5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml180,00 €/1l
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml23,50 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Color Rozžiarujúci kondicionér pre farbené vlasy, 1000 ml.22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml13,92 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Farebné vlasy, Silné vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Výživný, 1000 ml
97,30 €/1l
97,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Color Brilliance Vitamin Conditioning Mousse 200 ml
79,35 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Sun Care Conditioner vyživujúci kondicionér pre vlasy namáhané slnkom 200 ml
73,20 €/1l
14,64 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil Color Care Kondicionér na farbené vlasy 250 ml
111,08 €/1l
27,77 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Coarse Conditioner kondicionér pre farbené vlasy 1000 ml
27,68 €/1l
27,68 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Dualsenses Color Repair & Radiance Balm 75 ml
298,00 €/1l
22,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Ultimate Smooth kondicionér 200 ml
121,75 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Kondicionér Redken Color Extend Blondage 300 ml
94,37 €/1l
28,31 €
Predajca: somnia24

Wella Professionals Ultimate Color Kondicionér, 75 ml
228,93 €/1l
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Kondicionér Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
29,75 €/1l
29,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Rozplątująca odżywka do włosów kręconych i falowanych, 200ml
91,25 €/1l
18,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Odżywka na vlasy pre farbené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color, 500ml
51 200,00 €/1kg
30,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Wella Professionals Kondicionér na farbené vlasy, 1000 ml
18,29 €/1kg
20,12 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Dualsenses Color Brilliance 3 x 1000 ml Kondicionér na farbené jemné vlasy
21,83 €/1l
65,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Keune Care Tinta Color Conditioner 250 ml
97,80 €/1l
24,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wella Invigo Colour Brilliance Vitamin Conditioning Mousse 200 ml
Ľahká pena pre žiarivú farbu, hladkosť a lesk. S technológiou Anti-Oxidant Shield.
INVIGO Color Brilliance so zložením Color Brilliance: Molekuly viažuce meď udržujú žiarivosť. Histidín a vitamín E pomáhajú kontrolovať proces oxidácie po farbení a chránia farbu. Je známe, že lipový kaviár obsahuje rôzne antioxidanty a vitamíny.
Ako používať
Dobre pretrepte. Podržte a dávkujte. Rovnomerne rozotrite do vlhkých vlasov. Neoplachujte.
Wella Invigo Color Brilliance - penový kondicionér 200ml
Penový kondicionér s vitamínom E
Invigo Brilliance Mousse Conditioner s vitamínom E osviežuje farbu, uhladzuje vlasy a dodáva im lesk. Zloženie využíva technológiu Anti-Oxidant Shield.
Rad Brilliance predstavuje našu najpokročilejšiu starostlivosť pre dlhotrvajúcu farbu a zdravý vzhľad farbených vlasov.
Diamantový prach vytvára na povrchu vlasov povlak a dodáva im výrazný lesk. Výťažok z orchidey má vyživujúce vlastnosti a chráni pred stratou vlhkosti.
Vitamín E je antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom. Kyselina glyoxylová zachováva farbu na oxidovaných vlasoch po dlhšiu dobu.
Kryštálový komplex Microlight je pokročilá technológia určená na ochranu keratínu vo vlasoch.
Pred použitím nádobu pretrepte. Držte penu dávkovačom nadol a vytlačte primerané množstvo prípravku. Penu naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte.
Invigo kondicionér Mousse Leave-In 200ml Color Brilliance Vitami
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Vitamin Conditioning Mousse 200 ml
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- voda
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4064666316345
- Číslo od výrobcu
- 6346
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- voda
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4064666316345
- Číslo od výrobcu
- 6346
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Varta -CR1220, Batéria na jedno použitie, CR1220, Lítium, 3 V, 1 kusov, 35 mAh
1,85 €
Predajca: esol

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
28,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Farebné vlasy, Silné vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Výživný, 1000 ml
97,30 €/1l
97,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Invigo Color Brilliance Vitamin Conditioning Mousse 200ml
95,67 €/1kg
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Colour Brilliance šampón pre jemné vlasy 50 ml
1 368,00 €/1l
68,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 1000 ml
42,32 €/1l
42,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ocean 5 Kubb, 30 x 5,2 cm, červená kráľovská figúrka – hra Kubb, vikinská hra
78,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³
99,89 €/1kg
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
40,87 €/1l
12,26 €
Predajca: NutraBestBG

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wella Oil Wella Professionals Care Oil Reflections Light 100ml
212,10 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Wella Invigo Color Brilliance Vitamin Conditioning Mousse 200 ml
79,35 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby
93,25 €/1l
93,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
132,10 €/1l
13,21 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals SP Color Save Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
25,83 €/1l
25,83 €
Predajca: NutraBestBG

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
23,88 €/1l
23,88 €
Predajca: Zeitburg

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Miracle BB Spray with Lime Caviar ochranný sprej pre farbené vlasy 150 ml
127,07 €/1l
19,06 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Invigo Nutri-Enrich Hĺbkovo vyživujúca maska 150 ml
540,33 €/1l
87,25 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Sun Care Conditioner vyživujúci kondicionér pre vlasy namáhané slnkom 200 ml
73,20 €/1l
14,64 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume penové tužidlo pre silnú fixáciu 300 ml
34,67 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l