4,6



Na základe 11 hodnotení
Estée Lauder Zvýrazňujúci zafixujúci krém na očné okolie, 15ml
55,83 €
1 861 000,05 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Krémy proti vráskam a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml1 725,00 €/1l
51,75 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Omladzujúci výživný pleťový krém s bakuchiolom860,00 €/1l
43,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Liftingové spevňujúce sérum1 344,94 €/1kg
316,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Oriflame Sérum Novage+ Lift + Firm 30 ml2 266,33 €/1l
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Očný balzam, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Hydratačný, Revitalizačný, Vyhladenie, Hrniec, 15 ml, 1 kusov
5 258,00 €/1l
83,85 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Estée Lauder Pokročilý Nočný Reparačný Krém na Oči, 15 ml
3 004 500,08 €/1kg
60,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Estée Lauder Koncentrát Intenzívnej Výživy Pre Okolie Očí, 15ml
5 366,00 €/1l
80,49 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Očný krém, Ženy, Univerzálne, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, Hrniec, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...
3 558,67 €/1l
60,02 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Estée Lauder DayWear, Gél na oči, Ženy, Proti tmavým kruhom, Proti únave, Proti únave, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, 24 h, Hrniec, Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Trisiloxane, Glycerin, Ammonium...
2 067,33 €/1l
31,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regeneračný krém pod oči, 15 ml
5 151 666,80 €/1kg
154,55 €
Predajca: somnia24

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Elizabeth Arden Prevage očné sérum 2,0 20ml
1 151,40 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Lavera Spevňujúce sérum | 30 ml
575,33 €/1l
17,26 €
Predajca: taleoo

Payot Suprême Absolu, regeneračný krém, 50 ml
1 835,00 €/1l
91,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lierac Diopti očný krém Wrinkle Correction Cream 15 ml
1 332,67 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Murad Przeciwstarzeniowe serum do twarzy, 30ml
3 115,67 €/1l
93,47 €
Predajca: M_plus_L

Alcina spevňujúci krém Pre-Aging Cream 50 ml
926,60 €/1l
46,33 €
Predajca: VISO

Eveline Retinol Kuracja w Ampułkach do Twarzy 50 ml
134,60 €/1l
6,73 €
Predajca: MANADA

