5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov247,98 €/1kg
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: webbereurope

Ďalšie informácie o reklame
Wahl TurboBooster hair dryer 4314-047593,12 €/1kg
107,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Valera Swiss Steel-Master Light chróm113,01 €/1kg
150,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Revlon RVDR5222 Sušič vlasov Salon One StepTM Hrebeň na objem vlasov104,38 €/1kg
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Valera Swiss Silent Jet 8500, 2850 Pa, 75 m³/h, Červená, 3 m, 2000 W, 89 mm
246,32 €/1kg
136,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sušič vlasov VALERA SXJ 7500 D RC Light Ionic
834,36 €/1kg
375,46 €
Predajca: AllYour

Valera Swiss Nano 9600RC
185,19 €/1kg
100,00 €
Predajca: Digiexpert

Valera MatrixCare AI 501.00 MA N, Čierna, 3 m, 2000 W, 333 g
441,44 €/1kg
147,00 €
Predajca: Digiexpert

Fén na vlasy Valera Swiss Light 3200
130,78 €/1kg
48,39 €
Predajca: FANEO

Sušič vlasov BABYLISS BAB6970IE
134,09 €/1kg
71,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valera Swiss Power4ever eXential SP4ERCD - Profesionálny fén s motorom s dlhou životnosťou a iónovou technológiou
220,00 €/1kg
110,00 €
Predajca: Digiexpert

Valera Swiss Turbo 8200 Ionic Rotocord sušič vlasov
137,46 €/1kg
164,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Protect, AC, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2,8 m, Tlačidlá, Jazdec
85,46 €/1kg
48,71 €
Predajca: barberkosmetik

Valera Swiss Silent Jet 7500 Ionic TF SXJ BL Haartrockner Schwarz
246,47 €/1kg
184,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén VALERA Swiss Light SL 3400
66,44 €/1kg
62,45 €
Predajca: Premium-Beauty

Valera SXJ 8500 RC TF Swiss Silent Jet 8500 Ionic TF
81,74 €/1kg
94,00 €
Predajca: Digiexpert

Valera Swiss Air4ever SR4EQRCD
208,42 €/1kg
129,90 €
-30,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Predajca: Di-Life

