4,5



Na základe 6 hodnotení
5 kusov 5ml parfumového rozprašovača, ktorý sa dá naplniť, mini cestovný prenosný pre mužov alebo ženy na cesty alebo na noc
15,58 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Rozprašovače voňaviek a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Balenie 5 ks 5 ml naplniteľných rozprašovačov parfumov, mini cestovné prenosné pre mužov alebo ženy, cestovanie alebo večer15,61 €
Predajca: odsellingaaa

Ďalšie informácie o reklame
ACWOO Mini rozprašovač parfému sada 3 10 ml naplniteľných cestovných fliaš s rozprašovačom51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
INF Malá plniaca fľaštička s rozprašovačom na parfum 8 ml Zlato6,19 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ďalšie informácie o reklame
INF Sada s cestovnými fľašami a príslušenstvom 11 dielov13,19 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

INF Plniteľný parfumový atomizér 2 kusy, 5 ml, s hliníkovým plášťom a jemným rozprašovaním čierna
5,89 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

INF Sklenená fľaštička s rozprašovačom na parfumy Zlato 50 ml
11,09 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

INF Mini plniaca fľaštička s rozprašovačom na parfum 6 ml Strieborná
4,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,79 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Travalo Classic HD, Strieborná, Hliník, Plast, 5 ml, Guľovitý, 0,086 m, 20 mm
12,86 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Travalo Milano plniteľný rozprašovač pre ženy 5 ml
26,23 €
Predajca: NutraBestBG

Travalo Classic plniteľný parfumový sprej červený 5ml
2 280,00 €/1l
11,67 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Travalo Milano 5 ml plniteľný rozprašovač unisex 5 ml White & Gold
27,05 €
Predajca: Glamperfeu

Travalo Classic HD, Čierna, Hliník, Plast, 5 ml, Guľovitý, 0,086 m, 20 mm
12,86 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Travalo Perfume Pod Ice plniteľný rozprašovač parfumu Green 5 ml
6,76 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

WELLHAUS fľaša na parfum, tekutiny, kozmetiku s rozprašovačom, ľahká, na cestovanie, 60 ml
2,99 €
Predajca: esiteo

Parfumový rozprašovač 2 ml, 110 kusov, plniteľný, mini rozprašovač, na cesty
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri

Parfumový rozprašovač 5 ml, 5 kusov, plniteľný, na cesty
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri

Parfumový rozprašovač 3 ml, 100 kusov, plniteľný, na cesty
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri

Sada 7 malých, opakovane plniteľných rozprašovačov na parfum
60,95 €
Predajca: Avenique
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis:
Materiál: Kov, plast
Rozmer: 17*75mm.
Kapacita: 5ml
Farba: zlatá, ružová, strieborná, modrá, čierna.
Balenie: 5ks.
Kapacita: 5ml/ks, dĺžka 80mm, priemer 17mm. 5 farieb: strieborná, zlatá, ružová, modrá, čierna.
Opakovane použiteľný: Rozprašovač parfumu je vysoko kvalitný, odolný, nie je ľahké ho vypustiť, poškriabať alebo popraskať, môže sa používať opakovane. Všetky časti sú odnímateľné, ľahko sa plnia, ľahšie sa rozoberajú.
Materiál: Vyrobený z tvrdej plastovej vnútornej nádobky a pevného hliníkového plášťa, ktorý sa ľahko nepoškriabe. Každá pumpička na parfum v spreji má priehľadné okienko a kedykoľvek môžete vidieť jej zásobu.
Široké použitie: Vhodná pre mužov a ženy na uskladnenie parfumu / vody po holení / odličovača a ďalších. Ideálne na umiestnenie do kabelky, tašky, auta, športovej tašky na cesty, do fitnes, na kempovanie, plávanie, do kancelárie, hotela a pod.
Jednoduché použitie: Spodnú časť plniacej fľaštičky nasaďte na vrchnú časť parfumu, potom vytláčanie opakujte, kým sa úplne nenaplní.
Vlastnosti:
1. Štýlové hliníkové telo
2. Jednoduché vyberanie a plnenie
3. Kompaktný a ľahko prenosný
4. Dokáže rozprašovať hmlistú vôňu
Použitie metódy vkladania
1) Odstráňte trysku rozprašovača
2) Dno fľaštičky umiestnite na en trubicu
3) Jednoducho pritlačte dno k svojmu obľúbenému parfumu a podržte tlačidlo, kým sa opäť nenaplní.
4) Odstráňte uzáver, stlačte rozprašovač a priamo nastriekajte sviežu hmlu.
5) Po použití uzáver zatvorte
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Výrobca
- mcstar
- EAN kód
- 6264946696985
- Číslo od výrobcu
- RLWQ-CLGMCHET-20230215-2655
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Výrobca
- mcstar
- EAN kód
- 6264946696985
- Číslo od výrobcu
- RLWQ-CLGMCHET-20230215-2655
Hodí sa k tomu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
400,50 €/1l
40,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchový matrac 3 vzduchové trysky Prenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafúknite vyprázdnite kompresor Matrac Pohovka Bazén Plávajúci kruh Kempovanie 230V Retoo
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,56 €/1l
48,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

nabbi Plastový kvetináč na nožičkách DGRL400L 37,9 cm - antracit
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

INF Plniteľný parfumový atomizér 2 kusy, 5 ml, s hliníkovým plášťom a jemným rozprašovaním čierna
5,89 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

1080° otočný predlžovací univerzálny nadstavec na vodovodnú batériu (1 ks) - DUOTAP
10,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 676,67 €/1l
200,75 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Balenie 5 ks 5 ml naplniteľných rozprašovačov parfumov, mini cestovné prenosné pre mužov alebo ženy, cestovanie alebo večer
15,61 €
Predajca: odsellingaaa

INF Malá fľaštička na parfumy, 3 ml - 5 bal Transparentné
4,79 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%17% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
17%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Malý, ale praktický
Jednoduché a nekomplikované plnenie. Drží pevne. Dobre sa rozprašuje. Uzáver je dosť voľný. Neskôr môže samovoľne spadnúť. Ale prvý dojem je celkovo dobrý. Keďže sa dovnútra zmestí len 5 ml, odporúča sa sada 5 kusov. Aj preto, aby ste si mohli so sebou na dovolenku vziať rôzne parfumy.
Hodnotenie z 9. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Všetko super Funguje perfektne
Hodnotenie z 3. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
5
Veľmi krásna
Hodnotenie z 29. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biela odmerná injekčná striekačka s hadičkou, 500 ml – presný dávkovací systém
6,99 €
Predajca: NIKCORP

ACWOO Mini rozprašovač parfému sada 3 10 ml naplniteľných cestovných fliaš s rozprašovačom
51,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Balenie 5 ks 5 ml naplniteľných rozprašovačov parfumov, mini cestovné prenosné pre mužov alebo ženy, cestovanie alebo večer



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
15,61 €
Predajca: odsellingaaa

Miniatúrne parfumové rozprašovače, cestovné rozprašovače, 3 kusy, 10 ml, možné doplniť, cestovná fľaša, čierna, modrá, strieborná
46,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Miniatúrny rozprašovač parfumov, opakovane plniteľný, objem 8 ml, svetlo čierny, ľahký, ľahko prenosný, robustný
38,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Miniatúrny rozprašovač parfumov, 8 ml, s možnosťou dopĺňania, cestovná fľaša, ružová, ľahká, prenosná, odolná
37,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Miniatúrna parfumová rozprašovačka, opakovane plniteľná, 8 ml, strieborná, prenosná, vhodná na cestovanie
37,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Miniatúrne rozprašovače parfumov, sada 3 kusov, objem 10 ml, možné dopĺňať, cestovné fľaše, farby: čierna, modrá, ružová, materiál: hliník, robustné
44,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sklenené fľaše na rozprašovanie 4x50 ml a 4x10 ml s lievikmi a etiketami
5,99 €
Predajca: NIKCORP

Priehľadná sklenená čajová kanvica s vyberateľným filtrom z nehrdzavejúcej ocele (304) pre domácnosť a kanceláriu, objem 950 ml
36,99 €
Predajca: Zanjo24

ONVAYA® Organizér na make-up a dekoratívnu kozmetiku | Organizér na kozmetiku z bambusového dreva | Úložný box do kúpeľne | Organizér do kúpeľne, na kozmetický stolík alebo stôl | Multifunkčný
12,95 €
Predajca: heimundbuero

WELLHAUS Parfumový rozprašovač, 10 ml, opakovateľne plniteľný, čierna farba, cestovná fľaštička
4,99 €
Predajca: esiteo

WELLHAUS Parfumový rozprašovač, 10 ml, možné dopĺňanie, zlatá cestovná fľaštička
4,99 €
Predajca: esiteo

INF Malá plniaca fľaštička s rozprašovačom na parfum 8 ml čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,68 €
Predajca: INFshop

INF Malá plniaca fľaštička s rozprašovačom na parfum 8 ml Strieborná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,19 €
Predajca: INFshop

INF Malá plniaca fľaštička s rozprašovačom na parfum 8 ml Zlato



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,19 €
Predajca: INFshop

INF Sada s cestovnými fľašami a príslušenstvom 11 dielov
13,19 €
Predajca: INFshop