Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 3/00 60 ml

22,15 €

369,17 € / 1l

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 9. októbra
Naše najlepšieponuky
Farby na vlasy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 10
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 10
220,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8 50 ml
L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8 50 ml
215,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
A product box for hair dye.
Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 56
9,25 €
-2%
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 7/00, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy, Rúra
Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 7/00, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy, Rúra
268,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 44
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 5/0, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy, Rúra
Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 5/0, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy, Rúra
268,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 91
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 5/00 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 5/00 60 ml
198,66 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
117,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
9,04 €
-22%
7,03 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,85 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
223,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
22,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella 7/38 Koleston Perfect ME+ Farba na vlasy 60 ml
Wella 7/38 Koleston Perfect ME+ Farba na vlasy 60 ml
262,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
15,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Wella Professionals, Color Touch, Ammonia-Free, Semi-Permanent Hair Dye, 7/43 Vibrant Reds, 60 ml
Wella Professionals, Color Touch, Ammonia-Free, Semi-Permanent Hair Dye, 7/43 Vibrant Reds, 60 ml
110,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,06 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 8/73 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 8/73 60 ml
203,63 €/1kg
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
221,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 77/02 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 77/02 60 ml
690,83 €/1l
41,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me Farba na vlasy 60 ml 7/7
Wella Koleston Perfect Me Farba na vlasy 60 ml 7/7
648,33 €/1l
38,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 9/1 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 9/1 60 ml
203,63 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
173,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Wella Koleston Perfect ME+ Farba na vlasy 3/00 - tmavohnedá prírodná intenzívna 60 ml

Farba, ktorá všetko zmení! Tri rozhodujúce výhody:

1. rovnomerný farebný výsledok s prirodzenou hĺbkou a žiarivým leskom

2. menšie poškodenie vlasov pri každej aplikácii (v porovnaní s predchádzajúcou farbou Koleston)

3. ME+ ako zložka zníži riziko vzniku alergie na farbu na vlasy až 60-krát (pre ľudí, ktorí nie sú alergickí na farby na vlasy). Jednoduché použitie s ľahko rozotierateľným zložením.

Pomer miešania je 1:1. Doba pôsobenia: približne 30 až 40 minút.

Dôležité upozornenie
FAREBNÉ PROSTRIEDKY NA VLASY MOHOU SPÔSOBIŤ VÁŽNE ALERGICKÉ REAKCIE. PRETO JE NEVYHNUTNÉ, ABY STE SI VY A VÁŠ ZÁKAZNÍK PREČÍTALI A DODRŽIAVALI NASLEDUJÚCE POKYNY. Počas prípravy, aplikácie a oplachovania výrobku používajte VHODNÉ RUKAVICE, najlepšie jednorazové. Prečítajte si a dodržiavajte nasledujúce pokyny. Tento výrobok nie je určený na používanie osobami mladšími ako 16 rokov. Dočasné tetovanie s "čiernou henou" môže zvýšiť riziko vzniku alergie. NEPOUŽÍVAJTE: *Ak má váš klient vyrážku na tvári alebo ak je pokožka hlavy citlivá, podráždená alebo poranená *Ak sa u vášho klienta niekedy vyskytla reakcia po farbení vlasov *Ak dočasné tetovanie s "čiernou henou" niekedy spôsobilo u vášho klienta reakciu.48 HODÍN PRED KAŽDOU APLIKÁCIOU SA ODPORÚČA TEST NA ALERGIE (pozri návod na použitie ).

Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte na farbenie mihalníc alebo obočia. Ak sa výrobok dostane do kontaktu s očami, okamžite ich vypláchnite. Po aplikácii dobre opláchnite vlasy. Nepoužívajte výrobok najmenej 15 dní po rozčesávaní, trvalej ondulácii, odfarbovaní alebo dlhotrvajúcom narovnávaní. Nepoužívajte, ak boli vaše vlasy farbené henou alebo ošetrené prípravkom, ktorý sa postupne vracia k prirodzenej farbe vlasov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

PREČÍTAJTE SI NÁVOD NA POUŽITIE.

Len na profesionálne použitie.



WellaKoleston Perfect ME+ | Permanentná farba na vlasy 3/00 60ml

Snívate o sýtych, veľmi sýtych farbách? Chcete príjemný a jednoduchý proces farbenia doma? Potom je Wella Koleston Perfect to pravé pre vás! Výrobok zaručuje 100 % krytie šedín. Farbu možno zmeniť až o tri odtiene a vďaka tomu, že farba obsahuje ošetrujúce zložky, nevystavíte vlasy poškodeniu. Receptúra farby je založená na inovatívnej molekule pigmentu ME+, vďaka ktorej je výrobok nealergénny a nesenzibilizujúci. Jemná kvetinová vôňa nedráždi nos a je určite veľkou výhodou.5 skutočných účinkov- dôkladné krytie, - starostlivosť, - zdravá, intenzívna farba, - bez podráždenia, - jemná kvetinová vôňa. 60 mlobsah
UPOZORNENIE: Farba neobsahuje oxidačné činidlo. Musíte si ho za samostatne.




Wella Koleston Perfect Pure Naturals 60 ml

Pre vynikajúci farebný výsledok.

Menej poškodených vlasov pri každej aplikácii

ME+ riziko vzniku novej alergie na farbu vlasov.** * V porovnaní s predchádzajúcou farbou Koleston Perfect.

Platí pre Koleston Perfect s technológiou Pure Balance. ** PRE OSOBY, KTORÉ NIE SÚ ALERGICKÉ NA FARBU NA VLASY. Hoci sa riziko vzniku novej alergie , stále existuje riziko alergických reakcií, ktoré môžu byť niekedy závažné.

