5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kiss My Face - ImPRESS Press on Falsies Kit 0215,24 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Ardell 74764698704, Páskové riasy, Čierna, Ženy, 8 kusov14,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Kiss My Face - Falscara Lash11,09 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Ardell Press On, Rozšírenie rias, Čierna, 30 kusov13,99 €
Predajca: Lemonbite

Dlhé čierne umelé mihalnice Ardell Individuals Duralash Naturals bez uzlov v balíkoch pre ženy
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Ardell DUO Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na mihalnice Dark Tone 5 g
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Ardell Duo | Lepidlo na riasy - Transparentné - 7 g - Rýchloschnúce - Na umelé riasy - Vodoodolné
18,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lepidlo na predlžovanie rias Sky Glue Zone Extension 5ml Original
55,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Štartovacia sada na zdvíhanie rias Lash Lift Kit Eyelash Lamination Perm 31 ks BMTLAB
94,39 €/1kg
17,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: BMTLAB

INF Jednotlivé umelé mihalnice v rôznych dĺžkach a štýloch čierna Model 1
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Lepidlo na riasy "Kleopatra", 5 ml, čierne Najnovšia receptúra lepidla na predlžovanie rias pre skúsené kaderníčky.
8 030,00 €/1l
80,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ardell LashGrip Dark Lepidlo na riasy 7g
45,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nanolash Eyelash Applicator aplikátor na mihalnice
10,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Super Stick Individual (lepidlo na riasy) 6,5 g čierna
11,54 €
Predajca: VISO

Ardell LashTite Individual Eyelash Adhesive Klej do kępek rzęs Dark, 59ml
14,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ardell | Lepidlo na riasy - čierne - 3,5 g - vodoodporné, rýchloschnúce, pohodlné
5,24 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Ardell LashTite Individuálne riasy Klej do rzęs Dark, 3,5 g
13,47 €
Predajca: somnia24

Eylure, Eylure, False Eyelashes, Black
4,31 €
Predajca: NutraBestBG

Ardell Wispies - umelé riasy #black
4,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ardell | Čierne lepidlo na riasy - Duo Individual Dark - 7 g - Precízne držanie rias
Objavte čierne lepidlo na riasy Ardell, špeciálne vyvinuté pre individuálne riasy. S týmto zložením lepidla na riasy DUO získate nielen presné držanie, ale aj optimálne spojenie s vašimi prirodzenými riasami. Vodoodolné lepidlo na riasy zaručuje, že váš pohľad predĺžených rias zostane bez po celý deň.
Prehľad produktov:
Čierne lepidlo na riasy Ardell, známe ako Duo Individual Dark, ponúka silnú priľnavosť a je ideálne na nanášanie lepidla na umelé riasy. S množstvom 7 g je toto lepidlo na umelé riasy mimoriadne úsporné a umožňuje početné aplikácie. Tmavá farba sa dokonale rozplynie vo vašich riasach pre plnší vzhľad, zatiaľ čo elastické lepidlo na riasy poskytuje pohodlie počas nosenia.
Kľúčové vlastnosti a špecifikácie:
Toto vodoodolné lepidlo na riasy je vhodné nielen na jednotlivé riasy, ale ponúka aj množstvo funkcií, ktoré ho odlišujú od iných výrobkov.
- Určené na jednotlivé riasy: Lepidlo je špeciálne navrhnuté na bodovú aplikáciu a ponúka oveľa lepšiu trvanlivosť ako bežné lepidlá na mihalnice pre pásiky rias.
- Tmavá farba (Dark): Po zaschnutí zostáva lepidlo čierne a nádherne sa spája s tmavými riasami, pričom vytvára jemnú linku na báze rias.
- Vodoodolné zloženie: Je odolné voči vlhkosti a slzám, takže vaše riasy zostanú na svojom mieste mnoho hodín.
- Elastické spojivo: Lepidlo poskytuje silnú fixáciu, ale zostáva pružné, takže nedochádza k nepríjemnému ťahaniu za viečka.
- Presná aplikácia: Viskozita lepidla umožňuje nanášanie dokonalých mikrokapičiek na zväzok rias, čím sa dosiahne čistý a profesionálny vzhľad.
- Veľká kapacita (7 g): Táto fľaštička je veľmi úsporná a vydrží na množstvo kompletných stylingových sedení.
Značka: DUO (Ardell)
Typ: Lepidlo na jednotlivé riasy (individuálne)
Obsah: 7 g
Farba: čierna (tmavá)
Zloženie: Vodoodolný, elastický, dlhotrvajúci
Aplikácia:
Výhody a použitie:Lepidlo na riasy pre citlivé oči je ideálne pre všetkých, ktorí chcú dlhotrvajúcu, ale šetrnú aplikáciu. Umožňuje precíznu prácu, čo je obzvlášť výhodné pri aplikácii lepidla na mihalnice na bodovú aplikáciu.
Výhody produktu:Lepidlo na mihalniceje vhodné na nanášaniena mihalnice, ktoré sa nachádzajú v blízkosti pokožky:
- Silná priľnavosť: Lepidlo drží zväzky rias bezpečne na svojom mieste.
- Odolnosť voči vode: Chráni pred vlhkosťou a zabezpečuje dlhšiu trvanlivosť vášho pohľadu.
- Elasticita: Poskytuje pružnosť, vďaka ktorej je nosenie pohodlnejšie.
- Pokrytie: 7g fľaštička vydrží na mnoho aplikácií, a preto je cenovo výhodná.
- Profesionálny vzhľad: Vďaka precíznej aplikačnej technike budú vaše riasy vždy vyzerať bezchybne.
Prečo si vybrať tento výrobok:Vyberte si lepidlo na riasy Ardell Black Lash Glue a dosiahnite dokonalý a dlhotrvajúci vzhľad. Vďaka špeciálnemu zloženiu je toto lepidlo na umelé riasy ideálnym spoločníkom pre každého, kto si cení precíznosť a držanie.
Objavte lepidlo na riasy Ardell Duo Individual Eyelash Glue v tmavej farbe, ktoré je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto si cení dokonalý pohľad očí. Toto vysokokvalitné lepidlo s obsahom 7 g ponúka dlhotrvajúcu fixáciu jednotlivých rias a zaručuje bez vzhľad počas celého dňa. Tmavá farba lepidla zvýrazňuje intenzitu farby vašich rias a vytvára harmonický prechod k vášmu prirodzenému vzhľadu. Vďaka šetrnému zloženiu je mimoriadne šetrné k pokožke a je vhodné aj pre citlivé oči. Lepidlo Ardell Duo Adhesive je ideálne na každodenné použitie alebo na špeciálne príležitosti a zaručuje bezproblémovú aplikáciu a bezpečné priľnutie vašich rias bez zlepenia alebo skĺznutia. Dôverujte spoločnosti Ardell a získajte riasy, ktoré zvýraznia váš výraz a doplnia každé líčenie.
ARDELL_Duo Individual Lash Adhesive vodoodolné lepidlo na trsy rias Dark 7g
- Farba
- Čierna
- Model
- Dark
- Hmotnosť
- 0.057 kg
- Objem
- 7 ml
- Zloženie
- Ardell Duo Individual Lash Adhesive Kľúč do rias Dark, 7 g
- Farba na vlasy
- Čierna
- Výrobca
- Ardell
- Rozsah dodávky
- 1 x lepidlo na riasy
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 073930568971007393056897173930568971
- Farba
- Čierna
- Model
- Dark
- Hmotnosť
- 0.057 kg
- Objem
- 7 ml
- Zloženie
- Ardell Duo Individual Lash Adhesive Kľúč do rias Dark, 7 g
- Farba na vlasy
- Čierna
- Výrobca
- Ardell
- Rozsah dodávky
- 1 x lepidlo na riasy
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 073930568971007393056897173930568971
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Bluetooth Karaoke mikrofón Ručný detský bezdrôtový prenosný rádiový mikrofón Ručný karaoke mikrofón Stereo zvuk Kondenzátor Gold Retoo
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Dlhé čierne umelé mihalnice Ardell Individuals Duralash Naturals bez uzlov v balíkoch pre ženy
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lepidlo na predlžovanie rias Sky Glue Zone Extension 5ml Original
55,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ardell DUO Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na mihalnice Dark Tone 5 g
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Nástroj na zdvíhanie rias K-Pro
7,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Bestauty ICONSIGN LASH LIFT sada na zdvíhanie rias permanentné kliešte na riasy kliešte na riasy predlžovanie rias
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ardell Duo | Lepidlo na riasy - Transparentné - 7 g - Rýchloschnúce - Na umelé riasy - Vodoodolné
18,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ardell | Lepidlo na riasy - Ardell DUO - 7ml - Duo lepidlo na riasy - Čierne lepidlo na umelé riasy - Duo lepidlo
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lepidlo na riasy "Kleopatra", 5 ml, čierne Najnovšia receptúra lepidla na predlžovanie rias pre skúsené kaderníčky.
8 030,00 €/1l
80,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ARDELL DUO Quick-Set lepidlo na riasy NOVINKA! 5g
6,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Lepidlo na riasy "Neo", 5 ml, čierneNeuveriteľne tekuté a rýchle lepidlo pre skúsené kaderníčky
69,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KISS Lash Couture Luxtension Cluster Kit - Súprava na aplikáciu umelých rias
16,94 €
Predajca: Lemonbite

ARDELL DUO DARK TONE QUIK-SET EYE Glue 5g
10,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Sedacia súprava do U KORNELIE - čierna / béžová
715,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu zelený
143,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kiss My Face - Strip Lash Adhesive with Aloe Black - Black Lash Adhesive 7.0g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 24 palcov - čierno-zelený
335,99 €
-126,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Ardell Duo Lepidlo na Riasy Priehľadné, 7 g
110,35 €/1kg
6,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: Lemonbite

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot na ochranu súkromia antracitový Windbreak pre záhradu balkón a terasu 90x300cm Stabilný tvar W
13,33 €/1m²
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Biomed | Zubná pasta Calcimax - 100 ml - bez fluoridov - prírodné zložky - vegánska formula
45,90 €/1l
5,29 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,59 €
Predajca: Lemonbite

Prenosný elektronický tlakomer Domáci tlakomer na ruku s LCD displejom Presné meranie
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Rohová pohovka s funkciou spania a podnožou PASTI XXL v tvare U, pohovka, rohová pohovka do obývačky, tmavosivá
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g
98,45 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ardell Natural Lashes 6 Pairs umelé mihalnice 120



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: Lemonbite

NUVEGA lash - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,45 €
Predajca: Nutralash

Kiss | Riasy na páse, Sister Nature Dawn, výrazne zahnuté riasy s 3D efektom, 1 pár
9,99 €
Predajca: Lemonbite

NUVEGA lash SUPER-V - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,45 €
Predajca: Nutralash

Secret Lashes Hypnotising Wimpern D, 0.10, 8 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising Wimpern D, 0.10, 10 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotizing D Wimpern, 0.10, 13 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising C-Wimpern, 0.15, 13 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotizing D Wimpern, 0.10, 15 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotisierende Wimpern D, 0.07, 8 mm
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes | Classy C 0.10 14mm - čierna - polomatná - 12 kusov - 3mm lepiace prúžky
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes | Classy C 0.10 13mm - čierna - polomatná - 12 kusov - 3mm lepiace prúžky
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Secret Lashes Hypnotising Matte Mix D Wimpern, 0.07, 6-14 mm
12,94 €
Predajca: HAIRSALE

Kiss | Umelé riasy, pásiky na riasy, Bombshell Multi, dlhé, husté, 4 páry



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Kiss | Umelé riasy - Čierne - 4 páry - Predlžovanie rias - Umelé riasy
18,99 €
Predajca: Lemonbite

KISS MAGNETIC EYELINER CHARM magnetische Wimpern



1,5Priemerné hodnotenie: 1,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Umelé riasy Ardell 6-pack Demi Wispies
21,59 €
Predajca: Lemonbite

Kiss My Face - Falscara Eyelash Starter Kit - Súprava na aplikáciu umelých rias
18,99 €
Predajca: Lemonbite
18 990,00 €/1l

KISS Lash Couture Luxtension Cluster Kit - Súprava na aplikáciu umelých rias
16,94 €
Predajca: Lemonbite

Kiss Pompadour pásik na riasy Multi x4 s lepidlom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,49 €
Predajca: Lemonbite