5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRASKIN Hyalurónová voda - 30 ml41,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Clarifying Lotion (487 ml)44,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOCOBO AHA BHA citrónové tonikum19,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Pyunkang Yul upokojujúce hĺbkovo hydratačné tonikum10,93 €
Predajca: LaRoseCare

Milva ružová voda s ružovým olejom 100ml
3,30 €
Predajca: Milva

Upokojujúca micelárna voda Nuxe Very Rose
17,10 €
Predajca: PerfumTraders

Garnier Skin Naturals Micelárna voda s ružovou vodou, 100ml
3,35 €
Predajca: Katomix

Garnier Skin Naturals Čistiaci micelárny roztok s ružovou vodou, 400ml
7,48 €
Predajca: Katomix

CeraVe hydratačné micelárne vody 400 ml
21,68 €
Predajca: somnia24

Tonikum na tvár s aloe vera 125 ml
63,12 €/1l
7,89 €
Predajca: taleoo

Nivea Micelárna voda pre suchú pleť 400 ml
12,27 €
Predajca: somnia24

Garnier SkinActive 400 ml
11,99 €
Predajca: NutraBestBG

Ružová voda My Rose 220 ml
53,23 €/1l
11,71 €
Predajca: Emerosa

Jemná ošetrujúca micelárna voda na suchú a citlivú pleť 400 ml
8,56 €
Predajca: LAVONIO

Garnier Micelárna peelingová voda na tvár All in 1 400 ml
19,90 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nivea Rose Touch - Micelárna voda s ružovou vodou, 400ml
13,43 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Hydratačné pleťové vody s kyselinou hyalurónovou – nanoBeauty
8,17 €
Predajca: nanoSPACE

Guinot Hydra Beaute Tonizujúca pleťová voda 200 ml
171,30 €/1l
34,26 €
Predajca: somnia24

Prrodn ruov voda Rose of Bulgaria 100 ml
5,99 €
Predajca: medpak_shop

Lierac odličovacia micelárna voda The Micellar Water 400 ml
18,69 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratačný krém Garnier Skin Naturals s ružovou vodou je jedinečný výrobok, ktorý sa skladá z 96 % zo zložiek prírodného pôvodu.
V rámci radu Botanical sú k dispozícii 3 kompletné programy čistenia a starostlivosti o tvár, ktoré vytvárajú "rutinu" starostlivosti o tvár.
Každý program predstavuje inú aktívnu zložku, ktorá je určená pre konkrétny typ pleti.
Vyživujúci krém na tvár s ružovou vodou Garnier Botanical 50ml je skvelou voľbou pre zdravú a hydratovanú pleť. So zložením obohateným o ružovú vodu, ktorá je známa svojimi upokojujúcimi a hydratačnými vlastnosťami, poskytuje tento krém intenzívnu starostlivosť pre vašu pleť. Jeho ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastný film a dodáva pleti jemnosť a sviežosť. Vyskúšajte tento vyživujúci krém a doprajte svojej pleti regeneráciu a vitalitu, ktorú si zaslúži.
GARNIER Botanický krém na suchú a citlivú pleť Ružová voda 50ml
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 0.05 l
- Zloženie
- Pantenol, Hyaluronová kyselina, Olej z ruže, Ceramidy, Vitamín E, Glykolový kyselina, Extrakt z jazmínu, Aloe vera, Akácia, Glycerín, Rýžové proteiny, Propolis, Máta, Avokádo, Čajovník, Hamamelis, Retinol, Kyselina hyaluronová, Extrakt z ruže, Koenzým Q10.
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3600542045544
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 0.05 l
- Zloženie
- Pantenol, Hyaluronová kyselina, Olej z ruže, Ceramidy, Vitamín E, Glykolový kyselina, Extrakt z jazmínu, Aloe vera, Akácia, Glycerín, Rýžové proteiny, Propolis, Máta, Avokádo, Čajovník, Hamamelis, Retinol, Kyselina hyaluronová, Extrakt z ruže, Koenzým Q10.
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3600542045544
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hydratačný krém s ružovou vodou na suchú a citlivú pleť Botanický krém 50 ml
195,80 €/1l
9,79 €
Predajca: VISO

Garnier Botanický Hydratačný Krém pre Normálnu a Kombinovanú Pleť, 50ml
93,20 €/1l
4,66 €
Predajca: ALG-Outlet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Biofresh Rose of Bulgaria Hydratan krm na tvr 100 ml
23,90 €/1l
2,39 €
Predajca: medpak_shop

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sedačka na každodenné spanie s úložným priestorom KORNELIE - krémová
575,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Pletená deka 140x190 sivá
29,99 €
Predajca: wometo

Philips SatinShave Essential HP6341/00, 1 hlava/hlavy, Ružová, Biela, Bezdrôtový, AA, 2 x 1.5 V, 106 mm
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

SITTING POINT 32910 065 Sitzsack Twist SCUBA khaki
Použité
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
454,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Prírodná ružová voda s pumpičkou Rose of Bulgaria 230 ml
26,48 €/1l
6,09 €
Predajca: medpak_shop

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRASKIN Hyalurónová voda - 30 ml
41,95 €
Predajca: Nutralash

Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,79 €
Predajca: medpak_shop
207,90 €/1l

Biodance First Synergy Toner 150 ml
15,99 €
Predajca: medpak_shop
106,60 €/1l

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA jemný exfoliačný tóner 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Dior Sauvage The Toner, Tvárové tonikum, Muži, 100 ml, Proti únave, Energizujúci, Osviežujúce, Upokojujúci, Flakón s pumpičkou, #19046 AQUA (WATER) - PENTYLENE GLYCOL - PROPANEDIOL - GLYCERIN - POLYGLYCERIN-3 -...
60,98 €
Predajca: PerfumTraders

Sinoz - Glow Tonic, 200 ml - rozjasňujúce tonikum
16,90 €
Predajca: Exporgin

Mario Badescu Tonikum s čarodejnicou a ružovou vodou 236 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,34 €
Predajca: PerfumTraders

Medicube Zero Pore Pads 2.0 70St. 155 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,62 €
Predajca: Azjasklep

MARY KAY Tonikum na tvár TimeWise Moisture Renewing Freshener 147ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
188,44 €/1l

La Mer Revitalizačná hmla
91,81 €
Predajca: PerfumTraders

Dr Sebagh Serum Repair Nawilżające serum rewitalizujące z kwasem hialuronowym, 20ml
53,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
19,46 €
Predajca: Azjasklep
97,30 €/1l

Mary Kay Micellar Water 147 ml
27,70 €
Predajca: lithuaniashop

Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner 200 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
363,60 €/1l

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Tonikum SkinCeuticals Blemish + Age
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

MARY KAY Vyrovnávajúce tonikum Harmonizujúce tonikum na tvár 147 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
167,41 €/1l

Mustela Bebe, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 500 ml
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Clinique Clarifying Lotion (487 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
44,20 €
Predajca: PerfumTraders

Mario Badescu Sprej na tvár s aloe



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,13 €
Predajca: PerfumTraders