Fén VALERA Swiss Nano SN 6300 RC
417,77 €/1kg
181,73 €
Predajca: Dragtek-com

Valera 584.01/I, Čierna, Chróm, Kov, Oceľ, 3 m, 2000 W, 560 g, 290 mm
334,64 €/1kg
187,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mimoriadne tichý a výkonný profesionálny sušič vlasov od spoločnosti Valera.
Napájanie
- sieťové pripojenie 220-240 V 50/60 Hz
- Výkonný motor na striedavý prúd
Výkonnostné charakteristiky
- maximálny výkon: 2200 W
- Nastaviteľné úrovne výkonu
- systém čistenia vzduchu SANIFY
- Technológia Smart Airflow: aerodynamicky optimalizované prúdenie vzduchu
Ionizátorje navrhnutý tak, aby pôsobil proti statickej elektrine vo vzduchu, a teda aj vo vlasoch, napr. pri fénoch.
- 6 kombinácií prepínania teploty/prúdu vzduchu
- samostatné ovládanie ventilátora a ohrevu
- Funkcia chladenia/studeného vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 66 dBA
- Výkon ultra vzduchu: 80 m³/h
Prevádzka
- odnímateľný filter
Prídavné zariadenia
- 2 extra úzke ondulačné trysky: 6 cm, 7,5 cm (chladná tryska "Touch Me")
Vlastnosti krytu
- tepelne izolované puzdro
- Hmotnosť: 580 g
- Super-Flex kábel s Rotocordom (dĺžka: 3 m)
Farby
- čierna
SUŠIČ VLASOV VALERA 8701 IONIC ROTOCORD
Profesionálny sušič vlasov s veľmi silným náporom.
- Špeciálna konštrukcia sušiča umožňuje vysúšať vlasy vertikálne, čo je oveľa ergonomickejšie
- Systém SANIFY - ionizácia s antibakteriálnym systémom
- Výkonný a odolný AC motor
- Príkon - 2200 W
- Ovládač studeného vzduchu
- Rýchlosť privádzaného vzduchu - 140 km/hod
- ULTRA TICHÝ - hlasitosť iba 66 db
- INTELIGENTNÉ PRÚDENIE VZDUCHU - Technológia optimálneho prúdenia vzduchu cez sušičku poskytuje veľmi vysoký výkon
- SMART AIR FLOW skracuje čas sušenia až o 35 %**
- SYSTÉM BACK-STOP
- 6 kombinácií prívodnej teploty
- 2 úzke dýzy so sústredením vzduchových bublín (6 a 7,5 cm)
- Úzka dýza bez ohrevu TOUCH ME
- Výdrž motora - 2000 prevádzkových hodín
- Generátor iónov
- 3 m otočný kábel ROTOCORD s držiakom SuperFlex
- Odnímateľný kovový kryt motora
- o Švajčiarsku.
**v porovnaní s motorovými sušičkami DC-PRO
SMART AIR FLOW - konštrukcia sušičky Valera optimalizuje prúdenie vzduchu cez sušičku. Vďaka tomu zvyšujeme množstvo vzduchu prúdiaceho cez sušičku a jeho rýchlosť. Inteligentný prietok vzduchu ďalej hluk, ktorý prúdiaci vzduch vytvára.
AC motor - AC motor si získal svoju popularitu vďaka tomu, že dáva silný ráz a umožňuje získať veľký prietok vzduchu cez sušičku. Jeho minimálna výdrž je 2000 hodín prevádzky. V súčasnosti je to najobľúbenejší motor v profesionálnych sušičoch vlasov.
SYSTÉM BACK STOP - Konštrukcia motora so systémom BACK STOP zvyšuje bezpečnosť a odolnosť konštrukcie sušiča. Počas sušenia vlasov sa do spotrebiča môžu dostať nečistoty, prach, lak na vlasy, ako aj samotné vlasy, ktoré môžu brániť činnosti motora alebo vykurovacieho telesa.
Systém BACK Sí značné množstvo nečistôt, ktoré by mohli ohroziť prevádzku sušiča.
Technológia Smart Airflow spoločnosti Valera kombinuje maximálny výkon s minimálnou hlučnosťou. Motor AC Performance s dlhou životnosťou zabezpečuje výkonný pohon.
- Motor AC Performance
- Iónový generátor
- Inteligentná technológia prúdenia vzduchu
- Kábel SuperFlex 3 m s Rotocordom
- Bezpečnostné vykurovacie teleso s vlnovcovým drôtom
- 6 nastavení prietoku vzduchu/teploty
- Tlačidlo studeného vzduchu
[Inteligentné prúdenie vzduchu]
Pomocou pokročilého softvéru na simuláciu prúdenia vzduchu navrhla spoločnosť Valera technológiu Smart Airflow, ktorá optimalizuje a stláča vnútorné prúdenie vzduchu, aby sa eliminovalo nežiaduce trenie a rozptyl. Tým sa zabezpečuje maximálny výkon pri minimálnej hlučnosti.
Rozsah dodávky
- Odnímateľný kovový filter
- Tryska Touch me cool (7,5 cm)
- Štandardná tryska (6 cm)
Technické špecifikácie
Príkon: 2200 W
Prietok vzduchu: 80 m³/h
Hladina hluku: 66 dB(A)
Hmotnosť: 580 g (bez kábla)
Motor AC-PERFORMANCE
Iónový generátor
Inteligentná technológia prúdenia vzduchu
Super-Flex kábel 3 m s ROTOCORD
Vykurovacie teleso z vlnitého drôtu SECURITY
6 kombinácií prepínania teploty/prúdenia vzduchu
Tlačidlo studeného vzduchu
Odnímateľný kovový filter
2 profesionálne extra úzke ondulačné dýzy:
studená tryska TOUCH ME (7,5 cm),
Štandardná tryska (6 cm)
Hmotnosť bez kábla 580 g
Valera Swiss Silent Jet 8701 profesionálny iónový fén SXJ 8701 RC
- Generátor iónov
- Technológia inteligentného prúdenia vzduchu
- 6 kombinácií prepínania teploty/prúdenia vzduchu
- Tlačidlo studeného vzduchu
Valera HT Swiss Silent Jet 8701 RC 2200 Watt Swiss Light
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 580 g
- Výrobca
- Valera
- Výkon
- 2200 W
- EAN kód
- 7610558001232
- Číslo od výrobcu
- VAL000092436
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 580 g
- Výrobca
- Valera
- Výkon
- 2200 W
- EAN kód
- 7610558001232
- Číslo od výrobcu
- VAL000092436
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Valera Swiss Silent Jet 8500, 2850 Pa, 75 m³/h, Červená, 3 m, 2000 W, 89 mm
246,32 €/1kg
136,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sušič vlasov VALERA SXJ 7500 D RC Light Ionic
834,36 €/1kg
375,46 €
Predajca: AllYour

Valera Swiss Steel-Master Light chróm
113,01 €/1kg
150,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valera SL 3300, Jednosmerný prúd, 800 h, 75 m³/h, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie
187,89 €/1kg
71,40 €
Predajca: Di-Life

Fén na vlasy Valera Swiss Light 3200
130,78 €/1kg
48,39 €
Predajca: FANEO

Sušič vlasov BABYLISS BAB6970IE
134,09 €/1kg
71,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valera Swiss Nano 9600RC
185,19 €/1kg
100,00 €
Predajca: Digiexpert

Valera Swiss Power4ever eXential SP4ERCD - Profesionálny fén s motorom s dlhou životnosťou a iónovou technológiou
220,00 €/1kg
110,00 €
Predajca: Digiexpert

Valera MatrixCare AI 501.00 MA N, Čierna, 3 m, 2000 W, 333 g
441,44 €/1kg
147,00 €
Predajca: Digiexpert