Thalgo Imperfector Corrector 15ml
1 550,00 €/1l
23,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Cerave Peptidový krém na obnovu pleti 48 g
552,71 €/1kg
26,53 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Estée Lauder Súprava Lauder Revitalizing Supreme Youth Power De Ojos 15 ml – 15 ml
Krém Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm je bohatá ošetrujúca pleťová kozmetika, ktorá bola špeciálne vyvinutá na spevnenie, lifting a oživenie pokožky okolo očí. Vďaka exkluzívnym zložkám, ako je extrakt z kvetu ibišteku a extrakt z moringy, má tento krém za cieľ zlepšiť elasticitu pokožky a redukovať prejavy starnutia.
Krém obsahuje medzi iným extrakt z kvetu ibišteku, extrakt z moringy, extrakt z kmeňa kaktusu a kyselinu hyalurónovú.
Použitie: Naneste ráno a večer na oblasť okolo očí. Ako týždennú masku na oči: Nechajte pôsobiť 2 minúty a zvyšok produktu zotrite handričkou.
Informácie o produkte
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estée Lauder Súprava Lauder Revitalizing Supreme Youth Power De Ojos 15 ml
- Objem: 15 ml
- EAN: 0887167539587
Multifunkčný očný krém - spevňujúci + liftingový + rozjasňujúci.
Vďaka inovatívnemu zloženiu obohatenému o výťažok zo stromu moringa a extrakt z kvetov ibišteka má krém intenzívny omladzujúci účinok. Pokožka okolo očí je pevnejšia a rozžiarenejšia, zatiaľ čo vrásky a tmavé kruhy sú redukované.
MOTIONÁLNE SILNÉ ZLOŽKY:
Výťažok z kvetov ibišteka
Vedci z Estée Lauder zistili, že kvety ibišteka sinensis nazbierané na začiatku dňa majú najsilnejší kolagén posilňujúci účinok. Ráno sa zozbierajú vybrané kvety pre maximálnu účinnosť a potom sa v procese, ktorý trvá 83 dní od zberu po výrobu, vytvorí extrakt, ktorý podporuje prirodzený kolagén v pleti.
Extrakt zo stromu Moringa
Moringa, často označovaná ako "zázračný strom", je jednou z najsilnejších zložiek v sile mladosti. Tento výťažok sa vyrába exkluzívnym procesom, ktorý aktivuje prirodzenú schopnosť pleti bojovať so stresom prostredia.
Výťažok z kmeňových buniek kaktusu a kyselina hyalurónová
Posilňujú životne dôležitú hydratačnú bariéru pleti a intenzívne ju vyživujú.
Technológia zvyšujúca tvorbu kolagénu
Zloženie krému kombinuje prírodné zložky s technológiou zvyšujúcou tvorbu kolagénu, ktorá za tri dni 10-násobne zvyšuje úroveň produkcie kolagénu. Vďaka Revitalizing Supreme+ je pleť pevnejšia a vyzerá vypnutejšie.
Použitie:Ráno/večer naneste krém na očné okolie.
Estee Lauder Revitalizačný očný krém Supreme+
Tento bohatý, výživný balzam výrazne zlepšuje pevnosť a pružnosť pre hladší, menej opuchnutý a pevnejší vzhľad jemných očných kontúr. výskyt vrások a tmavých kruhov. Obnovuje žiarivosť očného okolia pre mladistvejší vzhľad.
Môže sa používať aj ako týždenná maska na oči pre dodatočnú podporu.
- Očný krém s viacerými účinkami
- Spevňujúci
- Lifting
- Rozjasňujúci
Estée Lauder Zvýrazňujúci zafixujúci krém na očné okolie s obsahom 15ml je ným prírastkom do vašej očnej rutiny. Tento kvalitný krém od značky Estée Lauder je špeciálne navrhnutý na jemnú a citlivú pokožku okolo očí. Jeho zvýrazňujúci a zároveň fixujúci účinok zaručí, že vaše očné make-up bude dlhotrvajúci a bez. S výživnými zložkami a jemnou textúrou je táto krémová očná báza ideálna nielen na každodenné použitie, ale aj na špeciálne príležitosti, kde chcete svoj pohľad dôkladne zvýrazniť. Osviežte svoj vzhľad s Estée Lauder Zvýrazňujúcim zafixujúcim krémom na očné okolie.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Estee Lauder sa radí pod krémy na očné okolie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 15 ml vámi vybraného produktu.
Spevňuje očné okolie a dodáva mu mladistvý lesk Balzam na oči Youth Power s 99 % prírodným extraktom z kvetov ibišteka a exkluzívnym extraktom z moringy olejodárnej posilňuje očné okolie a dodáva mu mladistvý potenciál. Bohatá, vyživujúca textúra balzamu redukuje výskyt jemných liniek a tieňov a zároveň zlepšuje pevnosť a pružnosť jemného očného okolia pre jemný, opuch redukujúci a spevňujúci vzhľad. Ručne zbierané kvety ibišteka od Estee Lauder sa spracúvajú 83 dní, aby vznikol jedinečný extrakt, ktorý podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu v pleti. Patentovaným procesom sa získava silný výťažok z moringy, ktorý podporuje silný proteín nachádzajúci sa v pokožke a pomáha podporovať viaceré cesty proti starnutiu. Tento upokojujúci balzam je obohatený o jedinečný výťažok z kmeňových buniek kaktusu a kyselinu hyalurónovú, ktoré pomáhajú odhaliť posilnenú a vyživenú pokožku, ktorá hydratuje až 72 hodín. Okrem toho Estee Lauder kombinuje prírodné zložky v zložení s nou technológiou "Collagen Boosting", ktorá revitalizuje pokožku a obnovuje jej pevnosť a pružnosť. Výsledkom je vypnuté očné okolie s mladistvým leskom.
Estée Lauder Revitalising Supreme + Youth Power. Typ výrobku: Očný balzam, Účinok starostlivosti o pleť: Proti tmavým kruhom, Oživujúci, Hydratačný, Rozjasňujúci, Posilňujúci, Typ dávkovača: Nádobka. Objem (ml): 15 ml
E.Lauder Revitalizačný balzam na oči Supreme+ Youth Power
ESTEE LAUDER_Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm spevňujúci rozjasňujúci očný krém 15ml
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Aqua, dimethicone, cyclopentasiloxane, glycerin, butylene glycol, etc.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8871675395870887167539587
- Číslo od výrobcu
- PMY301R00
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Aqua, dimethicone, cyclopentasiloxane, glycerin, butylene glycol, etc.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8871675395870887167539587
- Číslo od výrobcu
- PMY301R00
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec
1 562,13 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Pokročilý Nočný Reparačný Krém na Oči, 15 ml
3 004 500,08 €/1kg
60,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Pleťový Krém, 50 ml
1 267 000,03 €/1kg
76,02 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Koncentrát Intenzívnej Výživy Pre Okolie Očí, 15ml
5 366,00 €/1l
80,49 €
Predajca: somnia24

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačné, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml
1 732,00 €/1l
86,60 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml
1 999,80 €/1l
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Energizujúci, Hydratačný, Vyhladenie, 65 ml
850,31 €/1l
55,27 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ePubIsland

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Očný krém HSR Lifting (očný krém) 30ml
1 955,00 €/1l
58,65 €
Predajca: VISO

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regeneračný krém pod oči, 15 ml
5 151 666,80 €/1kg
154,55 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder DayWear, Gél na oči, Ženy, Proti tmavým kruhom, Proti únave, Proti únave, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, 24 h, Hrniec, Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Trisiloxane, Glycerin, Ammonium...
2 067,33 €/1l
31,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intenzívny protivráskový krém na noc, 50ml
1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,42 €
Predajca: velmontask

Ilex 'Crenata' 20-25 cm - cesmína živé ploty - ideálna náhrada za zimostráz
1,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
1 298,80 €/1l
97,41 €
Predajca: PerfumTraders

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Očný krém, Ženy, Univerzálne, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, Hrniec, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...
3 558,67 €/1l
60,02 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

1000 semien levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pre záhradu a včely | Trvalka, mrazuvzdorná a aromatická
1 200,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Estee Lauder - Revitalizing Supreme+ SPF 25 Youth Power Creme - multifunkčný omladzujúci krém 50ml
1 792,60 €/1l
89,63 €
Predajca: VISO

Kancelárske kreslo HOMCOM 833-357WT, pracovná stolička, otočná kancelárska stolička, výškovo nastaviteľná, koženka a oceľ - N
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitalizačný protivráskový krém, 30 ml
1 384 000,03 €/1kg
55,36 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 20 ml
2 695,00 €/1l
53,90 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 058,00 €/1l
61,74 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Jemný zpevňujúci krém na tvár, 50ml
1 453 833,37 €/1kg
87,23 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Cream Denný krém na tvár 50 ml
479,80 €/1kg
47,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originál
všetko je perfektné
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks
4% od 2 ks
Doprava zdarma

2% poukaz



Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks

POND'S Rejuveness krém proti vráskam 50g | Pleťový krém s kolagénom a AHA kyselinami
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1l

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
99,99 €
Predajca: Uniqstone
1 999,80 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Dior Capture Totale Le Serum 50ml
178,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 579,00 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
137,02 €
Predajca: PerfumTraders
1 370,20 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
35,34 €
Predajca: MyPremiumShop
706,80 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
118,17 €
Predajca: PerfumTraders
3 939,00 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
1 562,13 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
220,00 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l