenia pomaranč jedinečná zmes 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,29 €/1l

Wiberg Marrakesh Style prípravok na korenie silnej chuti 260g
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,46 €/1l

Wiberg zmes korenia na pizzu klasický základ na pizzu 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 €/1kg

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg