4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore EDP 100 ml W1 521,80 €/1l
152,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Eau de Parfum Marc Jacobs Daisy Wild Eau de Parfum 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Perfect Absolute, toaletná voda vo spreji1 663,20 €/1l
83,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Parfum1 010,90 €/1l
101,09 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect parfumovaná voda pre ženy 100 ml
791,20 €/1l
79,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Marc Jacobs Dot, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Pižmo, Vanilka
355,90 €/1l
35,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect Charm parfumovaná voda, 50 ml
1 378,00 €/1l
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Honey, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Broskyňa, Mandarin,Peach (fruit), Marhuľa, Oranžový kvet, Broskyňa
313,80 €/1l
31,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect EDP 30 ml W
2 020,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Dot, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
600,80 €/1l
30,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Dot Woda perfumowana, 100 ml
382,10 €/1l
38,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh EDP 30 ml W
1 337,33 €/1l
41,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,12 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfektná darčeková sada s parfémovanou vodou 50 ml pre ženy
1 619,40 €/1l
96,25 €
-15,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,97 €
Predajca: Parfumtoi

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect Elixir parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 688,00 €/1l
50,64 €
Predajca: BRASTYGroup

D&G Intenso Pour Homme Edp Spray
754,13 €/1l
56,56 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Arabiyat Prestige Aariz Intense Edp 100ml
319,60 €/1l
39,02 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,96 €
Predajca: BEBELUC

Irristible EDP 80 ml+ EDP 12,5 ml
1 100,00 €/1l
101,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense EDP 100 ml W
969,60 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

SAPHIR Perfect Pour Homme EDP 50ml
88,20 €/1l
17,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámská parfémová voda
narcis,kladivník noční
mandle
santalové dřevo
Marc Jacobs Eau de Parfum Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum 30ml teraz na Beauty Plaza.
Parfumovaná voda Marc Jacobs bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Marc Jacobs Perfect Intense Edp Spray FRANKREICH Kartón @ 1 Flasche x 30 ml
- Model
- Perfect Intense
- Hmotnosť
- 0.179 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatáUnisex
- EAN kód
- 3616302025930
- Číslo od výrobcu
- 99350242282
- Model
- Perfect Intense
- Hmotnosť
- 0.179 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatáUnisex
- EAN kód
- 3616302025930
- Číslo od výrobcu
- 99350242282
Hodí sa k tomu

Marc Jacobs Perfect Intense parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 061,60 €/1l
53,08 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Mandle, Santalové drevo
800,90 €/1l
80,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Perfect parfumovaná voda pre ženy 100 ml
791,20 €/1l
79,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Marc Jacobs Dot, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Pižmo, Vanilka
355,90 €/1l
35,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect Charm parfumovaná voda, 50 ml
1 378,00 €/1l
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Honey, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Broskyňa, Mandarin,Peach (fruit), Marhuľa, Oranžový kvet, Broskyňa
313,80 €/1l
31,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect EDP 30 ml W
2 020,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Eau de Parfum Marc Jacobs Daisy Wild Eau de Parfum 50ml
1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Dot, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
600,80 €/1l
30,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect Woda perfumowana, 50ml
1 076,20 €/1l
53,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Honey Woda perfumowana, 100ml
377,30 €/1l
37,73 €
Predajca: MANADA

Marc Jacobs Daisy Wild parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 936,50 €/1l
58,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marc Jacobs Dot Woda perfumowana, 100 ml
382,10 €/1l
38,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 068,33 €/1l
67,06 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,05 €
Predajca: Glamperfeu

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh EDP 30 ml W
1 337,33 €/1l
41,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,12 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 200,00 €/1l
120,00 €
Predajca: Novada-Shop

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Superrýchle dodanie
Objem 0,1 l
Predávajúci odoslal bleskovou rýchlosťou. Dobrý pomer ceny a výkonu. Výrobok ešte nebol vyskúšaný, keďže ide o darček. Kúpil by som tu znova!
Hodnotenie z 13. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,05 l
Parfém z roku 2024, zvláštny, ale nie príliš silný, a preto veľmi vhodný na každý deň. Vydrží dlhé hodiny.
Hodnotenie z 2. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa a všetko išlo veľmi dobre s dodávkou
Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najkrajšia vôňa na trhu
Objem 0,05 l
Veľmi krásna vôňa, ktorej sa nemôžete nabažiť
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,05 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 15. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherný darček
Objem 0,05 l
Krásna vôňa a skvelé balenie
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Marc Jacobs
Objem 0,05 l
Perfektný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l