4,4



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Gillette Pk Mach3 Start Maq+2Rec 60 g37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Holiaci strojček Gillette Mach3 Turbo43,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Holiaci strojček Gillette Fusion 5 + 1 náhradná čepeľ36,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Žiletky Gillette Venus - Smooth Sensitive - 10 ks.52,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gillette Mach 3, Kovová, PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, BHT, Aloe Barbadensis, Tocopheryl Acetate., 29,1 mm, 103 mm, 200 mm, 44 g
6,96 €
Predajca: LAVONIO

Gillette rec fusion5 Handbuch Pack 4
21,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Originálne žiletky Gillette Mach 3, balenie 25 kusov,
56,48 €
Predajca: Di-Life

Gillette Mach 3 Standard, holiaci strojček pre pánov, kovový, modro/sivý
21,82 €
Predajca: M_plus_L

Ručný holiaci strojček King C Gillette Gillette King Blue
15,70 €
Predajca: somnia24

Holiaci strojek Gillette ProGlide Power Flexball
42,17 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Gilette, Mach3, holiace strojčeky, 3 kusy
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Žiletky Gillette Mach3 - 16 žiletiek
34,02 €
Predajca: LAVONIO

Náplň Gillette GII 5 kusov
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Gillette Intimate
24,95 €
Predajca: Store-Germany

Náhradné čepele Gillette Mach3
12,18 €
Predajca: Glamperfeu

Gillette Mach 3, 12 kusov
27,27 €
Predajca: LAVONIO

Holiaci strojček Mach3 pre mužov 1 - Gillette
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sada Gillette Proglide (10 čepieľok)
73,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Gillette Sensor3 Sensitive Cuchilla Afeitar Desechable 5 U
11,76 €
Predajca: somnia24

Pánsky holiaci strojček Gillette PROGLIDE
26,39 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Náhradné žiletky Gillette Mach3 Men's 4 sú navrhnuté pre presnosť a pohodlie, sú pevnejšie ako oceľové žiletky a zostávajú dlhšie ostré (v porovnaní so Sensor3). Má ostrejšie čepieľky (prvé dve čepieľky v porovnaní so Sensor3) a je navrhnutý na 15 pohodlných oholení. Tieto holiace strojčeky Gillette majú kĺzavé klzné lišty, ktoré chránia pokožku pred začervenaním, a mikrofinové chrániče pokožky, ktoré napínajú a pripravujú pokožku na holenie. Pánsky holiaci strojček Mach3 má prémiovú rukoväť, ktorá je profesionálne vyvážená a zaťažená pre skvelé oholenie.
Náplň Gillette Mach3 4 ks
Náhradné čepieľky Gillette Mach 3 sú určené na štandardné, dôkladné oholenie. Obsahujú tri čepieľky silnejšie ako oceľ, ktoré zostávajú dlhšie ostré a umožňujú vám použiť tú istú čepeľ až 15-krát. Sú vybavené zvlhčujúcim prúžkom, ktorý im pomáha kĺzať po pokožke.
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- Počet holiacich prvkov
- 3
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 7702018579013
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- Počet holiacich prvkov
- 3
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 7702018579013
Hodí sa k tomu

Panvica Pasper Ø 20 cm - Bez PTFE - Indukčná, elektrická, keramická a plynová - Panvica z nehrdzavejúcej ocele s voštinovou nepriľnavou vrstvou
65,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tefal Ingenio L897DS04, Zmiešaná súprava, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Čierna, Termo indikátor
182,61 €
Predajca: BalticVaris_DE

Gillette rec fusion5 Handbuch Pack 4
21,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple AirPods Pro Silicontips 2 sady (Klein) (923-03868)
20,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gillette Mach 3 náhradní břity na holení 12 ks XXL
45,53 €
Predajca: M_plus_L

Gillette Mach 3, Muži, Gillette, Mach 3, 8 kusov
16,03 €
Predajca: NutraBestBG

Gillette MACH3 , Ženy, Gillette, Mach3, Čierna, Modrá, Nerezová oceľ, 4 kusov
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Abercrombie & Fitch Fierce EDC 100 ml M
323,00 €/1l
36,85 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, Hliník, Termo indikátor
39,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hahn Feinbiber posteľná bielizeň Stars hviezdy 100 % bavlna obliečka na perinu so zipsom obliečka na vankúš posteľná súprava sada posteľnej bielizne 135x200 cm modrá
26,14 €
Predajca: magita

Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
28,74 €
Predajca: odsellingaaa

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Gillette Fusion Power náhradné čepele 8 ks pre mužov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Náhradné čepele Mach3 pre mužov 1 - Gillette
33,07 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,13 €
Predajca: Glamperfeu

Gillette Mach 3, Kovová, PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, BHT, Aloe Barbadensis, Tocopheryl Acetate., 29,1 mm, 103 mm, 200 mm, 44 g
6,96 €
Predajca: LAVONIO

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Gillette Mach 3 náhradné holiace čepele 4 ks M
17,56 €
Predajca: somnia24

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchly, spoľahlivý a cenovo výhodný
Som presvedčený o kvalite tohto produktu a budem ho používať, pokiaľ bude k dispozícii.
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
super
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Z-tovar
Výsledkom sú tupé čepele, podráždenie pokožky a vyrážky.
Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gillette Pk Mach3 Start Maq+2Rec 60 g
37,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Holiaci strojček s nastaviteľnými čepieľkami a 24 náhradnými čepieľkami, pánsky holiaci strojček na mokré holenie – MENZORS



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(10)Počet hodnotení: 10
17,99 €
Predajca: Mormark

Holiaci strojček BIC Flex 5 pre mužov, 6 jednorazových holiacich strojčekov s 5 čepieľkami, s aloe vera a vitamínom E na hladké oholenie
65,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Gillette Fusion5 pre mužov s 11 náhradnými čepieľkami a mazacími pásikmi
55,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Systémové čepele Gillette Labs 5 + rukoväť Variant s online dodávkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holítko Gillette Venus Comfortglide Spa Breeze, ružové, pre ženy
38,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Gillette Fusion 5 + 1 náhradná čepeľ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(53)Počet hodnotení: 53
36,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Gillette ProGlide Power Flexball



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Balea MEN - holiaci strojček s 3 čepeľami
19,95 €
Predajca: Kpictiah

Holiaci strojček Gillette Venus Comfortglide Breeze + 6 hláv
37,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gillette Blue 3 Comfort Jednorazowe maszynki do golenia, 8 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant

Nožnice na kožičku z nehrdzavejúcej ocele, nožnice na kožičku z nehrdzavejúcej ocele, nožnice na kožičku, nožnice na kožičku na nechty, nožnice na manikúru, nožnice na kožičku na nechty
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Bic, Maszynka do golenia Hybrid + 6 wkładów



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant

Súprava na výmenu extrudéra pre 3D tlačiarne CR 10 a 10S – diely na vylepšenie kovového extrudéra s nastaviteľnou silou vytláčania
24,99 €
Predajca: Zanjo24

Bic 872874 BIC jednorazový holiaci strojček 3 Sensitive, pre mužov, balenie 8 kusov
19,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žiletka Comfortglide Breeze + 4 žiletky
34,07 €
Predajca: M_plus_L

Gillette Venus3 maszynka do golenia dla kobiet
16,99 €
Predajca: Kpictiah

Gillette Blue3 Red jednorazov holiace strojeky 8 ks
16,38 €
Predajca: Serica

Balenie náhradných fólií na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky
15,99 €
Predajca: Zanjo24

LEA 3.614, Viacfarebný, Blistr, 3 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
574 750,01 €/1kg