4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Le Petit Marseillais, Levanduľa z Provence, Duschgel, 250 ml124,80 €/1l
31,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Izia Sprchový Gél 250Ml236,68 €/1l
59,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tesori d'Oriente Mirra pěna do koupele 500 ml UNISEX27,60 €/1l
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tesori d'Oriente Vaniglia & Zenzero krém do kúpeľa 500 ml25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Treasures of the Orient, Badelotion Blaue Lilie des Nilo, 500 ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori D'Oriente Aegyptus Sprchový krém 250ml Telo
16,80 €/1l
4,20 €
Predajca: NutraBestBG

Tesori d'Oriente Perzský sen - mlieko na kúpanie 500 ml
24,06 €/1l
12,03 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
17,12 €/1l
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d’Oriente Forest Therapy, Sprchový krém, 250 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Univerzálna pleť
23,56 €/1l
5,89 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d'Oriente sprchvý olej 250ml Amla and Sesame Oil
21,40 €/1l
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Treasures of the Orient Vanilla & Ginger Duschcreme 250 ml
49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori D'Orient Thalasso Therapy Sprchový gél 250 ml
50,68 €/1l
12,67 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Drzewo Sandałowe, 250 ml
14,44 €/1l
3,96 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,61 €
Predajca: Katomix

Persian Dream - sprchový gel - Volume: 250ml
19,68 €/1l
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Treasures of the Orient Cremedusche Hammam 3 x 250 ml
21,64 €/1l
16,23 €
Predajca: TR8

Treasures of the Orient Cremedusche Byzantium Ritual 250ml
21,12 €/1l
5,28 €
Predajca: TR8

Treasures of the Orient Ayurveda Cream 250ml
13,84 €/1l
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lavendel-Duschcreme Relax ( Duschcreme) 400 ml
35,35 €/1l
14,14 €
Predajca: PerfumTraders

Duschgel Mimoni 500ml
8,80 €/1l
4,40 €
Predajca: Bambule

Tesori Duschgel 250 ml Ikigai
39,96 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bagno Forest Rituálne mlieko do kúpeľa 500ml - Tesori d'Oriente
Bagno Forest Ritual kúpeľové mlieko 500ml - Tesori d'Oriente
Chceli by ste sa preniesť hlboko do mystického lesa, kde môžete relaxovať a odpočívať obklopení príjemnými vôňami? Vyskúšajte našu výnimočnú tekutinu do kúpeľa - Bagno Forest Ritual od Tesori d'Oriente. Tento jedinečný výrobok urobí z vášho kúpeľa skutočný rituál uvoľnenia.
Naše zloženie bolo vytvorené s ohľadom na vaše pohodlie a zmyselný zážitok. Jeho intenzívna vôňa vás prenesie priamo doprostred bujného lesa, kde sú stromy plné tajomstva a pokoja. Augury a duby sú pozadím pre hlboké drevité tóny, ktoré podčiarkujú jemné orientálne akordy. Táto harmonická vôňa povzbudí vaše zmysly a umožní vám odpútať sa od každodenných starostí.
Kúpeľové mlieko Bagno Forest Ritual nielen upokojí vaše zmysly, ale postará sa aj o vašu pokožku. Jeho jemné, ale účinné zloženie hydratuje a vyživuje vašu pokožku a zanecháva ju hodvábne jemnú a hladkú. S naším výrobkom sa váš kúpeľ stane ným zážitkom, ktorý vám umožní na chvíľu sa uvoľniť a relaxovať.
Už viac neotáľajte a doprajte si kúpeľ v mystickom lese! Objednajte si kúpeľové mlieko Bagno Forest Ritual od Tesori d'Oriente ešte dnes a zažite čaro prírody vo svojej kúpeľni.
Forest Ritual je kvetinovo-drevitá vôňa pre mužov a ženy. Jasné tóny zázvoru a jemné tóny bielej leknice sa miešajú s teplou a strohou vôňou dreva Hinoki. Stačí jeden strek a budete sa cítiť ako na prechádzke v bujnom lese. Forest Ritual bol vyrobený z tých najjemnejších a najvzácnejších esencií.
Forest Ritual Treasures of the Orient 500ml
- Hmotnosť
- 630 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výrobca
- AS Discount
- EAN kód
- 8008970054247
- Číslo od výrobcu
- D19.1
- Hmotnosť
- 630 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výrobca
- AS Discount
- EAN kód
- 8008970054247
- Číslo od výrobcu
- D19.1
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
123,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Treasures of the Orient, Badelotion Blaue Lilie des Nilo, 500 ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori D'Oriente Aegyptus Sprchový krém 250ml Telo
16,80 €/1l
4,20 €
Predajca: NutraBestBG

Tesori d'Oriente Perzský sen - mlieko na kúpanie 500 ml
24,06 €/1l
12,03 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Tesori d'Oriente Mirra pěna do koupele 500 ml UNISEX
27,60 €/1l
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
29,92 €/1l
7,48 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d’Oriente Hammam, Tekuté, 760 ml, Fľaša
15,08 €/1l
11,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Drzewo Sandałowe, 250 ml
14,44 €/1l
3,96 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,61 €
Predajca: Katomix

Tesori d'Oriente Vaniglia & Zenzero krém do kúpeľa 500 ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Treasures of the Orient Vanilla & Ginger Duschcreme 250 ml
49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori d’Oriente Forest Therapy, Sprchový krém, 250 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Univerzálna pleť
23,56 €/1l
5,89 €
Predajca: LAVONIO

Byzantium Treasures of the Orient 500ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

White Musk - dezodorant v spreji, 150 ml
67,93 €/1l
10,19 €
Predajca: Zeitburg

Sapone Muschio Bianco mydlo 300ml - Tesori d'Oriente
34,63 €/1l
10,39 €
Predajca: Zeitburg

Tesori D'Orient Thalasso Therapy Sprchový gél 250 ml
50,68 €/1l
12,67 €
Predajca: Zeitburg

Koncentrát aviváže 760 ml s tsubaki olejom a pivonkou
13,86 €/1l
10,53 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
17,12 €/1l
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Osviežovač vzduchu v spreji 250ml Ayurveda Patchouli & Amla Oil
36,76 €/1l
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
63,10 €/1l
6,31 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

Tesori mydlo s pumpičkou 300ml Ayurveda
33,30 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Persian Dream - sprchový gel - Volume: 250ml
19,68 €/1l
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d'Oriente sprchvý olej 250ml Amla and Sesame Oil
21,40 €/1l
5,35 €
Predajca: LAVONIO

poklady Orientu KARMA Nashi Blume und Zedernholz Badecreme 500 ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente, Persian Dream, parfumovaná voda, 100 ml
138,20 €/1l
13,82 €
Predajca: Zeitburg

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
drahé dobré vône
Dobre vonia
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma2% od 2 ks
Bestseller
5% od 2 ks






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
4% od 2 ks

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Výživné mlieko na ruky a telo MIRISSA - Aloe Vera, mango, ananás, vodné lekno, jazmín a Kananga voňavá (Ylang Ylang)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
120,00 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
313,80 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33,32 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,03 €
Predajca: PerfumTraders
205,15 €/1l

Air-Val, Spiderman Detský 2v1 Gél + Šampón, 400 ml
8,79 €
Predajca: Bambule
21,97 €/1l