Vykonajte alergický test 48 hodín pred každým farbením. Dôsledne dodržiavajte bezpečnostné pokyny a získajte informácie na Ak má vaša klientka v minulosti alergické reakcie na farbu na vlasy, nefarbite ju. ME+ je súčasťou niektorých odtieňov farieb Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Special Blonde a Deep Browns značky Koleston Perfect.

Aplikujte na suché vlasy. Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Deep Browns pomer miešania 1:1 s Welloxon Perfect (4%, 6%, 9%, 12%) Special

Blonde pomer miešania 1:2 s Welloxon Perfect (9%, 12%) Special Mix Na zdokonalenie/zvýraznenie módnych odtieňov. (Odporúčanie na miešanie nájdete na karte farby). - Čistá aplikácia s Welloxon Perfect. - 0/00 na riedenie existujúcich odtieňov.



Profesionálna permanentná farba na vlasy Wella Professionals Koleston Perfect Me+ je vhodná pre všetky typy vlasov a pre dámy. Obsah 60 ml.
Hmotnosť
60 g
Objem
60 ml
Zloženie
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ammonium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distrearate, Lanolin Alcohol, 2-Methoxymethyl-p-Phenylenediamine, Sodium Lauryl Sulfate, Rezorcinol, síran sodný, kocylsetioát sodný, siričitan sodný, kyselina askorbová, m-aminofenol, parfum, hydroxyetyl-3, 4-metyléndioxyanilín HCI, EDTA disodná, 2-metylrezorcinol, tokoferol
Farba na vlasy
Tmavohnedá
Výrobca
Rozsah dodávky
balík
EAN kód
8005610659732
Číslo od výrobcu
0030

Hmotnosť
60 g
Objem
60 ml
Zloženie
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ammonium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distrearate, Lanolin Alcohol, 2-Methoxymethyl-p-Phenylenediamine, Sodium Lauryl Sulfate, Rezorcinol, síran sodný, kocylsetioát sodný, siričitan sodný, kyselina askorbová, m-aminofenol, parfum, hydroxyetyl-3, 4-metyléndioxyanilín HCI, EDTA disodná, 2-metylrezorcinol, tokoferol
Farba na vlasy
Tmavohnedá
Výrobca
Rozsah dodávky
balík
EAN kód
8005610659732
Číslo od výrobcu
0030
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me+ - Farba na vlasy 7/1 Stredne popolavá blond 60 ml
Wella Koleston Perfect Me+ - Farba na vlasy 7/1 Stredne popolavá blond 60 ml
649,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Professionals Welloxon Perfect Creme Developer 6 % / 20 obj. aktivátor pre farbu vlasov 60 ml
Wella Professionals Welloxon Perfect Creme Developer 6 % / 20 obj. aktivátor pre farbu vlasov 60 ml
1 035,83 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
62,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me Farba na vlasy 60 ml 7/7
Wella Koleston Perfect Me Farba na vlasy 60 ml 7/7
648,33 €/1l
38,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
117,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
9,04 €
-22%
7,03 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 10/00, Natural Light Blonde, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 10/00, Natural Light Blonde, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
268,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 91
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre OOONO CO-DRIVER NO2, Čierna
OOONO CO-DRIVER NO2, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 122
154,20 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 4/00, Châtain Naturel, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 4/00, Châtain Naturel, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
157,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 91
9,42 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Koleston Perfect hair color Me+ Deep Browns pre ženy 60 - 5/77 - Wella Professionals
Koleston Perfect hair color Me+ Deep Browns pre ženy 60 - 5/77 - Wella Professionals
660,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
39,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 65
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 227
24,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me Pure Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 8/04 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me Pure Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 8/04 60 ml
150,67 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
9,04 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/01 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/01 60 ml
647,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
38,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/38 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/38 60 ml
647,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
38,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,00 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
15,50 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/38 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/38 - Wella Professionals
127,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,62 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša, Obrázok generovaný UI
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 216
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop
Obrázok produktu pre Sofaschutz Katze, Kratzbrett für Katzen Kratzpads Sisal Kratzteppich Couch Katzen Kratzmatte Kratzschutz Sofa
Sofaschutz Katze, Kratzbrett für Katzen Kratzpads Sisal Kratzteppich Couch Katzen Kratzmatte Kratzschutz Sofa
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,89 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 62
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 83
170,39 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 985
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 526
85,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,85 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Wella Professionals, Color Touch, Ammonia-Free, Semi-Permanent Hair Dye, 7/43 Vibrant Reds, 60 ml
Wella Professionals, Color Touch, Ammonia-Free, Semi-Permanent Hair Dye, 7/43 Vibrant Reds, 60 ml
110,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,06 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 9/00 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 9/00 60 ml
248,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
14,91 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 6/2 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 6/2 - Wella Professionals
101,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
10,25 €
-40%
6,11 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/96 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/96 - Wella Professionals
363,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 8 hodnotení
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Farba dobre kryje
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 14. decembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júna 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júna 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l
Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l
Obrázok produktu pre Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l
Obrázok produktu pre Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l
Obrázok produktu pre Prírodný Btox Mrkva Karotka
Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l
Obrázok produktu pre Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l
Obrázok produktu pre Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml
Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
18,50 €
Predajca: MAGUHAAR
92 500,00 €/1kg
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg
Obrázok produktu pre L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg
Obrázok produktu pre L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
172,50 €/1kg
Obrázok produktu pre GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g
L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l
Obrázok produktu pre L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,50 €
-5%
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l