Valera EP2030DRCPW Fén na vlasy Epower 2030 D RC PW
124,16 €/1kg
206,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valera SL 5400T, Jednosmerný prúd, Čierna, Pútko na zavesenie, 3 m, Švajčiarsko, 2000 W
185,21 €/1kg
72,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sušič vlasov VALERA Swiss Steel Master Light SM 588.01BL EU
132,59 €/1kg
176,35 €
Predajca: Dragtek-com

Solis Swiss Perfection, AC, Čierna, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, Švajčiarsko, 2300 W
195,21 €/1kg
103,46 €
Predajca: NeuertsShop

Valera Swiss Power4ever, Červená, 3 m, 495 g
553,84 €/1kg
274,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Valera 584.01/I, Čierna, Chróm, Kov, Oceľ, 3 m, 2000 W, 560 g, 290 mm
334,64 €/1kg
187,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén VALERA ePower 2030 eQ, biela farba
270,02 €/1kg
132,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fén VALERA Swiss Nano SN 6300 RC
417,77 €/1kg
181,73 €
Predajca: Dragtek-com

Braun HD 710, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 100 - 240 V, 760 g
285,53 €/1kg
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Fén VALERA EPower 2010 Pure White EP 2010 EQ RC
355,30 €/1kg
158,11 €
Predajca: Digiexpert

Valera Excel 1800, Čierna, 1800 W
83,15 €/1kg
83,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valera Swiss Air4ever SR4EQRCD
208,42 €/1kg
129,90 €
-30,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Predajca: Di-Life

Wahl Protect, AC, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2,8 m, Tlačidlá, Jazdec
85,46 €/1kg
48,71 €
Predajca: barberkosmetik

Valera HAIRDRYER SXJ7500XRCD VALERA
77,14 €/1kg
81,00 €
Predajca: Digiexpert

ProfiCare PC-HAS 3132, Curlingová kefa, Teplé, Čierna, Ružové zlato, Strieborná, 1000 W, AC, 220-240 V
38,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 10,2 cm (4"), 9 cm, 30 W, 40 W
326,89 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Remington AC9140, AC, Béžová, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W
51,55 €/1kg
41,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zodpovedalo popisu
Farba Čierna
Robustný fén s dobrým výkonom
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko tiptop!
Farba Čierna
Super rýchle dodanie, položka podľa popisu.
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Farba Čierna
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový sušič vlasov pre bábätká, jemné teplo, tichý sušič vlasov pre bábätká s 5000 mAh batériou, ružový
77,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Predajca: Ladenza
118,73 €/1kg

Philips 8000 series BHD839/10, Jednosmerný prúd, 45 °C, 95 °C, Modrá, 2 m, 1400 W



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
196,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
496,20 €/1kg

Cubenest - SwiftDry SDH001 - Fén na vlasy - Iónový fén - Displej v stupňoch Celzia, 4 nastavenia tepla, 2 nastavenia rýchlosti - 8 kombinovateľných režimov - Biely
82,99 €
Predajca: CubeNest
164,99 €/1kg

Dreame Hair Miracle, 130000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 dB, Zlato, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,18 €
-24,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,99 €
Predajca: SuperMerchant
215,52 €/1kg

GA.MA Multistyler UniQ Aura, Multistylingová kulma, Airflow, Šedá, Ružová, Turmalín, 1,8 m, 1500 W
118,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
253,17 €/1kg

Dreame Glory Mix, 110000 ot/min, 55 °C, 80 °C, 58 dB, Čierna, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
138,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
411,76 €/1kg

fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,99 €
Predajca: webbereurope
247,98 €/1kg

Jaguar Calima fén Fén na vlasy čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
102,12 €
Predajca: Hairshop
198,29 €/1kg

Fén WEBBER HD4 5v1, 1300 W, s ionizáciou a nastaviteľnou teplotou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
117,99 €
Predajca: webbereurope
589,95 €/1kg

Profesionálny sušič vlasov Futura



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
166,99 €
Predajca: SuperMerchant
55,66 €/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 ot/min, Ružová, 1,7 m, Tlačidlá, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
170,10 €
Predajca: Neno_Official
486,00 €/1kg

Hotelový Sušič Vlasov na Stenu 2000W – Nástenný Fén do Kúpeľne s EU Zástrčkou, Studený a Teplý Vzduch, Tichý Fén s Ochranou proti Prehriatiu – Biely
79,95 €
Predajca: Baskany

Mini fén - s ionizáciou - skladací fén - malý - cestovný fén - 1500 W - čierny
24,99 €
Predajca: Zenwire
52,06 €/1kg

Styler a fén MOVA Master 10 3 v 1, motor so 110 000 otáčkami za minútu, Coanda efekt, 7 nástavcov, automatické kulmovanie, hrebeň na starostlivosť o vlasy
331,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 133,90 €/1kg

Fén na vlasy pre psy a mačky, biely, nastaviteľná teplota, masážny ventilátor so šklbacou kefou, zástrčka EÚ, 220 V
153,99 €
Predajca: Ladenza
277,96 €/1kg