4,9



Na základe 19 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Splash Gummy Fruits 3D ovocné gumené cukrovinky 1080 g zásobník 60 kusov11,10 €/1kg
12,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g7,35 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli 4000512463436, želé bonbóny Trolli Fruchtgummi PFIRSICHRINGE, 150 g46,60 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g22,69 €/1kg
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Ovocné žuvačky 100 ks.
19,84 €/1kg
24,80 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Katomix

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,72 €/1kg
19,93 €
Predajca: somnia24

Troll Tarantula
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24

Trolli Glühwürmchen kyslé ovocné žuvačky Glühwürmchen 1050g
15,58 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24

Trolli Dracula upírske zuby z ovocnej gumy s penovým cukrom 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
7,53 €/1kg
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 15 x 10g 150g
19,80 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Classic Bears Halal ovocné lahodné gumové medvedíky 100g
8,40 €/1kg
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
21,96 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
60 jednotlivo balených penových cukríkov a ovocných žuvačiek v tvare oka s extra kyslou náplňou vo vnútri pre strašidelnú a chutnú zábavu pri občerstvení. Upozorňujeme, že príchute nie je možné z logistických dôvodov vybrať.
Trolli GmbH Oststraße 94 90763 Fürth
G lub Eye šokuje na každej párty a je nepostrádateľnou súčasťou vašej žartovnej výbavy. Po vykonaní činu vás nikto nechytí, ale stopa zmizne bez stopy v ústach Gumená kvapka z penového cukru s ovocnou náplňou 10% Zloženie: Glub Eye je vyrobená z gumy s ovocnou náplňou:
Glukózový sirup, cukor, dextróza, želatína, okysľovač: kyselina citrónová, arómy, želírujúca látka: agar-agar, farbivá ( kurkuma, svetlica, citrón ), farbivá: karmín, patentná modrá V, rastlinné uhlie, olej z limetkových semien, poťahová látka: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk Upozornenie: Najprv zahryznite, potom prehltnite!
Nevhodné pre deti do 5 rokov.
Výživové údaje (na 100 g):
Energetická hodnota (kJ): 1339kJEnergetická hodnota (kcal): 320,021kcalTuky: 0,2gz toho: -nenasýtené mastné kyseliny: 0,2gSacharidy: 72gz toho: -cukor: 52gBielkoviny: 3,8gSoľ: 0,2gSkladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla.
Trolli GmbH, Oststraße 94, D-90763 Fürth
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; dextróza; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová; arómy; želírujúca látka: pektín; farbivá: karmín, kurkumín, brilantná modrá FCF, rastlinné uhlie; povlaková látka: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1339kJ/315kcal, tuk: 0,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g, sacharidy: 72g, z toho cukor: 52g, bielkoviny: 3,8g, soľ: 0,2g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1130 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbHOststraße 94 90763 Fürth
- Obchodný názov
- Penový cukor s ovocnou náplňou 10%
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 68989
- EAN kód
- 4251753774335
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; dextróza; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová; arómy; želírujúca látka: pektín; farbivá: karmín, kurkumín, brilantná modrá FCF, rastlinné uhlie; povlaková látka: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1339kJ/315kcal, tuk: 0,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g, sacharidy: 72g, z toho cukor: 52g, bielkoviny: 3,8g, soľ: 0,2g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1130 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbHOststraße 94 90763 Fürth
- Obchodný názov
- Penový cukor s ovocnou náplňou 10%
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 68989
- EAN kód
- 4251753774335
Hodí sa k tomu

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Ovocné žuvačky 100 ks.
19,84 €/1kg
24,80 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

PAPSTAR papierová slamka na pitie 200 mm rôzne farby 200 kusov
24,04 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Troll Tarantula
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g
7,35 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup s príchuťou mierne kyslého zeleného banánu 700mlJednorazový obal
17,34 €/1l
12,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
12,80 €
Predajca: somnia24

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5Jednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,76 €
Predajca: somnia24

Bosch MFW67440, 2000 W, Čierna, Nerezová oceľ, 3,5 kg/min, 1 m, 1 m, 2000 W
155,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápojeJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Súprava strašidelných dekorácií na Halloween s viac ako 30 kusmi
6,99 €
Predajca: tkgruppe
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
5,19 €/1l
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Trolli Glühwürmchen kyslé ovocné žuvačky Glühwürmchen 1050g
15,58 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Môžem len odporučiť. Keďže to nemôžete kúpiť všade. V stánku sú dlhodobo príliš drahé, najmä ak máte viac ako jedno dieťa.
Hodnotenie z 27. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
EYES!!!!!!!!
Na Halloween sú nevyhnutné. Vyzerajú skvele, výborne chutia a ten pocit v ústach... to musíte zažiť na vlastnej koži!
Hodnotenie z 2. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Deťom sa to páči
Zvedavci sú pre deti vždy veľkým zážitkom. Sú veľmi drahé, ale pri špeciálnych príležitostiach ich deťom doprajte.
Hodnotenie z 2. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Detská narodeninová oslava
v porovnaní s jednorazovým nákupom - vynikajúci pomer ceny a výkonu.
Hodnotenie z 14. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
TrolliGlotzer
Klobúk na každej detskej oslave
Hodnotenie z 16. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Glotzer
Super
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg