5,0



Na základe 26 hodnotení
Caffè Borbone Green / Dek blend, Kávová kapsula, Káva, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 šálok, Caffe Borbone, 7,2 g
19,38 €
2 691,67 € / 1kg
plus 24,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kávové pody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Senseo Espresso – 10 x 48 kapsúl149,00 €/1kg
149,00 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojov Kávové pody106,47 €/1kg
138,17 €
-19,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
118,18 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack48,73 €/1kg
94,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,13 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO kapsule Mild Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack41,03 €/1kg
72,62 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,32 €
Predajca: AllYouNeed

Caffè Borbone Cialda, kávový sáčok, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
5 822,22 €/1kg
41,92 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Cialda, kávový sáčok, Káva, 7.5/10, 6.5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
5 641,67 €/1kg
40,62 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Miscela Rossa, podložky ESE systému, 44 mm, 150 kusov, hmotnosť 7,2 g
48,20 €/1kg
52,06 €
Predajca: M_plus_L

Caffè Borbone Miscela Nera, kávové pady systému ESE, priemer 44 mm, 150 kusov, hmotnosť 7,2 g na jeden pad
41,85 €/1kg
45,20 €
Predajca: M_plus_L

150 kávových podov Lollo Caffè Argento – E.S.E. espresso pody
14,00 €/1kg
28,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových kapsúl z najjemnejšej praženej kávy 125g
39,20 €/1kg
4,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Intenso Pads, kávový sáčok, Espresso, Stredne pražená, Coffee Pods, Viacfarebný, Lavazza
88,08 €/1kg
11,45 €
Predajca: somnia24

Eduscho Kávové pady, Caffè Crema, 32 kusov. Pikantná a intenzívna chuť, s čerstvou arómou, intenzita 5/5, vhodné pre všetky zariadenia na prípravu kávy s použitím padov
49,71 €/1kg
11,20 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

Cafe Intencion Fuerte silné, jemne ochutené kávové kapsuly
39,17 €/1kg
9,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kimbo POMPEI - 44mm ESE Pads 50 Stück a 7,3g
69,07 €/1kg
25,21 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffe Gondolier Kávové kapsuly bez kofeínu 250 g – aromatický pôžitok bez kofeínu
37,40 €/1kg
9,35 €
Predajca: Pantry_Intl

Senseo Café Latte Vanilla | 8 kávových kapsúl
102,17 €/1kg
10,10 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza 7213, Coffee Pods
42,88 €/1kg
4,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

káva Lucaffé PULCINELLA - pods 150ks
37,47 €/1kg
33,72 €
Predajca: esol

Senseo Cappuccino Choco – 4 x 8 kapsule
57,24 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,96 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Kávová kapsula
- Druhy nápojov:
- Káva
- Systém kávových kapsúl:
- Easy Serving Espresso pod (E.S.E.)
- Kapacita v pohároch:
- 1 šálok
- Výrobca:
- Caffe Borbone
- Hmotnosť:
- 7,2 g
- Množstvo v balení:
- 50 kusov
- Typ balenia:
- Box
Caffè Borbone Miscela Deka Pads - pôžitok bez kofeínu kedykoľvek počas dňa
Podložky Caffè Borbone Miscela Deka si zamiluje každý, kto nepotrebuje kofeín, aby si vychutnal kávu, ale nechce prísť o zážitok z prvého dúšku čerstvo uvarenej šálky. Táto zmes bez kofeínu poskytuje chvíle potešenia kedykoľvek počas dňa. Krémové praženie sprevádzané intenzívnou chuťou na vás čaká aj neskoro večer. Zmes je silná na jazyku a v závere odhaľuje jemnú sladkosť, ktorá vo vás zanechá túžbu po ďalšej. Táto káva, ktorú dotvára skvelá krémovosť, je autentickou kávou, ktorá čaká len na to, aby ste si ju vychutnali.
Vďaka pokročilej technológii zmes chutí ako tradičná neapolská káva. Príprava je navyše mimoriadne jednoduchá - vložte pod, stlačte tlačidlo a zvyšok sa postará sám o seba. Toto balenie obsahuje 50 praktických kávových kapsúl, ktoré sú navyše kompostovateľné. Sú ideálne na prípravu espressa vo všetkých štandardných kávovaroch E.S.E.
Caffè Borbone je viac ako len káva, pretože táto neapolská značka je od roku 1997 súčasťou každodenného života mnohých milovníkov espressa, a to nielen v Taliansku. Inšpirovaní čarom neapolskej kávovej tradície a s nápadmi do budúcnosti rozbúchajú kávové srdcia rýchlejšie po celom svete.
Výrobky kompatibilné výlučne s kávovarmi E.S.E. s podmi alebo portafiltermi s príslušnou vložkou.
Silná, hlboká a nekompromisná: káva s plným telom a intenzívnymi arómami praženia. Tmavá praženie s výraznou štruktúrou, nízkou kyslosťou a dlhotrvajúcou, charakteristickou dochuťou, pripomínajúcou tmavú čokoládu a kakao, definuje jej chuťový profil. 100% pražená káva, mletá do ESE kapsúl, zloženie: Arabica a Robusta
Bezkofeínové espresso s jemnou chuťou, ktoré ponúka nezameniteľný pôžitok z pravého neapolského espressa. S intenzitou 8,5 z 10 je ideálne pre milovníkov kávy, ktorí sa chcú vyhnúť kofeínu bez toho, aby obetovali chuť.
- Zloženie
- 100% čistá pražená káva
- Hmotnosť
- 7.2 g
- Potravinársky podnik
- Borbone
- Obchodný názov
- Kávové podložky
- Výrobca
- Caffé Borbone
- Rozsah dodávky
- 50x7,2g
- Počet kusov
- 50
- Číslo od výrobcu
- 44BDEK050N
- EAN kód
- 8034028330766
- Zloženie
- 100% čistá pražená káva
- Hmotnosť
- 7.2 g
- Potravinársky podnik
- Borbone
- Obchodný názov
- Kávové podložky
- Výrobca
- Caffé Borbone
- Rozsah dodávky
- 50x7,2g
- Počet kusov
- 50
- Číslo od výrobcu
- 44BDEK050N
- EAN kód
- 8034028330766
Hodí sa k tomu

Caffè Borbone Cialda, kávový sáčok, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
5 822,22 €/1kg
41,92 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Cialda, kávový sáčok, Káva, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
5 500,00 €/1kg
39,60 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Miscela Rossa, podložky ESE systému, 44 mm, 150 kusov, hmotnosť 7,2 g
48,20 €/1kg
52,06 €
Predajca: M_plus_L

Caffè Borbone Cialda, kávový sáčok, Káva, 7.5/10, 6.5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
5 641,67 €/1kg
40,62 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Gold blend, Kávová kapsula, Káva, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 šálok, Caffe Borbone, 7,2 g
3 319,44 €/1kg
23,90 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Miscela Oro, kávové pady pre systém ESE, priemer 44 mm, 150 kusov, hmotnosť 7,2 g na jeden pad
54,01 €/1kg
58,33 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Caffè Borbone Cialda, kávový sáčok, Káva, 10/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
4 027,78 €/1kg
29,00 €
Predajca: Whooki

150 kávových podov Lollo Caffè Argento – E.S.E. espresso pody
14,00 €/1kg
28,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Caffè Borbone Red blend, Kávová kapsula, Káva, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 šálok, Caffe Borbone, 7,2 g
3 325,00 €/1kg
23,94 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 L, kávový sáčok, 650 W, Čierna, Červená
187,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Caffè Borbone Miscela Blu, kávové pady pre systém ESE, priemer 44 mm, 150 kusov, hmotnosť 7,2 g na jeden pad
45,26 €/1kg
54,31 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Čierna, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
1 099,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BN-Trading-UG

Caffè Borbone Miscela Nera, kávové pady systému ESE, priemer 44 mm, 150 kusov, hmotnosť 7,2 g na jeden pad
41,85 €/1kg
45,20 €
Predajca: M_plus_L

Caffè Borbone Blue Blend, Kávová kapsula, Káva, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 šálok, Caffe Borbone, 7,2 g
3 337,50 €/1kg
24,03 €
Predajca: Dragtek-com

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 L, kávový sáčok, 650 W, Čierna, Slonovinová
153,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack
42,57 €/1kg
70,88 €
Predajca: AllYouNeed

Frog Baby Black MdC pods 44mm 450W STD Didiesse
323,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kimbo Espresso Napoletano, Kávová kapsula, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 kusov
41,12 €/1kg
24,67 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Espresso, Nespresso, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone
77,86 €/1kg
38,93 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Melitta Bistro Kávové vankúšiky silná jemne pražená káva 100 ks 700g
34,84 €/1kg
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Káva, Nespresso, 1 šálok, 5 g, 1000 kusov
7 374,00 €/1kg
36,87 €
Predajca: M_plus_L

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 L, kávový sáčok, 650 W, Čierna, Lieskový orech
166,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
11,31 €
Predajca: somnia24

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávové zrná
30,93 €/1kg
30,93 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Crema – odkaféňované kapsule, 126 g | LEBENSBAUM
37,22 €/1kg
4,69 €
Predajca: taleoo

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 L, kávový sáčok, 650 W, Čierna
180,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Šedá
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Lavazza 7213, Coffee Pods
42,88 €/1kg
4,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
10/10
Mega mega mega
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

SENSEO Pads Classic s certifikátom UTZ 10 x 36 nápojových kapsúl, balenie na skladovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
89,90 €
Predajca: AllYouNeed
35,96 €/1kg

Senseo Espresso – 10 x 48 kapsúl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: AllYouNeed
149,00 €/1kg

SENSEO vankúšiky Mild Senseo Pads 10 x 48 kávových vankúšikov XXL balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
178,58 €
-25,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,74 €
Predajca: AllYouNeed
45,87 €/1kg

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 10 x 48 kávových vankúšikov XXL balenie



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(305)Počet hodnotení: 305
140,65 €
Predajca: AllYouNeed
42,24 €/1kg

SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojov Kávové pody



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
138,17 €
-19,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
118,18 €
Predajca: AllYouNeed
106,47 €/1kg

SENSEO Pads Mild s certifikátom UTZ 10 x 36 kávových kapsúl, balenie na zásobu – 360 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
122,63 €
-7,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,37 €
Predajca: AllYouNeed
46,15 €/1kg

SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balenie 5 druhov Creamy Collection 80 nápojov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
97,74 €
-14,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: AllYouNeed
90,87 €/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(305)Počet hodnotení: 305
94,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,13 €
Predajca: AllYouNeed
48,73 €/1kg

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(305)Počet hodnotení: 305
70,88 €
Predajca: AllYouNeed
42,57 €/1kg

SENSEO kapsule Mild Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
72,62 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,32 €
Predajca: AllYouNeed
41,03 €/1kg

SENSEO kapsule typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojov s certifikátom UTZ



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
73,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,63 €
Predajca: AllYouNeed
61,40 €/1kg

Melitta Bistro Kávové vankúšiky silná jemne pražená káva 100 ks 700g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,84 €/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selektion des Jahres Africa 1000g 3er Pack
115,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Bistro Kávové vankúšiky jemne pražená káva 100 ks 700g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,84 €/1kg

SENSEO Pads Typ Espresso Senseopads silné 5 x 16 kávové pody – 80 nápojov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,75 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,83 €
Predajca: AllYouNeed
84,38 €/1kg

SENSEO kapsule Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových kapsúl na šálku



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
47,18 €
Predajca: AllYouNeed
75,49 €/1kg

Senseo Cappuccino Choco – 4 x 8 kapsule



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
57,24 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,96 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,81 €
Predajca: AllYouNeed

Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,78 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: AllYouNeed
54,02 €/1kg

Kávové kapsuly Senseo stredne pražené Arabica Classic 5 balení 555g
28,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies