4,6



Na základe 31 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml45,00 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml48,50 €/1l
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Loreal Metal Detox maska 250ml
72,67 €/1kg
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Mask Série Expert Absolute Repair Golden
116,88 €/1l
29,22 €
Predajca: Parfumtoi

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilňujúca maska na poškodené vlasy 500 ml
62,62 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Farebné vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Farebný korektor, Výživný, Lesk, Fľaša
30,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Color Wow Chris Appleton + Color Wow Money Masque maska s hydratačným účinkom 215 ml
164,37 €/1kg
44,38 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
134,90 €/1l
67,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Redken Acid Bonding Concentrate 5min Liquid Mask maska s regeneračným účinkom 250 ml
176,60 €/1l
44,15 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
21,16 €/1l
15,87 €
Predajca: Tersorte

Macadamia Nourishing Moisture Masque 250ml, 250 ml, Ženy, Farebné vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Proti krepovitosti, Pružnosť, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Ochrana, Posilnenie, arganový olej, glycerín, Makadamiový olej, Hrniec
87,80 €/1l
21,95 €
Predajca: Friseurtotal

Elizavecca Cer-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment 100 ml
85,90 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
K18 maska na vlasy | Vegánska regeneračná maska na vlasy 15 ml
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask je vegánska regeneračná a regeneračná bezoplachová maska na vlasy. Zoznámte sa so zámorským bestsellerom, ktorý je skutočným hitom pre kaderníkov, stylistov a klientov, ktorí chcú okamžitú zmenu pre svoje vlasy! Tento výnimočný výrobok úplne zmení váš prístup k starostlivosti o vlasy. A ak poznáte a oceňujete účinky iných profesionálnych prípravkov, potom si .... tento výrobok pravdepodobne zamilujete ešte viac!K18Hair Mask - čo to je? Je to skutočná revolúcia v starostlivosti o poškodené vlasy, najmä po extrémnom zosvetľovaní, častom farbení a pramene, ktoré sú pravidelne upravované žehličkami a fénmi. Máte poškodené, drsné, lámavé a matné vlasy? Tento výrobok je pre ne skutočným záchrancom! Bezoplachová maska na vlasy K18 Molecular Repair funguje na základe klinicky overenej, patentovanej technológie založenej na peptide K18, ktorý je najúčinnejší pri opätovnom zjednotení prerušených peptidových reťazcov v štruktúre vlasov. V priebehu 4 minút dokáže vlasy natrvalo opraviť a zregenerovať. Áno, je to dokázaný fakt, o ktorom sa môžete presvedčiť na vlastných vlasoch!Čo by ste mali vedieť o maske K18Hair? V prvom rade - už po jednom ošetrení budú vaše vlasy silnejšie, hladšie a zregenerované. Pocítite to okamžite - budú príjemné na dotyk, pružné a hladké. Maska sa nanáša na uterákom vysušené vlasy po umytí šampónom a neoplachuje sa. To umožňuje účinným látkam preniknúť do prameňov, obnoviť poškodené väzby, posilniť ich a chrániť. Na začiatok odporúčame aplikovať masku po každom umytí vlasov. Po 4 - 6 umytiach budú vaše vlasy "nasýtené" peptidom K18 a intenzitu aplikácie môžete znížiť na každé 3 - 4 umytia. Chcete presne vedieť, čo sa v tomto výrobku nachádza a čo určite nie? Maska na vlasy K18Hair je úplne vegánska, nebola testovaná na zvieratách a jej zloženie je bezpečné pre farbené vlasy. Bola vyrobená v Kanade. Neobsahuje parabény, sulfáty, silikóny, ftaláty, formaldehyd ani umelé farbivá. V zložení sa nenachádza "alkohol". Je to zlé? Nie! Výrobca presne vie, čo do svojho výrobku pridal, a je to zámerné opatrenie na ďalšie zlepšenie jeho účinnosti. Takže: Denaturovaný alkohol vo vzorci K18 otvára poréznu štruktúru keratínu a pomáha dopraviť peptid do poškodených oblastí vlasov. Izopropylalkohol (v stopovom množstve 0,5 %) je rozpúšťadlo, ktoré umožňuje zmiešanie živín s ostatnými zložkami. Cetearylalkohol má voskovú štruktúru, a preto má vyhladzujúce a zjemňujúce vlastnosti. Neobsahuje etanol. Benzylalkohol (tiež v stopovom množstve 0,5 %) je na druhej strane konzervačná látka, ktorá tiež neobsahuje etanol. Nič tu nie je bezdôvodne.obsah:15 ml
- Malé množstvo prípravku naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy (nie príliš veľa! ideálne sú 1-2 pumpičky, pri dlhých a hustých vlasoch 3 pumpičky).
- Masku rovnomerne rozdeľte po celých prameňoch.
- Nechajte masku pôsobiť 4 minúty, aby sa produkt aktivoval.
- Neoplachujte!
- Začnite sušiť a upravovať vlasy.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Masky na vlasy K18 z kolekcie boli vytvorené na suché vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 15 ml.
K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy Intenzívna regeneračná maska na vlasy bez oplachovania, 15 ml
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml je regeneračná maska na vlasy na každodennú starostlivosť o veľmi suché a poškodené vlasy. Bezoplachové zloženie regeneruje a posilňuje poškodené vlasy pomocou bázy molekulárnej technológie a aj veľmi poškodené miesta sú trvalo opravené. Vlasy sú intenzívne hydratované a vyživené pre hodvábnu hebkosť a neodolateľný lesk. Vlasy po použití vyzerajú výrazne zdravšie a vitálnejšie.
K18 Professional Molecular Repair Hair Mask sa používa po službe na nápravu poškodení spôsobených počas chemickej salónovej služby. Jej hodnota pH 5,0 - 6,0 pomáha uzavrieť kutikulu. Okrem toho vnáša do vlasov cenné ošetrujúce látky, takže vlasy zostávajú jemné a pružné.
Bezoplachová molekulárna regenerácia Haarmaske 15 ml
K18 Hair Repair Mask (dostupná v 3 formátoch: 5 ml, 15 ml a 50 ml) je inovatívna vlasová kúra, ktorá intenzívne obnovuje vlasy a zlepšuje ich pružnosť už za 4 minúty. Vďaka technológii K18PEPTIDE™ sú vlasy posilnené zvnútra, aby boli hladké a pružné.
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask je vegánska regeneračná a regeneračná bezoplachová maska na vlasy. Zoznámte sa so zámorským bestsellerom, ktorý je skutočným hitom pre kaderníkov, stylistov a klientov, ktorí chcú okamžitú zmenu pre svoje vlasy! Tento výnimočný výrobok úplne zmení váš prístup k starostlivosti o vlasy. A ak poznáte a oceňujete účinky iných profesionálnych prípravkov, potom si .... tento výrobok pravdepodobne zamilujete ešte viac!K18Hair Mask - čo to je? Je to skutočná revolúcia v starostlivosti o poškodené vlasy, najmä po extrémnom zosvetľovaní, častom farbení a pramene, ktoré sú pravidelne upravované žehličkami a fénmi. Máte poškodené, drsné, lámavé a matné vlasy? Tento výrobok je pre ne skutočným záchrancom! Bezoplachová maska na vlasy K18 Molecular Repair funguje na základe klinicky overenej, patentovanej technológie založenej na peptide K18, ktorý je najúčinnejší pri opätovnom zjednotení prerušených peptidových reťazcov v štruktúre vlasov. V priebehu 4 minút dokáže vlasy natrvalo opraviť a zregenerovať. Áno, je to dokázaný fakt, o ktorom sa môžete presvedčiť na vlastných vlasoch!Čo by ste mali vedieť o maske K18Hair? V prvom rade - už po jednom ošetrení budú vaše vlasy silnejšie, hladšie a zregenerované. Pocítite to okamžite - budú príjemné na dotyk, pružné a hladké. Maska sa nanáša na uterákom vysušené vlasy po umytí šampónom a neoplachuje sa. To umožňuje účinným látkam preniknúť do prameňov, obnoviť poškodené väzby, posilniť ich a chrániť. Na začiatok odporúčame aplikovať masku po každom umytí vlasov. Po 4 - 6 umytiach budú vaše vlasy "nasýtené" peptidom K18 a intenzitu aplikácie môžete znížiť na každé 3 - 4 umytia. Chcete presne vedieť, čo sa v tomto výrobku nachádza a čo určite nie? Maska na vlasy K18Hair je úplne vegánska, nebola testovaná na zvieratách a jej zloženie je bezpečné pre farbené vlasy. Bola vyrobená v Kanade. Neobsahuje parabény, sulfáty, silikóny, ftaláty, formaldehyd ani umelé farbivá. V zložení sa nenachádza "alkohol". Je to zlé? Nie! Výrobca presne vie, čo do svojho výrobku pridal, a je to zámerné opatrenie na ďalšie zlepšenie jeho účinnosti. Takže: Denaturovaný alkohol vo vzorci K18 otvára poréznu štruktúru keratínu a pomáha dopraviť peptid do poškodených oblastí vlasov. Izopropylalkohol (v stopovom množstve 0,5 %) je rozpúšťadlo, ktoré umožňuje zmiešanie živín s ostatnými zložkami. Cetearylalkohol má voskovú štruktúru, a preto má vyhladzujúce a zjemňujúce vlastnosti. Neobsahuje etanol. Benzylalkohol (tiež v stopovom množstve 0,5 %) je na druhej strane konzervačná látka, ktorá tiež neobsahuje etanol. Nič tu nie je bezdôvodne.obsah:15 ml
- Malé množstvo prípravku naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy (nie príliš veľa! ideálne sú 1-2 pumpičky, pri dlhých a hustých vlasoch 3 pumpičky).
- Masku rovnomerne rozdeľte po celých prameňoch.
- Nechajte masku pôsobiť 4 minúty, aby sa produkt aktivoval.
- Neoplachujte!
- Začnite sušiť a upravovať vlasy.
K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 15 ml
K18 Biomimetic Hairscience Leave-In Molecular Repair Hair Mask je jediná patentovaná bioaktívna peptidová starostlivosť, u ktorej bolo klinicky preukázané, že opravuje a zvracia poškodenia spôsobené chemickým ošetrením, tepelným stylingom a mechanickým stylingom.
- Ide o inovatívnu kúru, ktorú možno použiť pri všetkých profesionálnych službách v salóne alebo ako domácu kúru.
- Ľahké zloženie sa aplikuje na čisté, uterákom vysušené vlasy a za 4 minúty regeneruje poškodené vlasy.
Ako používať:
- Šampón na vlasy, kondicionér nepoužívajte. Dôkladne vysušte uterákom.
- Začnite s 1 pumpičkou masky K18 a podľa potreby pridávajte ďalšie v závislosti od dĺžky, hrúbky a stavu vlasov. Masku používajte šetrne. Malé množstvo je veľmi účinné. Masku rovnomerne vmasírujte do vlasov po jednom ťahu od končekov ku korienkom.
- Masku nechajte pôsobiť 4 minúty, aby sa aktivovala.
- Neoplachujte.
- Vlasy upravte ako zvyčajne.
Voda (Aqua) (Eau), alkohol Denat, Propylénglykol, Cetearylalkohol, Dikapryléter, Cetylestery, Behentrimóniumchlorid, Polysorbát 20, Sh-Oligopeptid -78, Hydrolyzovaný pšeničný proteín, Hydrolyzovaný pšeničný škrob, Izopropylalkohol, Tokoferol, Fenoxyetanol, Sorban draselný, Kyselina citrónová, Vôňa (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzylalkohol.
Záväzný zoznam zložiek nájdete na výrobku!
Obnovujúca, intenzívna domáca kúra, ktorá obnovuje, posilňuje a zlepšuje pružnosť vlasov, zjemňuje ich a rozčesáva v priebehu 4 minút.
K18 Hair Leave-in Molecular Repair Mask je patentovaný bioaktívny peptid, ktorý posilňuje a zlepšuje pružnosť vlasov. Ošetrenie je vhodné pre vlasy, ktoré boli poškodené chemickým ošetrením alebo používaním tepelných spotrebičov. Trvalo napravuje poškodenia spôsobené chemickými úpravami a tepelným stylingom. Obsahuje jedinečný rad peptidov, ktoré umožňujú opravu vlasov hlboko v korienkoch. Už za 4 minúty sa obnoví prirodzená keratínová štruktúra vlasov a vlasy sú opäť ako nové. Výrobok je ľahký a má hydratačné vlastnosti. K18 je prvým výrobkom, ktorý využíva biomimetiku na opätovné spojenie a doplnenie keratínových reťazcov, ktoré boli porušené napríklad pri odfarbovaní, farbení alebo používaní stylingových nástrojov. Výsledkom sú jemné, pružné a silné vlasy s pružnosťou, ktoré sú opäť ako nové.
Kľúčové vlastnosti:
- Obnovujúce a intenzívne ošetrenie
- Zlepšuje pružnosť vlasov
- Obnovuje prirodzenú keratínovú štruktúru
- Bojuje proti štiepeniu končekov a lámaniu vlasov
- Zachováva a predlžuje farbu vlasov
- Ľahké, hydratačné vlastnosti
- Vegánsky
- Bez krutosti
Maska na vlasy obnoví vaše vlasy už za 4 minúty. Zlepšuje pružnosť vlasov a zároveň odstraňuje poškodenia spôsobené chemickými službami, teplom alebo mechanickým stylingom. Vracia vlasom ich prirodzený lesk.
Vlastnosti:
- maska na vlasy,
- má regeneračný účinok
Ako používať
Naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy.
Vlastnosti: Vhodné na vlasy, ktoré sa majú upravovať podľa potreby:
- maska na vlasy ,
- má regenera
Ako používať
Naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Masky na vlasy K18 z kolekcie boli vytvorené na suché vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 15 ml.
K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy Intenzívna regeneračná maska na vlasy bez oplachovania, 15 ml
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml je regeneračná maska na vlasy na každodennú starostlivosť o veľmi suché a poškodené vlasy. Bezoplachové zloženie regeneruje a posilňuje poškodené vlasy pomocou bázy molekulárnej technológie a aj veľmi poškodené miesta sú trvalo opravené. Vlasy sú intenzívne hydratované a vyživené pre hodvábnu hebkosť a neodolateľný lesk. Vlasy po použití vyzerajú výrazne zdravšie a vitálnejšie.
K18 Professional Molecular Repair Hair Mask sa používa po službe na nápravu poškodení spôsobených počas chemickej salónovej služby. Jej hodnota pH 5,0 - 6,0 pomáha uzavrieť kutikulu. Okrem toho vnáša do vlasov cenné ošetrujúce látky, takže vlasy zostávajú jemné a pružné.
Bezoplachová molekulárna regenerácia Haarmaske 15 ml
K18 Hair Repair Mask (dostupná v 3 formátoch: 5 ml, 15 ml a 50 ml) je inovatívna vlasová kúra, ktorá intenzívne obnovuje vlasy a zlepšuje ich pružnosť už za 4 minúty. Vďaka technológii K18PEPTIDE™ sú vlasy posilnené zvnútra, aby boli hladké a pružné.
- Model
- Molecular Repair
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy Intenzívna regeneračná maska na vlasy bez oplachovania, 15 ml
- Výrobca
- EAN kód
- 8585110012890858511001289
- Číslo od výrobcu
- 47060
- Model
- Molecular Repair
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy Intenzívna regeneračná maska na vlasy bez oplachovania, 15 ml
- Výrobca
- EAN kód
- 8585110012890858511001289
- Číslo od výrobcu
- 47060
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
517 962,98 €/1kg
139,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

K18 - Molecular Repair Hair Oil 30ml
1 758,33 €/1l
52,75 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Ochrana, Oprava, Zmäkčovadlo, 100 ml
211,30 €/1l
21,13 €
Predajca: Tersorte

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Leifheit CleanTenso, Parný mop, 0,55 L, Tyrkysová, Biela, Otočné, IPX4, 1200 W
949,50 €/1l
133,34 €
-38,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Klietka pre psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, skladacia, s 2 dvierkami
113,99 €
Predajca: Lumarko

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Ohrádka detská ohrádka, priedušná sieť, sieť na plazenie, ohrádka stan pre deti dojčatá 128 x 128 x 65 cm
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml
374 470,59 €/1kg
63,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
36,36 €/1kg
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
142,25 €/1l
28,45 €
Predajca: Friseurtotal

JOYROOM S-Y104, Lightning, 2 x Lightning, 0,12 m, Biela
4,17 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,90 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé...
Objem 0,015 l
Už po prvej aplikácii som nadšený... Moje vlasy musia vždy trpieť veľa, extrémne zmeny farby... z blond na červenú až hnedú a späť
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,005 l
Je to jednoduché na použitie. Vlasy sú po ňom jemné a krásne.
Hodnotenie z 17. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega
Objem 0,015 l
Mám silné kučery a moje vlasy nikdy neboli také jemné ako s K18. Vydrží mega dlho, pretože ho naozaj stačí len trochu.
Hodnotenie z 30. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Znova a znova
Objem 0,015 l
Veľmi dobrý produkt na vybudovanie štruktúry vlasov, absolútne odporúčam
Hodnotenie z 28. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Objem 0,015 l
Moja kaderníčka mi ho odporučila a naozaj robí skvelé vlasy!
Hodnotenie z 3. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dokonalá starostlivosť o vlasy
Objem 0,015 l
Vlasy sú naozaj výrazne zdravšie top!!!
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,015 l
Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,015 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg